PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ultra Music Festival 2016


Kameleon
17-12-2015, 12:30
Ultra Music Festival 2016
Miami - Stany Zjednoczone
18-20 Marca

Transmisja video na żywo:

PIĄTEK 20.00 - 5.00
SOBOTA 20.00 - 5.00
NIEDZIELA 20.00 - 4.00

UMF 2016 - SETY DO POBRANIA! (http://www.4clubbers.com.pl/sety-zagraniczne/1209500-ultra-music-festival-2016-miami-united-states-18-19-20-03-2016-a.html#post6614708)

DOKŁADNE SZCZEGÓŁY TRANSMISJI VIDEO ORAZ AUDIO: http://www.4clubbers.com.pl/newsy/1209269-ultra-music-festival-2016-linki-do-transmisji-oraz-timetable.html

oqxO0_4iVIE

Pełen line-up oraz time-table:
https://ultramusicfestival.com/wp-content/uploads/2015/07/miami-lineup-phase3.jpg

Bilety: https://ultramusicfestival.com/tickets/miami/

F0xoBUDUYyo

Fake_ID
17-12-2015, 22:43
Jak co roku.. line up potężny, ale nie zaskoczył mnie niczym... Nie jestem fanem tego eventu, ale zycze udanej zabawy tym którzy tam się wybierają.

stoprocentmix
21-12-2015, 14:45
Mało artystów jak na pierwsza faze. W ubiegłym roku podali 109 a teraz 74. Mam nadzieje że alesso i diplo(lub jack u) dorzucą w drugiej fazie ;)

HBL! ^^
04-01-2016, 14:45
beda organizowane jakies 'pakiety' wyjazdowe? mam na mysli przelot + hotel + bilet :)

Kameleon
04-01-2016, 15:09
beda organizowane jakies 'pakiety' wyjazdowe? mam na mysli przelot + hotel + bilet :)

O Stanach nic nie wiem. Wiem natomiast, że będą pakiety na Chorwację ;)

Kameleon
18-02-2016, 08:04
Druga faza line-upu :) https://ultramusicfestival.com/wp-content/uploads/2015/07/miami-billing-phase2-update-2.jpg

Szadii
18-02-2016, 08:48
Jest i Tom Swoon :)

Cristoval Martin
18-02-2016, 09:09
Szacunek dla Swoona za ten booking.
Śmiem twierdzić, ze Prydz bedzie grać uplifty a Deadmau5 Pure trance :v

Czarny Lulek
18-02-2016, 09:51
I jak niemal co roku jedyną CIEKAWĄ muzykę zaserwują artyści z UMF Radio i UMF Worldwide.

stoprocentmix
18-02-2016, 10:41
http://i67.tinypic.com/zy6owg.jpg

O, MYSZKA! :serce::serce::serce::serce::serce:

snajper99
18-02-2016, 11:29
Jestem ciekaw tych ukrytych nazwisk, ale obstawiam, że mogą być to: Steve Aoki, Oliver Heldens, Michael Calfan, Nicky Romero, Axwell /\ Ingrosso, Adam Bayer, Above & Beyond, Sander van Doorn, SJ & RM, Michael Brun. Ciekawe czy będzie Alesso i Ephwurd. Jednak cieszy obecność jedynego polaka w line upie Tom'a Swoon'a. Festiwal zapowiada się jeszcze bardziej ciekawszy niż przed rokiem.

stoprocentmix
18-02-2016, 11:48
Na Asocie moge to byc Markus Schulz, Ferry Corsten, Above & Beyond(to byłby cud) Andrew Bayer lub Orjan Nilsen. Co do Mainstage to po Dash Berlin bedzie grał headliner wiec Alesso lub Jack U(grali juz na ultra w dzien wiec jak najbardziej mozliwe). Co do poczatkowych setow nie ma co sie nastawiac na kogos sławnego. To bedziie taka typowa rozgrzewka, zreszta i tak malo ludzi wtedy jest pod scena ;)

Antiax
18-02-2016, 17:15
Zastanawiający jest brak Skrillexa i Diplo. Za to scena OWSLA zapowiada się soczyście.

piotrekk6
18-02-2016, 18:01
Alesso, Nicky Romero, Axwell /\ Ingrosso. To ukrytci jak na razie artyści, ale to na ich sety najbardziej liczę.

W tym też zamierzam oglądać Live.

stoprocentmix
18-02-2016, 18:15
Axwella i Ingrosso z pewnoscia nie bedzie w tym roku na ultra :)

Mateusz18_
18-02-2016, 18:47
Skrillex na pewno pojawi się na UMF Radio w sobotę na występie OWSLA All Stars.

piotrekk6
18-02-2016, 18:48
Axwella i Ingrosso z pewnoscia nie bedzie w tym roku na ultra :)

Skąd takie info?


Wiadomo coś o transmisji? Znowu tylko na twitchu?

snajper99
18-02-2016, 19:12
Wiadomo coś o transmisji? Znowu tylko na twitchu?

Informacje o transmisji podadzą bliżej festiwalu. Nie pamiętam jak to było rok temu, ale zapewne będzie wiadomo coś o transmisji 2 tygodnie przed chyba.

Cristoval Martin
18-02-2016, 19:52
2-3 dni przed imprezą.

stoprocentmix
18-02-2016, 20:12
Skąd takie info?


Bo jakby mieli byc to by juz byli w lieneupie. Zostało jedno miejsce dla headlinera i to jeszcze w dzien i to na 80% beda Jack U - watpie by sobie skrillexa tak odpuscili gdy zapraszaja go na kazde ultra po kolei. Pozatym ostatnio im gratulowali nagrody grammy wiec no wszystkie znaki mowia ze to oni dojda w tej 3 fazie. Te 20% to obstawialbym na Romero lub Alesso ;)

piotrekk6
18-02-2016, 21:58
Jak nie będzie Alesso i Nickiego, to ja się pytam co się dzieje z tym UMF?

Mateusz18_
19-02-2016, 21:35
Bo jakby mieli byc to by juz byli w lieneupie. Zostało jedno miejsce dla headlinera i to jeszcze w dzien i to na 80% beda Jack U - watpie by sobie skrillexa tak odpuscili gdy zapraszaja go na kazde ultra po kolei. Pozatym ostatnio im gratulowali nagrody grammy wiec no wszystkie znaki mowia ze to oni dojda w tej 3 fazie. Te 20% to obstawialbym na Romero lub Alesso ;)

Skrillex będzie pewnie w sobotę na występie OWSLA All Stars, nie zawsze gra na Main Stage, w 2013 grał tylko b2b z Boys Noiz na Wolrdwide, ew. w ten piątek ale też wydaje mi się, że to za wcześnie i może tam być Nicky Romero albo ktoś kogo w zeszłym roku nie było. Liczę także na Heldensa i widzę dla niego idealną porę w niedzielę przed Fedde Le Grandem. Ciekawi mnie jeszcze kto zagra przed KSHMR w sobotę na Worldwide, scena w ten dzień nieźle się prezentuje.

stoprocentmix
20-02-2016, 00:43
Skrillex będzie pewnie w sobotę na występie OWSLA All Stars, nie zawsze gra na Main Stage, w 2013 grał tylko b2b z Boys Noiz na Wolrdwide, ew. w ten piątek ale też wydaje mi się, że to za wcześnie i może tam być Nicky Romero albo ktoś kogo w zeszłym roku nie było. Liczę także na Heldensa i widzę dla niego idealną porę w niedzielę przed Fedde Le Grandem. Ciekawi mnie jeszcze kto zagra przed KSHMR w sobotę na Worldwide, scena w ten dzień nieźle się prezentuje.

Heldensa nie bedzie w tym roku na ultra - info z twittera. A co do Romero... znudzony temat. Chyba nawet Ultra to wie ;)

JacobC
20-02-2016, 01:34
Heldensa nie bedzie w tym roku na ultra - info z twittera. A co do Romero... znudzony temat. Chyba nawet Ultra to wie ;)

Możesz pokazać zdjęcie tego Tweet'a? Aż wierzyć mi się nie chce, ze Heldens nie pokaże się na takim festiwalu :/

piotrekk6
20-02-2016, 06:30
Heldensa nie bedzie w tym roku na ultra - info z twittera. A co do Romero... znudzony temat. Chyba nawet Ultra to wie ;)

Że jak znudzony? Comasz na myśli?

stoprocentmix
20-02-2016, 09:00
Możesz pokazać zdjęcie tego Tweet'a? Aż wierzyć mi się nie chce, ze Heldens nie pokaże się na takim festiwalu :/


http://i68.tinypic.com/ri6789.jpg


Że jak znudzony? Comasz na myśli?

No bo jakiegos czasu był wyróżniajaca sie gwiazda na Ultra, mial jakis tam swoj styl, swoje hity - chcialo sie go słuchac. A teraz jego produkcje są mizerne, sety mało oryginalne. Zreszta jak widać jest małe zainteresowanie nim, wszyscy chca Alesso i Jack U w 3 fazie. ;)

snajper99
20-02-2016, 10:38
Jak nie będzie Alesso i Romero to straszna lipa wyjdzie. Szkoda że Heldens się nie pojawi. Ciekaw tez jestem czy Axwell /\ Ingrosso będą. Jednak najbardziej czekam na set Tiesto, co on tam wymyśli.

malderin
20-02-2016, 11:30
Mam pytanie a te set times to są od dołu do góry. Tzn, Garrix będzie grał na końcu w piątek na Mainstage ? Nie na początku :D ?

Mateusz18_
20-02-2016, 12:47
Mam pytanie a te set times to są od dołu do góry. Tzn, Garrix będzie grał na końcu w piątek na Mainstage ? Nie na początku :D ?

Tak Martin Garrix zamknie w piątek Main Stage.

stoprocentmix
20-02-2016, 13:26
Ogolnie to bardziej przemyslany ten uklad setow w tym roku. W tamtym roku jak grali po sobie Blasterjaxx, W&W, Fedde le Grand, Steve Aoki, Martin Garrix, Armin van Buuren i Hardwell to byla masakra. Na hardwellu juz kazdy taki zmeczony był.

piotrekk6
20-02-2016, 13:41
No bo jakiegos czasu był wyróżniajaca sie gwiazda na Ultra, mial jakis tam swoj styl, swoje hity - chcialo sie go słuchac. A teraz jego produkcje są mizerne, sety mało oryginalne. Zreszta jak widać jest małe zainteresowanie nim, wszyscy chca Alesso i Jack U w 3 fazie. ;)

Jak dla mnie Romero na UMF robi świetne show i gra super sety. Zawsze zagra coś nowego z niewydanych jeszcze utworów w Protocol. Jego produkcje też są bardzo dobre, ale to już kwestia gustu. Mi odpowiada prawie każda wydana w 2015. Nie jest stawiany wysoko, ale jemu chyba nawet bardziej odpowiada jak gra w dzień.

Uwielbiam Alesso i bardzo chce ujrzeć go na UMF, ale jeżeli mam być szczery, to jeżeli któryś z tych dwóch jest bardziej oryginalny to zdecydowanie Nicky. Alesso gra dużo tych samych traków, nawet w podobnych sekwencjach (Porównaj UMF 2015 do TML 2015 czy jakiś inny set po umf z 2015). Oczywiście z roku na rok się coś zmienia. I koniecznie chce zobaczyć go na Umf, bo w tamty roku zrobił totalny rozpierdul mimo paskudnej pogody.

stoprocentmix
20-02-2016, 14:06
Jak dla mnie Romero na UMF robi świetne show i gra super sety. Zawsze zagra coś nowego z niewydanych jeszcze utworów w Protocol. Jego produkcje też są bardzo dobre, ale to już kwestia gustu. Mi odpowiada prawie każda wydana w 2015. Nie jest stawiany wysoko, ale jemu chyba nawet bardziej odpowiada jak gra w dzień.

Uwielbiam Alesso i bardzo chce ujrzeć go na UMF, ale jeżeli mam być szczery, to jeżeli któryś z tych dwóch jest bardziej oryginalny to zdecydowanie Nicky. Alesso gra dużo tych samych traków, nawet w podobnych sekwencjach (Porównaj UMF 2015 do TML 2015 czy jakiś inny set po umf z 2015). Oczywiście z roku na rok się coś zmienia. I koniecznie chce zobaczyć go na Umf, bo w tamty roku zrobił totalny rozpierdul mimo paskudnej pogody.
Nie porównywałem Romero z Alesso. Tylko Romero obecnie, idacego bardziej juz w ślady Aviciego niżeli Romero sprzed jakis 2 lat. Takiego z powerem w secie. I choc Alesso powtarza schematy If i lose myself - under control - heroes. To takiego go lubie. Zawsze potrafi porwać ludzi na Ultra ;)

piotrekk6
20-02-2016, 18:44
I choc Alesso powtarza schematy If i lose myself - under control - heroes. To takiego go lubie. Zawsze potrafi porwać ludzi na Ultra ;)

I o to też chodzi :)

Nie porównywałem Romero z Alesso. Tylko Romero obecnie, idacego bardziej juz w ślady Aviciego niżeli Romero sprzed jakis 2 lat. Takiego z powerem w secie.

Jasne. Ale nie mogę zgodzić się z tym że jego sety są mało oryginalne i że nie ma własnego stylu. Romero ma swój może mało wyrazisty, ale oryginalny styl. Taki był zawsze. Może nie umie/nie chce na siłę się stać się numerem jeden, ale za to go lubię. Według mojej opinii jego sety na ultra z roku na rok trzymają wysoki poziom. A produkcje tak jak już wspomniałem są dobre i zachowane w Romerowym stylu.

btw. Miło w konstruktywny sposób wymienić poglądy tak jak teraz z tobą stoprocent :)

stoprocentmix
21-02-2016, 00:36
btw. Miło w konstruktywny sposób wymienić poglądy tak jak teraz z tobą stoprocent :)

Miło mi rownież. Wgl to mam nadzieje ze w czasie ultra bedzie tu jakas dyskusja, Wiecej osob sie bedzie udzielać. Pamietam temat z Ultra 2014 gdzie bylo jaranie sie kazdym granym traczkiem, kazda ciekawa sytuacja ze streamu. Fajnie tak po przeżywać wspolnie ;)

Davers
21-02-2016, 00:49
Main Stage strasznie nudny się wydaje. Dj Snake, Carnage, Knife Party pewnie zrobią robotę. Być może DVBBS. Worldwide i UMF Radio najlepiej się zapowiadają (oczywiście nie zapominam o myszce i Prydzu u Arminka). Tam większość dj'ów pokaże coś ciekawego, bo na tym mainie będą grali pewnie cały czas to samo. Nic tylko liczyć o jak najwięcej transmisji z Worldwide i Radio.

ejbi
21-02-2016, 21:15
Alesso rok temu w deszczu było magicznie :)

stoprocentmix
22-02-2016, 10:41
Alesso rok temu w deszczu było magicznie :)

Kamery nie ogarnialy. Sweet Escape + Deszcz = Magia. Wgl co roku pada w gdy jest Ultra. W 2014 jak grali Above & Beyond to była burza. Z malymi problemami ale dokonczyli swoj set ;)

MattsonOfficial
22-02-2016, 11:56
Dla mnie obaj panowie Alesso i Nicky powinni się znaleść w line-upie, a Alesso już dawno sobie zasłużył żeby zamykać któryś dzień na Ultra. Mówicie, że gra to samo (Heroes-Lose My Self- Under Control) , ale to są jego najbardziej rozpoznawalne hity i czemu miałby ich nie grać skoro ludzie dalej czują ciary jak leci drop remixu One Republic. Napewno w tym roku by coś pokombinował i pozmieniał. Dla mnie takich panów jak David Guetta, Afrojack, W&W, DVBBS już dawno nie powinno być w line-upie, a brak wcześniej wymienionych panów oraz Deadmau5'a, Erica Prydza, Axwella&Ingrosso, Skrillexa czy KSHMR'a (który powiedzmy sobie szczerze, w c*** zasłużył) na mainstage to jest jakaś kpina ze strony organizatorów.

stoprocentmix
22-02-2016, 12:15
Ja np nie wyobrazam sobie sobotniego popoludnia na mainstage bez w&w. Zawsze potrafia porwac ludzi do skakania. Ich sety na Ultra sa wyjatkowe bo skladaja sie z ok 70% niewydanych traczkow, ich wlasnych bootlegow i mashupów. No ale np zgodze sie jesli chodzi o Guette i Afrojacka. Znudzeni max.

ejbi
22-02-2016, 14:41
Kamery nie ogarnialy. Sweet Escape + Deszcz = Magia. Wgl co roku pada w gdy jest Ultra. W 2014 jak grali Above & Beyond to była burza. Z malymi problemami ale dokonczyli swoj set ;)

Było mi dane przeżyć to na własnej skórze, tzn. edycje z 2015, i największe wrażenie zrobił na mnie dzień 1 właśnie w deszczy :)

piotrekk6
22-02-2016, 16:41
Alesso deszcz + Sweet escape, If it wasnt for you = Pure magic. Piękne wpomnienia.

Dla mnie takich panów jak David Guetta, Afrojack, W&W, DVBBS już dawno nie powinno być w line-upie, a brak wcześniej wymienionych panów oraz Deadmau5'a, Erica Prydza, Axwella&Ingrosso, Skrillexa czy KSHMR'a (który powiedzmy sobie szczerze, w c*** zasłużył) na mainstage to jest jakaś kpina ze strony organizatorów.
Zgadzam się z w 100%

stoprocentmix
25-02-2016, 16:26
FTampa wypelni jedno miesjce na Ultra Mainstage ;) Ogolnie ma byc dwoch brazylijczykow na Main Stage w tym roku ;) FTampa i...? ;)

snajper99
25-02-2016, 18:00
FTampa wypelni jedno miesjce na Ultra Mainstage ;) Ogolnie ma byc dwoch brazylijczykow na Main Stage w tym roku ;) FTampa i...? ;)

Jeżeli tak ma być to oprócz FTampy może być Alok lub Felguk.

Mateusz18_
26-02-2016, 17:30
FTampa wypelni jedno miesjce na Ultra Mainstage ;) Ogolnie ma byc dwoch brazylijczykow na Main Stage w tym roku ;) FTampa i...? ;)

Skąd taka informacja?

stoprocentmix
26-02-2016, 18:10
Skąd taka informacja?

Ultra Brasil ;)

MattsonOfficial
26-02-2016, 19:39
Swoją drogą to brak Axwella & Ingrosso i Alesso jest dużym zaskoczeniem. Ci pierwsi zawsze podkreślali, że Miami jest jednym z ich ulubionych miejsc do grania i ciekawe czy to kwestia hajsu (raczej napewno) czy jakiegoś widzimisię organizatorów czy niedogadania.

paskudek
26-02-2016, 20:34
Swoją drogą to brak Axwella & Ingrosso i Alesso jest dużym zaskoczeniem. Ci pierwsi zawsze podkreślali, że Miami jest jednym z ich ulubionych miejsc do grania i ciekawe czy to kwestia hajsu (raczej napewno) czy jakiegoś widzimisię organizatorów czy niedogadania.

To jest chyba nie możliwe żeby ich zabrakło, tak samo jak Nicky Romero... Wszyscy DJ/Producenci/Własciciele Labeli przylatuja do Miami na MMW :)

Jeśli ich nie będzie to duża strata dla Ultra

Tak teraz patrze i Blasterjaxx'ow tez nie ma a rok temu ladnego seta zagrali!?

stoprocentmix
26-02-2016, 21:28
Przeciez nie beda zapraszac ciagle tych samych artystow. Co rok sa jakies zmiany. Co rok ktos inny jest na topie. Romero i AxwellIngrosso powroca zapewne za rok na Ultra jak Kaskade i Zedd po roku przerwy. DJ Snake jest w tym roku headlinerem. Na pewno zrobi mega show. Jesli chodzi o szwedow to Angello w zupelnosci wystarczy. Blasterjaxx jako jedna osoba teraz? To juz nie to samo. W tym roku Galantis, Kygo(przy zachodzie slonca), Carnage, DVBBS na Main Stage. Tez bedzie mega ;)

piotrekk6
29-02-2016, 22:10
https://www.facebook.com/AndreaFeczko/photos/a.161715407198095.24514.116270998409203/986565161379778/?type=3&theater

Może powie że Alesso zagra :D

stoprocentmix
29-02-2016, 22:37
https://www.facebook.com/AndreaFeczko/photos/a.161715407198095.24514.116270998409203/986565161379778/?type=3&theater

Może powie że Alesso zagra :D

Wlasnie nie wiem czy czekac. Jak to lineup to podadza ok 4 w nocy to wole pojsc spac. Tak btw dzis sie zaczeli budowac w Miami. Mozna podgladac w kamerce na Bayfront Park. Doskonaly widok na prace przy MainStage ;)

BTW2 - Dzis sie zaczal aftermovies week. Co dzien nowe aftermovie z Ultra eventów. Dzis z Tajlandii, jutro z Singapuru... Uwielbiam te filmy od Ultra ;)
158M5KiZceg

malderin
01-03-2016, 22:24
Witam co powiecie drodzy klubowicze na puste miejsce jedno w lineupie Ultra Miami na Worldwide Stage. Jakie są wasze typy, kto te miejsce zajmie ? A i kogo dadzą jeszcze na mainstage ?

snajper99
02-03-2016, 10:10
Wlasnie nie wiem czy czekac. Jak to lineup to podadza ok 4 w nocy to wole pojsc spac. Tak btw dzis sie zaczeli budowac w Miami. Mozna podgladac w kamerce na Bayfront Park. Doskonaly widok na prace przy MainStage ;)

Masz może link żeby zobaczyć to. Znalazłem podgląd na Bayfront Park, ale kamera na tą część na działa.

stoprocentmix
02-03-2016, 10:42
Masz może link żeby zobaczyć to. Znalazłem podgląd na Bayfront Park, ale kamera na tą część na działa.

Własnie chyba przedwczesnie sie cieszylem... Byl podglad do poludnia pierwszego dnia budowy przy mainstage. Pozniej kamera byla wylaczona i nadal jest off. Chyba to tak specjalnie jest. Trudno no. Link -
EarthCam - Miami and the Beaches Cam (http://www.earthcam.com/usa/florida/miamiandthebeaches/?cam=miamibeach5)

.marcin
02-03-2016, 20:12
Ludzie, przecież w czasie WMC, nie licząc ultra jest wiele imprez organizowanych przez labele - Romero = impra Protocol, A^I? W tamtym roku mieli swoje Axtone Pool Party, Stasiek i Diplo? Odpowiednio OWSLA Stage na Ultra i Mad Decent WMC Block Party (czy jakoś tak xd)

Widać ogrom nowych nazwisk, czekam na live'a z qtachem w dłoni (Ultra Worldwide w piątek, czekam na ślimaka, rekina, wonsza i żółtego szpona o/<ok>)</ok>

stoprocentmix
03-03-2016, 16:15
Jeśli ktoś chce sobie przypomnieć jak było w tamtym roku na Ultra to zapraszam!
Ultra Music Festival Miami 2015 - Dailymotion Playlist (http://www.dailymotion.com/playlist/x4bd40_fryczek_ultra-music-festival-miami-2015/1#video=x3r5x09).
Wszystkie filmiki z zeszłorocznego streamu - DJ Snake, Robin Schulz, Markus Schulz, Carl Cox, Eric Prydz, Yellow Claw, Kygo i wielu innych (Wszystko w HD) ;)

stoprocentmix
06-03-2016, 23:06
STREAM! Za 2 tyg bedzie ogladanie ;)
oqxO0_4iVIE

EDIT - Od 3(w poprzednim roku bylo od 4) tez w piatek (czyli godz 20(po zmianie czasu w USA) czasu polskiego)
PIATEK 20 - 5rano
SOBOTA 20 - 5rano
NIEDZIELA 20 - 4rano

piotrekk6
07-03-2016, 19:10
Wiadomo gdzie będzie transmisja? znowu na twitchu?

stoprocentmix
07-03-2016, 20:09
Wiadomo jedynie ze bedzie na stronie ultra. A czy bedzie jakis wlasny player czy przekierowanie na twitch to nie wiadomo jeszcze. YT odpada z tego wzgledu ze nie kazdy by mogl ogladac. A w tym roku podkreslaja ze kazdy. ;)

piotrekk6
07-03-2016, 20:26
Więc albo twitch o ile nie ma ograniczeń prawnych, albo jakieś własne rozwiązanie. Tak naprawde nie ważne jak, ważne aby w dobrej i stabilnej formie ;)


Co do full lineup to wiadomo coś?

stoprocentmix
07-03-2016, 20:54
Więc albo twitch o ile nie ma ograniczeń prawnych, albo jakieś własne rozwiązanie. Tak naprawde nie ważne jak, ważne aby w dobrej i stabilnej formie ;)


Co do full lineup to wiadomo coś?

Na pewno bedzie wszystko na wysokim poziomie. Jak co roku ;) A lineup juz z czasami setow powinien byc do konca tygodnia ;)

Mroku
09-03-2016, 07:59
Tom Swoon też będzie?

stoprocentmix
09-03-2016, 08:39
Tom Swoon też będzie?

Na Ultra bedzie. Na streamie nie ;)

Cristoval Martin
10-03-2016, 09:06
MainStage

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48298_image.jpeg

stoprocentmix
10-03-2016, 09:21
;)
http://i64.tinypic.com/2lcqt77.png

stoprocentmix
10-03-2016, 19:40
Markus Schulz dochodzi do lineupu! Wypełnia scene ASOT ;)

slJK7V6aTFw

Set z Ultra 2015 - Markus Schulz ASOT Ultra 2015 HD
(http://www.dailymotion.com/video/x3qadwv_markus-schulz-ultra-music-festival-miami-2015-asot-stage_music)

Adim
11-03-2016, 03:30
Full lineup :

https://ultramusicfestival.com/wp-content/uploads/2015/07/miami-lineup-phase3.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

stoprocentmix
11-03-2016, 05:46
Sa i Blasterjaxx! Dyro i Makj w końcu na Mainstage - zasluzyli ;)

snajper99
11-03-2016, 11:42
Ja się pytam gdzie jest Alesso, Oliver Heldens, Nicky Romero, Axwell /\ Ingrosso, Skrillex, Diplo, Steve Aoki, Sander van Doorn, Krewella, SJ & RM, Porter Robinson, Gorgon City, Klingande. Trochę mnie rozczarowali, ale nie jest źle.

piotrekk6
11-03-2016, 12:27
Takie wielkie wydarzenie otwierające nowy sezon i brak takich wielkich nazwisk. Szkoda że brakuje tu kilku artystów, tym bardziej że w tamtym roku słyszałem "See you next year"

stoprocentmix
11-03-2016, 12:53
Mi tylko Alesso szkoda ale wiem ze za rok powroci ;) Ultra to nie Kevin sam w domu. Nie bedzie co roku tego samego. Ogromnie sie ciesze ze Makj wkoncu bedzie mial okazje wykazac sie na mainstage. Ogromny plus za Dyro. Ciekaw jestem Borgeousa i DVBBSow na Mainstage ;) Dobrze ze Romero nie ma - moze sie wkoncu do roboty wezmie jak zobaczy ze go nie chca na festivalach ;)

Mateusz18_
11-03-2016, 14:54
Ileż można było stawiać na tych samych DJ? Rok przerwy od Alesso, A /\ I czy Romero nikomu nie zaszkodzi, a pewnie wyjdzie na plus. Za rok pewnie zabraknie Dasha czy Feddego, nie mogą co roku dawać tego samego line upu.

MattsonOfficial
11-03-2016, 19:38
Sety Alesso i Axwella & Ingrosso motywowały mnie do oglądania Ultra Miami, teraz oprócz Steve'a Angello i nowej progresywnej wersji Martina Garrixa nie ma nic ciekawego na main-stagach. Swoją drogą trochę śmieszne jak Tiesto spadł. Co roku kończył jakiś dzień, a w tym roku jest 3 wykonawców po nim.

stoprocentmix
11-03-2016, 20:44
Tiesto sam chcial grac przy zachodzacym sloncu. Pora ustapic jak to powiedzial - młodej krwi - no1 dj in the world - Garrixowi ;) W sumie to sie ciesze. To bedzie cos nowego - Tiesto za dnia. Gra 1.5godzinnego seta. Wiec wcale nie spadł. Alesso nie ma nic nowego do zaoferowania w tym roku - wydał plyte i nic wiecej nie produkuje. A A+I nie wydali plyty ktora zapowiadali juz od dawna wiec w sumie to samo graja. Nie ma czego zalowac. ;)

Cristoval Martin
11-03-2016, 20:57
Alesso nie ma nic nowego do zaoferowania w tym roku - wydał plyte i nic wiecej nie produkuje. No to chyba nie jesteś na bieżąco.

a tak btw ;)

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12795350_1221625481188661_1742430096577325501_n.jp g?oh=d1e42b22b8780a8f5cd4cda27a5d612b&oe=574BB2BE

stoprocentmix
12-03-2016, 10:58
No to chyba nie jesteś na bieżąco.


Możliwe :shy:

Wszystkie sety UMFTV z 2015r - Wklej.to - po prostu wklej to! - paste: vE24H (http://wklej.to/vE24H) ;)

ProgressivePL
12-03-2016, 12:35
Nareszcie Dyro :-D

hardwell2
12-03-2016, 15:58
ja to czekam tylko na seta Laidback Luke-a :) no i może DVBBS i Afrojack... mam tylko nadzieje ze nie bedzie sie wieszac transmisja live jak w tamtym roku :/

Diron
13-03-2016, 11:55
Przecież w tamtym roku transmisja się nie wieszała ;) U mnie szło wszystko płynnie.

Cristoval Martin
13-03-2016, 12:18
^^^ Dokładnie. U mnie tez wszystko ok było. Może czas zainwestować w nowy sprzęt?

Aureros
13-03-2016, 12:41
Szkoda że bez Nicky Romero, jego sety z ostatnich 2 lat były bardzo dobre. Czekam na deadmau5'a w wersji trance i geniusza Pryde. :)
Mam nadzieje że transmisja bedzie znowu na twichu tam chodzi płynniej niż na YT.

paskudek
13-03-2016, 13:11
Julian Jordan na mainstage... Ultra upada jak dla mnie, brak Nicky Romero, Alesso czy A^I to porażka

malderin
13-03-2016, 14:37
Ja uważam, że A^I, Alesso i Nicky Romero już sobie dość pograli. Czas na jakieś zmiany, na nowych artystów, a Julian Jordan w pełni zasłużył sobie na Mainstage, bo miejscami jest nawet lepszy niż Garrix.

Mateusz18_
13-03-2016, 22:09
Julian Jordan na mainstage... Ultra upada jak dla mnie, brak Nicky Romero, Alesso czy A^I to porażka


Nie przesadzaj, rok temu festiwal rozpoczynał Aronchupa...

piotrekk6
14-03-2016, 17:39
Ja uważam, że A^I, Alesso i Nicky Romero już sobie dość pograli. Czas na jakieś zmiany, na nowych artystów, a Julian Jordan w pełni zasłużył sobie na Mainstage, bo miejscami jest nawet lepszy niż Garrix.

Co czepiliście się tych 3 artystów. Szczerze wątpię żeby ich nie zaprosili. Na pewno rozmowy były prowadzone. Może kasa się nie zgadzała, może terminy, albo inny powód wymyślony przez menadżerów. A ^ I,oraz Alesso ściągali miliony na Ultra, a organizatorom zależy przede wszystkim na kasie, a nie na "zmianie lineupu" bo ktoś tam za długo gra.

Jeżeli ktoś z Headlinerów gra miernie to Hardwell, bo odkąd wydał Album to nie zrobił nic konkretnego. Sety na Ultra to tak 4/10.

stoprocentmix
14-03-2016, 18:18
"Many artists are hard at work in the studio making music for <s>#</s>Ultra2016 (https://twitter.com/hashtag/Ultra2016?src=hash), including LaidbackLuke (https://twitter.com/LaidbackLuke)!"

10153617934207739/

Diron
14-03-2016, 19:06
UMFTV napisało na facebooku że transmisja będzie na twitchu.

kanonier23
14-03-2016, 19:17
A jak z radiem UMF z Main Stage ?
Będzie dostępne z aplikacji czy gdzieś indziej szukać ?

Mateusz18_
14-03-2016, 19:25
Co czepiliście się tych 3 artystów. Szczerze wątpię żeby ich nie zaprosili. Na pewno rozmowy były prowadzone. Może kasa się nie zgadzała, może terminy, albo inny powód wymyślony przez menadżerów. A ^ I,oraz Alesso ściągali miliony na Ultra, a organizatorom zależy przede wszystkim na kasie, a nie na "zmianie lineupu" bo ktoś tam za długo gra.

Jeżeli ktoś z Headlinerów gra miernie to Hardwell, bo odkąd wydał Album to nie zrobił nic konkretnego. Sety na Ultra to tak 4/10.

Miliony, a nawet miliardy... nie mów mi, że ludzie kupowali bilet na Ultra dlatego, że grał tam A /\ I czy Alesso no proszę Cie

piotrekk6
14-03-2016, 20:28
Miliony, a nawet miliardy... nie mów mi, że ludzie kupowali bilet na Ultra dlatego, że grał tam A /\ I czy Alesso no proszę Cie

Pewnie że tak i dla innych ludzi z MainStage'u


Chyba że nie twierdzisz że ktoś kupuje bilet na ultra dla oasts stage (cokolwiek to jest)

Kameleon
14-03-2016, 21:50
Mi się wydaje, że ludzie kupują bilet dla klimatu, jaki tam panuje i szczerze powiedziawszy gdybym miał tylko okazję to właśnie ten powód byłby główną przyczyną kupna biletu.

stoprocentmix
14-03-2016, 22:03
Pewnie że tak i dla innych ludzi z MainStage'u


Chyba że nie twierdzisz że ktoś kupuje bilet na ultra dla oasts stage (cokolwiek to jest)

Byłbys mega zrozpaczony jesli bys pojechal z takim nastawieniem. Bo bedzie jakis Axwell i jakis Ingrosso gral przez godzine... Bilety byly wyprzedane przed lineupem wiec no to samo powinno ci dac do myslenia ;)

beRRo
14-03-2016, 22:11
Kamera jak powstaje scena :)
EarthCam - Miami and the Beaches Cam (http://www.earthcam.com/usa/florida/miamiandthebeaches/?cam=miamibeach5)

Mateusz18_
14-03-2016, 22:19
Pewnie że tak i dla innych ludzi z MainStage'u


Chyba że nie twierdzisz że ktoś kupuje bilet na ultra dla oasts stage (cokolwiek to jest)

Może nie do końca dla oasis stage ale Ultra to nie tylko Main Stage, 2 naprawdę bogate sceny techno, ASOT, do tego różnorodne sceny Worldwide i UMF Radio. Wracając jeszcze do mojej wypowiedzi bardziej chodziło mi, że nie ważne czy na Main Stage gra Romero i Alesso czy Hardwell i Zedd takie eventy jak UMF zawsze będą wyprzedane.

piotrekk6
14-03-2016, 23:13
Mi się wydaje, że ludzie kupują bilet dla klimatu, jaki tam panuje i szczerze powiedziawszy gdybym miał tylko okazję to właśnie ten powód byłby główną przyczyną kupna biletu.

Raczej nie inaczej. W przeciwnym wyopadku wystarczyłby ci sam stream przed kompem
xD

stoprocentmix
15-03-2016, 06:47
tadam ;)

http://oi67.tinypic.com/14mutk4.jpg

ejbi
15-03-2016, 14:03
Mi się wydaje, że ludzie kupują bilet dla klimatu, jaki tam panuje i szczerze powiedziawszy gdybym miał tylko okazję to właśnie ten powód byłby główną przyczyną kupna biletu.


To co mnie zdziwiło to że Main Stage nie robi takiego wrażenia jak widok ze środka sceny Carla Coxa / ASOT Stage, masakra kiedy spojrzy się do tyłu a tam widać lasery które uciekają wiązką poza zadaszenie i wieżowce w tle :)

Apropo, kto lajknie ?

https://www.facebook.com/UMF-Miami-Poland-Team-344184565762745/

stoprocentmix
15-03-2016, 17:31
Jak wyglada mainstage.

http://i64.tinypic.com/bezyo4.jpg

Jak bedzie wygladac mainstage :)

http://i63.tinypic.com/wwi83q.jpg


http://i66.tinypic.com/2qvxurr.jpg

piotrekk6
15-03-2016, 18:22
Sztos.

Btw. Czyj to snapchat?

Niech dadzą daszek nad dj'em, bo dwóch kolesi będzie musiało trzymać plandekę podczas deszczy jak w tamtym roku xD

http://i.imgur.com/FxBI2Ao.jpg

stoprocentmix
15-03-2016, 18:31
"ultra" snapchat ;)

Moze sie ogarna i dadza bo prognozy nie sa zbyt fajne. Ogolnie caly weekend jakies przeloty i burze ;)

Szadii
15-03-2016, 19:57
Scena po raz kolejny zapowiada się na epicką, aż czekać jak zaprezentuje się w nocy :)

paskudek
15-03-2016, 21:32
Najbardziej mnie boli scena z 2014 roku:
Jak miała wyglądać:
http://s27.postimg.org/lcqezgiqr/B4_SDv_Hf_CQAATi_VZ.jpg (http://postimage.org/)
upload pic (http://postimage.org/)
Coś im nie wyszło do końca :)
Zobaczymy jak w tym roku będzie się prezentować

stoprocentmix
16-03-2016, 21:21
Magia :)

http://i67.tinypic.com/242hgyp.jpg

http://i68.tinypic.com/2jecj95.jpg

Kameleon
17-03-2016, 21:43
p/BDEZWruxgyw

Tak przy okazji zapraszam właśnie na naszego insta: https://www.instagram.com/4clubberspl/ :)

ᵴнᴀᴘоᴠ1996
17-03-2016, 22:19
Kto gra jutro od 20? Jordan czy Dash? Bo między Polską a Miami jest 5 godzin różnicy a nie 4.

stoprocentmix
18-03-2016, 07:37
Zapewne beda grac od 21. pierwszy raz jest tak zrobione ze godzine przed ultra transmisja ;)

DudeL
18-03-2016, 08:40
Będzie jakiś radio stream? bo niestety dopadła mnie nocka w robocie to przynajmniej se posłucham...

stoprocentmix
18-03-2016, 08:48
Będzie jakiś radio stream? bo niestety dopadła mnie nocka w robocie to przynajmniej se posłucham...


umfradio.com (http://t.co/4zsFqKXcyX) ale poki co im stronka nie dziala. obiecali stream online ;)

Davers
18-03-2016, 08:48
Wiadomo kiedy będzie timetable transmisji?

stoprocentmix
18-03-2016, 08:56
Wiadomo kiedy będzie timetable transmisji?

Godzine przed transmisja ;)

Cristoval Martin
18-03-2016, 14:50
Livestream na polski czas:

20:00 – 21:00 - Preshow
21:00 – 21:10 – Justin OH
21:10 – 21:30 – Julian Jordan
21:30 – 22:15 – Blasterjaxx
22:15 – 22:30 – Raiden
22:30 – 22:50 – Fakear
22:50 – 23:30 – Dash Berlin
23:30 – 23:50 – Tycho
23:50 – 00:40 – Kygo
00:40 – 00:55 – Slander
00:55 – 01:35 – Kaskade
01:35 – 01:50 – Snails
01:50 – 02:40 – Armin van Buuren
02:40 – 02:55 – Jauz
02:55 – 03:30 – DJ Snake
03:30 – 03:40 – Chet Faker
03:40 – 04:00 – Alison Wonderland
04:00 – 05:00 – Martin Garrix

Florek!!
18-03-2016, 14:59
Scena w line upie o nazwie 'UMF Radio' to scena czy radio? Chodzi mi o tą, gdzie zagrają ludzie z OWSLI w sobotę i trapowcy w niedzielę. Jeśli ktoś miałby linka na tą scenę w sobotę i niedzielę to nie pogardziłbym :D

John Melts
18-03-2016, 16:04
oby tylko stream dobrze dzialal itp !! Bedzie biba ! :O !

davids93
18-03-2016, 16:33
Szkoda że set Jauza tylko 15 min będę transmitować :( dzisiaj to najbardziej na jego set czekam :)

Craftek
18-03-2016, 16:34
Zapowiada się znakomity gruby weekend, niestety tylko przed kompem ale dobre i to :D

Cristoval Martin
18-03-2016, 17:22
Ja dzis czekam na set Garixa :muza: :zabawa:

toma001
18-03-2016, 19:42
ogladamy - garrix dzis pewnie bedzie rzadzic

toma001
18-03-2016, 22:06
i jak jest ktos? co taka cisza w tym roku?

Craftek
18-03-2016, 22:17
Ciekawe jak przyjmie się set Kygo na bigroomowym mainstage'u

malderin
18-03-2016, 22:29
Ino czekać do tej 4 na Garrixa !!!
Ale Julian Jordan też bardzo dobre muzyczki nowe puścił ON FIRE !
W wywiadzie powiedział, że na secie Garrixa będzie puszczona ich wspólna produkcja !

stoprocentmix
18-03-2016, 22:50
wszyscy na czacie. olewajac temat. kygo na mainstage <3

beRRo
18-03-2016, 22:54
Nicky Romero brak i dlatego cisza :) w tym roku

Craftek
18-03-2016, 23:15
Kygo, naprawdę piękne dźwięki, super występ.

Fastek3
19-03-2016, 00:20
Kygo, Kaskade na plus obecnie :D

piotrekk6
19-03-2016, 00:57
No szkodza Nickiego,

Teraz oglądam Armina i szczerze, to scena nie wygląda "epicko". W zeszłym roku mi się bardziej podobała.

---------- Post added 19-03-2016 at 02:05 ----------

Musieliby wpuścić Alesso żeby zrobił na niej totalny rozpierdul

Aureros
19-03-2016, 01:37
Armin narazie najlepszy set, czekam na Garrixa i Sneak'a, a mainstage i efekty świetlne MIAZGA! przyjemnie popatrzeć

piotrekk6
19-03-2016, 01:38
Armin fajnie aczkolwiek, ciut nie mój klimat :) czekam na Marcina

Adim
19-03-2016, 04:00
Jestem rozczarowany tym piątkiem.."closing dj" słabiutko oraz ogólnie jakoś tak nie czułem klimatu ULTRA.

DavidV
19-03-2016, 08:58
Są gdzieś sety z Ultra, a najlepiej nagrane całe występy z twitcha?

piotrekk6
19-03-2016, 09:00
Jestem rozczarowany tym piątkiem.."closing dj" słabiutko oraz ogólnie jakoś tak nie czułem klimatu ULTRA.

Jakoś tragicznie nie było, ale mam to samo

Miczki
19-03-2016, 09:02
Oglądałem do setu Kaskade i powiem, że trochę się zawiodłem. Progressive Big Roomu jak na lekarstwo. Łomotali za to tym commercialem, aż się słabo robiło. Lekkie zaskoczenie trapem, bo ten gatunek mnie zupełnie nie jara. Kygo dobrze zagrał, ale on na takie eventy zupełnie nie pasuje i to było widać wśród publiczności.

Ciekawie było za to przy Blasterjaxx'u, gdyż... skończył seta przed czasem. Przeprosił za "drobne problemy techniczne" i zagrał pierwszy, lepszy utwór, aby zapełnić lukę.

Do kategorii "przypał" nominuję Dash Berlina. Skakał jak po mecie, puszczał starocia, a pod koniec występu rzucał czymś z reklamówki. Może zdjęciami z autografami niczym Robert M na Dniach Morza w Świnoujściu? Myślałem, że takie rzeczy na poważnych imprezach nie przechodzą. Myliłem się...

Najlepszy utwór? Paradoksalnie ID Blasterjaxxa. Dobry progressive BR. Kopniak pozytywnej energii:


Słucham teraz Garrixa i na razie mnie nie zachwyca. Posłucham dalej.

Dzisiaj czekam głównie na Vicetonsów i Cederica Gervaisa, choć tego drugiego odsłucham jutro rano. Mam nadzieję, że Ci pierwsi zagrają w starym stylu, ponieważ mam dość ich nowych popówek. Ciekawi mnie również formacja Crystal Castles, których kojarzę z gry UEFA EURO 2008 i ich "Air War". Niezły psychodeliczny klimat.

PS. I kim ku*wa jest Raiden?


Do zoba na SB!


POZDRAWIAM,
Strażnik Czystości

Cristoval Martin
19-03-2016, 13:08
Armin juz wydał oficjalnie videoset.

http://www.youtube.com/watch?v=QqbsWgQVSko

DJ-Dan
19-03-2016, 13:15
Faktycznie podsumowując Piątek to nie było nic specjalnego muzycznie. Garrix zamykał line up, a zagrał przeciętnie. Jednak gwiazdy wielkiego formatu są przereklamowane aż ponad.

stoprocentmix
19-03-2016, 13:43
A mi sie wczoraj najbardziej spodobał Snake. W sumie w tamtym roku juz pokazal na co go stac. Musze go trochu pokatowac na twitterze zeby seta wstawil ;>

Aureros
19-03-2016, 14:16
Bardzo słaby piątek. Armin, Kygo i troche Kaskade fajne sety. Garrix grający trap (czy jak to tam sie nazywa) - ręki opadowywują. Dzisiaj w line-upie bardziej progresywni/bigroomowy twórcy. Mam nadzieje na więcej emocji.

Craftek
19-03-2016, 17:58
https://www.youtube.com/watch?v=4r1tq1XBN0w Martin również dodał już swój występ.

luki2828
19-03-2016, 20:41
Dzień drugi rozpoczety, a tu taka cisza ? ;D

DarekkoZZ
19-03-2016, 20:43
Coś gorzej dzisiaj z transmisją, wczoraj na high beż ścinek, dzisiaj już ścina. Ehhh, to przez liczbę oglądających?

luki2828
19-03-2016, 20:57
U mnie na source leci płynnie.

DarekkoZZ
19-03-2016, 22:14
Jakieś domysły kto to ten Malaa? :D

carabella4wrc
19-03-2016, 22:41
Malaa mial dosc ciekawa oprawę wizualną. Ciezko tak stac niemal bez ruchu przy takich bitach jakie puszczal. D. na ta chwile Vicetone na 1 miejscu :)

piotrekk6
20-03-2016, 00:00
Tiesto jak narazie jeden z wielkich co dał rade

dał rade = nie od***** lipy

carabella4wrc
20-03-2016, 01:17
Tiesto jak narazie jeden z wielkich co dał rade

dał rade = nie od***** lipy

kłócił bym sie :D. Jak dla mnie nic ciekawego nie pokazał. Prócz dodatkowych gosci w postaci wokalistow nic nadzwyczajnego nie bylo

DarekkoZZ
20-03-2016, 01:32
Mysza zamiast prodigy, no no <3

Aureros
20-03-2016, 01:40
Nero ciśnie :D, czekam na Avicii'ego i jego nowe tracki i oczywiscie na Mau5a

desmoond
20-03-2016, 01:55
Pokażą video z myszy?

maverik
20-03-2016, 03:12
@up
tak

Hardwell póki co nie zachwyca :P

Aureros
20-03-2016, 04:03
zwiesiło mi przeglądarke od tych myszek w komentarzach

orwell14
20-03-2016, 23:26
Oficjalnie ogłaszam, że Deadmau5 wygrał Ultra 2016. Szalony Kanadyjczyk zrobił wejście i zakończenie jakiego ASOT nie widział i już pewnie nie zobaczy. :D Wszystkim co przegapili polecam późniejszy odsłuch, na zachęcenie tracklista (http://www.1001tracklists.com/tracklist/102269_deadmau5-at-a-state-of-trance-ultra-music-festival-miami-united-states-2016-03-20.html).

maverik
21-03-2016, 02:12
Pendulum - Knife Party, świetny set na zakończenie weekendu ;)

EDIT:

Najlepszy set na Ultra zdecydowanie, przypomniało mi SHM w 2013 ;)

Rangy
21-03-2016, 02:35
Oficjalnie ogłaszam, że Deadmau5 wygrał Ultra 2016. Szalony Kanadyjczyk zrobił wejście i zakończenie jakiego ASOT nie widział i już pewnie nie zobaczy. :D Wszystkim co przegapili polecam późniejszy odsłuch, na zachęcenie tracklista (http://www.1001tracklists.com/tracklist/102269_deadmau5-at-a-state-of-trance-ultra-music-festival-miami-united-states-2016-03-20.html).

Ace of Spades? :)

Florek!!
21-03-2016, 03:08
Knife Party/Pendulum definitywnie najlepszy set tegorocznego UMF ale mocą i tak nie pobili zeszłorocznego Skrillexa/Jack U.

Deadmau5 po raz dziesiąty w ten weekend tym razem live z Pendulum :D

Tylko to co mnie zniesmaczyło to ten gitarzysta, który wszedł jak jeszcze Knife Party występowało. Moim zdaniem Chińczyk z Modestepu lepiej by operował gitarą.

stoprocentmix
21-03-2016, 08:40
Blasterjaxx
cP6GB3IjOMA

Julian Jordan
7IY3PwP3S-Q

Kameleon
21-03-2016, 08:55
Właśnie zaktualizowałem temat z setami wrzucając kilkanaście mixów ze wczoraj :)

kamilol222
21-03-2016, 09:33
Deadmau5, Prydz > Cały festiwal

greeNew
21-03-2016, 17:37
Jak dla mnie Malaa klimatycznie najlepiej. Szkoda że tylko 20 min było nadawane. Ale pewnie są perełki do odkrycia bo wszystkich setów nie słuchałem :)

_Cosmo_
21-03-2016, 17:43
Jak dla mnie najmilsze zaskoczenie : Set z ostatniego dnia imprezy ARMINA ������ Cudowny secik ���� Potwierdzil tym samym swoje miejsce na scenie muzyki elektronicznej ... Spodziewałem się więcej od Vicetone ... Blasterjaxx na plus , Mala. Dziękuję za cały up i relacje z UMF

JMK Squadd
22-03-2016, 13:22
Będę pisał konkretnie i na temat. Temat założony do opisania swoich odczuć więc i ja się wypowiem.
UmF teraz pokazał zajebistą klase pod wyglądem scen oraz kamer - Tomorrowland klęka przy takim evencie. UMF pokazuje każdy rodzaj muzyki co Tomorrowland tego nie ma. tego nie ma. Piszmy szczerze, Główna scena UMF to dno bo Avinci, Hard waaal dupa itp. to jadą tak aż się idzie zesrać. Mają fajerwerki itp. Większość robi ten sam klimat muzyki BigaGówna. Oglądając myślę, k u r w a czy to się zmieni ?. Oglądając inne sceny jądą pięknie, kozak sety.

Nagle wbija DEADMAU5 na główną i myślę co odwali, pokazał Techno ściepą by zapewne nie słuchali muzyki dla dzieci. Pokazał, że na UMF nie tylko Biggówno trzeba pokazać a wyjść po za te szeregi.

DEADMAU5 zniszczył wszystko bo jest inny niż większość melodycznego dramatu. Pokazał że można grać wszystko i zniszczyć mózgi ludzi. Pokazał że nie ma co się bać i grać to co ludzie chcą słyszeć. Miał wspaniały pokaz świateł, był orginalny i pokazał, że można coś więcej.

Deadmau5 pokazał, że nie gra się na takich eventach tego samego i że można pokazać się w czymść co może zmienić świat muzyki.

Zniszczył główną scene i pokaza że inne gatunki nie mogą być dzielona na sceny.

WIĘCEJ TAKICH JAK DEADMAU5. I ORGANIZACJA 4C POWINNA PROMOWAĆ KAŻDY RODZAJ MUZY A NIE TEN CO JEST POPULRNY I TEN CO KOCHAJA. PIS

Powinniście promować każdą muzyke i każdy styl bo każdy jest piękny. Ludzi o różnym gatunku wielu, ale Wy idziecie w jeden.

Troszeczkę rozmachu a nie w jedno sedno.

Spotaknie na temat muzki wolałbym z ludźmi co kochają inna muze niż z Adminami co promują to co chcą. Żałosne

piotrekk6
22-03-2016, 13:56
@JMK SQUAD
Nie chce cytować każdego zdania z osobna, ale nie trzyma ci się trochę kupy ta wypowiedź.


Nagle wbija DEADMAU5 na główną i myślę co odwali, pokazał Techno ściepą by zapewne nie słuchali muzyki dla dzieci. Pokazał, że na UMF nie tylko Biggówno trzeba pokazać a wyjść po za te szeregi.

Powinniście promować każdą muzyke i każdy styl bo każdy jest piękny. Ludzi o różnym gatunku wielu, ale Wy idziecie w jeden.

Każdy styl jest piękny, tylko nie biggówno.
Powinniście promować każdy rodzaj muzyki (oprócz biggówno bo jak wiadomo to nie muzyka).

Głębszych interpretacji nie potrzebuje

artis1990
22-03-2016, 18:43
@JMK nawet nie ma sensu odpisywac bo widze ze deficyt ilorazu. Nawet sam nie wiesz, ze w Twojej wypowiedzi sam sobie zaprzeczasz co chwile :D

Jak dla mnie standardowo wygral DJ SNAKE, kozak D5 i Eric, pendulum nie doczekalem, no i Malaa prze klimat ;)

UMF > Tomorrowland

Cristoval Martin
22-03-2016, 19:16
Ciekawe czy doczekamy się oficjalnych videosetów Kaskade, Snake, Knife Party i Galantis.

stoprocentmix
22-03-2016, 21:09
Poki co dzis dodali MAKJ (ma problemy z prawami autorskimi ale moze ogarnie) i Fedde Le Grand.

MAKJ
8oneV3-hcIw

Fedde Le Grand
avxCOiVqBZA

stoprocentmix
23-03-2016, 17:34
Kolejne videosety ;)

Raiden
zSL0sZXXCp8

Laidback Luke
QHw-SQFzIGE

Vicetone
Sf10fZNJuhI

piotrekk6
24-03-2016, 09:10
Słucham setów, nadrabiam zaległości i mimo że na żywo wydawało mi się że Garrix zagrał średnio, to tu poza może 2 trackami to set przekozak.

Intro miażdży. Grało mi w głowie cały dzień i nie wiedziałem co to za nuta. IDiki w stylu trap/future bass nie są najgorsze (ta z 38min jest super). Szykuje się ceikawa płyta w tym roku, zrobiona nie na odpi***ol.

Moim zdaniem to jest ewolucja i myślę że nikt nie spodziewałby się tego jak w radiu leciało Animals.

Szkoda że jeden z moich ulubionych artystów Twardociężki nie ewoluuje, tylko robi jakieś "festival bangers" z kurem i nie wypuszcza nic co wzbudza emocje.

stoprocentmix
25-03-2016, 16:35
Wszystkie OFICJALNE video-sety z Ultra Music Festival Miami 2016. Aktualizowane na bieżąco. M. in Kaskade, DVBBS, Carnage, Knife Party, Hardwell i wiele innych ;)


https://www.youtube.com/playlist?list=PLepSjm62oLzViABhz1Xbl6j7iFM1OHPqV

piotrekk6
26-03-2016, 12:07
Masz jakieś nieoficjalne?

stoprocentmix
26-03-2016, 16:30
Toutes les vidéos de ULTRALIVESETS sur dailymotion (http://www.dailymotion.com/user/ULTRALIVESETS/1)
Toutes les vidéos de losername (nonprod) sur dailymotion (http://www.dailymotion.com/user/nonprod/1)
Toutes les vidéos de WatchTheDJ (watchthedj) sur dailymotion (http://www.dailymotion.com/user/watchthedj/1)

Masz 3 kanały z ktorych ja korzystam. Ogólnie wszystkie streamowane sety znajdziesz na dailymotion. Z yt wszystko jest regularnie usuwane ;)