PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Jakie są przyczyny i początki powstania Państwa Islamskiego?


PostScriptum
11-09-2015, 23:27
Jakie są przyczyny i początki powstania Państwa Islamskiego? - Stanisław Michalkiewicz przypomina kolejność wydarzeń, które doprowadziły do masowego eksodusu uchodźców z północnej Afryki i państw Lewantu oraz Mezopotamii

qG9S66MpZ1I


A przy okazji, żeby temat nie był za krótki :P


Dlaczego należy zmienić władzę w Polsce?

RT1TKIvdsjs



Może komuś otworzy oczy szerzej niż na codzień :)

Dominika&Przemek
12-09-2015, 07:43
gdzieś już słyszałem o tym YT. dzieki za temat
Pozdrawiam
Dokładnie Polska władza jest przestarzała ponieważ ich fundamentem jest ustrój komunistyczny - ludzie którzy pracowali dla tego systemu będą kryć swoich ziomków a nas rąbać do cna, kiedyś było inne prawo i obyczaje.Teraz mamy nowa konstytucje i Rzeczpospolita Polska , starych urzędników i funcjonariuszy powinno się wysłać na emeryturę lub do Rosji i dać szanse rozwoju młodym ludziom , którzy nie są przesiąknięci PRL'em. Sądzę, że w Polsce pracuje wiele obcych agentur bo jak to wytłumaczyć ze ktoś jak się dorwie do władzy to ciągnie do siebie tyle ile może to może i by przeszło ale dlaczego żyje się nam coraz ciężej ? Mało który Polak marzy o wybudowaniu swojego domu, wszystko drożeje w szczególności prąd 5-10 lat temu płaciliśmy połowę tego co teraz bądź jeszcze mniej.Gdy bym ja bym był na stołku to wiadomo ze bym też chciał z tego czerpać jak największe korzyści no ale w tym celu nie doprowadzał bym do zrujnowania państwa - zamykania kopalń , nakładaniu masy dziwnych (wręcz kontrowersyjnych) podatków i opłat przez co upadają przedsiębiorstwa . Nie wiem co jest tam cięte ale nie podoba mi się to - ktoś doprowadza do tego że ludzie żałują iż urodzili się w Polakami.