PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4Clubbers Classic Hit Mix Hardtrance/Hardstyle Vol.2 (2015)


_Dj Mierw_
30-10-2015, 17:05
4clubbers Classic Hit Mix Hardtrance/Hardstyle Vol.2 (2015)

W tym roku klasyków z cięższej odmiany trance'u oraz hardstyle jeszcze nie było. Postanowiłem przygotować dla Was ten miks wraz z pomocą użytkownika Hidden. Podzieliliśmy się gustami, za dobór utworów trance odpowiedzialny jest Hidden a za hardstyle ja. Zaletą naszych miksów jest to, że każdy składak jest na swój sposób oryginalny więc dlatego też nie powtarzamy utworów zagranych na poprzednich mixach Classic Hardtrance/Hardstyle. Technicznie postarałem się z całych sił, by odsłuch składanki był przyjemny w odbiorze. Miłego odsłuchu :) Podziękowania dla Przemka za okładkę.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i47480_coverfront4c4.png



1.ID
2.DuMonde - Kalt
3.Michael Urgacz vs. Sean Tyas - 4 Corners (Original Vocal Mix)
4.Bubble Fish - Sushi Lover (Dave Joy Remix)
5.Dj Spoke - Ignition (S.H.O.K.K. Mix)
6.Dave 202 - Vulcania
7.ID
8.ID
9.ID
10.Kan Cold - Do You Know It
11.The Pitcher - Grindin'
12.ID
13.Dj Acti - Pass The Grass
14.Dj Mad-E-Fact - The Hustle (Dj Isaac Remix)
15.Showtek & Deepack - Rockin' Steady
16.Southstylers - Crystal
17.Kenobi - Underground (Brainkicker Remix)
18.Dj Pino Maresca - Batuca Style

Zapraszamy do odgadywania ID ;)


Odsłuch tylko na mixcloud


https://www.mixcloud.com/4clubbershitmix/4clubbers-classic-hit-mix-hardtrance-hardstyle-vol2-2015/

Nameless
02-11-2015, 20:38
2. DuMonde - Kalt (Original Mix)
3. Michael Urgacz vs Sean Tyas - 4 Corners (Original Mix)
4. Bubble Fish aka G&M Project - Sushi Lover (Dave Joy Remix)
5. DJ Spoke - Ignition (S.H.O.K.K. Remix)
9. Kan Cold - Do You Know It? (Original Mix)

Hardstyle to już nie moja bajka, ktoś inny może odgadnie.

Świetna robota chłopaki, liczę na więcej z Waszej strony. Osobiście co do Hs'u to chętnie zobaczyłbym coś od Beholdera, Balistica, starego Enforcera, może nawet remix X-Bass Yoji'ego (zawsze mam ciary, gdy tego słucham). To są oczywiście tylko moje sugestie. W sumie trochę trzeba było czekać na drugą część, ale warto było. Oby tak dalej.

Tomaszzz
03-11-2015, 10:25
Wiem, że ciężko jest z doborem kawałków, szczególnie mając na uwadze fakt, że to jest tylko 17-18 miejsc w trackliście, ale u mnie to wyglądałoby trochę inaczej. Nie znam się na stronie technicznej, może trochę, ale nie jestem ekspertem i nie będę krytykował. Nie słychać żadnych niedociągnięć, zepsutych przejść, a trzeba przyznać, że zdarzyło mi się kilka razy przesłuchać niektóre sety (było to co prawda kawałek czasu temu) i tam w niektórych momentach było to słyszalne, a więc jest ok. Duży plus za Grindin od Pitchera.

przemaslaw12
05-11-2015, 22:16
Właściwie to dlaczego nie podajecie teraz tracklist do tych klasycznych setów? Cholernie podobają mi się takie hardowe brzmienia (w przeciwieństwie do nowych nurtów hardstylu), a niestety posiadam bardzo mało takiej muzyki... do dzisiaj katuje DVD z Qlimaxów 2003 i 2004 i nie jestem w stanie dorwać 90% utworów... Mixcloud nie wyłapuje każdego tracka idealnie.

tilek91
20-11-2015, 22:04
Szkoda że mix w całości nie poświęcony HardTrance, jestem za rozdzieleniem tych gatunków.
Ogólnie mix super. Przepuszczacie to przez jakieś filtry na koniec?
Słychać różnicę pomiędzy oryginalnym nagraniem (chociażby pierwszego tracka) a tym zawartym w secie.

trepol807
09-12-2015, 09:13
dlaczego nie mogę pobrać