PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 11/13 Atak w Paryżu - Max Kolonko MaxTV special edition


PostScriptum
22-11-2015, 10:35
DH21xUkdEeA


Zwróćcie szczególną uwagę na małego chłopczyka (3 lata?) od 26:35.
Umysł jeszcze nie skażony polityczną poprawnością. Taki młody, taki mały a myśli rozsądnie i logicznie w przeciwieństwie do "nowoczesnego" tatusia, który w 100% odzwierciedla UE.
Kwiatuszkami i zniczami przeciw karabinom i pistoletom


p.s LINK DO PETYCJI - https://secure.avaaz.org/en/petition/Do_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej_Andrzeja_D udy_Referendum_w_sprawie_prawa_do_powszechnego_pos iadania_broni/?eJhoVjb
Jak podpisywałem było 29.500 podpisów :)

Piaszeczki
22-11-2015, 13:48
Max dzisiaj mówił jak w transie. Najgorsze jest to że wszystko co mówi się sprawdza.

PostScriptum
22-11-2015, 20:16
Najgorsze jest to że wszystko co mówi się sprawdza.

nie to jest najgorsze a to, że tak mało osób wie o tym programie

Skobel
23-11-2015, 16:58
Materiał mega, jestem pod wrażeniem. Cieszmy się, że internet ma taką siłę przebicia. Marzę o tym, żeby dotarł ten film do większości ludzi i zmienił ich nastawienie ...

Sportwell
23-11-2015, 17:32
W momencie jak Max powiedział: ,,to weźcie sobie te kwiaty..." to dokończyłem za niego ,,wsadźcie je sobie w dupę teraz". Przecież nawet ten dzieciak pod koniec filmu widzi, że coś jest nie tak i że dookoła są źli ludzie, którzy mogą zrobić im krzywdę. Ojciec odpowiada: ,,źli ludzie są wszędzie" - tak, ale nie każdy ma tak zlasowany przez religię mózg, by z pasem szahida wychodzić na stadion pełen ludzi i roz*******ić się w tłumie ku chwale Allaha. Czy Francja ma to na swoje życzenie? Myślę, że tak, bo pierwsze oznaki zagrożenia już pojawiały się wcześniej, niepokojące statystyki dotyczące przyrostu muzułmanów też powinny zasugerować jakieś działania, ale w imię poprawności politycznej zgodzono się na to. Zamachy z Paryża są konsekwencją ich wyborów i mają oni krew na rękach własnych rodaków. Mogą tych kwiatów rzucać nawet tony, mogą wylewać tysiące łez nad stratą najbliższych, ale łzy i kwiaty to tylko ekspresja własnych emocji a teraz czas na mazanie się skończył i czas najwyższy zacząć działać.

Dopiero teraz Polak może powiedzieć, że tak naprawdę to ze względu na nasze nieszczęście do rządów i brak dobrobytu w kraju omija nas największa tragedia jaka dotknęła Europę od stuleci - potop muzułmański. Co prawda na papierze jesteśmy w stanie wojny z ISIS - więc jesteśmy zagrożeni - ale podczas gdy Europa zachodnia będzie tonąć w tym błocie, to my, patrząc na to, staniemy się silniejsi niż kiedykolwiek i być może dzięki temu nasz naród, widząc, że potrzebuje wodza, który ochroni ich w tych paskudnych czasach, przejdzie w najbliższych latach niesamowite przemiany ustrojowe i być może i doczekamy się tego dyktatora, o którym Maksiu tyle mówił.

DeNilss
24-11-2015, 00:13
W momencie jak Max powiedział: ,,to weźcie sobie te kwiaty..." to dokończyłem za niego ,,wsadźcie je sobie w dupę teraz". Przecież nawet ten dzieciak pod koniec filmu widzi, że coś jest nie tak i że dookoła są źli ludzie, którzy mogą zrobić im krzywdę. Ojciec odpowiada: ,,źli ludzie są wszędzie" - tak, ale nie każdy ma tak zlasowany przez religię mózg, by z pasem szahida wychodzić na stadion pełen ludzi i roz*******ić się w tłumie ku chwale Allaha. Czy Francja ma to na swoje życzenie? Myślę, że tak, bo pierwsze oznaki zagrożenia już pojawiały się wcześniej, niepokojące statystyki dotyczące przyrostu muzułmanów też powinny zasugerować jakieś działania, ale w imię poprawności politycznej zgodzono się na to. Zamachy z Paryża są konsekwencją ich wyborów i mają oni krew na rękach własnych rodaków. Mogą tych kwiatów rzucać nawet tony, mogą wylewać tysiące łez nad stratą najbliższych, ale łzy i kwiaty to tylko ekspresja własnych emocji a teraz czas na mazanie się skończył i czas najwyższy zacząć działać.

Dopiero teraz Polak może powiedzieć, że tak naprawdę to ze względu na nasze nieszczęście do rządów i brak dobrobytu w kraju omija nas największa tragedia jaka dotknęła Europę od stuleci - potop muzułmański. Co prawda na papierze jesteśmy w stanie wojny z ISIS - więc jesteśmy zagrożeni - ale podczas gdy Europa zachodnia będzie tonąć w tym błocie, to my, patrząc na to, staniemy się silniejsi niż kiedykolwiek i być może dzięki temu nasz naród, widząc, że potrzebuje wodza, który ochroni ich w tych paskudnych czasach, przejdzie w najbliższych latach niesamowite przemiany ustrojowe i być może i doczekamy się tego dyktatora, o którym Maksiu tyle mówił.

Sorry, ale pierd...sz

nie to jest najgorsze a to, że tak mało osób wie o tym programie

Najgorsze jest to ,że kolego nic sam nie napisałeś , tylko rzniesz z neta co popadnie , jestes kozak wez kolegów , wezcie sie w grupe , nie dajcie sie zastraszyc i działaj :) proste ? chyba nie , kopiuj wklej kazdy rewolucje potrafi robić

Sportwell
24-11-2015, 01:02
Sorry, ale pierd...sz
Uzasadnij, bo nie wiem o co ci chodzi. Chyba że jesteś jednym z tych, którzy z chęcią by ich tutaj wpuścili.

Wojt3Ek
24-11-2015, 12:02
DeNILss spier... być lewakiem gdzie indziej. A jak coś Ci nie pasuję w postach innych to uzasadnij to a nie plujesz jadem.

PostScriptum
25-11-2015, 00:06
Najgorsze jest to ,że kolego nic sam nie napisałeś , tylko rzniesz z neta co popadnie , jestes kozak wez kolegów , wezcie sie w grupe , nie dajcie sie zastraszyc i działaj :) proste ? chyba nie , kopiuj wklej kazdy rewolucje potrafi robić

Kolego, ale to przecież cały czas jest kopiuj - wklej, nigdy tego nie negowałem :D do czego potrzebne Ci moje zdanie? Do tego by mieć swoje? Sorry, nie pomogę. W niewielu tematach wyrażam swoje zdanie bo każdy ma umysł jak ja. Jak czarne na białym Ci nie pasuje to będzie Ci trudno przeglądać w przyszłości moje wątki :)
A tematy są po to byś wiedział a jak już Ty wiesz, to fajnie, ale pozwól by inni też się dowiedzieli.

Serdecznie pozdrawiam