PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Slow kilka o imigrantach, slow calkowicie odmiennych niz te w niemieckich mediach


PostScriptum
04-09-2015, 19:54
w Polsce.

Zaczynamy od przystawki, od najwazniejszego co nalezy sobie uswiadomic... polskie media sa w rekach Niemiec:

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/polskapresse3.jpeg

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości skąd w polskijęzycznych mediach tyle prób rozmiękczania serc i wzbudzania poczucia wstydu w kontekscie nielegalnych imigrantów, przypominam, że 80% mediów w tym kraju jest w rękach niemieckich.
Ale "kapitał nie ma narodowości".

Dlatego w mediach w PL zobaczycie glownie materialy o tym jak zle i jeszcze gorzej jest imigrantom, jak ich traktuja zle i w ogole pieklo na ziemi a my nie robimy nic. Dlatego uslyszycie w radiu od Piotra Kraski (nota bene syn agentow SB ktorzy mordowali Polakow po II WS no ale o tym sie nie mowi) ze musimy wziac wiecej imigrantow bo wstyd! Ciekawe ilu on wezmie do siebie? ZERO no ale to bedzie wasz problem nie ich itd. itp.

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/11988647_927401730641122_8217049750861356775_n.jpg ?oh=877135e281cda281914ba4f7f0be6d04&oe=56658DBC

A teraz czas na danie glowne:

Manipulowanie w mediach:

1) prawda ekranu - w TV pokazano mrożące krew w żyłach sceny w których zła węgierska policja pacyfikuje bezbronną rodzinę z dzieckiem, cały świat montował materiał ten sposób
2) prawda czasu, cały niezmontowany materiał poniżej.
Dalej się łapcie na zdjęcia dzieci i żle traktowanych kobiet uchodźców w tym ściśle monitorowanym przez media przekazie propagandowym, zwróćcie uwagę jak zastraszona jest węgierska policja i jak w ukropie wokół nich uwijają się reporterzy czający się na swoje zdjęcie dnia.
Udostępniając ten wpis warto skopiować nasz opis.

_gAxpQEm6Mk

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net


Europa jest w tej chwili rozsadzana przez konflikty cywilizacyjne i kulturowe


"Wczoraj w Polsat News w programie TAK czy NIE o imigracji dyskutowali wczoraj Miriam Shaded z fundacji Estera - to ta fundacja, która zaprosiła do Polski i zaopiekowała się chrześcijańskimi uchodźcami z Syrii - a także prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. Rozmówcy byli w jednym zgodni. Że napływ muzułmańskich imigrantów jest ogromnym zagrożeniem dla Polski.

Robert Winnicki powiedział w programie, że przede wszystkim dyskusja na temat imigrantów, którzy ciągną do Europy powinna się rozpocząć od tego kogo przyjmować.
- Niestety w przestrzeni publicznej mówi się o uchodźcach, mówi się o imigrantach - zlewa się to wszystko w jeden sos, w jedną papkę. Mówi się po prostu o nielegalnej imigracji i jest taki trend, żeby każdego nielegalnego imigrant pokazywać jako uchodźcę. To jest po prostu fałsz - mówił Winnicki.

I dodawał:
- Nie możemy przyjmować żadnych imigrantów ekonomicznych do Europy ponieważ tych imigrantów ekonomicznych od wielu lat, od dziesiątek lat jest już po prostu o miliony za dużo. Europa jest w tej chwili rozsadzana przez konflikty cywilizacyjne i kulturowe.
Winnicki zauważył, że wcale nie rozdziela się imigrantów, którzy zalewają Europę na ekonomicznych i na tych, którzy rzeczywiście uciekają przed prześladowaniami i którzy mogliby się ubiegać o status uchodźcy. Dlatego prezes Ruchu Narodowego dodał:
- W Europie Zachodniej są przyjmowani wszyscy, całymi falami i tylko jest myślenie gdzie ich teraz rozdystrybuować, nie może być zgody, żeby ich dystrybuować również do Polski.
Winnicki dodał, że do Polski możemy przyjmować tylko chrześcijan.
- My nie możemy mieć w Polsce, nie chcemy mieć, setek tysięcy muzułmanów, którzy będą zagrażać spoistości etnokulturowej naszego kraju.

Miriam Shaded do tych słów Winnickiego dodała:
- Wczoraj rozmawiałam z jedną syryjską chrześcijanką - ogólnie Angela Merkel powiedziała, że przyjmie 800 tys. ludzi z Syrii - i ona mówi tak "No dobra, teoretycznie mogłabym wyjechać do Niemiec i mieć lepsze warunki bytu", ale nie pojedzie tam ponieważ się bo jest tam już mnóstwo muzułmanów i boi się, że dalej będzie tam prześladowana. Jeżeli przychodzi do mniej syryjska chrześcijanka, teoretycznie jest w bezpiecznej Europie i mówi takie rzeczy, że teraz się boi, bo widzi masowy napływ muzułmanów i że właśnie z Syrii uciekła, bo był tam ten konflikt religijny, tam były prześladowania i teraz widzi, że oni masowo przemieszczają się do Europy no to zaczyna być to problem.
Winnicki dokończył ten wątek:
- Dokładnie o tym mówimy, nie przenośmy problemów bliskowschodnich do Europy.

Na pytanie prowadzącego program "Czy należy dzielić imigrantów według religii" prezes fundacji Estera odparła:
- Tak, należy dzielić według religii, ponieważ Islam niestety dyskryminuje i prześladuje innowierców. To jest system, to jest ideologia. I w momencie, kiedy są to prześladowania na tle religijnym, tam właśnie to się dzieje,no to trzeba reagować adekwatnie - przyjmować osoby, które są prześladowane.

Winnicki zwrócił jeszcze uwagę na to, że ci imigranci w Europie wzięli się przez politykę Zachodu:
- Zachód zniszczył Libię i Kadafiego, która powstrzymywała setki tysięcy ludzi przed napływem. I to był ogromny błąd. Gdyby Zachód był mądry, to co by robił np. w Syrii, Zachód by zbroił Assada. Zachód by zbroił jedyną świecką siłę w tym państwie, która walczy z dżihadystami, która jest w stanie w tym państwie zaprowadzić porządek. Zachód tego nie robi. Zachód wspiera Izrael dążący do totalnej zadymki na Bliskim Wschodzie i Zachód pośrednio wsparł też dżihadystów swego czasu niszcząc Irak, niszcząc Syrię."

Winnicki: Europa jest w tej chwili rozsadzana przez konflikty cywilizacyjne i kulturowe - Kufel.pl (http://www.kufel.pl/pelnykufel/1372/winnicki-europa-jest-w-tej-chwili-rozsadzana-przez-konflikty-cywilizacyjne-kulturowe/)


TAK dla uchodźców - nie dla ksenofobii oraz rasizmu - strona FB https://www.facebook.com/groups/1624665854482966/

a ponizej interesujaca historia zwiazana z tymi tolerancyjnymi ludzmi ;)

"W związku z brutalnym usunięciem tego wpisu - zastosowaniem cenzury - przez otwartych i tolerancyjnych znawców katolicyzmu, a zarazem organizatorów wydarzenia ""TAK dla uchodźców - nie dla ksenofobii oraz rasizmu"! - proszę o ponowne udostępnianie.
Widać te argumenty naprawdę są celne, jeżeli aż tak stchórzyli.
***
Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie - jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.

Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami.
Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.

W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia "uchodźców", na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi - w realu - to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.

W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane - bo islam - czy w ogóle tamten rejon świata - tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura - może być tylko bum!

Jeżeli więc pani chce pomagać - to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi - proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.

A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu - zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa "uchodźcami".
Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) - oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.

Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie.
A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.
Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.

Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.

Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? - przecież prawodawstwo europejskie to zaleca - to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka - to on ma prawo ściągnąć rodzinę.
To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.

Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi - to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.
Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy - z czego nasza kwota to ok. 5,6%.
Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).

Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów - i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia - w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.

No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej - syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegierowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los - w ciągu 26 lat - a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów - z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? - czy od Brytyjczyków?

Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) - było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało - to są dane oficjalne Straży Granicznej).

Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie - i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.

W Iranie - w 1942, jak już jesteśmy przy tym - były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni.

Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.

Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.

Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych.
Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie.

Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.

Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie - wręczyli nam zresztą za to rachunek - w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.

I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( - bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat - tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie - i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń - brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami - i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).

Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.

Proszę poczytać o tysiącach ludzi - kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw - i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.

Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.

Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.

Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna - taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas - i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.

W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie - tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie - wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?

A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni - to co pani zrobi z tymi ludźmi? - pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? - będzie się pani poczuwać do obowiązku? - bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.

Jak zapewni pani szkołę dzieciom?
Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? - ma pani program takiej nauki? - a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? - skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY - jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.

Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? - które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? - raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?
Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? - przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? - fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić - a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?
Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej...

Skąd pani weźmie opiekę lekarską? - także specjalistyczną?
Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) - nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata - teraz mają czekać po 2,5 - bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?

Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? - na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani - nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy - oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.

Aaaaa.... - a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! - to znaczy, że "litościwi ludzie martwiący się o uchodźców" to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?
To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy... Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? - i co potem? - gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?

Jak pani to zamierza zrobić?

Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet - zabójstwa honorowe - i przemoc wobec kobiet kobiet w tej kulturze?
Da im pani do poczytania "Wysokie obcasy"? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? - ograniczy mi pani wolność słowa - zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?

Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? - czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?

Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych - tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE.
Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił - pies który spędził życie przywiązany do budy.

To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.
Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity - te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.

Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani.
Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.

Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie - jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy - my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.

Dlaczego pani oszukuje - choćby sama siebie - w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Aryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.

Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści.
To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi - to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.

Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.
My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać - wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego - i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.
Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.

Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.

Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi - z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej - chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.

W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca - bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili - to dzielni ludzie - nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną.

Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy - już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).

Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych - żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami - i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci "uchodźcy", jak ich puścić luzem - gwałcą - na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).

Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy - i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.

Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.

A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba - a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.

Co jeszcze? - pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu - wyśmiewa pani religię albo zwalcza - a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.

Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.

Mówi mi pani "kochaj bliźniego swego" - a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj - to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.

Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.

Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi - w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy - wymaga samoobrony.

Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.

Jeżeli ich weźmiemy - to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym - nie?

Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?

PS. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy - pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy - i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.

PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji - mają inny system - antydemokratyczny - ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała - pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję - i promują wojnę z niewiernymi.

Albo ich pani wynarodowi - JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) - i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę - a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.

PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu.
Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.

A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.
To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju - odwrotnie, akurat pogłębi problem - załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy - a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.

Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców - Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ - nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.

A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? - za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?

PS. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.

W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek). http://prawo.money.pl/…/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnio…
Uchodźcy w Europie. Już 800 tys. wniosków o azyl (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnioskow-o,236,0,1745900.html)

Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search?q=kwota+uchodźców+Europa&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAmoVChMI9vaY5ZncxwIVoiVyCh0unQ3l&biw=1280&bih=867#imgrc=7bSJ1yTzsm3z_M%3A

Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.

Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska - nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące - to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach - a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei - proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).
Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie - i nas jako państwo oraz naród - NIE STAĆ.

I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy - a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
http://http://wpolityce.pl/polityka/259953-unijne-kwoty-dla-uchodzcow-to-wyraz-bezsilnosci-europy-sparalizowanej-przez-wlasne-biurokratyczne-i-ideologiczne-dogmatyto-…

Na koniec - ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.

A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?

Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych - świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa - świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę - bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.

Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem.
To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.
Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie."

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204836259694022&set=a.1376557821710.2045947.1464784519&type=1&fref=nf

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11037815_10204836259694022_9111028839079447390_n.j pg?oh=01a08ecab68477223c8980e39ed8fa75&oe=5673BF98



Kim są samozwańczy aktywiści którzy w imieniu Polski, Polaków i katolików (SIC!) organizują "TAK DLA UCHODŹCÓW, NIE DLA RASIZMU I KSENOFOBII" na Facebooku?

"Garstka opętanych lewicową ideologią marksistów-radykałów być może na obce zlecenie tworząca w imieniu Polski, a nawet jak twierdzą katolików, wydarzenie pt. "tak dla imigrantów w Polsce"? Zachodzi takie podejrzenie.
Aktywiści rwący się jak widać do życia publicznego chcący na zawsze sterroryzować naszą kulturę i społeczeństwo obcymi którzy ani myślą się asymilować, bo ich celem jest podbijać (kulturowo, religijnie), przy czym akceptowalne w ich kulturze jest gwałt na kobiecie lub mord na niewiernym.
Cenzurujący merytoryczne argumenty przeciwników imigracji, takie jak ten oto list zbanowanej już autorki:
Wykop.pl - newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka, ciekawostki, filmiki (http://www.wykop.pl/…/list-do-aktywistki-proimigracyjnej-m…/)
(warto przeczytać!)
Na profilu autorki listu znajduje się screen ukazujący organizatorów tegoż publicznego wydarzenia.
Uważam, że należy przedstawić tych aktywistów, tak aby demokratycznie społeczeństwo ich oceniło, czy życzy sobie takich reprezentantów. No bo przecież istotą demokracji jest transparentność. Czyż nie? Zaczynamy:
- Sylwia Peci - pracuje dla .... Banku Światowego
- Kinga Garbacz - Globe Business Media Group z siedzibą w Londynie
- Kate Dudek - manager w ahProfit - grupie konsultingowej zajmującej się m.in. doradztwem i przejęciami
- Liliana Komorowska Linqvist - gorąca zwolenniczka Roberta Biedronia jako kandydata na prezydenta Polski, prywatnie żyjąca ze szwedzkim dziennikarzem którego pozyskała rozbijając mu rodzinę co było dość głośne w Szwecji
- Judyta Aleksandra Szaciłło - mieszka w Belfaście. Działaczka Zielonych a więc obcej partii obcego kraju. Miesiąc temu napisała list do premier Kopacz w imieniu polskiej emigracji w którym domaga się większej ilości imigrantów dla Polski bo liczba 2000 jest za skromna!
- Janusz Ostrowski - marksista, prezes Hegel and Marks society in Warsaw, członek Forum Żydów Polskich, subskrybuje Jewish Life in Warsaw
- Karolina Abramowska - jako jedyna wygląda (pozuje?) na katoliczkę, pożytecznego naiwniaka, a może zwykłe fejk konto
- Maciej Stańczyk - antyfaszysta z Warszawy, na gwiazdkę Bożego Narodzenia wstawił sobie zdjęcie Che Guevaro w czapce Mikołaja z czerwoną gwiazdą
- Małgorzata Gąsiorowska - zaangażowana w weganizm fejsbukowa fanka transwestyty i męskiej prostytutki Niny Kukawskiej, fascynatka obcych kultur m.in. islamu, Ukrainy i Indii.

Jakież to mało zaskakujące.. ekscentryczna mieszanka marksistów, powiązanych ze światową finansjerą, lewackich działaczy i emigrantów w służbie narodowi polskiemu i (sic!) katolikom.

edit: obecnie lista organizatorów uległa zmianie po gównoburzy w internetach, część się poukrywała lub pozastępowana została odważniejszymi "wolontariuszami" bądź fejkowymi profilami."

Wykop.pl - Zobacz: WYKOP UJAWNIA prawda o organizatorach akcji "TAK dla uchodźców" (w Polsce) na FB (http://www.wykop.pl/artykul/2735455/wykop-ujawnia-prawda-o-organizatorach-akcji-tak-dla-uchodzcow-w-polsce-na-fb/)


Teraz o 3 letnim chlopczyku znalezionym na tureckiej plazy - wyjasnienie dlaczego do tego doszlo - BO OJCIEC CHCIAL MIEC KASE NA NOWE ZEBY!!!

QZUuoaq1MLM

Jedynym winowajcą tego 3-letniego imigranckiego dziecka wyrzuconego przez morze są jego rodzice, którzy jeżeli nie utonęli powinni być skazani 1) za próbę nielegalnego przekroczenia granicy 2) za nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka poprzez wsadzenie go na łódź nie spełniającą zapewne licznych norm i atestów
Mam nadzieję, że ten niewinny aniołek zostanie w chrześcijańskim Niebie należycie rozpieszczony za głupotę swoich rodziców pazernych na socjal, którzy skazali go na śmierć.
Gazeto Wyborcza, ******* się.

1) Fakt publikuje zdjęcia zabitej siekierą dziewczynki.
Piotr Maślak na antenie TokFM z oburzeniem komentuje "Nie rozumiem, co się musi dziać w mózgach redaktorów, którzy na pierwszej stronie publikują zdjęcie dziewczynki uderzanej siekierą. Czy wam kompletnie od... drodzy redaktorzy?"
Przez internet przetacza się fala najczęsciej obłudnego oburzenia bo słów krytyki jest setki, natomiast wyświetleń zdjęcia w Fakcie dziesiątki tysięcy.
2) TVN i RMF publikują zdjęcie chłopca, który utonął w czasie przeprawy przez Morze Egejskie.
Publikacja ma zbudować atmosferę, w której ktoś sprzeciwiający się przyjmowaniu imigrantów ma być szufladkowany jako ten współdpowiedzialny za taką ludzką tragedię.

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=ts


Ci którzy tak się podniecali obalaniem tych "krwiożerczych" dyktatorów - popierali tak naprawdę destabilizację regionu, która doprowadziła do nieszczęścia setek tysięcy uchodźców i problemów Europy. Tak się właśnie kończy funkcjonowanie wedle lewicowej ideolo - zaszczepiania "wolności" i "demokracji" na całym świecie. Nie dość, że zniszczono cały region na dziesiątki lat - to jeszcze sprowadzono poważne kłopoty na nasze głowy. I teraz właśnie Twórcy tej koncepcji najgłośniej krzyczą w obronie uchodźców...
Oczywiście nie jest to wpis przeciwko uchodźcom z Syrii i przyległych regionów - musimy w jakimś stopniu pomóc rozładować to napięcie, bo umywanie rąk do niczego dobrego nie doprowadzi. Jest to również związane z czysto ludzką wrażliwością na tą całą niesprawiedliwość. Ważna jest podstawowa kwestia - (niestety) selekcja - możemy zgadzać się jedynie na przyjmowanie uchodźców z obszarów dotkniętych wojną. Bo co raz częściej mamy do czynienia z podłączaniem pod to zarobkowej imigracji z Afryki.

https://www.facebook.com/jakub.szymczuk/posts/10206115254018092?fref=nf


Miriam Shaded: Muzułmanie nie mają powodów, aby uciekać do Europy

"Kontrowersyjne słowa szefowej fundacji Estera. Miriam Shaded przekonuje w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że muzułmanie z krajów trawionych przez wojnę, w przeciwieństwie do chrześcijan, nie zasługują na naszą, europejską, pomoc.

Przypomnijmy, że fundacja Miriam Shaded koordynuje polską pomoc dla chrześcijańskich rodzin z Syrii. Rodziny muzułmańskie, zdaniem córki syryjskiego pastora, już na taką pomoc nie zasługują.
"W Syrii, podobnie jak w niektórych innych krajach Bliskiego Wschodu i Czarnej Afryki, toczy się wojna, religijna i cywilizacyjna. Żydzi i chrześcijanie, a także ateiści, są masowo prześladowani, bo mają te same poglądy co Europejczycy. Muzułmanie natomiast nie mają powodów, aby uciekać do Europy" - uważa Miriam Shaded.

"Kiedy islamiści wchodzą do wiosek, nie mordują muzułmanów. Chyba że chodzi o tych walczących w opozycji, ale to wojskowi, nie cywile" - dodała Shaded, która przekonuje, że "80 procent sunnitów popiera utworzenie kalifatu".

"Taka jest mentalność tej społeczności" - podkreśliła.

Shaded jest przeciwna przyznawaniu prawa azylu Kurdom (było nie było - prześladowanym muzułmanom), którzy "powinni przede wszystkim walczyć na miejscu"."


?Miriam Shaded: Muzułmanie nie mają powodów, aby uciekać do Europy - fakty.interia.pl (http://fakty.interia.pl/swiat/news-miriam-shaded-muzulmanie-nie-maja-powodow-aby-uciekac-do-eur,nId,1878818#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome)


Dramat Madziarów

"Koczujący jeszcze wczoraj na jednym z węgierskich dworców imigranci to tylko wierzchołek góry lodowej problemu jaki ci ludzie stwarzają Węgrom. Centrum Budapesztu, które szerokim łukiem jest przez mieszkańców omijane wygląda jak regularne pole bitwy.

Europejskie media ukazując dramat imigrantów-płaczące dzieci,zalane łzami matki i panikujących ojców nie pokazują niestety jak to zwykle w telewizji bywa, wszystkiego. A mianowicie nie skupiają się na być może najważniejszym- tragedii samych Węgrów.

Sytuacja jaką bowiem wywołała "wojna z dyktatem" skutecznie zdestabilizowała sytuację w Syrii czy Libii doprowadzając do dantejskich scen w Europie. Węgrzy jako jedni z najbardziej narażonych na imigrantów państw zwyczajnie się boją. Uciekinierzy nie są potulnymi barankami, które łagodnie pasterz przeprowadza z miejsca na miejsce, wręcz przeciwnie, są coraz bardziej agresywni. Narzekają na Węgrów, że ci ośmielają się bronić swojego.

Są jednak jeszcze tacy, którzy choć w minimalnym stopniu próbują imigrantom pomagać. Niestety dary przez nich przynoszone choćby na Kaleti nie satysfakcjonują uchodźców, różnice kulturowe są zbyt duże by można je było od tak przeskoczyć.

Tragiczna sytuacja jest także na południu kraju, gdzie imigranci dosłownie pożerają węgierską gospodarkę. Rolnicy wypowiadają się jednoznacznie- uciekinierzy są jak szarańcza, zjadają wszystko co wyrasta z ziemi. Dochodzi do kradzieży, czy nawet włamań. Tych ostatnich jest nadzwyczaj dużo. Wycieńczeni i głodni są zdeterminowani do wszelkich kroków byle by tylko napchać brzuchy. Jak podkreślił jeden z węgierskich politologów- imigranci nie pytają, oni biorą. A to się ludziom nie podoba...

Premier Orban w wywiadzie udzielonym "Frankfurter Allgemeine Zeitung" zaznaczył wyraźnie, co się pewnie Niemcom nie spodobało, że kryzys imigrancki doprowadzi prędzej czy później do wybuchu w całej Europie. Węgry, które stanowią bramę do Europy wyraźnie ostrzegają, że uchodźcy nie rozumieją i nigdy nie zrozumieją praw, którymi rządzi się świat zachodni. Europejczycy przyjmując imigrantów wbijają sobie przysłowiowe gwoździe do własnych trumien."

Prosto z mostu - Dramat Madziarów (http://prostozmostu.net/swiat/dramat-madziarow)



Premier kłamała w sprawie uchodźców? Polska będzie zmuszona przyjąć ich pięć razy więcej niż zakładano


"Komisja Europejska opracowuje nowy plan w sprawie uchodźców. Ma być on znany w środę i zakłada, że Polska będzie zmuszona przyjąć nie trochę ponad 2 tys. uchodźców, ale 10 tysięcy.

KE ma zaproponować do podziału pomiędzy kraje Unii dodatkowe 120 tys. uchodźców, którzy obecnie przebywają we Włoszech, w Grecji i na Węgrzech. W sumie po dodaniu projektu z maja UE przyjmie 160 tys. imigrantów.

Urzędnicy w Brukseli chcą też utworzenia stałego systemu podziału na wypadek sytuacji kryzysowych.

Korespondent „The Times” z Brukseli, Bruno Waterfield podał na Twitterze zestawienie uwzględniające najnowsze plany Brukseli ws. redystrybucji uchodźców. Podział uwzględnia m.in. populację danego kraju, rozwój gospodarczy, informacje nt. wcześniejszej integracji azylantów czy stopę bezrobocia.

Polska znajduje się w czołówce krajów, które miałyby przyjąć największą grupę uchodźców. Procentowo jest to niemal 6 proc., czyli o ok. 10 tys. uchodźców. "

https://pbs.twimg.com/media/CN-HT-rUAAABUt5.png

Premier kłamała w sprawie uchodźców? Polska będzie zmuszona przyjąć ich pięć razy więcej niż zakładano | Telewizja Republika (http://telewizjarepublika.pl/premier-klamala-w-sprawie-uchodzcow-polska-bedzie-zmuszona-przyjac-ich-piec-razy-wiecej-niz-zakladano,23347.html)


Z tym, ze to bedzie wiecej niz 10 000. Jesli 800 000 osob oczekuj na azyl w Europie a Polska ma wziac ponad 5% to latwo policzyc ze uchodzcow wyslanych do Polski bedzie ponad 40 000

A jakich uychodzcow? Oficjalnie kobiety i dzieci ale gdzie tu sa kobiety i te dzieci?

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_T1zRPaFzg3VNVWv8QRngAWPeXyvdBsFE.jpg

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/11919113_1490899291223889_6277201737280656418_n.jp g?oh=53ac50c7e47355f9b3550799a8db246f&oe=567336CC

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1490899291223889&set=a.1401973286783157.1073741828.100009114971278&type=1&hc_location=ufi


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/11217159_927300353984593_5243838723730157298_n.jpg ?oh=bc3b1aac172ab3b424d2ee5a2171d880&oe=567E1AF8

A taka przyszlosc nas bedzie czekac:

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/11990611_904411399594262_757817449584376739_n.jpg? oh=70bbc599682567f1630fae021e6f8b40&oe=566C2E41

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=photo


Na koniec swietny komentarz (jak zwykle) od pana Michalkiewicza:

zlLG624SWps



Wybaczcie ze tak duzo i moze troche chaotycznie ale po prostu nie da sie inaczej, tyle jest informacji o ktorych powinniscie wiedziec. Powyzej tylko kilka procent i to tylko z dzisiejszego dnia. Jesli chcecie wiecej zapraszam na moje nowe konto (stare usuniete przez FB) - https://www.facebook.com/filemonmiauczynski

---------- Post added 04-09-2015 at 18:58 ----------

Jeszcze jedne dobry artykul:

Przyjmować czy nie przyjmować?


"Zarówno „żadnych kolorowych islamistów” jak „mamy obowiązek pomagać, bo to europejskie” to hasła i skrajności pomiędzy którymi jest rozsądne podejście do przyjmowania imigrantów.

Poniżej argumenty za i przeciw przejmowaniu w Polsce uchodźców. Bo rzecz nie w tym czy wpuszczać do Polski imigrantów, lecz jak ich wpuszczać przy wszystkich za i przeciw, tak żeby miało to sens dla nas. I owszem mamy prawo tak myśleć, granice są m.in. po to by decydować kogo przyjąć u nas w naszym kraju z korzyścią dla nas.



Przeciw:


1. Ludzie to nie ziemniaki. Merkel nie ma prawa poprzydzielać imigrantów po różnych państwach jak jej wygodnie. Jeśli uchodźcy chcą jechać do Niemiec to nie widzę powodu, by polska policja i polskie wojsko trzymali ich u nas na siłę.

2. Poniedziałkowe straszenie przez Merkel likwidacją wolnego przepływu ludzi w ramach Schengen jest mało wiarygodne. Państwa centrum mogą znieść wolny przepływ ludzi, by nam dokuczyć czy zaliczyć punkty polityczne wśród rodzimych wyborców. Ale nie powstrzymają imigrantów, którzy w gumowych pontonach przepłynęli morze.

A jeśli jednak Niemcy zlikwidują wolny przepływ obywateli UE w ramach UE możemy nie podjąć się pilnowania granicy: jak chcą to niech sobie sami łapią uchodźców, którzy jadą do Niemiec.

3. Ten kto tworzy problemy powinien płacić za ich rozwiązanie. Konsekwencje polityki kolonialnej i jej dzisiejszej kontynuacji powinny obciążać kolonialistów i interwencjonistów. My kolonializowaliśmy Ukrainę. I jeśli mamy z kimkolwiek za cokolwiek się rozliczać, to za narzucanie pańszczyzny kozakom. I tak się składa, że w Polsce corocznie bardziej lub mniej legalnie przebywa kilkaset tysięcy Ukraińców.

Jeśli Merkel chce to niech przyjmuje Syryjczyków i Irakijczyków czy uchodźców z Afryki. My w odróżnieniu od Niemiec nie mieliśmy kolonii w Afryce, nie mordowaliśmy jej mieszkańców i nie rozwalaliśmy im systemów społecznych i politycznych wpychając ich w dzisiejszą biedę.

To nie Polska wymyśliła dziwne państwa typu Syria o cudacznych granicach i składające się z nienawidzących się sekt, lecz Francja, która chciała lojalnym wobec siebie mniejszością zapewnić odrębne państwo gdzie będą miały władzę, a sobie dalszy wpływ na Bliskim Wschodzie.

To nie Polska wytyczyła granice Iraku tak by połączyć wyrzynających się od wieków sunnitów i szyitów. To nie Polska obaliła Sadama, który przy wszystkich swoich wadach ubijał mniej ludzi, niż ubito po inwazji USA i Wlk. Brytanii na Irak.

To nie Polska zatrzymała libijskie statki patrolowe ale Włochy. Libijska straż przybrzeżna patroluje wybrzeże w gumowych pontonach! Włosi nie chcą im oddać statków, które trafiły do Włoch na remont. Ja nie dziwię się libijskim strażnikom przybrzeżnym wypływającym na patrole w gumowych pontonach, że nie chcą zadzierać z przemytnikami.

To nie Polska, a Francja, Wlk. Brytania i USA złamały prawo międzynarodowe i bombardowały libijskie wojsko na ziemi, gdy miały jedynie pozwolenie ONZ na utrzymanie strefy zakazu lotów dla libijskiego lotnictwa. Bez bliskiego wsparcia zachodniego lotnictwa rebelianci nie obaliliby Gadafiego , a Libia nie stałaby się portem przesiadkowym do Europy. Cokolwiek mówić o Gaddafim porządek potrafił zapewnić, a imigrantów puszczał na zachód w większych liczbach tylko raz czy dwa gdy chciał wywrzeć nacisk na Włochy.

Wojna domowa w Syrii jeśli już musiał być to mogła być brutalna lecz krótka i zdecydowanie rozstrzygnięta, z mniejszym w sumie cierpieniem i stratami. To nie my zachęcaliśmy ludność do buntu przeciw Assadowi, by potem odmówić jej broni. To nie my groziliśmy Assadowi interwencją i zabraliśmy mu broń chemiczną. Syria przez zachodnią interwencję stała się polem wieloletnich zmagań na wyniszczenie.

To nie my a Francja po zniesieniu kolonializmu nadal żeruje na państwach Afryki wpychając je w biedę i tworząc niestabilność. Byłe francuskie kolonie do dziś dzień mają obowiązek trzymać swoje rezerwy walutowe w banku centralnym Francji — trzymają tam ponad 20 miliardów Euro i dostają roczne oprocentowanie w wysokości 0,75% ! Francuskie firmy mają zagwarantowane pierwszeństwo w eksploatacji tamtejszych złóż zasobów naturalnych. Gdy któryś rząd usiłował się wywikłać z tych i dziesiątek podobnych obciążeń na rzecz Francji był szybko obalany w zamachu stanu. To Francuzi a nie my do dziś dzień tak eksploatują Afrykę, że czynią ja biedną.

To nie my wymyśliliśmy wspólną europejską polityką rolną, która dotacjami bogatych podatników wypycha ze światowych rynków afrykańskie płody rolne – jedyną produkcję w której mieszkańcy Afryki mieliby szanse nawiązać równorzędną konkurencję.

Więc gdy z państw rozwalonych przez Zachód uciekają ludzie niech sobie jadą do tych państw, które im rozwaliły ich społeczności, gospodarki i życie. A jeśli Euromądrale chcą nas pouczać o moralności przyjmowania lub nie uchodźców oraz wartościach europejskich to niech zanim napadną, okradną lub wypchną ze światowych rynków jakieś kolejne państwo spytają nas czy się zgadzamy. Jak nie ma naszego pozwolenia na rozwalanie kolejnych społeczności, to nie ma naszego współpłacenia za spowodowanie migracji.

4. My Polacy jesteśmy zlepieni z takich kompleksów, polskość jest tak słabym i mało atrakcyjnym klejem społecznym, a my mamy tak niską zdolność wspólnego działania, że lepiej nie podkręcać ognia pod naszym kociołkiem.

Do końca XIX wieku Polacy to byli wyłącznie szlachta i jej potomkowie. Reszta w większości była traktowana jako własność szlachty albo jakiś obcy margines typu niemieccy i żydowscy kupcy i rzemieślnicy. Naród zlepiliśmy stosunkowo późno, gdy obywatele szlachta uznali, że do powstań potrzebują mięsa armatniego, więc nie wypada trzech czwartych tubylców plus imigranckich przyległości traktować jak bydło pociągowe lub ledwie tolerowanych kupczyków. Polski patriotyzm, jest na tyle świeżej daty, że jest kruchy i histeryczny. Podszyty kompleksami szybko przeistacza się w nacjonalizm. Lepiej złych duchów za bardzo nie budzić.

5. Polski system przyjmowania imigrantów jest głównie nastawiony na izolowanie ich od społeczeństwa zazwyczaj w jakiś leśnych ośrodkach o reżimie pomiędzy letnimi koloniami a więzieniem bez możliwości pracy, uzależniając ich od socjalu rozdawanego od podatnika a w wysokości, która pozwala jedynie wegetować. W ten sposób wychowujemy roszczeniowe niezintegrowane społeczności – roszczeniowe bo uniemożliwiamy im polepszenie własnego losu własnym wysiłkiem. Jedyne co im pozostaje to domagać się więcej od nas.

Sposób przyjęcia imigrantów jest szalenie istotny dla ich zdolności do produktywnego zintegrowania się ze społeczeństwem przyjmującym. W Ameryce i Wielkiej Brytanii imigranci integrują się bo pracują. Po pierwsze mają prawo pracować, lub przymyka się oko na ich niezalegalizowaną pracę. Nie ma tam też rozbudowanego socjalu. Po prostu trzeba pracować by przeżyć. A gdy imigranci i rdzenni mieszkańcy razem ocierają się o sobie w pracy to potrzebują minimum porozumienia by praca szła. Tak rodzi się tolerancja, taka prawdziwa, a nie ta o której opowiada się przy kawie w modnej kawiarni.

Natomiast w państwach takich jak Francja, podobnie jak u nas, imigranci są wykluczani z rynku pracy prawem lub dyskryminacyjnym zwyczajem, ale mają na przeżycie socjal, który za mały jest by awansować w społeczeństwie, ale za duży by zdechnąć. Wegetują więc i się frustrują. To nasz model, dopóki go nie zmienimy lepiej nie zwiększać zbyt drastycznie liczby imigrantów.


Za:


1. Społeczeństwa z imigracją są większe, różnorodne i bardziej twórcze. Polska się kurczy. Bez imigrantów będzie nas coraz mniej. Coraz mnie pracujących, coraz mniej podatników, którzy sfinansują emerytury, coraz mniej biznesmenów z nowymi pomysłami coraz mniej żołnierzy.

Ludzie z innych państw przywożą nie tylko inne sposoby patrzenia na wyzwania, nie tylko motywacje do ciężkiej pracy, by stanąć na nogi, ale również kontakty w państwach pochodzenia, a wypadku ludzi, którzy u siebie mieli jakąkolwiek pozycję przeogromną potrzebę odbicia się w życiu.

Talent wśród ludzkości jest dość równomiernie rozłożony. Polscy imigranci w USA stworzyli Holywood choć tutaj byli tylko ledwie tolerowanymi Żydami. Nie bójmy się biednych i innych, bo nie jesteśmy w stanie nawet przewidzieć jakie przyniosą nam szanse rozwoju.

2. Wyeliminujemy ryzyko wyborczego zwycięstwa lewicy. Przyjęcie jakiejkolwiek większej liczby imigrantów zabije wyborcze szanse lewicy prawdopodobnie na wiele lat. Mózg ludzki jest tak zbudowany, że lubimy i odruchowo pomagamy podobnym do nas. Czujemy się instynktownie zagrożeni innymi, nawet jeśli o inności stanowią drugorzędne ale widoczne cechy.

Do annałów psychologii społecznej przeszedł eksperyment, gdy osoba ubrana w garnitur udawała zawał w dzielnicy robotniczej oraz osoba ubrana w drelich roboczy robiła to samo w dzielnicy biurowej. W eksperymencie jeśli byłeś ubrany po robotniczemu w dzielnicy robotniczej, lub po biznesowemu w dzielnicy biznesowej miałeś spore szanse na pomoc. Gdy strojem nie pasowałeś do otaczających cię ludzi skłonność do pomocy spadała.

Oczywiście mózg ludzki jest plastyczny – społeczeństwa post rasowe są możliwe – wystarczy spojrzeć na Chiny czy Japonię – typowy Chińczyk czy Japończyk z dominującej większości potrafi być inny jeden od drugiego w kolorze skóry czy budowie ciała, a mimo to uznają się za jedność. Gdy ludzie zaczną żyć obok siebie razem pracować dostrzeganie różnic zmaleje, a zwiększy się zrozumienie. Ale póki co w naszych warunkach przyjęcie jakiejkolwiek większej liczby imigrantów oznacza wzrost siły prawicy i to prawdopodobnie na całe dekady.

3. W życiu politycznym narodów przyzwoitość to cecha przereklamowana. Chyba, że stosowana taktycznie. Najlepiej głośno ją wychwalać oraz na cały świat pokazywać jednostkowe przykłady naszych humanitarnych zachowań. Na pewno nie ma sensu głośno krzyczeć, że przyjmiemy tylko chrześcijan.

Zwłaszcza gdy Europa ma problem instytucjonalny. Nie jest państwem, nie ma jednej polityki imigracyjnej, a pozwala na swobodny przepływ ludzi. W teorii miało to działać tak, że pierwsze państwo do którego trafili imigranci rozpatruje wniosek o przyznanie statusu uchodźcy. W praktyce jest tak, że imigranci trafiają do Europy w większości przez okolice morza śródziemnego. Większość z nich ląduje w Grecji czy Włoszech. Te państwa nie są sobie w stanie poradzić z takim napływem, zwłaszcza zbankrutowana Grecja. Niemcy zdawały sobie sprawę, z tego że taki podział jest nie do utrzymania i ogłosiły, że przyjmą uchodźców zanim zostało im to narzucone. Teraz zamiast kłócić się z koalicją Greków, Włochów, Francuzów i Hiszpanów w roli złych Europejczyków obsadzają Orbana, który buduje płot na granicy oraz Polaków, którzy chcą przyjąć wyłącznie chrześcijan.

Dziś wyszedł dłuższy niż zwykle tekst. Wnioski są jednak krótkie:

1. System, gdzie uchodźcy są sprawą pierwszego państwa do którego trafili jest nie do utrzymania w ramach UE.

2. Imigrantów możemy i potrzebujemy wpuścić znacznie więcej niż teraz. Dla nas samych, bo nas jest coraz mniej. Ale również po to , żeby wyglądać na współpracujących Europejczyków.

3. Jeśli już wpuszczać to od razu każdemu dawać możliwość pracy. Bo gdy ludzie bez języka i kontaktów załapią się i utrzymają na rynku pracy to warto ich tu mieć. Z taką zaradnością na pewno sobie poradzą, a nas wzbogacą.

4. Oduczyć policję państwową, a w zasadzie zakazać jej legitymowania na naszych ulicach śniadolicych w poszukiwaniu nielegalnych imigrantów. Nielegalni albo przemieszczają się w drodze do Niemiec, albo zakotwiczyli się i sobie radzą u nas. W pierwszym przypadku nie ma sensu powstrzymywać, w drugim nie ma sensu przeszkadzać.

5. Skończyć z izolowaniem imigrantów od społeczeństwa – ośrodki gdzie ich trzymamy dobre mogą być na kilkanaście dni, maksymalnie kilka tygodni potrzebnych na załatwienie formalności. Następnie dać im stypendium na wynajęcie mieszkania i przeżycie na pół roku czy rok, a potem niech radzą sobie sami na takich samych zasadach jak Polacy. W razie czego, zawsze mogą jechać do Niemiec. My im tego nie powinniśmy utrudniać.

6. Docelowy system UE dla imigrantów powinniśmy dostosować do naszych potrzeb, ale tak by sprawiać wrażenie dobrych Europejczyków. Węgrzy, którzy uznają poniżej 1% imigrantów za uchodźców zbyt jawnie przeginają. Nic nam się nie stanie jeśli 200 tys. „imigrantów” z Ukrainy dostanie status uchodźców a następnie ekspresowo otrzyma obywatelstwo. Tego nie przebiją nawet Niemcy, którzy za Niemca uznają tylko urodzonych z niemieckich rodziców. Wtedy będziemy mogli sobie z nimi porozmawiać o europejskości z pozycji naszej odwiecznej tolerancji."


Przyjmować czy nie przyjmować? | Wirtualna Szuflada (http://dobrowol.org/blog/2015/09/03/przyjmowac-czy-nie-przyjmowac/#more-820)

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11225364_1482707462054005_3510062864649185269_n.jp g?oh=eb9ec60e22f0eaa7fd1da754a11711cf&oe=566FB09E

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11949313_1632663680315721_1365037318955208109_n.jp g?oh=d4288ebdc1709253c071c737a7c84887&oe=56AABDF5

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/11986955_1622915287997204_2811837408374379069_n.pn g?oh=53624887e595c4761d328a1a18093e1d&oe=56616CAB

http://www.inzynierem.pl/upload/images/large/2015/01/swiniotorpedy_2015-01-12_14-01-44.jpg

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11781712_866523480104410_7600281035810002325_n.jpg ?oh=566a6b523a1e0ba82847e96418d6f895&oe=5668BBAC

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/p720x720/11143216_1042127469165292_2824009599936464392_n.jp g?oh=bdaf1c5544868c75c555cc1047020209&oe=567FED2D

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/11755688_869831053105531_2367462081155432291_n.jpg ?oh=f6a1fdf5f006ef793ba7f74facd45ea1&oe=565DF535

Bo obrazki sa lepsze niz tysiac slow!


I to co o tym wszystkim mysli Victor Orban - https://www.facebook.com/jagiellonski24pl/videos/486942138134579/

Matan Zajcev
04-09-2015, 20:43
Ja tam zamiast martwić się gdzie znajdę w przyszłości pracę, myślę gdzie uciec, żeby ominął mnie ten cały bajzel który się w Europie szykuje. Póki co stawiam na Nową Zelandię, chociaż przyznam się szczerze, że bardziej odpowiadałaby mi Portugalia, może tam z uwagi na położenie takiego syfu nie będzie. Tak czy inaczej trzeba uciekac nim wybuchnie wojna, bo wtedy będzie już za późno. A wybuchnie na pewno.

PostScriptum
05-09-2015, 01:38
Tak czy inaczej trzeba uciekac nim wybuchnie wojna, bo wtedy będzie już za późno. A wybuchnie na pewno.


trudno się nie zgodzić widząc obecną sytuację, spójrzcie co się dzieje zaledwie 400 km od naszej granicy, niektórzy w Polsce prawie tyle mają do Warszawy - Hungary to take thousands of refugees to Austrian border by bus | World news | The Guardian (http://www.theguardian.com/world/2015/sep/04/hundreds-refugees-march-austria-budapest-hungary-syrians) albo Migrant crisis: Hungary migrants start walk to border - BBC News (http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-34155701)

https://i.guim.co.uk/img/media/a121aa9d614a4d78f63b4eeffda091f18fdbc5a9/0_88_1958_1175/master/1958.jpg?w=1920&q=85&auto=format&sharp=10&

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/624/cpsprodpb/76DB/production/_85372403_c6567504-fd40-4b91-bc9a-3cc56bf6b872.jpg

http://ichef.bbci.co.uk/news/624/cpsprodpb/6B16/production/_85341472_migrant_journeys_turkey_to_germany_624_v 2.png

---------- Post added 05-09-2015 at 02:24 ----------

A przecież to dopiero pierwszy rok tych masowych imigracji

"
Wyspa Lesbos stała się dziś polem bitwy między jej mieszkańcami a nielegalnymi imigrantami. W Mitylenie, mieście stołecznym wyspy, doszło do zaciętych walk z uchodźcami.
Imigranci zaatakowali Greków po tym, jak ci stanęli im na drodze do odpływającego promu. Celem uchodźców była jednostka, która zmierzała w stronę kontynentalnej Grecji. Wejście na statek utrudniła im jednak policja.

Nie trzeba było długo czekać, by agresja azylantów znalazła swe ujście w ataku na Greków. Około tysiąca migrantów zaczęło rzucać kamieniami w tubylców. Mimo podejmowanych przez policję prób jak najszybszego opanowania sytuacji i użycia granatów ogłuszających, jest wiele ofiar starć w Mitylenie."



AB6G1MxMeX4

Grecja: Wielka bitwa z imigrantami na wyspie Lesbos (video) - Pikio.pl (http://pikio.pl/grecja-walki-z-imigrantami-na-wyspie-lesbos-video/)

Dave al Mine
06-09-2015, 00:38
patrze na to wszystko codziennie i przeraża mnie to coraz bardziej...wiem jedno..z kraju uciekał nie będę...no bo gdzie ? chyba na Grenlandię...ale jak coś to bede bronił swojego domu i swojej rodziny...jestem juz tak w****iony na to co sie dzieje ze mam ochotę zabić jakiegoś muslima

Rate Motion
06-09-2015, 15:43
Ja już mam swój "checkpoint" jak spotkam takiego arabusa na ulicy automatycznie leci była na pysk - nie dam rady bo będzie ode mnie silniejszy ? - trudno raz się żyje. Gorzej jak będzie to samobójca z bombą to wtedy game over. Ale tak czy siak co mi innego zostało ? uciekać ? dokąd i po co (nawet już mogę) ?. Wszędzie tego s****...ństwa pełno :(. Nie jestem żadnym rycerzem czy tam wojownikiem ale wiadomo że swego trzeba bronić, tylko szkoda że mało kto o tym wie w dzisiejszych czasach.

Skobel
06-09-2015, 22:55
Płakać mi się chce jak widzę to co funduje nam nasz rząd. Od wielu lat dymano nas w tyłek i zamiast uczyć się na błędach, dajemy dymać się bardziej... To jest przykre... Nie ma pieniędzy dla nas, obywateli, a są dla ludzi, którzy tak na prawdę poza przemocą, agresją i opierd#aniem się nic innego nie wnoszą...a ja mam zapierd#ać za najniższą i patrzeć jak te kur#y stawiają meczety za moje pieniądze i zabraniają mi czegoś w mojej Ojczyźnie, oraz narzucają swoją spier#oloną do potęgi religie... Wstyd...

Wysłane z Z1 Compact za pomocą Tapatalk

Vinylside
07-09-2015, 16:55
Ja powiem bardzo szczerze; mają swój kontynent to niech na nim mieszkają. Na obcej ziemi gówno kogoś obchodzi jak ja żyję i w razie jakiegokolwiek wyjazdu ludzie nie dadzą mi taryfy ulgowej. Sytuacją naszego rządu zaskoczony jednak nie jestem - zawsze był burdel z wchodzeniem wszystkim do dupy. Jeszcze się to odbije niektórym czkawką, ale niestety obawiam się, że mogą na tym stracić osoby normalne, niewinne.

Wierzę jednak, że społeczeństwo dorosło i informacje oraz ostrzeżenia kierowane do tej bandy nie są tylko pisaniem na Facebooku. Jestem przekonany, że jeżeli w Polsce z rąk ciapatych zginie jedna osoba to szybko sami zostaną wytępieni z naszego kraju min. przez ludzi, którzy tylko czekają żeby komuś wpierniczyć (np. grupy kibiców). To jedyne w sumie pocieszenie tej sytuacji.

Na samym końcu wstawiam screen i powiem tak - do czego to doszło żeby zgadzać się z Putinem.

http://iv.pl/images/59538926250516868901.jpg

PostScriptum
07-09-2015, 18:04
Bruksela chce narzuć Polsce przyjęcie nawet 12 tys. imigrantów. Za rezygnację grozi karami


"Według planu Komisji Europejskiej, który zostanie przedstawiony w środę, Polska musi przyjąć prawie 12 tys. osób, które w ostatnich miesiącach przybyli do UE – dowiedziała się agencja Reuters. Jednocześnie KE chce zaproponować „kary grzywny” dla krajów członkowskich za rezygnację z przyjęcia narzuconej liczby imigrantów – twierdzi brytyjski dziennik „Financial Times”.

Propozycje Brukseli dot. zwiększenia obowiązkowej liczby osób (tzw. kwot), którą mają przyjąć poszczególny kraje, ma przedstawić przewodniczący KE Jean-Claude Juncker. Zwiększenie kwoty ma związek z tym, że pierwotnie planowano przyjęcie 40 tys. osób spoza UE, które przedostały się głównie do Włoch i Grecji. Teraz zaś Bruksela chce przyjąć aż 160 tys., włączając w to liczbę przybyszy, którzy przedostali się do Unii przez granicę Węgier (66,4 tys. z Grecji, 54 tys. z Węgier, 39,6 tys. z Włoch).

Kwoty są wyliczane według formuły, na podstawie danych: 40 proc. PKB kraju, 40 proc. ludności, 10 proc. stopy bezrobocia i 10 proc. od tej liczby osób, którą kraj już przyjął u siebie od momentu kryzysu.

Nowe zasady nie obowiązują Wielkiej Brytanii, Irlandii i Danii. Dublin, na przykład, zadeklarował, że weźmie 600 osób (przy założeniu 40 tys. przybyszów do Europy).

Według źródła Reutersa, jednocześnie Turcja oraz kraje na Zachodnich Bałkanach, które nie są członkami UE, zostaną uznane za kraje „bezpieczne”. Dla imigrantów z tych państw to oznacza, że będą oni mieli większe trudności z uzyskaniem azylu w UE i częściej deportowani z powrotem do ojczyzny.

Z kolei brytyjski dziennik „Financial Times”, powołując na swoje źródła twierdzi, że Komisja Europejska chciałaby wprowadzić kary dla państw, które nie chcą przyjmować narzuconej liczby imigrantów. W tym celu miałby powstać specjalny fundusz, pomagający uchodźcom. Wpłacając do niego pewną kwotę, kraj mógłby odroczyć przyjęcie u siebie setek lub tysięcy osób spoza UE.

Ile musiałby przyjąć każdy poszczególny kraj UE - a) od kwoty 40 tys. osób; b) od zwiększonej kwoty o 120 tys.; c) OGÓŁEM

Austria a) 1,213; b) 3,640; c) 4,853

Belgia a) 1,364; b) 4,564; c) 5,928

Bułgaria a) 572; b) 1,600; c) 2,172

Chorwacja a) 747; b) 1,064; c) 1,811

Cypr a) 173; b) 274; c) 447

Czechy a) 1,328 b) 2,978; c) 4,306

Estonia a) 738; b) 373; c) 1,111

Finlandia a) 792; b) 2,398; c) 3,190

France a) 6,752; b) 24,031, c) 30,783

Grecja

Hiszpania a) 4,288; b) 14,931; c) 19,219

Holandia a) 2,047; b) 7,214; c) 9,261

Litwa a) 503; b) 780; c) 1,283

Łotwa a) 517; b) 526, c) 1,043

Luksemburg a) 368; b) 440; c) 808

Malta a) 292; b) 133; c) 425

Niemcy a) 8,763; b) 31,443; c) 40,206

Polska a) 2,659; b) 9,287; c) 11,946

Portugalia a) 1,701; b) 3,074; c) 4,775

Rumunia a) 1,705; b) 4,646; c) 6,351

Słowacja a) 785; b) 1,502; c) 2,287

Słowenia a) 495, b) 631, c) 1,126

Szwecja a) 1,369; b) 4,469; c) 5,838

Węgry a) 827* - początkowo planowana liczba osób, ostatecznie Budapeszt ma być zwolniony z kwot"


Bruksela chce narzuć Polsce przyjęcie nawet 12 tys. imigrantów. Za rezygnację grozi karami | niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/70661-bruksela-chce-narzuc-polsce-przyjecie-nawet-12-tys-imigrantow-za-rezygnacje-grozi-karami)

graham14
07-09-2015, 18:45
Przeciez to totalne bydło. Pchają się do europy i oczekują od nas nie wiadomo czego. Z jednej strony szkoda tych matek z dziećmi, ale z drugiej strony, zapewnic im dach, jedzenie i kase. Zapewne dostana duzo więcej niz rodowici polacy i nic nie będą robić. Bedą zbierać się w skupowiska i siać postrach wśród mieszkańców niczym cyganie albo i jeszcze gorzej. Jeszcze ten ich islam...
Poza tym dlaczego my mamy przyjąć wiecej imigrantow niz Austria, Holandia czy kraje skandynawskie skoro my jesteśmy w porównaniu do nich daleko w tyle nie tylko z rozwojem, ale i zarobkami. To jest jakieś chore.

PostScriptum
07-09-2015, 19:09
https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11998999_981264605228784_8106034430916712489_n.jpg ?oh=c6b786eb03a3db3c6e12dd8eaf3f0ea1&oe=566DCF9C

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/p720x720/11949352_867972866681309_9137967855693998836_n.jpg ?oh=a0013f0782a3ec6e0e6449f714cbd090&oe=567A946F

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11952004_536571266512191_7472295234898879606_n.jpg ?oh=f1d63c4022a96177d27750d1bdc67291&oe=566763CD

PostScriptum
08-09-2015, 01:26
https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/p720x720/11921709_526704824172197_4193038093815758161_n.jpg ?oh=c6d3157a517f42e23fd8f1a6aedba277&oe=5668D6C4
https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11952994_1651497381802411_2951109422670480012_n.jp g?oh=662828975219e58fd0419d831f20f819&oe=56662A95

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10374901_929124860468809_8819573604250502205_n.png ?oh=0696ecad7c5929232e7c581cb8e6955a&oe=566BB86F



Sprawa tysięcy muzułmanów, którzy maszerują przez Europę nie jest tak prosta jak przedstawiają ją media głównego nurtu, a nasze obawy nie są bezpodstawne. Wielu uchodźców potrzebuje pomocy, ale wśród nich są także ci, którzy stanowią realne zagrożenie.

[...]"

I6SX9H4luRY

"Podbijemy całą Europę" - już w marcu mówił muzułmanin mieszkający w Szwecji. WIDEO (http://wpolityce.pl/swiat/264533-podbijemy-cala-europe-juz-w-marcu-mowil-muzulmanin-mieszkajacy-w-szwecji-wideo)



Raport ONZ: 75 proc. imigrantów to mężczyźni



"

Większość imigrantów, którzy w ostatnich tygodniach wywołali kryzys w Europie to mężczyźni. Tak wynika z oficjalnego raportu przygotowanego przez biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców.



Na stronach Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców pojawiła się analiza dotycząca uchodźców, którzy z państw arabskich próbują dostać się do krajów zachodniej Europy.
Z raportu wynika, że aż 75 proc. ludzi, którzy forsują granice państw europejskich to mężczyźni. Wśród imigrantów tylko 12 proc. to kobiety, a 13 proc. stanowią dzieci.[...]"


http://telewizjarepublika.pl/uploads/ibrowser/322_438.png


Kobiety stanowią tylko 12% imigrantów przybywających do Europy



"

Dotarliśmy do danych Biura Wysokiego Komisarza NZ ds. Uchodźców (UNHCR), z których wynika, że 75% uchodźców stanowią mężczyźni, 12% kobiety, a 13% dzieci.
Według danych UNHCR największa liczba imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu przybyła do Grecji (244 855). Następnym w kolejności celem uchodźców są Włochy (119 500).

Ze statystyk wynika, że ponad połowa uchodźców (51%) przybywa z Syrii. 14% to przybysze z Afganistanu, 8% z Erytrei, 4% z Nigerii, 3% z Iraku, 2% z Sudanu, 2% z Somalii i po 1% z Zambii, Senegalu i Bangladeszu.
UNHCR podaje, że w 2015 roku przez morze przepłynęło 366 402 uchodźców, z czego 2800 zginęło lub zostało uznanych za zaginionych. Z załączonych diagramów wyczytujemy, że liczba uchodźców jest znacznie większa niż rok temu. Na dole załączamy wykresy porównujące miesiące 2014 i 2015 roku.
UNHCR twierdzi, że aż 75% uchodźców stanowią mężczyźni, 12% kobiety, a 13% dzieci. Potwierdzają to dane Eurostatu, z których wynika, że odsetek mężczyzn wśród Syryjczyków ubiegających się o azyl wynosi 85% (licząc również chłopców).
Biuro Wysokiego Komisarza NZ ds. Uchodźców (UNHCR) zostało powołane do życia dnia 14 grudnia 1950 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Agencja jest upoważniona do prowadzenia i koordynacji działań międzynarodowych na rzecz ochrony uchodźców i rozwiązywania związanych z tą kwestią problemów na całym świecie."


http://pikio.pl/wp-content/uploads/2015/09/refugee2.jpg


http://pikio.pl/wp-content/uploads/2015/09/refugee3.jpg

Kobiety stanowią tylko 12% imigrantów przybywających do Europy - Pikio.pl (http://pikio.pl/kobiety-stanowia-tylko-12-uchodzcow-przybywajacych-do-europy/)

Tomaszzz
09-09-2015, 09:46
Btw. Nie wiedziałem że tyle stacji i portali są niemieckie.

Jeżeli nie słyszałeś o takiej sprawie to jakbyś żył ...

na innej planecie

..., więc zastanów się - może już tam żyjesz.

Wracając do tematu, również nie wyobrażam sobie życia wśród terrorystów, ale to wszystko się zmieni, gdy ustąpi pewna Pani obsadzona na jednym z najważniejszych stanowiskach Polski obok Prezydenta RP, Marszałka Sejmu i Senatu, a ponadto posiadająca PRL-owskie korzenie, ale wszystko zmieni się pazdzierniku.

Rate Motion
09-09-2015, 14:28
Jeżeli nie słyszałeś o takiej sprawie to jakbyś żył ...



..., więc zastanów się - może już tam żyjesz.

Wracając do tematu, również nie wyobrażam sobie życia wśród terrorystów, ale to wszystko się zmieni, gdy ustąpi pewna Pani obsadzona na jednym z najważniejszych stanowiskach Polski obok Prezydenta RP, Marszałka Sejmu i Senatu, a ponadto posiadająca PRL-owskie korzenie, ale wszystko zmieni się pazdzierniku.

Co w tym dziwnego że nie wiedziałem ?. Nie muszę wszystkiego wiedzieć. I chyba się chłopcze rozmarzyłeś ze zmianami :). Tak na zakończenie to marnie docinasz.

PostScriptum
09-09-2015, 15:00
Panowie wyzej - bez klotni prosze, nie po to ten watek sluzy :)

Najpierw parlament europejski i JKM:

v7CQkivQNQI

Nastepnie Wipler i nasz sejm - jedyny rozumny, jedyny, ktory stoi za ludzmi a nie przeciw nim, jedyny, ktorego obecnosc tam ma sens:

bBCe9H8zv0U

ponizej petycja - prosze podpisz i udostepnij u siebie na tablicy, to kosztuje doslownie 30sek :)


"Petycja przeciwko przymusowemu eksportowi imigrantów do Polski

My, niżej podpisani obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, wzywamy Panią Premier Rządu RP, Ewę Kopacz, do odrzucenia kwot relokacji imigrantów, przewidzianych dla Polski przez Komisję Europejską.

Domagamy się także natychmiastowego zaprzestania negocjacji na ten temat z odpowiednimi czynnikami unijnymi i zapewnienia, że żadnych umownych kwot dotyczących liczby imigrantów w Polsce po prostu nie będzie. Przyjęcie takich kwot oznacza bowiem wzięcie na siebie zobowiązanie do zmuszenia dużej grupy uchodźców do pozostania na terytorium naszego kraju pod groźbą sankcji policyjnych i karnych na zlecenie państw, których przywódcy w różny sposób uchodźców zaprosili do siebie. Działanie takie jest zarówno bezsensowne jak i niehumanitarne wobec osób, które w Polsce pozostawać nie chcą, co może skłaniać je nawet do aktów desperacji.

Co więcej, domagamy się zapewnienia wszystkim uchodźcom pozostającym na terenie Polski prawa do przemieszczenia się do tych części Europy, które wybrali sobie za prawdziwy cel swojej emigracji. Nie chcemy, by w Polsce powstawały „obozy uchodźców”, będące w istocie obozami koncentracyjnymi dla ludzi, którym uniemożliwiono dotarcie do wybranego przez nich celu. Tworzenie takich obozów nie ma nic wspólnego ze sferą pomocy humanitarnej, jest w istocie policyjną akcją zleconą przez państwa trzecie.

Nie jesteśmy obojętni na cierpienie tysięcy ludzi spowodowane przez wojny i katastrofy, ale jesteśmy przeciwni manipulacji opinią publiczną poprzez tworzenie fałszywego poczucia solidarności z migrantami, którzy nie wybrali z własnej woli Polski jako miejsca ucieczki."

Imigranci - (http://www.partiakorwin.pl/imigranci/)



Uchodźcy lokowani w Polsce nie będą mogli wyjechać do innego kraju

"Emigranci rozlokowani w Polsce według nowego europejskiego mechanizmu nie będą mogli legalnie przenieść się do żadnego innego kraju UE - zapowiedziała Bruksela. Ich marzenie o Niemczech może się nie ziścić.

Większość uchodźców chce się jednak tam osiedlić. Obrazki z Węgier, gdzie emigranci nie zgadzali się na pobieranie odcisków palców i rejestrowanie ich w tym kraju, pokazują, jak trudno będzie zmusić ich do osiedlania się w niektórych państwach UE, szczególnie w biedniejszych i niechętnych im krajach Europy Środkowo-Wschodniej, takich jak Polska. Według unijnego planu nie będą oni mieli jednak nic do powiedzenia w tej sprawie. - Nie będzie prawa wyboru kraju docelowego - powiedziała Natasha Bertaud, rzeczniczka Komisji Europejskiej.

Imigrant zostanie w danym kraju zarejestrowany i zostaną pobrane od niego odciski palców. Jeśli dostanie prawo azylu, to pod z góry określonymi warunkami, i nie będzie mógł się przenieść do innego państwa UE. ? Tylko w ostateczności będziemy się odwoływać do przymusu - powiedziała rzeczniczka.

W praktyce imigrant będzie miał więc wybór między legalnym pobytem w wybranym dla niego kraju lub nielegalnym pobytem w kraju wybranym przez niego, co oznaczać będzie ryzyko deportacji.

Komisja Europejska szykuje ostatnie szczegóły planu przyjmowania uchodźców w UE. Przedstawi je w najbliższą środę przewodniczący KE Jean-Claude Juncker. Nieoficjalnie wiadomo, że mowa będzie o 160 tys. osób przebywających obecnie we Włoszech, Grecji lub na Węgrzech, z czego na Polskę przypadłaby liczba prawie 12 tys. osób. Bruksela podkreśla jednak, że decyzja w tej sprawie zapadnie większością głosów. Jeśli więc Polska nie zbuduje mniejszości blokującej, to kwoty mogą nam zostać narzucone. Zdaniem dziennika „Financial Times" Komisja chciałaby uniknąć takiego scenariusza, który oznaczałby otwarty konflikt w Europie. Rozważa więc możliwość nieuczestniczenia w programie pod warunkiem przekazania wsparcia finansowego.

Komisja planuje przyznanie każdemu przyjmującemu krajowi sumy 6 tys. euro na uchodźcę. Pozostałe koszty przyjęcia i integracji nowo przybyłych poniosą państwa członkowskie. Niemcy, które tylko w ciągu weekendu przyjęły około 20 tys. uchodźców, a w całym roku szykują się nawet na 800 tys. osób, szacują swoje wydatki na 6 mld euro. Połowa miałaby pójść do krajów związkowych na zapewnienie imigrantom zakwaterowania, a połowa zostanie zarezerwowana w budżecie federalnym na wypłatę zasiłków dla nich.

W ostatnich dniach najbardziej na napływ imigrantów została narażona granicząca z Austrią Bawaria. To kolebka CSU, partii siostrzanej dla CDU Angeli Merkel. Zaskakujące decyzje Berlina, który pozwolił na otwarcie granic dla uchodźców przebywających na Węgrzech, wywołały tam chaos organizacyjny i wzburzenie polityków. ? To była zła decyzja rządu federalnego ? powiedział Horst Seehofer, premier Bawarii, komentując wysłane przez Merkel zaproszenie dla uchodźców. W poniedziałek w Bawarii spodziewano się kolejnych kilku tysięcy przybyszów. < br/>
Austria zapowiedziała, że w najbliższych godzinach zrezygnuje z nadzwyczajnych udogodnień i wróci do unijnych procedur, według których uchodźcy muszą zostać zarejestrowani i pozostać w kraju przekroczenia granicy UE, czyli w tym wypadku na Węgrzech czy raczej w Grecji. "

Uchodźcy lokowani w Polsce nie będą mogli wyjechać do innego kraju - Wiadomości - WP.PL (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Uchodzcy-lokowani-w-Polsce-nie-beda-mogli-wyjechac-do-innego-kraju,wid,17829291,wiadomosc.html?ticaid=1158de&_ticrsn=3)

Przyjadą i zostaną. Uchodźcy mający azyl w Polsce nie będą mogli wyjechać do innego kraju | niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/70710-przyjada-i-zostana-uchodzcy-majacy-azyl-w-polsce-nie-beda-mogli-wyjechac-do-innego-kraju)



"13 ważnych argumentów, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas dyskusji o uchodźcach


1. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Są grupy, jak syryjscy chrześcijanie, które naprawdę są prześladowane i członkom tych grup naprawdę grozi śmierć, tortury albo seksualne niewolnictwo wyłącznie za przynależność etniczną czy religijną. Takim ludziom TRZEBA w ramach naszych możliwości udzielić pomocy.
2. Zdecydowana większość z tak zwanych "uchodźców" to są jednak zwykli imigranci ekonomiczni, którzy przyjechali tutaj przyciągnięci wizją lepszego życia. Trzeba wyraźnie powiedzieć, że na takich nas nie stać i takich tu nie chcemy. Trzeba wyraźnie rozgraniczyć prześladowanych chrześcijan z ogarniętej muzułmańskim terrorem Syrii od ekonomicznych imigrantów z krajów, w których wojny nie ma.
3. Tacy ludzie, w zderzeniu swoich wyobrażeń z rzeczywistością, czują rozczarowanie i zagubienie. Oni naprawdę jadąc tutaj wierzą, że czeka na nich tu mieszkanie, 60 calowy telewizor, iPhone i zasiłek, a nad Paryżem rozpylane są perfumy. Kiedy orientują się, że rzeczywistość nie jest tak różowa, będą starać się układać swój najbliższy świat na znany sobie sposób. Często trafiają do radykalnych islamskich grup. Ogromna część z nich z umiarkowanych muzułmanów stanie się żądnymi europejskiej krwi jihadystami.
4. Wbrew temu, co pokazują propagandowe fotografie smutnych rodzin z dziećmi ukazujące się w europejskich mediach, 75% osób starających się o azyl to dorośli mężczyźni, którzy egoistycznie porzucili swoje rodziny. Niezależnie od wyznania, wychowani są w kulturach całkowicie sprzecznych z promowaną tolerancją i otwartością. Oni nienawidzą homoseksualistów, kobiety traktują jak mięso, a promowanymi wartościami jest kult siły i "radzenia sobie". Nie powinniśmy takim osobom pomagać.
5. Wraz z masą imigrantów wdzierają się do Europy uśpieni członkowie Państwa Islamskiego. Kiedy będą wystarczająco przygotowani albo stracą kanał przerzutowy w postaci otwartych granic Europy zaczną się uaktywniać i europejskie miasta zapłoną. Pociągną za sobą wielu obecnych już w Europie sfrustrowanych i wyalienowanych muzułmanów.
6. Wdzierają się także pospolici przestępcy - mordercy, rabusie, gwałciciele, a także byli uczestnicy konfliktów zbrojnych - przeszkoleni członkowie wszelkiego typu, mniej lub bardziej radykalnych, grup rebeliantów.
7. Wraz z nimi powstaną gangi, szlaki przerzutowe broni i narkotyków. Europejska polityka dostępu do broni powoduje, że staniemy się wobec nich bezbronni.
8. Przeciętny uchodźca w Niemczech żyje lepiej niż średnio zarabiający Polak. Każdy dorosły dostaje ponadto 391 euro w gotówce, a każde dziecko 229-296 euro. Do tego dochodzi opłacone mieszkanie z mediami.
9. Masowe przyjęcie takich ilości imigrantów spowoduje radykalizację nie tylko europejskich muzułmanów. W Niemczech plagą stały się podpalenia ośrodków dla uchodźców. Musimy uważać, żeby nie nakręcić spirali wzajemnej agresji.
10. Sytuacja na Bliskim Wschodzie w ogromnym stopniu jest winą Amerykanów i Izraela. Powstanie ISIS było konsekwencją ich polityki. Oba kraje dzisiaj umywają ręcę.
11. Do przyjęcia emigrantów z Azji i Afryki Północnej nie poczuwają się, teoretycznie bliskie kulturowo, bogate kraje Półwyspu Arabskiego. Tłumaczą, że jest to zagrożenie dla ICH bezpieczeństwa i ICH kultury. Arabia Saudyjska zaoferowała natomiast, że sfinansuje budowę 200 meczetów
12. Problem trzeba rozwiązać tak, aby zarówno chronić swój dom jak i swoje człowieczeństwo, a rasistowską narracja nie prowadzi do jego rozwiązania, tylko do pogłębiania sporów. Jeżeli jedna strona będzie wrzucać wszystkich do jednego worka, bez pokazania odrobiny współczucia dla tych, którym pomoc się należy, tym bardziej druga strona będzie wpadać w amok przyjmowania każdego jak leci.
13. Wszyscy są dzisiaj w sytuacji patowej. Jeżeli nie rozwiążemy tego problemu mądrze to grozi nam albo terror islamistów, albo rodzimy totalitaryzm, a na pewno zmierzamy w kierunku rozlewu krwi."

https://www.facebook.com/GownoPrawda2/posts/485073258332834

PostScriptum
10-09-2015, 16:09
Kolejny dzien wiec lecimy dalej :)


"1. Armand Ryfiński w poniedziałęk na swoim blogu:
"„Wystarczyło zaproponować następujące pytanie w referendum: Czy chcesz, żeby Polska przyjmowała bydło z Azji i Afryki?, aby frekwencja była 10 razy wyższa od tej we wczorajszym referendum i żeby politycy od lewa do prawa (de facto jeden czort) uświadomili sobie, że Polacy nie akceptują postaw przybywającej do Europy hołoty z Azji i Afryki”
Reakcja mediów - niewielkie wzmianki na portalach. Raczej cisza.
2. JKM w Europarlamencie:
"Ludzi, którzy chcą pracować i są cenni, odsyła się do ich krajów, a do nas bierze się tych, którzy nie chcą pracować. Jest to zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować. To polityka upadku Europy"
Reakcja mediów - wszystkie telewizje, portale i gazety dają to jako jeden z głównych niusów.
Ot rzetelność :)
[oxy]"

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=nf


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/12004935_1686085091626110_8790552108828007445_n.jp g?oh=26b004e5fed689fe64ea68830b08cba3&oe=5676430A

https://www.facebook.com/1588275648073722/photos/a.1600657863502167.1073741829.1588275648073722/1686085091626110/?type=1


Imam z Malmo: „Szwecja jest najlepszym państwem islamskim”

"Setki muzułmańskich imigrantów szalały ostatnio w Sztokholmie, podpalając samochody i autobusy oraz rzucając kamieniami w policję. Zamieszki to zdaniem wielu konsekwencja nieudanego szwedzkiego modelu „wielokulturowości”, który nie zachęca muzułmańskich imigrantów do asymilacji i integracji z resztą obywateli.

Rozruchy wybuchły po tym, jak policja śmiertelnie postrzeliła starszego mężczyznę wymac***ącego maczetą w dzielnicy zdominowanej przez muzułmanów. Chociaż dokładne okoliczności zdarzenia z 13 maja pozostają niejasne, policja twierdzi, że zastrzeliła 69-letniego mężczyznę (jego narodowość nie została ujawniona) w obronie własnej, po tym jak rzekomo groził im bronią.

Dwa dni później, 15 maja, młodzieżowa organizacja muzułmańska „Megafon” zorganizowała protest przeciwko rzekomej brutalności policji i zażądała niezależnego śledztwa oraz publicznych przeprosin. 19 maja młodzi muzułmanie wszczęli zamieszki w Husby, dzielnicy muzułmańskiej w zachodniej części Sztokholmu, gdzie ponad 80 proc. mieszkańców stanowią przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Co najmniej 100 zamaskowanych młodych muzułmanów podpalało samochody i budynki, rozbijało szyby, dewastowało nieruchomości i rzucałokamieniami oraz butelkami w policjantów i służby ratownicze. Zamieszki szybko rozprzestrzeniły się na 15 innych dzielnic,w tym m.in. naFittja, Hagsätra, Kista, Jakobsberg, Norsborg, Skaerholmen, Skogĺs i Vaarberg.

Po dwóch nocach przemocy, premier Szwecji Fredrik Reinfeldt zaapelował o spokój, potępiając zamieszki jako wybryki chuligańskie. Jego nawoływanie skierowane do rodziców, by reagowali na to, co robią ich dzieci, zakończyły się fiaskiem. Rozochoceni muzułmanie podpalili – tuż po apelu premiera - zabudowania należące do dwóch szkół, posterunek policji, restaurację oraz centrum kulturalne.

Zamieszki – które pod wieloma względami podobne są do muzułmańskich rozruchów z Francji z 2005 roku – zszokowały Szwedów. Od dawna przymykali oni oczy na politykę imigracyjną, która nie zachęca do integracji, ale wspiera tworzenie równoległego społeczeństwa muzułmańskiego w kraju.

Choć nie ma oficjalnych statystyk dot. liczby muzułmanów w Szwecji, Departament Stanu USA szacował w 2011 roku, że może ich być od 450 do 500 tys., co stanowi około 5 proc. populacji szwedzkiej.

Szwedzi od dawna prowadzą politykę otwartych drzwi dla azylantów. Na początku lat 90. azyl otrzymało prawie 100 tys. uchodźców z Bałkanów. Szwecja była też magnesem dla uchodźców z Iraku, których jest tutaj ponad 120 tys. W rzeczywistości, Irakijczycy (zarówno chrześcijanie, jak i muzułmanie) stanowią obecnie drugą co do wielkości grupę etniczną w Szwecji.

W ostatnich latach władze udzieliły azylu tysiącom uchodźców z Afganistanu, Somalii i Syrii, a także z Azerbejdżanu, Bangladeszu, Kamerunu, Konga, Egiptu, Erytrei, Iranu, Jordanii, Kazachstanu, Kirgistanu, Libanu, Libii, Mali, Mauretanii, Maroka, Nigerii, Pakistanu, Arabii Saudyjskiej, Sudanu, Tunezji, Turcji, Uzbekistanu i Jemenu. W tej chwili o azyl ubiega się około 54 tys. osób. Jeszcze w tym roku do Szwecji ma przybyć co najmniej 18 tys. Syryjczyków.

Szwecja jest najlepszym miejscem dla ubiegających się o azyl, ponieważ kraj ten oferuje nowym przybyszom darmowe mieszkania i świadczenia socjalne. Wielu imigrantów z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu to osoby słabo wykształcone, mające wielkie trudności ze znalezieniem pracy.

W rezultacie, wielu imigrantów separuje się od reszty społeczeństwa szwedzkiego i często żyje w miejscach, gdzie większość ludności pochodzi z innych krajów niż Szwecja. To z kolei zachęca do tworzenia społeczeństw równoległych i stref do których nawet policja obawia się wchodzić.

W niektórych miejscach, strefy te rządzą się zgodnie z zasadami szariatu. Władze szwedzkie skutecznie straciły kontrolę nad nimi i nie są w stanie zapewnić tam nawet podstawowej pomocy publicznej. Do tych stref boją się wjeżdżać policjanci, straż pożarna i karetki pogotowia.

W południowej części miasta Malmö - gdzie muzułmanie stanowią ponad 25 proc. populacji – strażacy i inne służby nie wjeżdżają tam bez odpowiedniej eskorty policyjnej (kiedy strażacy próbowali ugasić pożar w głównym meczecie zostali obrzuceni kamieniami). Bezrobocie w tej części miasta szacuje się na ponad 80 proc.

Muzułmańscy imigranci coraz częściej domagają się specjalnych praw i przywilejów dla islamu. W lutym na przykład, meczet w Sztokholmie otrzymał ostateczną zgodę merostwa na publiczne wzywanie do modlitwy z wieży minaretu. Z wnioskiem takim wystąpił rok wcześniej Ismail Okur z jednego ze stowarzyszeń islamskich. W wywiadzie dla szwedzkiej gazety „Dagen”, Okur przyznał, że wcześniejsze pokolenia imigrantów muzułmańskich „nie odważyłyby się poruszyć tego problemu.” Wyjaśnił, że on reprezentuje „nowych ludzi", którzy są zdecydowanie bardziej asertywni, by domagać się prawa do korzystanie z wolności religijnej. Okur zauważył także, że w tej chwili w Szwecji nastała nowa era, w której zyskuje religia muzułmańska.

Coraz więcej Szwedów zaczyna mieć wątpliwości co do długoterminowej stabilności polityki „wielokulturowości” i masowej imigracji. Minister ds. Imigracji, Billström Tobias przyznał, że Szwecja powinna zaostrzyć przepisy dla osób ubiegających się o azyl i innych niedoszłych imigrantów w celu zmniejszenia liczby osób przybywających do kraju. - Dziś Szwecja jest jednym z krajów, które przyjmują najwięcej imigrantów w UE. To nie jest zrównoważone – przekonywał. Dodał, że „nierozsądne jest przyjmowanie imigrantów, którzy nie potrafią znaleźć sobie pracy i utrzymują się wyłącznie z zasiłków.”

Fatalny błąd szwedzkiego modelu „wielokulturowości” niestety już przynosi negatywne skutki. Ostatnio imam Adly Abu Hajar z Malmo, w wywiadzie dla gazety „Skanska Dagbladet” przyznał, że „Szwecja jest najlepszym państwem islamskim"."

Imam z Malmo: ?Szwecja jest najlepszym państwem islamskim? - PCh24.pl - prawa strona internetu. Portal informacyjny. Opinie i komentarze w dobrym stylu (http://www.pch24.pl/imam-z-malmo--szwecja-jest-najlepszym-panstwem-islamskim-,15135,i.html#ixzz3lGubbwMQ)


Shaded: Nie wciskajcie Polakom kitu, że Państwo Islamskie to nie Islam


"Miriam Shaded, szefowa Fundacji Estera, która zajmuje się pomocą chrześcijańskim uchodźcom z Syrii, zdecydowanie opowiada się przeciwko sprowadzaniu do Polski muzułmańskich imigrantów. Jasno daje do zrozumienia, że to nie muzułmanie, ale chrześcijanie są prześladowani w krajach z których uciekają. Krytykuje też tych, którzy uprawiając propagandę proimigrancką wmawiają Polakom, że Państwo Muzułmańskie to nie jest ten prawdziwy Islam.

Wczoraj na Facebooku Miriam Shaded napisała: 81% ludzi z bliskiego wschodu popiera Państwo Islamskie. Apeluje by kitu Polakom nie wciskać odnośnie tego, że to niby organizacja terrorystyczna nie mająca nic wspólnego z islamem.

Tymi słowami Miriam Shaded odniosła się do ankiety internetowej telewizji Al Jazeera w której wzięło udział ponad 38 tys. osób. Właśnie z tej ankiety wynikało, że aż 81%, którzy wzięli udział w tej ankiecie popiera Państwo Islamskie. Jak zauważa PCh24.pl, portal Al Jazeera.net cieszy się szczególną popularnością w Arabii Saudyjskiej, USA, Egipcie, Maroku oraz w Bośni i Hercegowinie. Sama telewizja informuje, że posiada ponad 40 mln widzów w arabskim świecie. Głównymi odbiorcami są sunniccy muzułmanie.

Tydzień temu w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Miriam Shaded powiedziała:
- 80 procent sunnitów popiera utworzenie kalifatu, tylko dzięki temu dwa lata temu powstało Państwo Islamskie. Taka jest mentalność tej społeczności.
I dodawała:
- Celem islamu jest wprowadzenie szarijatu, prawa całkowicie sprzecznego z demokratyczną konstytucją, dla mnie wręcz nazistowskiego, totalitarnego, które wpływa na każdą dziedzinę życia człowieka i łamie jego prawa.

5 dni temu w programie TAK czy NIE w Polsat News, w którym brał również udział prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki, Miriam Shaded powiedziała, że chrześcijanie uciekają przed prześladowaniami na Bliskim Wschodzie. A tymczasem to przed czym uciekają teraz przychodzi do Europy:
- Rozmawiałam z jedną syryjską chrześcijanką - ogólnie Angela Merkel powiedziała, że przyjmie 800 tys. ludzi z Syrii - i ona mówi tak "No dobra, teoretycznie mogłabym wyjechać do Niemiec i mieć lepsze warunki bytu", ale nie pojedzie tam ponieważ się bo jest tam już mnóstwo muzułmanów i boi się, że dalej będzie tam prześladowana. Jeżeli przychodzi do mniej syryjska chrześcijanka, teoretycznie jest w bezpiecznej Europie i mówi takie rzeczy, że teraz się boi, bo widzi masowy napływ muzułmanów i że właśnie z Syrii uciekła, bo był tam ten konflikt religijny, tam były prześladowania i teraz widzi, że oni masowo przemieszczają się do Europy no to zaczyna być to problem.

Za tego typu niepoprawne politycznie wypowiedzi Miriam Shaded jest coraz częściej atakowana. Lewicowa "Krytyka polityczna" nazwała ją nawet "reżimową kłamczuszką"."

Shaded: Nie wciskajcie Polakom kitu, że Państwo Islamskie to nie Islam - Kufel.pl (http://www.kufel.pl/pelnykufel/1414/shaded-nie-wciskajcie-polakom-kitu-ze-panstwo-islamskie-nie-islam/)



Według premier Ewy Kopacz Polska powinna spłacić dług i przyjąć uchodźców

"Polska też korzystała z solidarności europejskiej. Teraz pomoc dla uchodźców, może być spłatą długu – mówiła Ewa Kopacz na antenie TVP Info.
– Musimy pamiętać, że Polska też kiedyś korzystała z solidarności europejskiej- mówiła Ewa Kopacz odnosząc się do Polaków emigrujących w czasie II Wojny Światowej. – Teraz ta pomoc, może być swoistą spłatą długu dla Polski –
podsumowała.
Premier zaznaczyła, że w czerwcu sama była przeciwna otwartości, ale teraz dostosowuje się do sytuacji. Ewa Kopacz uważa także, że UE nigdy nie podejmowała tak ciężkich decyzji.
Unia Europejska w pewnym sensie w Polsce chce stworzyć obozy koncentracyjne, bowiem uchodźcy przybyli do Polski według nowego europejskiego mechanizmu nie będą mogli legalnie przenieść się do żadnego innego kraju UE.
Tymczasem Arabia Saudyjska ani inne kraje z Zatoki Perskiej nie chcą przyjmować muzułmańskich uchodźców – Saudowie zaproponowali jednak Unii Europejskiej sfinansowanie ponad 200 meczetów w Niemczech, aby mogli gdzie się modlić…"

Według premier Ewy Kopacz Polska powinna spłacić dług i przyjąć uchodźców | Nie dla islamizacji Europy (http://ndie.pl/wedlug-premier-ewy-kopacz-polska-powinna-splacic-dlug-i-przyjac-uchodzcow/)



Opinia polskiego muzułmanina podbija sieć. „To zaplanowana kolonizacja”

"Komentarz polskiego muzułmanina podbija sieć i krąży po mediach społecznościowych oraz portalach. To jedna z opinii na temat uchodźców jaka w ostatnim czasie zbiera największy rozgłos w internecie. Publikujemy cały tekst i zachęcamy do dyskusji.

„Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu.

Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”"

Opinia polskiego muzułmanina podbija sieć. "To zaplanowana kolonizacja" - Pikio.pl (http://pikio.pl/opinia-polskiego-muzulmanina-podbija-siec-to-zaplanowana-kolonizacja/)



A co o imigrantach powiedziałby Prymas Wyszyński?


"Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny. - Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – powiedział do kapłanów w 1976 roku ks. kard. Stefan Wyszyński.

„Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny.

Przypomina mi się tak wspaniale przedstawiony w powieści Gołubiewa „Bolesław Chrobry” i Parnickiego „Srebrne orły” fragment. Oto cesarz Otto III kusi Bolesława Chrobrego, czyni go patrycjuszem rzymskim i chce go ściągnąć do Rzymu. Ale król nie dał się wyciągnąć z Polski, z ubogiego Gniezna, na forum rzymskie. Został w swoim kraju, bo był przekonany, że jego zadanie jest tutaj. Naprzód umocnić musi swoją ojczyznę, a gdy to zrobi, pomyśli o innych, o sąsiadach. Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – „zbawia” się cały świat, kosztem Polski.

To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy.

Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny."

Fragment pochodzi z przemówienia do kapłanów, 24 grudnia 1976 r."


A co o imigrantach powiedziałby Prymas Wyszyński? Już to przewidział! (http://www.prawy.pl/z-kraju/10569-a-co-imigrantach-powiedzialby-prymas-wyszynski-juz-to-przewidzial)

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/s720x720/11233488_419639351566447_8525159005247771943_n.jpg ?oh=a96ef09fee597a72648e387abc251f52&oe=567186A7



Apogeum głupoty


"O totalnym poddaństwie zachodniej Europy wobec poprawności politycznej napisano już wiele. Jednak dyskusja wokół imigrantów to chyba najlepsze potwierdzenie skrajnego ogłupienia społeczeństw w większości krajów Unii Europejskiej. Ogłupienia bądź…

Ważne jest rozróżnienie – czym innym jest proimigrancka wypowiedź przedstawiciela UE, a czym innym przeciętnego mieszkańca Włoch czy Holandii. Tym pierwszym nie można się dziwić – totalne „wymieszanie” w Europie sprawia, że znika problem narodowy. Odpowiednio przeprowadzona operacja poskutkuje tym, że coraz słabszy będzie głos oporu ze strony poszczególnych państw. Oczywiście w zachodniej części Europy już do tego doszło, teraz chodzi o to, żeby również do Europy Środkowej wepchnąć trochę nowych osób, które żyjąc na zasiłkach będą uzależnione od systemu, a jednocześnie osłabiać będą tożsamość danego narodu.

Podkreślam: w tym tekście nie ma słowa o uchodźcach. Mowa o imigrantach, a więc osobach, których życie nie było wcale zagrożone, a którzy (w tym wypadku wszystko na to wskazuje) postanowili przedostać się do możliwie najbogatszego kraju, by żyć w nim z zasiłków.

Jak już napisałem, nie dziwią wypowiedzi oficjeli. Ale dlaczego tak wielu zwykłych europejczyków nie widzi nadciągającego problemu? Tutaj można podać co najmniej dwa powody. Pierwszy z nich został już przeze mnie wspomniany. To ludzka głupota związana m.in. ze ślepą wiarą w słowa wypowiadane przez polityków czy telewizyjnych ekspertów. Dobrym przykładem jest to, co powiedział dziś Jean-Claude Juncker. Mówił on o tym, że koniec końców imigranci jednak wybierają Europę, a nie Chiny czy USA. Biorąc pod uwagę to, że w Chinach nie ma nic za darmo, a USA niedawno odmówiło przyjęcia imigrantów, wypowiedź Junckera dowodzi jedynie, że UE jest rajem dla darmozjadów. Mimo to wypowiedź szefa Komisji Europejskiej nie jest wyśmiewana. Liczy się, bo to przecież słowa ważnego unijnego dygnitarza.

Drugi powód europejskiej apatii jest nieco bardziej zawiły. Jest nim strach przed jakąkolwiek zmianą. Nie bez powodu wspomniałem wyżej o uzależnieniu od systemu. To największe marzenie polityków – uzależnić od siebie miliony. Pomyślcie o milionach urzędników, zwłaszcza tych pracujących przy unijnych projektach. O przeciętnych firmach, które funkcjonują w dużej mierze dzięki unijnym dotacjom i psują rynek. O wspomnianych darmozjadach, którzy w Europie mogą żyć na dobrym poziomie nie wkładając w to żadnej pracy. O artystach czy celebrytach, którzy stuprocentowo poddają się poprawności politycznej, bo „zmiana prądu” mogłaby oznaczać utratę cennych wpływów i znajomości. Oni nie chcą pozwolić na zmianę w sposobie myślenia. To nieważne, że w dłuższej perspektywie to przebudzenie mogłoby ich uratować. Liczy się tylko tu i teraz.

Głos rozsądku dociera dziś z Węgier, Słowacji, Czech i Polski. Kiedy ten głos zamilknie, zostaną już tylko rozpaczliwe prośby. Takie, jak ta…"

C8X9oay_mo8

Apogeum głupoty | wMeritum.pl (http://wmeritum.pl/apogeum-glupoty/)



https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/1538838_1488104201514331_1349446712978684794_n.jpg ?oh=817ea8ed8254e8a88d041be3a4f3c4ef&oe=565E24FC

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/11953269_873122846097743_8854380930428753831_n.jpg ?oh=1baaf37c96a44569fcc93558878f41e0&oe=566D463A

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12002854_1487325564925528_1539907059874802855_n.jp g?oh=f466ee73bffd417ec9f2f3f074a939f3&oe=56726C74

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11148758_10153712478875530_7027650799304534253_n.p ng?oh=aa00fa1cdb5fdeea9187790cd02c86d8&oe=565F1BB5

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/11990680_982899415094716_43569031248092924_n.jpg?o h=655eb86cb0666260bcc650e7fd951ba2&oe=56A44794

kellrez
10-09-2015, 19:46
Podkładka pod III wojnę światową trwa w najlepsze.. A trzecie wojna.. to wojna religijna.

PostScriptum
11-09-2015, 11:17
Kolejny dzien i kolejna dawka wiadomosci ktorych nie uslyszycie w mass mediach tak one sa tolerancyjne na wszystkie glosy - 25 LAT WOLNOSCI!!!


"Czy muzułmanie szarogęsią się w USA? Nie - bo Amerykanie pozwalają im modlić się w meczetach, ale nie pozwalają im narzucać sobie czegokolwiek. Czy rozrabiają w Australii? Nie - bo premier Australii powiedział, że jeśli tak, to wolna droga! Czy urządzają burdy w Rosji? Nie, bo JE Włodzimierz Putin powiedział, że mają siedzieć cicho - bo jak nie, to da im popalić.
Dlaczego rozrabiają w Europie? Bo (a) dając im zasiłki ściągnięto najgorszy element i (b) mamy beznadziejne, słabe, ustępujące na każdym kroku rządy. To nie muzułmanie są winni - to ci durnie z Zachodniej Europy! To ci od multi-kulti, gender i innych bzdur.
Pamiętajmy: na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą. I zamiast oganiać się od kóz, trzeba wyprostować drzewo!

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t1.0-9/11988305_10153097289927060_6272570299714855111_n.p ng?oh=616d534983f511e6c43bb93e3362c658&oe=567299F7

https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10153097289927060/?type=1



Parafia przyjęła uchodźców z Syrii, a oni... w nocy uciekli do Niemiec. "Daliśmy im mieszkanie i pracę. To niepojęte"

"Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie kilka tygodni temu przyjęła rodzinę chrześcijańskich uchodźców z Syrii. Proboszcz postarał się o mieszkanie na nowym osiedlu, wyżywienie, szkołę dla dzieci, a także oferty pracy dla dorosłych. Niestety – Syryjczycy w ostatnią niedzielę pod osłoną nocy wyjechali do Niemiec. – Bez słowa. A daliśmy im tyle pomocy.... Teraz mamy nauczkę na przyszłość – mówi naTemat ksiądz proboszcz Ryszard Adamczak.

Odrzucona pomoc
Parafia ze Śremu w woj. wielkopolskim przyjęła Syryjczyków dzięki współpracy nawiązanej z Fundacją Estera, która sprowadziła do Polski około 150 osób. Pisaliśmy już w naTemat, że pomoc fundacji często sprowadza się do przelewania pieniędzy dla syryjskich rodzin (według byłego pracownika Estery ok. 2,5 tys. złotych na pięć osób w rodzinie). Tak też było w tym przypadku – to parafia postarała się o to, by zorganizować uchodźcom życie.
– Przyjęliśmy pięcioosobową rodzinę, z trójką dzieci. Zakwaterowaliśmy ich w mieszkaniu w bloku Spółdzielni Mieszkaniowej. Daliśmy wikt i opierunek. Dzieci miały zapewnioną naukę w szkole katolickiej. Z kolei dla rodziców mieliśmy oferty pracy. Dziś już nie ma znaczenia, gdzie i jakie – opisuje ksiądz proboszcz.

– Naprawdę zagwarantowaliśmy im wszystko. Internet, telewizor, nawet rowery dostali. Wyglądało na to, że się u nas dobrze czują – dodaje. [...]"

Parafia przyjęła uchodźców z Syrii, a oni... w nocy uciekli do Niemiec. "Daliśmy im mieszkanie i pracę. To niepojęte" | naTemat.pl (http://natemat.pl/154243,parafia-przyjela-uchodzcow-z-syrii-a-oni-w-nocy-uciekli-do-niemiec-dalismy-im-mieszkanie-i-oferte-pracy-to-niepojete)

Prosto z mostu - Syryjscy imigranci uciekli proboszczowi (http://prostozmostu.net/kraj/syryjscy-imigranci-uciekli-proboszczowi)



Niemcy: 7-letnie dziecko zgwałcone przez imigranta

"W Chemnitz, na południowym-wschodzie Niemiec, doszło do wstrząsającego zdarzenia. Imigrant zgwałcił w parku siedmioletnią dziewczynkę, która była na spacerze ze swoją mamą.

Do sytuacji doszło w parku, kiedy to wieczorem dziecko jeździło rowerem niedaleko swojej mamy. W pewnym momencie, gdy matka dziewczynki straciła ją z oczu, dziecko zostało pochwycone przez imigranta. Gwałciciel zatkał dziewczynce usta, zaciągnął w krzaki i brutalnie zgwałcił.

Wszystko wydarzyło się tak szybko, że mama dziewczynki zorientowała się o tym, że zgwałcono jej córkę dopiero, gdy dziecko przybiegło do niej z płaczem. Mimo natychmiastowego zawiadomienia policji, mężczyzna zdołał zbiec w kierunku stacji kolejowej w Chemnitz. Wygląd gwałciciela jest jednak znany. Tragedia miała miejsce w sierpniu, ale została pominięta przez większość mediów."

X9cid-8eW3g

Niemcy: 7-letnie dziecko zgwałcone przez imigranta - Pikio.pl (http://pikio.pl/niemcy-siedmioletnie-dziecko-zgwalcone-przez-muzulmanskiego-imigranta/)



to MUZUŁMANIE? nie, to ZWIERZĘTA a NIE LUDZIE!!!!


CiZd4WTot5I



Koniec żartów! Schulz zagroził... użyciem siły wobec takich krajów jak Polska, jeśli nie podporządkujemy się "duchowi wspólnoty" ws. imigrantów!

To wydarzenie zapewne przejdzie do historii Unii Europejskiej. Niemiec Martin Schulz - przewodniczący Parlamentu Europejskiego, publicznie zagroził dziś takim krajom jak Polska, Węgry czy Czechy, które nie zgadzają się na narzucenie im liczby imigrantów muzułmańskich. Zagroził… użyciem siły.
W telewizji ZDF Schulz, w kontekście krajów nie zgadzających się na dyktat w sprawie uchodźców, powiedział:

Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim. [...]

vQDR2eBuZmk

Koniec żartów! Schulz zagroził... użyciem siły wobec takich krajów jak Polska, jeśli nie podporządkujemy się "duchowi wspólnoty" ws. imigrantów! [WIDEO] (http://wpolityce.pl/swiat/264981-koniec-zartow-schultz-zagrozil-uzyciem-sily-wobec-takich-krajow-jak-polska-jesli-nie-podporzadkujemy-sie-duchowi-wspolnoty-ws-imigrantow-wideo)



Imigranci próbowali zgwałcić studentkę w Budapeszcie. "Pewnie są już w Austrii lub Niemczech"

"Sprawę opisał wczoraj na Facebooku dziennikarz Jarosław Giziński, który powołał się na węgierskie media. "W Budapeszcie czterej uchodźcy próbowali zgwałcić studentkę. Schwytali ja w bocznej uliczce i według zeznania dziewczyny nie miała wątpliwości czego od niej chcą - dwaj trzymali ją za ręce, dwaj próbowali się dobierać. Przypadkowo pojawił się patrol policji i niedoszli gwałciciele rzucili się do ucieczki."

I dalej we wpisie czytamy: Teraz uwaga, bo nastąpił wybuch węgierskiej ksenofobii: otóż dziewczyna (nazywa się Eleonora Paksa) postanowiła nie zgłaszać sprawy na policję i dalej nosi uchodźcom z dziećmi na dworzec Keleti ciastka, które piecze razem z matką...
PS. Muszę dodać po krótkiej dyskusji, że nie zgłosiła sprawy z "sympatii dla sprawców" tylko w przekonaniu, że to bez sensu, bo w tłumie i tak nikt ich nie rozpozna, a poza tym pewnie już są w Austrii albo w Niemczech."

Imigranci próbowali zgwałcić studentkę w Budapeszcie. "Pewnie są już w Austrii lub Niemczech" - Kufel.pl (http://www.kufel.pl/pelnykufel/1429/imigranci-probowali-zgwalcic-studentke-w-budapeszcie-pewnie-sa-juz-w-austrii-lub-niemczech/)

http://telewizjarepublika.pl/uploads/ibrowser/gwalt_01.jpg

Czterech uchodźców próbowało zgwałcić studentkę | Telewizja Republika (http://telewizjarepublika.pl/czterech-uchodzcow-probowalo-zgwalcic-studentke,23556.html)


Nie dla tego szantażu! Polska powinna użyć wszelkich dostępnych środków, aby przeciwstawić się aroganckiemu dyktatowi

"Nie mam najmniejszych wątpliwości: Unia, a w niej Polska znajdują się dzisiaj w punkcie granicznym. Szantaż, który wobec Europy Środkowej (pogardliwie coraz częściej nazywaną przez dyplomatów „starej” Unii„Wschodnią”) zastosowała właśnie Komisja Europejska, działając dokładnie według życzeń Berlina, jest faktycznie – jak napisał na Twitterze Marek Cichocki – rewolucją.
Już kilkakrotnie zdarzało się, że Polska akceptowała rozwiązania dla siebie wybitnie niekorzystne, jak choćby w przypadku unijnej polityki klimatycznej. Zawsze jednak działo się to w wyniku mozolnie ucieranego porozumienia w ramach Rady Europejskiej (pozostawiam na boku kwestię kompetencji i woli polskich władz, aby doprowadzić do korzystnego dla nas rozwiązania). Tym razem jednak w sprawie absolutnie dla nas priorytetowej i mającej całkiem bezpośredni wpływ na życie Polaków Unia stosuje wobec nas i innych krajów regionu bezprecedensowy dyktat, tak żonglując przepisami, aby projekt Komisji Europejskiej mógł zostać przepchnięty na zwykłym spotkaniu Rady UE w głosowaniu większościowym. Oczywiście według nowych zasad Traktatu Lizbońskiego.
I tutaj nie sposób nie wspomnieć dawnego hasła „Nicea albo śmierć” oraz porażki, jaką odniósł na brukselskim szczycie Lech Kaczyński. Dawna kapitulacja mści się teraz.
Dzisiejsze wystąpienie Jean-Claude’a Junckera należało do najbardziej aroganckich i bezczelnych, jakie kiedykolwiek wygłoszono w Parlamencie Europejskim. Szef KE pouczał Polaków w kwestii europejskiej solidarności, przywołując powojenną polską emigrację, ale zapominając o jej przyczynach. Może ktoś na sali powinien był krzyknąć „Teheran, Jałta!”. Groził paluszkiem i stwierdzał, że nie ma czasu na dyskusje – oczywiście, bo mogłoby z nich wyniknąć coś niewygodnego – a zaproponowane rozwiązania muszą być przymusowe! [...]"

Nie dla tego szantażu! Polska powinna użyć wszelkich dostępnych środków, aby przeciwstawić się aroganckiemu dyktatowi (http://wpolityce.pl/swiat/264841-nie-dla-tego-szantazu-polska-powinna-uzyc-wszelkich-dostepnych-srodkow-aby-przeciwstawic-sie-aroganckiemu-dyktatowi)



Gen. Roman Polko: Apeluję o niewpuszczanie do Polski uchodźców!

"O tym, że Polska nie jest przygotowana na przyjęcie imigrantów, a polskie służby nie są w stanie przeprowadzić weryfikacji muzułmańskich imigrantów - których chce nam wcisnąć Unia Europejska - i szybko wyłuskać spośród nich terrorystów, mówi się od wielu tygodni, ale dopiero ten element dyskusji zaczyna przebijać się do opinii publicznej. Warto więc podkreślić, że wraz z nadciągającą falą muzułmańskich imigrantów rośnie zagrożenie terrorystyczne.

A sprawa jest bardzo poważna, bo jak zauważa "Super Express" liczba kilkunastu tysięcy imigrantów, którzy wg Komisji Europejskiej mieliby trafić do Polski, może wkrótce wzrosnąć do blisko 100 tys. w związku z tym, że każdy uchodźca będzie miał prawo sprowadzić sobie rodzinę.
Każdy uchodźca według prawa unijnego i polskiego może ściągnąć rodziców, dziadków, dzieci, małżonków do kraju, w którym otrzyma status azylanta. Według unijnych statystyk ok. 80 proc. uchodźców to mężczyźni. Jak podaje RMF FM, unijni eksperci szacują, że za azylantem przyjedzie ok. sześciu osób. Do Polski może więc trafić ok. 90 tys. osób. - pisze Super Expressie. Gazeta kontynuując ten temat rozmawiała m.in. z byłym dowódcą GROM, Romanem Polko.

W tej rozmowie gen. Polko wyjaśnia:
- Nie jesteśmy przygotowani na przyjęcie uchodźców pod względem kulturowym i ekonomicznym. Ale najważniejsza bolączka jest taka, że wśród nich mogą być terroryści, którzy tylko czekają, aby przeprowadzić zamach. Są potężnym zagrożeniem dla naszych dzieci, matek, ojców i całego społeczeństwa.

I przechodzi do meritum:
- Nasze służby są kompletnie nieprzygotowane na uchodźców. Nie są w stanie przewidzieć, czy ktoś z nich nie został już zwerbowany przez Państwo Islamskie do szerzenia zamętu, chaosu, a nie daj Boże - do ataku terrorystycznego.

Na koniec gen. Polko apeluje:
- Apeluję o niewpuszczanie do Polski uchodźców!

Kilka dni temu gen. Polko w rozmowie z Fronda.pl powołując się na przykład Czeczenów, powiedział:
- Europa kompletnie nie jest przygotowana i nic nie robi, żeby się przygotować na przyjęcie nawet tych, którzy uciekają, żeby ratować swoje życie, będzie z pewnością narastało niezadowolenie imigrantów. To niezadowolenie już widzimy wśród Czeczenów, którzy przyjechali do Polski i próbują tworzyć własne reguły postępowania. Skarżą się oni na to, że naprawdę nie ma żadnych szans na integrację z polskim społeczeństwem. Ich ośrodki są położone gdzieś na uboczu. Nikt nie stwarza im możliwości adaptacji do nowych warunków życia.

I podkreślił z całą stanowczością:
- Nie zdaliśmy egzaminu, mając niewielką grupę uchodźców z Czeczenii. Nie wiemy, kogo mamy i czym się ci ludzie zajmują, nie potrafimy ich zasymilować."

Gen. Roman Polko: Apeluję o niewpuszczanie do Polski uchodźców! - Kufel.pl (http://www.kufel.pl/pelnykufel/1431/gen-roman-polko-apeluje-o-niewpuszczanie-do-polski-uchodzcow/)



Nie było żadnego multi-kulti, tylko szablą się problem rozwiązywało! - Stanisław Michalkiewicz

EzC5YcMjtz4


Muzułmanie gwałcą Norweżki

SBLx0zuXB_I


Niemieccy uczniowie w mniejszości 1/5

HUqMsg9MitE

2/5

BRUHqbZY5Bw

3/5

f1a4ATaNZB8

4/5

ikGJmqcxuAg

5/5

02LJGv6NegA






https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11745844_770243716418264_952749098961972232_n.jpg? oh=1fc32e42f5f611b9c80c7ae250707777&oe=566A34BF

Ma czelnosc ta LAWIRANTKA mowic o przyzwoitosci!!!

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_zldhkxzUD3VrxsMoOjVAzFWVuO9LsZIT.jpg

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/11693818_517190865104232_2366887217873235425_n.png ?oh=eceb32384097266038715ee0d964682f&oe=56A3257A

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11350899_166269927043995_6513801271530954270_n.jpg ?oh=6e919319914c22d1437048bbd27b226a&oe=566C2FF9

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11229408_873589282717766_2513675625511293515_n.png ?oh=4039476c3cc3e06aaa4d5656a95fb5cd&oe=56A0439C

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/10421464_1492349671087722_7545303774913036265_n.jp g?oh=a01559f60bfcafd28561c944e85aebd6&oe=5666C1B0

Tak pokojowi muzułmanie traktują chrześcijańskie dzieci . Dalej was rusza obrazek syryjskigo 3 latka którego tatuś wsadził do pontonu bo chciał nowe zęby? To może to was też powinno ruszyć miłośnicy multi kulti

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11178367_541000449390832_4742952035710977667_n.jpg ?oh=a13f6f5db7ca57b9446125aef4b2b5bc&oe=569FC683

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11709551_1630516313865914_5813751941494590274_n.jp g?oh=be96a96853fe42d8c0b210d7f39b41d3&oe=566C86BD

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11261530_915138801858721_1216517814215393660_n.jpg ?oh=dee5dbdac547b0def983e274444f7d35&oe=5675A844

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/11990582_1487944618196308_5922898605363353810_n.jp g?oh=076b04dff9e610848db99093166082c5&oe=56744F84

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11057280_930633363651292_4583554798774187150_n.jpg ?oh=92c0c12bedf26132a8c47b35e6947779&oe=56AA7A8A




"1. Dania zawiesza połączenia kolejowe z Niemcami - ok, to zrozumiałe. Wszystko jest w porządku.
2. Austria zawiesza połączenia kolejowe z Węgrami - ok, to zrozumiałe. Wszystko jest w porządku.
3. Premier Kopacz stwierdza że "przyjęcia uchodźców wymaga od nas przyzwoitość".
Polacy chcą protestować przeciwko decyzji o ich przyjęciu - Metro należące do Agory nazywa ich "nazistami"
[oxygen["

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=nf


"Fakt. W tym roku libijskie ISIS podczas mordów na Koptach zapowiedziało wysłanie 500.000 armii bojowników do Europy jako imigrantów.
Fakt. Szacuje się że imigrantów przybędzie w tym roku ok. 500.000-800.000
Fakt. ONZ przyznaje że 75% imigrantów to młodzi mężczyźni.
Fakt. ISIS zaatakowało Kobane m.in. w taki sposób że przebrało swoich bojowników za kobiety wpuściło w nocy do miasta, rozpierzchli się we wszystkie strony i otworzyli ogień do wszystkich żywych istot jakie były.
Fakt. ISIS prowadzi wojnę na bodajże 4-5 frontach, na kilku tys. km. radząc sobie z dość silną Syrią, bojowymi rzeszami Kurdów i uzbrojoną przez USA choć płochliwą armią Iraku. Muszą być naprawdę liczni, zdolni do pchnięcia dużych mas ludzi do Europy.
Fakt. Jutro (w sobotę) w Warszawie demonstracja na której możecie się sprawdzić jak społeczeństwo. Legalna. Bo wojewoda uchylił decyzję HGW."

https://www.facebook.com/GownoPrawda2?fref=nf

Manifestacja przeciwko przyjmowaniu imigrantów jednak się odbędzie! Wojewoda uchylił decyzję władz miasta

"Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, uchylił decyzję władz Warszawy, które nie zezwoliły na organizację manifestacje o nazwie „Polacy przeciw imigrantom”.

Decyzja wojewody jest pokłosiem odwołania, które w imieniu organizatorów, czyli przedstawicieli Obozu Narodowo Radykalnego, złożył adwokat Marcin Iwanowski. Jak podaje portal prostozmostu.net, w uzasadnieniu wydanym przez wojewodę widać, iż władze Warszawy zakazując organizacji manifestacji „rażąco naruszyły prawo”.

Manifestacja odbędzie się więc zgodnie z planem. Jej uczestnicy zbiorą się w sobotę o godzinie 12 przy Rondzie Dmowskiego, a następnie przejdą przez centrum miasta, m.in. przez ulicę Marszałkowską, rondo Dmowskiego, czy Al. Jerozolimskie."

Manifestacja przeciwko przyjmowaniu imigrantów jednak się odbędzie! Wojewoda uchylił decyzję władz miasta | wMeritum.pl (http://wmeritum.pl/manifestacja-przeciwko-przyjmowaniu-imigrantow-jednak-sie-odbedzie-wojewoda-uchylil-decyzje-wladz-miasta/)

http://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2015/09/przechwytywanie.jpg


"UWAGA!!!

Manifestacja jest legalna! Widzimy się w sobotę o godzinie 16:00 w Warszawie na Pl. Defilad.

Dlaczego manifestujemy?
1. Imigranci czy uchodźcy?
Znaczna część przybyszów do Europy nie jest uchodźcami wojennymi, ale imigrantami zarobkowymi. Ponad 70% z nich to dorośli mężczyźni, których przecież od wojny powinno uciekać mniej niż kobiet i dzieci. Według oficjalnych danych około połowa z nich pochodzi z ogarniętej wojną Syrii, co jest liczbą zawyżoną ze względu na trwający handel syryjskimi paszportami. Ponadto, dotychczasowe zachowanie wielu z nich (rozboje, odmawianie wody i posiłków, walki z policją) wskazuje, że nie szukają w Europie bezpieczeństwa, ale zarobku.

2. Islam.
Duże skupiska muzułmanów, nawet w państwach chrześcijańskich czy laickich, generują agresję i próby narzucania szariatu (islamskiego prawa) lokalnej społeczności. Dzieje się tak we Francji, Wlk. Brytanii czy Szwecji, gdzie w dzielnicach zamieszkałych w dużej mierze przez mahometan pojawiają się patrole egzekwujące m. in. islamski zakaz picia alkoholu czy skromny (w ich mniemaniu) strój kobiet.

3. Terroryzm.
Służby wywiadowcze i eksperci potwierdzają obawy, że w chaosie migracyjnym na tak wielką skalę, mogą przedostawać się do Europy terroryści islamscy. Państwo islamskie groziło tym w przypadku militarnej interwencji w obecnej wojnie domowej w Libii: „Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów”.

4. To tylko 2 tysiące ludzi?
Początkowa kwota 2 000 osób, które Polska miała przyjąć wydaje się dziś mało realna. Według najnowszych doniesień francuskiej prasy planem Komisji Europejskiej jest przydzielić Polsce aż 11,5 tys. imigrantów! Na podstawie prawa do łączenia rodzin liczba ta może wzrosnąć kilkukrotnie w ciągu najbliższych miesięcy. Fala migracji do Europy jednak nie ustępuje, a łatwość osiedlenia się na terenie UE i możliwość otrzymywania pomocy socjalnej tylko ją powiększy.

5. Czyim kosztem?
Osiedlenie jednej rodziny imigranckiej ma kosztować ok. 12 000 zł. Słyszy się także o planowanym przydzieleniu imigrantom mieszkań komunalnych, w których miały zamieszkać najbiedniejsze polskie rodziny. Nie jest również prawdą, że napływ siły roboczej pobudzi polską gospodarkę, wszak według oficjalnych danych 1,328 mln Polaków wciąż szuka pracy.

6. Rasizm? Ksenofobia?
Nie. Nasze zgromadzenie i nasze postulaty nie mają charakteru rasistowskiego. Nie powoduje nami nienawiść do Syryjczyków czy mieszkańców Afryki. Nie uważamy ich rasy za gorszą. Jednocześnie, naszym pierwszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo i dobro naszych rodzin i rodaków. Nie możemy ich narażać dla ludzi, którzy chcą w UE dorobić się więcej niż w swoich krajach."

https://www.facebook.com/events/1487457864881242/


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/q89/s720x720/11149566_485721848267975_6602849646623670770_n.jpg ?oh=00df5972f5d21cc893d587869ac29fc6&oe=566E5157


"Skoro według gazety Michnika około 3/4 Polaków to naziści, to w takim razie co z 8 milionami mieszkańców Izraela? Co ze społeczeństwami Węgier, Rumunii, Słowacji i Czech? Co z Arabią Saudyjską, Jemenem i Emiratami? Co z USA?
Czyżby nazizm ponownie stał się modny i totalnie opanował świat?"


"Studenciaki z przedsionków gazety.pl nawet nie znają znaczenia słowa "nazista". Ale czy ktoś oczekuje od nich jakiegokolwiek poziomu?"



https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/12009553_485766171596876_2115472282620859861_n.jpg ?oh=7ab176f29a9df4c99ac2f3c442f9dd3c&oe=565F5C66

PostScriptum
11-09-2015, 23:08
"Nie ma wyjścia. Albo Europa wróci do chrześcijaństwa i to nie w interpretacji nadstawienia 2 policzka, a tej by ziarno od chwastów oddzielać, do tego chrześcijaństwa, które zrodziło krzyżowców, albo Nas nie ma.
Nie ma skuteczniejszej broni na islam niż znak krzyża. Zobaczcie. Nie ruszą żywności z czerwonym krzyżem. W Belgii woleli spać w parku niż w wygodnych łóżkach przygotowanych przez czerwony krzyż. Wiadomo, że łakną pieniędzy, euro. Wyobraźcie sobie zatem, że na każdym euro jest znak krzyża. Czy muzułmanie chcieliby je trzymać w swoich portfelach z koziej piczy na pamiątkę samotnych pustynnych nocy?
Piszę i myślę serio.
Czym muzułmanin gardzi najmocniej? Nie chrześcijaninem. Ateistą. Oraz lewakiem. Lewactwo samo w sobie będące patogenem w dna ludzkości i jej słynna już "lewacka logika" co jest pewne nie posiadają instynktu samozachowawczego. Wiadomo. Narkotyki. Sypianie z czym popadnie bez różnicy jakiej płci. Mieszanie ras. Oni po prostu są idiotami.
Dla muzułmanów chrześcijanin to człowiek księgi. Prędzej takiego oszczędzą niż ateistę. Dla ateisty istnieje tylko śmierć. Dla chrześcijan przewidziano możliwość konwersji. Przede wszystkim islam to jeden wielki nazizm. I teraz popatrzcie, że lewactwo w imię walki z faszyzmem zwalcza normalność, chrześcijańskie miłosierdzie i tworzy pomosty dla siły która najbardziej na świecie nienawidzi właśnie piesków, homosi, feministek i ateistów.
Wielkie LOL? Tak.
Idźmy dalej. Ja np. ważę w odwieczny cykl walki dobra ze złem. Zło najpierw posłużyło się nazizmem i bolszewizmem. Gdzie w Niemczech był region, gdzie naziści przegrali w wyborach? Katolicka Bawaria. Ta która dziś pierwsza w Niemczech protestuje przeciw imigracji i Merkel. Z czym najżarliwiej walczył bolszewizm? Z kościołem. Dziś Zło odradza się w islamie. W moim głębokim przekonaniu, islam jest religią szatana. To by w pełni tłumaczyło prawdziwe piekło jakie robi, gwałty znarkotyzowanych brodatych dzikusów na malutkich dzieciątkach Jazydów, Koptów itd. Zło takie że Nergal by w pory narobił.
Co jest naturalnym żerowiskiem Zła? Gdzie zło znajduje tereny do ekspansji? W społeczeństwach laickich i ateistycznych. Na zasadzie podgrzewania żaby (żabę jak wolno podgrzewasz ugotuje się a nie wyskoczy, a jakbyś ją wrzucił do wrzątku - wyskoczy poparzona). Dla ateisty najważniejszym celem jest przetrwanie w życiu doczesnym. Ateiście o wiele trudniej jest nadstawiać karku, bo przecież życie jest jedno, carpe diem itd. Ateiści w imię postępu zgadzają się na kolejne ustępstwa aż dojdą do miejsca w którym są mniejszością i zacznie się ich zagłada. Bądź potulnie przyjmą nową religię panów by przetrwać.
Pamiętam jak w 2004 pracowałem w Holandii z Czeczenami i Marokańcami. Na przerwach siadaliśmy wspólnie pić herbatę, kawę. Nosiłem wtedy na szyi duży, srebrny krzyż. Wiele razy przyłapałem ich wzrok na tym krzyżu. W spojrzeniu pomieszanie nienawiści, obrzydzenia ale i respektu. Tak jak wojownik uszanuje wrogiego wojownika np w boksie czy mma, mimo że musi mu urwać łeb by wygrać, tak muslim uszanuje innego człowieka wiary nim go zabije.
Gdyby Europa nagle zjednoczyła się w chrześcijaństwie, kościoły by się wypełniły tak, że trzeba byłoby budować nowe, odrzuciłaby zaraz wszelkich lewaków od władzy w polityce, gdyby była twarda i nieustępliwa jak templariusze, gotowa walczyć z wrogiem z imieniem Pana na ustach, to przy naszej przewadze intelektualnej, technologicznej, organizacyjnej zwyciężylibyśmy bardzo szybko. I nie chodzi tu o rozlew krwi wielki od razu. Zamknąć granice. Zrobić "no go zone" dzielnicami policyjnymi. Przeszukać wszystkie domy i ich mieszkańców. Terrorystów i radykałów od razu zapakować w samoloty. Pozbawić ich broni. Odebrać socjal. A przede wszystkim stanowić jedność taką że jak jeden biały jest bity z powodów rasowych czy religijnych to zaraz wszyscy biegną mu pomóc..
Nie widzę innego spoiwa.
Chrześcijaństwo jest religią słońca, dnia i dobra. Islam? Księżyc, noc i zamordyzm. Co czai się nocą w naturze? Węże. Pająki. I inne potwory które nie potrzebują słońca. Noc jest ich znakiem, a ciemność ich bogiem. Dlatego nienawidzą krzyża. Reagują na kartonik z żywnością jak demon na wodę święconą. Skoro widzimy czego się boją, uzbroimy się w to cali.
drago.
Ten który nie chodzi do kościoła, grzeszy a i tak uznaje podległość wobec Boga i chrześcijaństwa."

https://www.facebook.com/GownoPrawda2


Podpisuje się pod tym w 100%



---------- Post added 12-09-2015 at 00:20 ----------

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11261642_769866943121821_6285370805742114371_n.jpg ?oh=7d763bf06133ea06a68666d02694a6f7&oe=56662BFE

Warsaw Enterprise Institute (https://www.facebook.com/warsawenterprise/photos/a.381928045249048.1073741825.228366267271894/769866943121821/?type=1)


https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/11988369_908558679179534_5387199876611499549_n.jpg ?oh=58c0fa6a2a5e1e56ccabc6a538c613eb&oe=566ACB7C

Marsz Niepodległości (https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz/photos/a.153849071317169.23058.152249174810492/908558679179534/?type=1)


https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12004088_930989483615680_3882844188053713390_n.jpg ?oh=a153801b910f4123ae6d58edcd73ac61&oe=56681148


"Dokładnie. Dodał bym do tego zdeponowane złoto w Anglii, po którym słuch zaginął, Jałtę oraz rachunek wystawiony przez Angoli po wojnie za "stacjonowanie"(o zgrozo!) tam naszego wojska."
Żelazna logika (https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=nf)




"Dwa artykuły - dwa wydarzenia, niby ze sobą nie powiązane, ale przyjrzyjmy się temu bliżej.
1. Prawne wprowadzenie możliwości działania obcych służb (Policja, wojsko, etc.) w Polsce - 2014 rok
Sejm pozwolił na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy. Czy jest się czego obawiać? (http://wpolityce.pl/polityka/182821-sejm-pozwolil-na-obecnosc-w-polsce-zagranicznych-sluzb-i-funkcjonariuszy-czy-jest-sie-czego-obawiac)
2. Martin Schulz otwarcie mówi o możliwości użycia siły wobec krajów które nie chcą przyjąć uchodźców - 2015 rok
Niemiec grozi Polsce! Martin Schultz mówi o użyciu siły wobec krajów, które nie chcą uchodźców | niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/70783-niemiec-grozi-polsce-martin-schultz-mowi-o-uzyciu-sily-wobec-krajow-ktore-nie-chca-uchodzcow)
W tak zwanym "międzyczasie" Tusk który przepchnął ustawę z pkt. 1 zostaje szefem Przewodniczącym Rady Europejskiej i ściśle współpracuje z Junckerem (wciskającym nam ciemnotę, że jesteśmy to winni światu bo nam też pomagano) - Przewodniczącym Komisji Europejskiej i Schulzem (pkt. 2) - Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego...
To jest wszystko kure**ko logiczne... Szczególnie korelacja między pkt. 1 i pkt. 2. Oby słowa Jana Rokity "Niemcy mnie biją" nie były prorocze."

Własny punkt widzenia (https://www.facebook.com/W%C5%82asny-punkt-widzenia-669530849737501/timeline/)

PostScriptum
13-09-2015, 02:09
"Ewa Kopacz:
"Nie ulegniemy szantażowi w sprawie uchodźców. Ale nie szantażowi ze strony Unii Europejskiej tylko ze strony PiS!"

No tak, bo to PiS ich szantażuje mówiąc że użyje siły albo odbierze fundusze, jeśli Polska uchodźców nie przyjmie.
Ranyboskie jacy ci ludzie są beznadziejnie tragiczni w swoim przekazie kierowanym chyba już do totalnych imbecyli.
Dobrze dziś ktoś to skomentował. Oni tą likwidacją ZUS chcą chyba odebrać wyborców KORWiN-owi i zawalczyć z nimi o przekroczenie progu wyborczego."

[oxy]

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=nf




"Wulgarny rasistowski spacer" - Jaruś Kuźniar

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/s720x720/11950412_906294496117740_2801369785209126412_o.jpg


https://www.facebook.com/WolniOdSkazyLewactwa/photos/a.702863579794167.1073741827.702844173129441/906294496117740/?type=1




Według gazety wybiórczej "pochód nazistów"

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12002269_909236265778442_366634171045771511_n.jpg? oh=c0037d3a79cc1176a5734fc3436774c9&oe=565F53CC

https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz/photos/a.153849071317169.23058.152249174810492/909236265778442/?type=1


https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11986546_931644800216815_7547991218961502720_n.jpg ?oh=15aeb353848888b5798296f96af5da8b&oe=56A6E276

PostScriptum
13-09-2015, 15:12
"Najlepsza przemowa w sprawie nielegalsów od samego początku kryzysu by wonderful Marian Kowalski.
Po takiej przemowie stoję na baczność i wołam:
Marianie prowadź na Wiedeń!
Świetne operowanie bardzo szeroką paletą argumentów, ten Marian musi być bardzo bystrym gościem z szerokim polem widzenia i nie piszę tego z przekąsem."

https://www.facebook.com/GownoPrawda2?fref=nf

"My nie mamy dzisiaj Wiednia, my mamy Waterloo bo poraz kolejny los naszej ojczyzny może leżeć w rękach zdrajców, łajdaków, złodzieji i zawodowych Volksdeutsche'ów. Już nie wiem czy dalej się starać, czy już tylko mogę się modlić, żeby Polacy wreszcie przestali wierzyć królikom wyjmowanym z kapelusza 5 minut przed wyborami![...] nie bójcie się Arabów, nie bójcie się Islamu, nas jest wielu, jesteśmy silni, jesteście młodzi, macie swoją wiarę. Bójcie się zdrady polityków, własnej słabości i głupoty naszych rodaków"


poZC4ZZBUTs






"Żyjemy w emocjonujących czasach kochane gównoprawdziwki!
Oczywiście, są liczne zagrożenia, trwa sztorm i od tego kto steruje zależy czy się rozbijemy czy dopłyniemy do rajskiej zielonej wyspy, ale na Boga, wiąże się z tym tyle nowych szans że czuję ekscytację. Bowiem nic nie jest gorsze niż ostatnie 25 lat marazmu, marnego dryfowania, masowej emigracji, pomyślcie tylko, jeszcze niedawno byliśmy Polską Urbana, Kwaśniewskiego, Millera, Tuska itd.!
Ilu nam się obecnie tworzy liderów! Kaczyński, Braun, Kowalski, Duda itd. Popatrzcie na młode twarze w tych wszystkich marszach, mamy ZASZCZYT bycia w szczycie wieku w czasach gdy tworzy się NOWA ELITA, po 70 latach! To trochę jak klimat powstania listopadowego po latach beznadziei.
Jakie mamy szansę? Szare masy zachodniej Europy nienawidzą tego co ich pseudoelity robią z ich krajami. Jeszcze może się okazać, że polska bieda była dla Polski darem z niebios dla wyższych celów.
Już były takie czasy! Polska Kazimierza Wielkiego przyjmowała żydowskich uciekinierów przed prześladowaniami. Były też czasy w XVI wieku gdy Polska przyjmowała skandynawskie i zachodnie elity uciekające przed prześladowaniami religijnymi.
Może właśnie nadchodzą czasy gdy będziemy rajem dla zwykłych Europejczyków? Rajem bez grabiącej, palącej, gwałcącej a czasami mordującej dziczy? Nie ważne co się wydarzy, nie ważne co nadchodzi. Ważne tylko jedno. NIE BYĆ FRAJERAMI!
NIC ZA DARMO.
Nie może być tak, że za 10 lat w Europie wybuchną wojny domowe i oni wtedy powiedzą: Polacy, Czesi, Węgrzy, jesteście wspaniali przynieście nam wolność, pomóżcie nam! A jak tylko wydostaliby się z opałów, zaczęliby próbować nas zboksować do narożnika.
Jeżeli nasz kraj odżyje, nie możemy pozwolić by cudze elity, nie ważne jakie, francuskie, angielskie, czy żydowskie - rozdawały tutaj karty. TO MY MAMY ROZDAWAĆ KARTY. Polak ma znowu być Panem u siebie (a najlepiej też w okolicach ;) ). Ale nie Panem sarmackim, obżartym, opitym anarchistą gotowym kupczyć narodem! Panem z pogardą kopiącym w kozacki, czy tatarski zadek. Takim Panem jest dziś Rosjanin. Jest to Pan nieatrakcyjny. Polak niech będzie panem dumnym, roztropnym, szlachetnym, chytrym, INTERESOWNYM ale dobrym.
Przemyślcie to sobie, abyście byli mentalnie przygotowani na wielkie zmiany. Coś się definitywnie kończy. I albo Europa przetrwa na Słowiańszczyźnie, albo w Australii pod protektoratem senioralnym i na usługach Chin. Bo co do tego, że muzułmanie się nie zasymilują i za naszego życia dojdzie do największej wojny światowej raczej nie mam złudzeń. Nie możemy być już nigdy w życiu FRAJERAMI za WOLNOŚĆ NASZĄ I WASZĄ. Jak nam Anglia odpłaciła za bitwę o Anglię? Pluciem w twarz lotnikom dla których nie było miejsca nawet na paradzie z okazji końca wojny. Przejęciem polskiego złota które schowaliśmy przed Niemcami w Londynie! Te bezczelne świnie śmią mówić, że tym złotem opłacili utrzymanie polskich uchodźców. Byliśmy pobitą, zgwałconą, ledwie żywą kobietą którą oni przygarnęli tylko po to, by ukraść jej portfel, podleczyć i sprzedać sowieckiemu gwałcicielowi w niewolę!
Bądźcie mentalnie gotowi na wielkie zmiany. I nie bójcie się. Zaprawdę lepiej umierać w chwale niż bezdzietnie żyć przed komputerem z kredytem na 35m2 kawalerkę na 30 lat!
Jedno jest pewne. Jak zacznie nam się udawać, będziemy skłócani z taką siłą, że Ruch Kukiza byłby przedszkolem. Będziemy musieli ustalić wspólne mianowniki i się ich trzymać nadrzędnie. Nie piszę tego żeby mędrkować, wróżyć z fusów. Staram się otworzyć tyle głów ile się da, stworzyć opary myśli, musimy być jak KAMELEON albo lepiej SURFER NA FALI. Nie jak flaga na wietrze, zmiany czy na lepsze czy na gorsze będą dynamiczne za naszego życia a my mamy być mentalnie gotowi na wszystko. Włącznie z planami, jak w ciągu kilku dób masowo zdobyć broń na wypadek zewnętrznej agresji. Po prostu musimy.


drago"



https://www.facebook.com/GownoPrawda2/posts/486783354828491




Trudno mi się z tym niezgodzić

Sportwell
13-09-2015, 17:22
Ulice Brukseli za 25 lat!!

https://www.facebook.com/photo.php?v=595276303821165&set=vb.143285515751076&type=2&theater

PostScriptum
14-09-2015, 18:17
Artykuł nadesłany od fanki zza oceanu.:

"Islam się szerzy co przyniesie koniec naszego kraju i koniec Europy. Najgorsze jest to, że my sami zapraszamy tego konia trojańskiego z otwartymi ramionami. Rząd nie robi nic, aby temu zapobiec stawiając poprawność polityczną ponad bezpieczeństwo obywateli Ameryki. To panoszenie się Islamu wśród krajów wschodniej Europy prowadzone jest przez Bractwo Muzułmańskie jak i inne międzynarodowe grupy islamistyczne, które usiłują zmaksymalizować rozprzestrzenianie się Szariatu i Islamu w wybranych krajach minimalizując orpór i jak i bycie zauważonym. Jest to osiągane w pięciu krokach:
Krok pierwszy: Przybycie
Pierwsi muzułmanie przybywają do krajów Europy wschodniej, są niezauważeni/niewidzialni nie roszcząc sobie żadnych praw i nie ymagając nic, lub niewiele. Wielu po cichu pracuje, jest studentami, właścicielami firm, profesorami uczelni, lekarzami, dzięki czemu uzyskują respekt zostawiając pierwsze dobre wrażenia.
Krok drugi: Rozpoznanie
Kiedy przybędzie już wystarczjąca liczba Muzułmanów, wymagają zaakceptowania , rozpoznania Szariatu wśród ich społeczności. Aby uniknąć podejżeń i oporu publicznie potępiają radykalizm islamski szukając nawet publicznego dialogu pomiędzy religiami, jak i wspólnych spotkań.
Ukazują Islam jako religię pokoju, gdzie Szariat, który nigdy nie zostanie użyty poza ich spolecznościami nie jest zagrożeniem dla państwa w którym się znajdują. Często są popierani przez rządzących danym krajem, którzy chcą być postrzegani jako postępowi, a nie są wystarczająco doinformowani.
Krok trzeci: Penetracja
Kiedy liczba Muzułmanów osiąga masę krytyczną w kilku miastach zaczynają penetrować ich społeczności. Tworzą sieci połączonych ze sobą organizacji, co wzmacnia ich zasięg i spójność, przy użyciu których lobbują rząd, popierają pro-muzułmańskich kandydatów, prowadzą kampanie, sądząc się o rzekomą islamofobie, naciskając szkolnictwo państwowe gdzie uczą się Muzułmańscy uczniowie i studenci, aby organizowało modły, fundują islamskie kierunki na uczelniach, czy umieszczają Imamów jako duchownych w armiach i więzieniach.
Krok czwarty: Konfrontacja
Kiedy muzułmanie stają się znaczącą mniejszoscią narodową w danym kraju, domagają się aby rozpoznać Szariat w sysemie prawnym tego kraju. Często domagając się tego wykorzystują ludzi z ciemnego światka, którzy zastraszają, że użyją siły, lub jej używają (np. ataki w Europie, czy Wielkiej Brytanii).
Krok piąty: Narzucenie/Wprowadzenie
Kiedy populacja Muzułmanów staje się większością i/lub Islam przejmuję kontrolę w danym kraju (jak to się stału w przypadku Talibów w Afganistanie) Szariat zostaje narzucony, co blokuje inne nie-islamskie wpływy, włączając Chrześcijaństwo. Najlepszym przykładem, gdzie Szariat jest jedynym prawem, wykorzystywanym bez litości jest Arabia Saudyjska."

https://www.facebook.com/nosz*****mac?fref=nf (w gwiazdkach ukryte slowo przypisane do kobiet trudniacych sie najstarszym zawodem na swiecie)




"W związku z brutalnym usunięciem tego wpisu – zastosowaniem cenzury – przez otwartych i tolerancyjnych znawców katolicyzmu, a zarazem organizatorów wydarzenia „TAK dla uchodźców – nie dla ksenofobii oraz rasizmu”! – proszę o ponowne udostępnianie.
Widać te argumenty naprawdę są celne, jeżeli aż tak stchórzyli.
***
Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie – jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.
Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami.
Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.
W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia „uchodźców”, na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi – w realu – to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.
W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane – bo islam – czy w ogóle tamten rejon świata – tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura – może być tylko bum!
Jeżeli więc pani chce pomagać – to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi – proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.
A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu – zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa „uchodźcami”.
Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) – oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.
Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie.
A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.
Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.
Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.
Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? – przecież prawodawstwo europejskie to zaleca – to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka – to on ma prawo ściągnąć rodzinę.
To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.
Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi – to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.
Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy – z czego nasza kwota to ok. 5,6%.
Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).
Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów – i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia – w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.
No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej – syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegierowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los – w ciągu 26 lat – a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów – z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? – czy od Brytyjczyków?
Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) – było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało – to są dane oficjalne Straży Granicznej).
Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie – i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.
W Iranie – w 1942, jak już jesteśmy przy tym – były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni.
Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.
Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.
Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych.
Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie.
Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.
Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie – wręczyli nam zresztą za to rachunek – w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.
I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( – bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat – tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie – i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń – brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami – i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).
Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.
Proszę poczytać o tysiącach ludzi – kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw – i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.
Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.
Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.
Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna – taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas – i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.
W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie – tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie – wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?
A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni – to co pani zrobi z tymi ludźmi? – pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? – będzie się pani poczuwać do obowiązku? – bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.
Jak zapewni pani szkołę dzieciom?
Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? – ma pani program takiej nauki? – a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? – skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY – jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.
Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? – które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? – raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?
Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? – przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? – fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić – a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?
Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej…
Skąd pani weźmie opiekę lekarską? – także specjalistyczną?
Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) – nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata – teraz mają czekać po 2,5 – bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?
Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? – na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani – nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy – oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.
Aaaaa…. – a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! – to znaczy, że „litościwi ludzie martwiący się o uchodźców” to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?
To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy… Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? – i co potem? – gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?
Jak pani to zamierza zrobić?
Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet – zabójstwa honorowe – i przemoc wobec kobiet kobiet w tej kulturze?
Da im pani do poczytania „Wysokie obcasy”? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? – ograniczy mi pani wolność słowa – zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?
Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? – czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?
Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych – tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE.
Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił – pies który spędził życie przywiązany do budy.
To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.
Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity – te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.
Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani.
Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.
Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie – jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy – my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.
Dlaczego pani oszukuje – choćby sama siebie – w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Aryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.
Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści.
To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi – to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.
Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.
My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać – wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego – i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.
Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.
Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.
Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi – z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej – chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.
W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca – bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili – to dzielni ludzie – nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną.
Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy – już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).
Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych – żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami – i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci „uchodźcy”, jak ich puścić luzem – gwałcą – na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).
Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy – i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.
Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.
A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba – a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.
Co jeszcze? – pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu – wyśmiewa pani religię albo zwalcza – a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.
Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.
Mówi mi pani „kochaj bliźniego swego” – a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj – to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.
Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.
Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi – w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy – wymaga samoobrony.
Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.
Jeżeli ich weźmiemy – to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym – nie?
Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?
PS. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy – pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy – i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.
PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji – mają inny system – antydemokratyczny – ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała – pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję – i promują wojnę z niewiernymi.
Albo ich pani wynarodowi – JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) – i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę – a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.
PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu.
Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.
A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.
To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju – odwrotnie, akurat pogłębi problem – załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy – a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.
Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców – Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ – nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.
A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? – za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?
PS. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.
W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek).
Uchodźcy w Europie. Już 800 tys. wniosków o azyl (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnioskow-o,236,0,1745900.html)
Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search?q=kwota+uchod%C5%BAcy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAmoVChMIrbma_IncxwIVIs9yCh1MBQhM&biw=1280&bih=867#imgrc=7bSJ1yTzsm3z_M%3A Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.
Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska – nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące – to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach – a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei – proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).
Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie – i nas jako państwo oraz naród – NIE STAĆ.
I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy – a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
Unijne kwoty dla uchodźców to wyraz bezsilności Europy, sparaliżowanej przez własne biurokratyczne i ideologiczne dogmaty (http://wpolityce.pl/polityka/259953-unijne-kwoty-dla-uchodzcow-to-wyraz-bezsilnosci-europy-sparalizowanej-przez-wlasne-biurokratyczne-i-ideologiczne-dogmaty)
Na koniec – ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.
A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?
Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych – świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa – świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę – bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.
Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem.
To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.
Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie."

https://www.facebook.com/nosz*****mac?fref=nf (w gwiazdkach ukryte slowo przypisane do kobiet trudniacych sie najstarszym zawodem na swiecie)


Jak działa islam: Trzy etapy dżihadu islamskiego + DODATEK na końcu!


eGgR6wp4Hg8



Wszyscy zamykają granice. Zaraz Czesi zamkną tę ze Słowacją. Tworzy się piękny szlak przez Polskę. Potem Niemcy zamykają granicę z nami i się dopiero zacznie.

Na razie sytuacja wygląda tak. Tyle zdążyło się zmienić od piątku:

1. Austria zamyka granice z Węgrami
2. Niemcy zamykają granicę z Austrią.
3. Czechy zamykają granicę z Austrią.

No to szybki rzut oka na mapę.
Czesi skoro zamknęli już jedną granicę i zapowiedzieli, że nikogo nie przyjmą, na pewno za chwilę szybko zamkną granicę ze Słowacją.
I mamy szlak uchodźców przez Polskę.

Niemcy już mówią na głos, że "osiągnęli punkt krytyczny i więcej uchodźców nie zmieszczą". Jak myślicie, co zrobią Niemcy, gdy uchodźcy zaczną szturmować trasę przez Polskę?
Dokładnie tak. Zamkną granicę z Polską.

Jeśli teraz szybko nie zareagujemy, to mamy za chwilę armię uchodźców u siebie.

Update, godz.22.00
"MSW apeluje, by Polacy wyjeżdżając do Niemiec zabrali dowód osobisty lub paszport. Dziś Niemcy wprowadzili tymczasową kontrolę na granicach"
źródło: PAP

I teraz jak sobie przypomnę, że Kopacz w piątek nie zdecydowała się dyskutować o tym w Sejmie tylko chciała sprawę przełożyć na środę(!!!), to jestem przerażony tym jak zadziała polski rząd w tej sytuacji.

[oxygen]


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/11988546_932594413455187_5105001399545052694_n.jpg ?oh=d35e230fa6608836e6988f7963f31e64&oe=566BB37B


Strefa Schengen - stan na 14 września, godz. 15.00
Na czarno granice zamknięte w sierpniu, na czerwono te które dołączyły już we wrześniu.

A swoją drogą, unijna granica zewnętrzna w Grecji (i chyba też w Bułgarii) to niezła farsa. Najpierw sobie na teren UE wchodzą, a potem wychodzą ot tak, z tragarzami.

[oxygen]


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/q83/s720x720/11998851_933367800044515_5477062141256762085_n.jpg ?oh=7d132859c538ae19980ac1b74e18e975&oe=56A53180


https://www.facebook.com/MaxKorwinCejrowski?fref=nf
https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=photo

---------- Post added 14-09-2015 at 17:23 ----------

Uchodźcy za złe warunki we włoskim ośrodku dostaną po 10 tys. euro


"Uchodźcy, którzy wyemigrowali z Tunezji do Włoch skarżyli się na złe warunki w obozie. Europejski Trybunał Praw Człowieka przyznał im finansowe zadośćuczynienie.
Problem napływu imigrantów do Europy jest niesłabnącym w ostatnich tygodniach powodem do dyskusji. Do powstawania kolejnych argumentów przyczyniają się takie wyroki, jak ten opisywany przez Gazetę Prawną. Europejski Trybunał Praw Człowieka przyznał po 10 tysięcy euro dla każdego z uchodźców, który przybył z Tunezji do Włoch i w tamtejszym ośrodku nie miał zapewnionych odpowiednich warunków.
Ale po kolei – warto wyjaśnić sobie, że nie chodzi o „obecnych” uchodźców, tylko o tych, którzy w roku 2011 uciekali przed arabską wiosną ludów. Emigrując trafili do Włoch, gdzie zostali przekazani do specjalnego ośrodka w Lampedusie. Ten jednak miał według nich nieodpowiednie warunki, w związku z czym rozpoczęły się protesty związane z łamaniem praw człowieka. Finalnie Włochy na podstawie umowy z Tunezją odesłały uchodźców statkiem do ich kraju, czym jednak… złamały kolejne przepisy.
Jakich konkretnie uchybień doszukał się Trybunał? Wskazano na łamanie kilku przepisów Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. To reguły, które należy stosować także wobec tych osób, które na terenie europejskiego kraju przebywają nielegalnie. Pierwsze przewinienie Włochów to naruszenie artykułu 3:

ARTYKUŁ 3
Zakaz tortur
Nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu.

Za nieludzkie traktowanie uznano tu nieodpowiednie warunki w obozie. Panował w nim bowiem brud oraz nie był on wyposażony w wystarczającą ilość łóżek. Co więcej, uchodźcy jako że przebywali na terenie Włoch nielegalnie, nie byli wypuszczani poza obszar ośrodka. To natomiast stanowi wykroczenie przeciwko artykułowi 5 tej samej konwencji:

ARTYKUŁ 5
Prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego
1. Każdy ma prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego. Nikt nie może być pozbawiony wolności, z wyjątkiem następujących przypadków i w trybie ustalonym przez prawo:

W dalszej części znajduje się lista przypadków, w których wolność można ograniczać. Mowa tam o takich sytuacjach, jak skazanie wyrokiem, aresztowania w przypadku podejrzenia o przestępstwo, czy włóczęgostwo lub możliwość roznoszenia choroby zakaźnej. Co ciekawe, na samym końcu znajduje się też poniższy wariant pozwalający na zatrzymanie, którego – najwidoczniej – Włochy nie spełniły:

f) zgodnego z prawem zatrzymania lub aresztowania osoby w celu zapobieżenia jej nielegalnemu wkroczeniu na terytorium państwa lub osoby, przeciwko której toczy się postępowanie o wydalenie lub ekstradycję.

Koniec końców, odsyłając uchodźców z powrotem do Tunezji, naruszony został także art. 4 protokołu nr 4 do konwencji:

ARTYKUŁ 4
Zakaz zbiorowego wydalania cudzoziemców
Zbiorowe wydalanie cudzoziemców jest zabronione.

W efekcie całej sytuacji, nakazano wypłatę uchodźcom zadośćuczynienia finansowego w kwocie po 10 tys. euro. Wiele osób pewnie zacznie się zastanawiać – co z osobami, które obecnie szturmują Europę? Czy będą wnioskować o pieniądze np. za utrudnianie im przejazdu pociągami między krajami? Czy po dotarciu do państw docelowych będą wymagać „ludzkich” warunków, w przeciwnym wypadku strasząc pozwami?
Jako odpowiedź na takie obawy można traktować przytoczoną przez Gazetę Prawną opinię profesora Ireneusza Kamińskiego, sędziego ad hoc Europejskiego Trybunału Spraw Człowieka. Uważa on, że bieżące sprawy nie będą rozpatrywane przez pryzmat zadośćuczynień przyznanych uchodźcom sprzed kilku lat. Obecnie, gdy fala imigrantów jest tak duża, ciężko bowiem o zachowanie wszelkich ustandaryzowanych warunków ich pobytu. Mamy nadzieję, że rzeczywiście tak będzie. Kraje Unii Europejskiej mają podzielone zdania w sprawie przyjmowania obcokrajowców. Gdyby te, które na to nie przystają miały wypłacać wielotysięczne odszkodowania, sprawa przybrałaby co najmniej nieciekawy obrót, a z pewnością nie uspokoiłoby to opinii publicznej."

Uchodźcy za złe warunki we włoskim ośrodku dostaną po 10 tys. euro (http://bezprawnik.pl/uchodzcy-za-zle-warunki-we-wloskim-osrodku-dostana-po-10-tys-euro/)

benek2411
14-09-2015, 18:45
Niezłe ściany tekstu, trzeba całej nocy żeby to wszystko przeczytać.
Tak czy owak już dziś widzimy co się dzieje, Niemcy się przeliczyli i wpuścili w maliny wszystkich w około. Niedługo wszystko yebnie, na walkę z fanatycznymi ciapkami nie mamy szans.

Jedyna droga to podróż do Mateczki Rasiji :)

PostScriptum
14-09-2015, 22:30
Niezłe ściany tekstu, trzeba całej nocy żeby to wszystko przeczytać.


masz rację, ludzie tak dużo w necie nie czytają, ograniczę się do krótszych artykułów :P


spójrz dokładnie na mapę, jak za 5-7 dni nie zamkniemy granicy południowej to za dwa tygodnie (lub krócej, cholera wie) cała rzesza ludzi możliwe, że będzie szła przez nas do Niemiec robiąc sobie zabawy po drodze i okradając Polakow - poczytaj i posłuchaj o czym mówią Grecy :)

pozdrawiam

P4SIO
15-09-2015, 10:04
To ja też dodam swoją cegiełkę...

KgB5lApUolA

MΔKAVΞLI
15-09-2015, 15:25
Moje przesłanie jest takie samo jak Bogusia :)

zkas3YGZdZI

PostScriptum
15-09-2015, 16:59
Warto mądrego posłuchać.

St. Michalkiewicz – czy będziemy chodzili do meczetów za 25 lat?

4EtTYKqFMkE



O imigrantach - Miriam Shaded i dr Ryszard Żółtaniecki

i1NZibhOtZc



Właściciel Amrit Kebab nie chce uchodźców w Polsce. "Widzę te twarze i wstyd mi. Narobią tylko bałaganu"

[ponizej tylko czesc, reszta w linku ;) ]


[...]"Wielu ekspertów przekonuje, że Polska mogłaby skorzystać na przyjęciu uchodźców i imigrantów, bo Syryjczycy są wykształceni, a swoją przedsiębiorczością mogą wiele wnieść nawet do naszej gospodarki.

Tak mówi ktoś, kto nie rozumie realiów. Jeśli syryjski stomatolog straci dom na wojnie, to przeprowadzi się do Libanu, Turcji czy Jordanii i nie musząc uczyć się języka, będzie zarabiał dwa razy więcej niż polski dentysta. Ci, którzy szturmują granice, to w większości słabo wyedukowani ludzie z pustyni. Zobaczcie jaki bałagan zostawiają za sobą. Wstyd mi. Przykro mi to mówić jako dumnemu Syryjczykowi. Oni usłyszeli, że Niemcy przyjmują wszystkich, więc porzucają dobytek i jadą po łatwe życie. Co oni wniosą? Koran pod pachą.

Skąd ta pewność?

Trzy dni temu byłem w Damaszku, jadłem kolację ze znajomymi w restauracji. Na ulicach widać normalne życie. W nadmorskich hotelach Latakii ludzie tańczą na basenie przy najnowszych przebojach. Dlaczego tam nie widać wielkiej ucieczki?

Łatwo powiedzieć, akurat tam nie toczy się wojna.

Fala migracji liczona w setkach tysięcy ruszyła dopiero wtedy, gdy rozeszła się wieść, że Niemcy i Europa przyjmą każdego uchodźcę. Po drugie mafia handlująca ludźmi dogadała się z gangami z Kosowa. Tak powstał ten nowy szlak przez Turcję, Grecję, Bałkany na Węgry. Dlaczego większość to mężczyźni? Trudy wyprawy ciężko wytrzymać. Mężczyźni liczą na to, że po pierwszych zasiłkach będą w stanie opłacić podróż swoim żonom i dzieciom. Jeśli na osobę Niemcy oferują 500 euro zasiłku, to łatwo policzyć ile dostanie mąż, żona z dwójką dzieci. W Polsce imigrant nie zarobi 9 tys. złotych miesięcznie.[...]"

Właściciel Amrit Kebab nie chce uchodźców w Polsce. "Widzę te twarze i wstyd mi. Narobią tylko bałaganu" | naTemat.pl (http://natemat.pl/154119,wlasciciel-amrit-kebab-widze-te-twarze-i-wstyd-mi-narobia-balaganu)



Wpis imigrantki mieszkającej w Polsce bije rekordy popularności

"Asida Turawa, mieszkająca od 13 lat w Polsce imigrantka z Kaukazu, opublikowała na jednym z portali społecznościowych wpis, który szybko został udostępniony kilkadziesiąt tysięcy razy.

Poniżej publikujemy wpis Turawy, który do tej pory został udostępniony ponad 31 tys. razy.

"Jestem imigrantem. Przeniosłam się do Polski z Kaukazu jakieś pół życia temu. Nie jestem katoliczką. Wychowano mnie w innym wyznaniu, w innej kulturze z innymi tradycjami. Byłam uchodźcą. Uciekałam przed wojną i wiem jak to jest. Z autopsji. Jestem tolerancyjna, daleko mi do ksenofobii czy nacjonalizmu, bo to wszystko, czego się ksenofob boi najbardziej – to ja.
Uciekałam przed wojną z mamą, ciocią i moimi dwiema siostrami. Tak, łódką, pamiętam jak dziś. Nie było z nami taty, wujka, a nawet dziadka, tata z innymi mężczyznami walczył o swój, nasz kraj. Uciekałyśmy do Rosji. Nie wybierałyśmy kraju ze względu na dobrobyt czy możliwości. Uciekałyśmy do najbliższego bezpiecznego miejsca, by być jak najbliżej taty i móc jak najszybciej wrócić do domu, gdy tylko się da. Nie wszyscy byli zachwyceni tym, że oto przypłynęłyśmy. Ale o nic nie prosiłyśmy, niczego się nie spodziewałyśmy. Mówiłyśmy po rosyjsku i byłyśmy kulturalne, grzeczne do przesady i pełne szacunku dla ludzi, którzy chcieli nam pomóc. Do dziś nie wiem, jak mama to wszystko wtedy załatwiała, że miałyśmy gdzie spać, co jeść. Dołączyła do znienawidzonych przez ludzi tzw „spekulantów” z wielkimi plastikowymi torbami, którzy handlowali czym mogli na ruinach byłego związku radzieckiego. Moja mama – filolog, muzyk, pianistka.

Pamiętam, że przygarnęło nas na jakiś czas sanatorium dla dzieci z chorobami skóry. To nie były dzieci ze zwykłą wysypką, tam były naprawdę przerażające choroby, dzieciaki wyglądające jak 90-letnie starcy… My byłyśmy przerażone, pierwszą reakcją było odrzucenie, ale dorośli bardzo szybko wytłumaczyli nam, że tu żyjemy na ich zasadach. Jemy z nimi, kiedy oni jedzą, śpimy wtedy, kiedy oni śpią, oglądamy telewizję i bawimy się razem z nimi, bo jesteśmy tu gośćmi.

Przyjechałam do Polski. Potem już, po latach, na studia. Za sprawę honoru uznałam poprawne wysławianie się bez akcentu, możliwość rozmowy z Polakiem na tematy, które są Polsce i Polakom bliskie, bez pytań „jak się Pani podoba w naszym kraju”, jeśli to miał być mój kraj. Nie chodziło o zdradę własnej kultury czy tradycji, bo poznawanie innych kultur wzbogaca naszą własną, chodziło o szacunek dla ludzi, z którymi żyję.[...]"

reszta tutaj - Wpis imigrantki mieszkającej w Polsce bije rekordy popularności - Pikio.pl (http://pikio.pl/wpis-imigrantki-mieszkajacej-w-polsce-bije-rekordy-popularnosci/)

a wpis tu - https://www.facebook.com/asida.turawa/posts/893864954013921



Przemówienie Mariana Kowalskiego na Pl. Zamkowym - 12.09.2015, Warszawa

tu nie ma co dodawac

CNse3aEF5q0


Bogusław Wolniewicz: To się bez przelewu krwi nie obejdzie

y8DOEi4fCr8


• • Bogusław Wolniewicz: To się bez przelewu krwi nie obejdzie - Opinie i komentarze online | Â* DlaPolski.plÂ* kaĹźdego dnia non stop • • (http://www.dlapolski.pl/boguslaw-wolniewicz-to-sie-bez-przelewu-krwi-nie-obejdzie)



https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-0/p480x480/12003234_1662122574003200_3965736186150895856_n.jp g?oh=e8c6408cd42477b0a7ce2bb1ed4e93b4&oe=56661522

https://www.facebook.com/PRAWAStronaMedalu/photos/a.1598999063648885.1073741828.1597549900460468/1662122574003200/?type=1


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12006288_478274099020155_4826611173915546930_n.jpg ?oh=0f76405e122b6f19669427b451812e05&oe=569FADBF

https://www.facebook.com/ChloryZulePatolodzy/photos/a.118888804958688.19792.118878034959765/478274099020155/?type=1


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/12002173_814663178631938_9182737512126315266_n.jpg ?oh=28531d268e80e8665a11cde8aaefef11&oe=5667D8A5

https://www.facebook.com/jarogawin1/photos/a.489208487844077.1073741827.487012838063642/814663178631938/?type=1



I na koniec: Mały uchodźca grozi na antenie słowackiej telewizji

Pewnie, jeszcze nie jest swiadomy tego c orobil, ale rodzice go tego nauczyli a oni juz wiedza po co.

Wj9LLC7GZQk


Poor German school boy beaten by migrants


Sm0x66DeYx8

Szkoda, ze to glownie dzieci cierpia za dzialania/brak dzialan rodzicow. Nawet tego malego Niemca mi szkoda,

---------- Post added 15-09-2015 at 17:51 ----------

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/s720x720/11990688_991940804183229_7196468105844632024_n.jpg ?oh=3eb211e21d2c71cadb6760d90ec3e6fb&oe=56A1BB7D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=991940804183229&set=gm.424836131041875&type=1


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12003028_1603083146607436_1228978376333360378_n.jp g?oh=abae96e016086ff3a0fa663053f69cf3&oe=566D2C14

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1603083146607436&set=a.1389064928009260.1073741828.100007172972723&type=1



Polscy uchodźcy w Indiach i na Bliskim Wschodzie


"Pierwsza część polskich wychodźców 12 marca 1942 roku dotarła do północno-wschodniego Iranu. W ciągu następnych sześciu miesięcy dołączyły do nich - głównie morzem - trzy kolejne grupy. Łącznie Persowie przyjęli blisko 120 tysięcy Polaków. Jedną trzecią stanowili cywile. Gdy Sybiracy nabrali sił, rząd RP na uchodźstwie zaczął szukać im innego schronienia. W 1945 roku na perskiej ziemi pozostawało już tylko - lub aż - 3,5 tysiąca polskich obywateli. Żołnierze walczyli w Europie, a cywile odnaleźli azyl w Libanie, Palestynie, Afryce Wschodniej, RPA, a nawet w Meksyku i Nowej Zelandii (tamtejszy premier zaprosił ponad 700 polskich dzieci z opiekunami).Jeśli pogoda dopisywała, rejs z Kransowodzka na południe Morza Kaspijskiego zajmował sześć i pół godziny. W warunkach sztormowych, a te zdarzały się często, trwało to jednak znacznie dłużej. Dla wielu Polaków pordzewiałe, zatłoczone kutry rybackie okazywały się śmiertelną pułapką; wycieńczeni morderczą podróżą w bydlęcych wagonach umierali na ostatniej prostej do wybawienia.W ciągu kolejnych dwóch lat w głąb ZSRR przymusowo wysłano około 800 tysięcy polskich obywateli. Prawie połowa z nich trafiła - o ile przeżyli kilkudziesięciodniową podróż - do obozów pracy na Syberii. "Nieludzka ziemia", jak ją nazywano, prędko zamieniła się w gigantyczne cmentarzysko; śmiertelność w niektórych łagrach sięgała 25 proc. rocznie.

Sytuacja zesłanych uległa nagłej zmianie w połowie 1941 roku, tuż po ataku Hitlera na ZSRR. Stalin rozumiał, że do walki z Niemcami przyda mu się każda para rąk; nie miał też nic przeciwko temu, by polscy żołnierze ginęli na froncie. 30 lipca 1941 roku Władysław Sikorski i Iwan Majski (radziecki ambasador w Londynie) podpisali układ przywracający stosunki dyplomatyczne między Polską a Związkiem Sowieckim. Umowa przyznawała amnestię wywiezionym Polakom i zezwalała na odbudowanie polskich sił zbrojnych na terenie ZSRR. Już wkrótce do oddziałów formowanych przez gen. Andersa zaczęły zgłaszać się tysiące ochotników. Moskwa nie zamierzała wszakże czekać, aż nowa armia osiągnie gotowość. Komuniści chcieli zobaczyć ją w boju jak najprędzej. Aby zyskać więcej czasu, generał Anders postanowił wyprowadzić swoich ludzi na południe. Stalin zajęty wydarzeniami na zachodzie, nie oponował. Do wycofujących się pod rosyjskim nadzorem dywizjonów masowo przyłączali się cywile. W trakcie tułaczki z Uralu, Workuty, Kołymy, Nowosybirska i Kazachstanu tysiące z nich miały stracić życie.[...]"

dalsza tresc tutaj - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=544657032357615&id=281476328675688&substory_index=0

PostScriptum
16-09-2015, 17:37
Mur Orbana podziałał, imigranci omijają już Węgry! Gdzie teraz ruszy arabska fala?

"Imigranci z Syrii i innych muzułmańskich państw nie chcą już narażać się na forsowanie muru na granicy Węgier i na zaostrzone sankcje karne. Nie chcą też bezpiecznego życia w Serbii czy Grecji, do których docierają. Pragnąc uzyskać wysokie zasiłki socjalne w Niemczech, fala imigrantów wyznaczyła sobie teraz nową trasę do tego kraju - przez Chorwację i Słowenię.

Tak wyśmiewany i obrażany Viktor Orban jak na razie najlepiej poradził sobie z falą imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Postawił mur na granicy, zaostrzył przepisy i wyraźnie dał do zrozumienia, że nie pozwoli narazić swoich obywateli na eksperyment multi-kulti.

Działania węgierskiego premiera odniosły skutek szybciej, niż się spodziewano. Masy imigrantów, które przywędrowały z Serbii - i jak dotąd maszerowały do Niemiec poprzez Węgry - nie szturmują już węgierskiej granicy. Gdzie więc zamierzają się udać, skoro w Serbii i innych mijanych krajach Europy nie mogą liczyć na wygodne życie na koszt podatnika?

Oczywiście do Niemiec, tyle że przez Chorwację i Słowenię. Kilka tysięcy osób już ruszyło w stronę Zagrzebia, a autobusy, które w Serbii dowoziły uchodźców do granicy z Węgrami, teraz kursują w kierunku granicy chorwackiej. Imigranci wiedzą, że granica serbsko-chorwacka nie jest tak szczelna jak ta z Węgrami - znają też nastawienie władz chorwackich i słoweńskich, które jak na razie nie sprzeciwiły się wyraźnie przyjmowaniu tysięcy uchodźców.

Plan imigrantów jest prosty: ze Słowenii łatwo już przedostać się do Austrii (granica między tymi krajami nie została jeszcze zamknięta), a stamtąd do Niemiec.

Po weekendzie na prośbę Niemiec i Austrii zostanie prawdopodobnie zwołany szczyt Unii Europejskiej w sprawie uchodźców. Oba te państwa - początkowo entuzjastycznie nastawione do przyjmowania uchodźców i wręcz ich zapraszające - po kilkunastu dniach całkowicie przestały sobie radzić z sytuacją."

Mur Orbana podziałał, imigranci omijają już Węgry! Gdzie teraz ruszy arabska fala? | niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/70936-mur-orbana-podzialal-imigranci-omijaja-juz-wegry-gdzie-teraz-ruszy-arabska-fala)



Szwajcaria: Nawet 90 procent imigrantów nie pracuje. Żyją tylko z zasiłków (http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fszwajcaria-nawet-90-procent-imigrantow-nie-pracuje-zyja-tylko-z-zasilkow#)


Dowiedz się jak wygląda Multikulti po angielsku (http://www.fronda.pl/a/dowiedz-sie-jak-wyglada-multikulti-po-angielsku,56908.html)


Biznes na uchodźcach czyli po nas choćby potop (http://ndie.pl/biznes-na-uchodzcach-czyli-po-nas-chocby-potop/)


wH12ebxuiaE

PostScriptum
17-09-2015, 11:31
Dramatyczny apel Polaków z Mariupola: Jesteśmy gotowi sprzątać w Polsce ulice

"Zarząd Polsko-Ukraińskiego Stowarzyszenia Kulturalnego w Mariupolu przygotowuje list do Kancelarii prezydenta, premiera i senackich oraz sejmowych komisji ds. łączności z Polakami za granicą. Padają w nim dramatyczne słowa: "My, Polacy z Mariupola, nie mamy wygórowanych wymagań, jesteśmy gotowi pracować społecznie za bezpieczny dach nad głową i sprzątać ulice w razie potrzeby na terenie naszej historycznej Ojczyzny" – informuje portal.

„Słuchając zapewnień, że Polska jest gotowa przyjąć setki uchodźców-Muzułmanów, ubolewamy, że dla nas – katolików, potomków represjonowanych Polaków, dzieci i wnuków przymusem wywiezionych przez NKWD z Podola i terenów byłej II RP na Donbas polskich żołnierzy, nauczycieli, urzędników, nie ma miejsca w naszej historycznej Ojczyźnie…” – cytuje słowa Polaków z Mariupola portal kresy24.pl.

List będzie reakcją naszych rodaków na słowa Ewy Kopacz, która stwierdziła, że nic nie wie o apelach Polaków z Mariupola. – Dzisiaj o takich sygnałach nic nie wiem. Będziemy kontynuować pomoc, którą do tej pory czynimy. Zarówno w formie stypendiów, ale i w formie pomocy materialnej, którą ślemy w poszczególnych transportach – mówiła w sierpniu tego roku szefowa rządu, a Polacy z Mariupola bezskutecznie pukali do drzwi urzędów.

„Nasi Rodacy cudem przeżyli ostrzał artyleryjski dzielnicy "Wostocznyj", byli świadkami tragicznej śmierci ofiar tego wydarzenia. Ludzi ogarnia strach, boją się śmierci z głodu, boją się wojny, boją się nawet wychodzić z domu. Niestety, działania rządu mają często cechę PR-u, zamiast rzeczywistej chęci niesienia pomocy Polakom. Akcje pomocy są raczej autoreklamą, bardziej niż profesjonalnym podejściem do tego problemu. Musimy uzmysłowić polskiemu rządowi, że ma szansę zrehabilitować się choć trochę pod koniec swojej kadencji. Wymagamy szczerej współpracy z ludźmi, którzy znają tych Polaków i Polki oraz ich rodziny osobiście, którzy będą mogli za nich poświadczyć. Zawstydza zarazem fakt postanowienia przyjęcia tak wielkiej liczby imigrantów z innych krajów, obojętnie jak oceniamy taką decyzję” – pisali w obronie Polaków z Mariupola nasi rodacy z Wielkiej Brytanii. (http://citizengo.org/pl/27859-szanowny-panie-prezydencie-szanowny-panie-ministrze?tc=ty&tcid=15147748)"


Dramatyczny apel Polaków z Mariupola: Jesteśmy gotowi sprzątać w Polsce ulice | niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/70976-dramatyczny-apel-polakow-z-mariupola-jestesmy-gotowi-sprzatac-w-polsce-ulice)


SjsF5CmWaDY


7dVlaq8Y6OM



Nie spodziewalem sie, ze bede linkowal Jarka ale nawet socjaliscie czasami uda sie powiedziec cos madrego i logicznego w szczegolnosci na miesiac przed wyborami:

"W Sejmie odbyła się dyskusja dotycząca problemu imigrantów oraz kwestii przyjęcia ich przez Polskę. Głos w tej sprawie zabrał prezes PiS Jarosław Kaczyński, który wygłosił niezwykle mocne przemówienie.

Lider PiS powiedział, że rząd nie ma prawa decydować o tym ilu imigrantów przyjmie Polska. Dodał również, że zdecydowana część obywateli naszego kraju się temu sprzeciwia. Przyznał jednocześnie, że należy pomagać uchodźcom, ale należy odróżniać ich od imigrantów ekonomicznych.

Były premier stwierdził także, że to Niemcy stworzyli warunki do imigracji ekonomicznej, w związku z czym, to oni powinni ponosić koszty przyjęcia ogromnej rzeszy przybyszów z Bliskiego Wschodu. Kaczyński posłużył się w tym miejscu wypowiedzią premiera Węgier Victora Orbana, który przyznał, że ta sytuacja „jest problemem Niemiec”.

Kaczyński podkreślił również, że w pierwszej kolejności powinniśmy pomagać naszym rodakom, a w kwestii imigrantów „nie mamy powodów do wyrzutów sumienia”.

Podczas przemówienia Kaczyńskiego na sali sejmowej panowała cisza, którą przerywały jedynie brawa przedstawicieli PiS. Jest to nietypowa sytuacja, gdyż dotychczasowe przemówienia prezesa największej partii opozycyjnej bywały zakłócane przez posłów partii rządzącej.

Nagranie robi furorę w Internecie. Użytkownicy mediów społecznościowych masowo udostępniają je na swoich tablicach, pojawiło się również na wielu poczytnych fanpage’ach."

fYcVL_CLxRU



Janusz Korwin-Mikke w PE: Czy mamy strzelać do imigrantów?

y57kaoDLwZw

PostScriptum
17-09-2015, 14:17
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12036416_875502942594968_3266021452930762715_n.jpg ?oh=a539ed5918ac394ee246e8d83340ea5a&oe=56681C20

https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/photos/a.346633882148546.1073741826.300455573433044/875502942594968/?type=1


TVN24 - starcy, dzieci, schorowane osoby ze smartfonami, w wieku poborowym po kilku msc spedzonych w silowni :)

https://www.facebook.com/PrzemyslawFicenes/videos/935597673188915/?pnref=story

http://pikio.pl/pechowa-relacja-tvn24-na-wyspie-lesbos-az-zdjeli-ja-z-wizji-video/



Orban: "Nie możemy pozwolić imigrantom na nielegalne przekraczanie naszej granicy. Jesteśmy jedynym krajem Unii, który w tej chwili poważnie traktuje postanowienie Układu z Schengen - i jesteśmy za to krytykowani! To śmieszne!" – stwierdził Orban w wywiadzie dla „Le Figaro”.

„Dyskutować teraz o kwotach imigrantów – to tak, jakby wysłać im zaproszenie!” – mówił premier. "Mamy tysiące miejsc w więzieniach dla tych, którzy będą próbowali nielegalnie przedostać się z Serbii do Węgier!" – ostrzegł Orban.

– Pojawia się wyzwanie integracji muzułmanów. W Europie nie została ona dokonana: paralelne społeczności żyją jedne koło drugich. Nie odmawiam narodom prawa funkcjonowania w ten sposób. My jednak nie chcemy pójść w ich ślady na Węgrzech – mówił Orban w wywiadzie dla "Le Figaro".

– Muzułmanie mają zupełnie inne podejście do życia. Nie jesteśmy w stanie z nimi rywalizować. Jeżeli my, chrześcijanie, pozwolimy muzułmanom rywalizować z nami na naszym kontynencie, to zostaniemy wyprzedzeni liczbowo, to matematyczne – tłumaczył szef węgierskiego rządu.

– Kto jest na tyle szalony, by wyrazić zadowolenie z napływu tych wszystkich imigrantów do Europy? – pytał retorycznie Orban.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Forban-mamy-dla-imigrantow-tysiace-miejsc-w-wiezieniach#
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Forban-kto-jest-na-tyle-szalony-by-sprowadzac-muzulman-do-europy


:)

Dr_yJafJuyo



Węgierskie sądy rozpoczęły skazywanie imigrantów za nielegalne przekroczenie granicy

"Respektuję węgierskie prawo, nie wiedziałem, że popełniam przestępstwo – oświadczył pierwszy postawiony przed sądem imigrant, który nielegalnie przekroczył węgierską granicę od strony Serbii. Za nielegalne przekroczenie granicy grozi mu według nowo wprowadzonego prawa do trzech lat więzienia, a następnie wydalenie z kraju.

Węgierskie prawo jest nieubłagane. Węgierskie sądy również. Na taryfę ulgową immigranci nie mają co liczyć. Zdecydowanie wyższe kary czekają jednak tych, którzy organizują przemyt ludzi na terytorium Węgier – zaostrzono je, wskutek czego za tego typu przestępstwo grozi obecnie 10-20 lat pozbawienia wolności.

Węgierski parlament wkrótce będzie debatował nad propozycją ustawy złożoną przez deputowanych Fideszu i KDNP, przyznającej armii specjalne prawa w celu ochrony granic, wspólnie z policją oraz biurem ds. imigrantów. Głosowanie nad tym projektem zaplanowano na ostatni tydzień września.

Tymczasem rzecznik partii rządzącej Bence Tuzson poinformował, że każdy, kto nielegalnie przekroczy węgierską granicę z Serbią będzie traktowany jak imigrant, nie zaś jako uchodźca. Zapowiedział, że wnioski o przyznanie azylu składane przez imigrantów przybywających z Serbii będą w zdecydowanej większości odrzucane przez węgierskie władze.

Tuzson podkreślał, że na uporanie się z kryzysem imigracyjnym Węgry potrzebują 200 mln euro, podczas gdy UE zgodziła się wypłacić jedynie 7 mln euro."

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/10671-wegierskie-sady-rozpoczely-skazywanie-imigrantow-za-nielegalne-przekroczenie-granicy



Dzieci jako „żywe tarcze”, ustawki przed kamerami. Jak „walczą” imigranci na granicy UE

Zebyscie sie dali nabrac rzecz jasna ;) zawsze pokazuja tylko 25 % tej bandy, nigdy 100% (no chyba ze TVN24 przez pomylke :P )

"W Internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać jak małe dziecko jest przez migranta przekładane przez bramę na granicy węgiersko-serbskiej. Miała to być "żywa tarcza", powstrzymująca węgierskich funkcjonariuszy przed interwencją.

http://s2.ifotos.pl/img/tarcza4jp_spanrqq.jpg


Internauci zwracają też uwagę na zachowanie migrantów przed kamerami. Można zauważyć jak sztucznie podnoszą lament, nienaturalnie płaczą, załamują ręce itd. Znów też celowo eksponują dzieci na pierwszej linii starć z węgierską policją. Wszystko po to, by w przekazie medialnym nie zabrakło "dramatycznych" treści na temat ich losu oraz by złamać serca europejczyków i nakłonić ich do przyjęcia większej liczby migrantów. "

zl5YF0qWK7k

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fdzieci-jako-zywe-tarcze-ustawki-przed-kamerami-jak-walcza-imigranci-na-granicy-ue-video-foto

PostScriptum
18-09-2015, 16:38
"Dziennikarz z Holandii kupił sobie syryjski paszport za 825$.
Nic nowego, prawda? A jednak... ;)

On kupił ten paszport ze zdjęciem holenderskiego premiera :D "

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/12032070_935623056485656_4293929359204721155_n.png ?oh=67af31d8501a1dcab84643c3c6da6404&oe=565F0564

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/photos/a.398153143565986.86514.389264617788172/935623056485656/?type=1


Brytyjski reporter kupił syryjski paszport i został "uchodźcą"


"Brytyjski "Daily Mail" w swoim internetowym wydaniu opisał prowokację swojego reportera, w wyniku której dziennikarz zakupił dokumenty zmarłego Syryjczyka. Dokumenty potwierdzające syryjskie pochodzenie ułatwiają uzyskanie statusu uchodźcy na terenie Europy.

http://i.iplsc.com/nowe-dokumenty-brytyjskiego-reportera-zdjecie-pochodzi-ze-st/0004NAX8KEEPF0SX-C116-F4.jpg

Gazeta opisuje wydarzenia, które rozegrały się w Turcji. Za równowartość dwóch tysięcy dolarów, reporter kupił komplet oryginalnych syryjskich dokumentów - paszport, dowód osobisty i prawo jazdy. Jak się później okazało, dokumenty należały do zmarłego Syryjczyka, a po naniesieniu "poprawek" stały się oficjalnymi dokumentami reportera.[...]


?Brytyjski reporter kupił syryjski paszport i został "uchodźcą" - fakty.interia.pl (http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-brytyjski-reporter-kupil-syryjski-paszport-i-zostal-uchodzca,nId,1887872)
Terrorystyczny szlak do Europy. Dziennikarz ujawnia jak ISIS kupuje syryjskie paszporty | niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/71028-terrorystyczny-szlak-do-europy-dziennikarz-ujawnia-jak-isis-kupuje-syryjskie-paszporty)



https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11207361_1904911426400079_2777048257474226324_n.pn g?oh=39af9e3a00a22b9f69db2aa3677b5b34&oe=56A32730


https://www.facebook.com/OdbudowaPolski2015/photos/a.1871624996395389.1073741828.1871617866396102/1904911426400079/?type=1

A caly tekst TU -> Podwyżki podatków po masowym napływie imigrantów | Nie dla islamizacji Europy (http://ndie.pl/podwyzki-podatkow-po-masowym-naplywie-imigrantow/)



Podobno większość imigrantów to uchodźcy z Syrii. Od kiedy Syryjczycy są czarni?


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11056611_730981587048211_6832017771511136637_n.jpg ?oh=5d6d21147813af598ad89d5ed2840f07&oe=56987281

https://www.facebook.com/ProstozMostu.net/photos/a.653755944770776.1073741828.569236216556083/730981587048211/?type=1



Zdaje się, że własnie oficjalnie fundusze unijne stały się funduszami niemieckimi. Miło, że wreszcie ktos to jasno powiedział.

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12004696_422196691307612_9001440331675555982_n.png ?oh=0296eb7226cc22e0401adc6d1cb37328&oe=5669FAD5

https://www.facebook.com/pitupitu4/photos/a.183699571823993.1073741828.183689351825015/422196691307612/?type=1


https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/12019916_489321917907968_1369349026610599414_n.png ?oh=40fb97b44b059b5f7088969b4714c90c&oe=56664C8A

Na pewno. Przecież zostały w Syrii. I to bez ojców.

https://www.facebook.com/GownoPrawda2/photos/a.246234652216697.1073741828.246168028890026/489321917907968/?type=1



"No nareszcie powiedzieli to otwartym tekstem! ;) Cała istota i sens Unii Europejskiej zawiera się w tym jednym zdaniu:
"...kraje UE, które nie podzielają wartości wyznawanych przez Niemcy, nie mogą liczyć na niemiecką pomoc finansową."
- powiedział w wywiadzie Wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel, nawiązując do sporu o stosunek do uchodźców.
Żegnajcie złudzenia! "

Niespokojnie w Chorwacji. Starcia imigrantów z policją - Wiadomości - WP.PL (http://wiadomosci.wp.pl/lbid,10262,title,Tusk-nadzwyczajny-szczyt-UE-ws-uchodzcow-odbedzie-23-wrzesnia,nazywo.html?ticaid=1159b3)


Wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel potwierdził to co wiele osób tylko myśli - Niemcy dają pieniądze uboższym państwom UE po to aby te, w dalszej przyszłości, słuchały ich poleceń.

Wicekanclerz Niemiec z lewicowej SPD stawia sprawę jasno: Niemcy dają krajom Unii Europejskiej pieniądze dlatego, że kraje te ich słuchają. W najnowszym wywiadzie dla dziennika "Bild" Gabriel powiedział dosłownie: "Kto nie podziela naszych wartości, ten nie może ciągle liczyć na nasze pieniądze".

wGospodarce - Wicekanclerz mówi otwarcie: Niemcy dają pieniądze innym państwom i żądają posłuszeństwa (http://wgospodarce.pl/informacje/21108-wicekanclerz-mowi-otwarcie-niemcy-daja-pieniadze-innym-panstwom-i-zadaja-posluszenstwa)


Niemcy zapowiadają, że nie będą tolerowały suwerennych decyzji państw UE w kwestii imigrantów

"Niemiecki minister spraw zaranicznych Frank-Walter Steinmeier powiedział w piątek, że kraje UE niechętne przyjęciu kwot uchodźczych mogą zostać przegłosowane, a ich sprzeciw – oddalony przez wspólnotę.

- Nie może być tak, że Niemcy, Austria, Szwecja i Włochy same niosą ten ciężar – oświadczył, odnosząc się do wywołanego m.in. przez Niemcy największego kryzysu migracyjnego od czasów II wojny światowej. - To nie tak działa europejska solidarność – dodał.

- I jeżeli nie będzie innego sposobu, należy poważnie rozważyć użycie instrumentu kwalifikowanej większości głosów – powiedział w wywiadzie dla dziennika „Passauer Neue Presse”.[...]"

Niemcy zapowiadają, że nie będą tolerowały suwerennych decyzji państw UE w kwestii imigrantów (http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/10688-niemcy-zapowiadaja-ze-nie-beda-tolerowaly-suwerennych-decyzji-panstw-ue-w-kwestii-imigrantow)


PiS nie zawetuje planu Junckera. „Też powinniśmy być solidarni”

"Karczewski zapewnia, że PiS nie będzie stawiało sprawy na ostrzu noża. „ Jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej” – powiedział w programie „Polityka przy kawie”.

Szef sztabu wyborczego PiS podkreślił, że w tej sprawie najważniejszy jest głos obywateli i stwierdził, że Polacy nie są tu podzieleni, gdyż większość z nas jest na „nie”. Mimo to zapowiedział, że jego partia nie będzie wetować planu umieszczenia w Polsce migrantów zgodnie z kwotą ustaloną podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, które odbędzie się w przyszłą środę. „Też powinniśmy być solidarni” – przyznał Karczewski.[...]"

PiS nie zawetuje planu Junckera. (http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fpis-nie-zawetuje-planu-junckera-tez-powinnismy-byc-solidarni)
&bdquo;Też powinniśmy być solidarni. Nie chcemy wychodzić z Unii&rdquo;. Karczewski o kwotach uchodźców (tvp.info) (http://www.tvp.info/21683134/tez-powinnismy-byc-solidarni-nie-chcemy-wychodzic-z-unii-karczewski-o-kwotach-uchodzcow)

raDZVMqa9Fs

NO TO TYLE JESLI CHODZI O RZECZYWISTE PLANY PiS... lanie wody i przerost formy nad trescia w przemowieniach to dla nich norma. Wyszlo Szydlo z worka



Przemytnicy obiecują Arabom, że w Szwecji czekają na nie blond niewolnice seksualne

"Prasowe doniesienia przekonują, że procederowi przemytu ludzi do krajów Unii Europejskiej towarzyszy swoista kampania reklamowa. Przemytnicy usiłują zachęcić do imigracji np. do Szwecji, obiecując między innymi niewolnice seksualne.

Informacje zebrane przez szwedzką prasę unaoczniają, że przemytnicy wskazują ten kraj, jako najlepsze miejsce dla imigrantów, motywując to możliwością szybkiego zdobycia azylu, darmowymi miejscami w hotelach, oraz darmowymi pieniędzmi. Na dodatek, młodzi Arabowie są wabieni do Szwecji także przy pomocy obietnic otrzymania miejscowych blondynek na własność.

"Można powiedzieć, że młodzi Syryjczycy są zwabiani do Szwecji przez stare sztuczki – na pieniądze i dziewczyny. Publikowane są zdjęcia blond piękności i wypowiedzi smutnych szwedzkich kobiet, które potrzebują mężczyzny" - pisze szwedzka prasa"

Prosto z mostu - Przemytnicy obiecują Arabom niewolnice seksualne (http://prostozmostu.net/swiat/przemytnicy-obiecuja-arabom-niewolnice-seksualne)

Przemytnicy obiecują Arabom, że w Szwecji czekają na nie blond niewolnice seksualne :: Europa Północna :: Kresy.pl (http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/przemytnicy-obiecuja-arabom-ze-w-szwecji-czekaja-na-nie-blond-niewolnice-seksualne)



Prawie cała klasa brutalnie obrzezanych dziewczynek

"W Norrkoping we wschodniej Szwecji od marca wykryto 60 przypadków obrzezania dziewczynek. Personel medyczny jednej ze szkół odkrył, że prawie wszystkie dziewczynki z jednej klasy przeszły taki zabieg. Zaniepokojony rosnącą popularnością tego obrzędu szwedzki rząd uruchomił specjalny kurs internetowy, który ma zwiększyć świadomość w tym zakresie.

Prawie cała klasa

Personel medyczny jednej z klas w Norrkoping odkrył, że na 30 dziewczynek 28 zostało poddanych jednej z najbrutalniejszych form obrzezania - podaje szwedzki portal thelocal.se. Dziewczynkom całkowicie usunięto łechtaczki i wargi sromowe, i zaszyto pozostawiając jedynie małą dziurkę. [...]"

Prawie cała klasa brutalnie obrzezanych dziewczynek (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/prawie-cala-klasa-brutalnie-obrzezanych-dziewczynek,442676.html)


Rzecznik rządu RP: jesteśmy gotowi przyjąć każdą liczbę imigrantów

"Goszczący w radiu RMF FM rzecznik rządu, Cezary Tomczyk, stwierdził, że Polska jest w stanie przyjąć każdą liczbę „uchodźców”. Jego zdaniem najważniejszy jest sprawiedliwy podział, a nie liczby. „Weźmiemy na klatę wszystkie decyzje, które podejmiemy ws. uchodźców” – powiedział, nie precyzując czy chodzi mu o decyzje podejmowane w Polsce czy w Berlinie i Brukseli.

- Stanowisko polskie jest bardzo jasne: my jesteśmy w stanie przyjąć więcej uchodźców. Więcej niż 2 tysiące, które deklarowaliśmy na samym początku - powiedział gość audycji „Kontrwywiad”.

Rzecznik rządu podkreślił, że najważniejsze dla niego jest spełnienie przez Brukselę polskich warunków: uszczelnienia granic zewnętrznych UE, oddzielenie uchodźców od imigrantów ekonomicznych oraz możliwość nieprzyjęcia imigranta, który nie będzie odpowiadał standardom bezpieczeństwa państwa.

Cezary Tomczyk nie chciał podać dokładnej liczby (kwoty) imigrantów wynegocjowanej przez polską dyplomację. Powiedział jednak słowa mogące rodzić obawy osób sceptycznych wobec przyjmowania przybyszów.

- Jako kraj jesteśmy przygotowani właściwie na każdą liczbę – stwierdził rzecznik rządu."

Rzecznik rządu RP: jesteśmy gotowi przyjąć każdą liczbę imigrantów - PCh24.pl - prawa strona internetu. Portal informacyjny. Opinie i komentarze w dobrym stylu (http://www.pch24.pl/rzecznik-rzadu-rp--jestesmy-gotowi-przyjac-kazda-liczbe-imigrantow,38279,i.html)
Rzecznik rządu: Jako kraj jesteśmy przygotowani na przyjęcie każdej liczby uchodźców | wMeritum.pl (http://wmeritum.pl/rzecznik-rzadu-jako-kraj-jestesmy-przygotowani-na-przyjecie-kazdej-liczby-uchodzcow/)

PostScriptum
19-09-2015, 11:59
Jeśli ten wątek miał zmienić u kogoś zdanie na temat niekontrolowanej imigracji ekonomicznej nazywanej w mass mediach "ucieczką starców, kobiet i dzieci z krajów wojny" to już to zrobił. Jeśli nie to nic już nie zrobi ;)

Temat zamykam, dziękuję za uwagę!


p.s proszę administrację o nie usuwanie wątku do kosza przynajmniej do końca tego roku, dziękuję.