PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Zagraniczna motoryzacja


gerkos
16-12-2015, 21:32
Czy Wy też zauważyliście, że jeśli chodzi o sprawy motoryzacyjne to w wielu krajach, jak chociażby w UK czy Irlandii zupełnie inaczej jest z możliwościami ogłaszania się i rozwijania tego rodzaju biznesów? Przeglądałem portale ogłoszeniowe z tamtych stron Wielka Brytania i Irlandia Północna • Motoryzacja • informacje.co.uk (http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/wielka-brytania-i-irlandia-polnocna/motoryzacja) i naprawdę biznes motoryzacyjny, pomoc drogowa i inne tego rodzaju bardzo fajnie się rozwijają.

_Simon
17-12-2015, 22:57
Czy ja wiem byłem w Irlandii rok czasu i jakoś tego nie zauważyłem. Jedynie na pewno wiele więcej salonów samochodowych jest nawet w małych miejscowościach bo tam mieć nowe auto to żaden luksus. Ale pomyśl dla większości Polaków nowe BMW za 100 tys zł to tyko marzenie a tam takie kosztuje 25 tyś bo wiadomo euro cenę dzielimy przez 4. A co Polak kupi za 25 tys kilkuletnie wyjeżdżone auto z zachodu. W Polsce jesteśmy wiele biedniejski dlatego taki biznes jest słabszy mało kto korzysta z dobrych warsztaów pomocy drogowej itp bo wiadomo u nas to kosztuje i szukamy coś tanio.

kinoman1989
06-01-2016, 07:24
To prawda. U nas wiele rzeczy drożej kosztuje i dlatego przeciętnego Polaka na pewno nie stać na nowy samochód prosto z salonu. A to że w Irlandii jest więcej salonów samochodowych, to rezultat bogatszego społeczeństwa, które ma więcej pieniędzy i w związku z tym więcej ich może wydać. Prawo popytu i podaży.