PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Blasterjaxx otwierają własną wytwórnię muzyczną!


P4SIO
24-08-2015, 17:20
Blasterjaxx, to jeden z najbardziej rozchwytywanych duetów EDM. Przez ostatnie kilka lat Thom i Idir zyskali ogromne wsparcie od takich gwiazd jak: Hardwell, Steve Aoki czy Nicky Romero. Ich kariera rozpoczęła się podobnie jak wszystkich innych, współczesnych producentów. Pierwsze wydania były sygnowane logo wytwórni Laidback Luke’a, czyli MixMash Records. Z czasem zaczęły interesować się nimi największe labele związane z elektroniczną muzyką, w tym Spinnin’ Records i Revealed Recordings.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i47189_blasterjaxx.jpg

Blasterjaxx otwierają własną wytwórnię muzyczną!
Aktualnie duet ten jest nieodłącznym elementem największych festiwali, gdzie rozgrzewają publiczność swoimi bigroom’owymi kawałkami. O ich popularności świadczy również fakt, że w zeszłym roku zajęli 13 miejsce w rankingu DJ Mag TOP 100 DJs (skok do góry o 58 pozycji).

Tym razem przyszedł czas na coś nowego. Blasterjaxx wzięli przykład ze swoich holenderskich znajomych i postanowili założyć własną wytwórnie muzyczną. Na razie pojawiła się tylko mała wzmianka, ale wkrótce poznamy szczegóły na temat nowego labelu o nazwie Maxximize Records. Biorąc pod uwagę ich dorobek artystyczny, możemy się spodziewać sporej dawki bigroom’owych utworów.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i47190_blasterjaxx2.jpg

Autor: Krzysiek Brodowski

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata EDM?
Zapraszam na profil Facebook oraz stronę Essential Music:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i46277_essentialmusicbanner640.png (http://essentialmusic.pl/)

WWW: Essential Music (http://EssentialMusic.pl)
Facebook: http://facebook.com/EssentialMusicTV
Koszulki EDM: Sklep Essential Music (http://essentialmusic.cupsell.pl/)

P@stwell
24-08-2015, 20:36
Czekam z niecierpliwością ! :D

K/M/A
24-08-2015, 20:42
maxximize bigroom shit records

GeKi
24-08-2015, 20:48
maxximize bigroom shit records

Dokładnie. Wydania za pewne będą gorsze niż ich (i tak na wg. mnie słabym bardzo poziomie).

.jagi
24-08-2015, 20:58
BigrumiXX SzitiXX RecordiXX

adas483
24-08-2015, 21:06
się okaże cóż to będzie, ale rewelacji to się nie spodziewam. Mam nadzieję, że chociaż raz w miesiącu z ich wytwórni wyjdzie dobry bigroom.

Vinylside
24-08-2015, 21:07
Błagam, powiedz, że to żarty :blink::blink::blink:

Dave al Mine
24-08-2015, 21:11
kurde otwierają się jak kebaby u mnie w mieście

DudeL
24-08-2015, 21:29
Zobaczymy co z tego wyjdzie :) zeby sie tylko nie przeliczyli :)

Davers
26-08-2015, 16:21
Miałem napisać hejt za 3,2,1...
Ale się widzę spóźniłem. Nie ma to jak komentować label, który nic jeszcze nie wydał...

K/M/A
26-08-2015, 21:36
Miałem napisać hejt za 3,2,1...
Ale się widzę spóźniłem. Nie ma to jak komentować label, który nic jeszcze nie wydał...

Przecież wiadomo co będzie wydawane.

Vinylside
26-08-2015, 22:13
Davers - nie, wstanę i zacznę bić brawo za to, że znani artyści jeszcze bardziej chcą promować totalny chłam, który obecnie króluje na wszystkich, komercyjnych eventach świata. Następnie dam lajka na fejsbuuku by co chwile na mojej stronie głównej pojawiało się jakieś BigRoomowe gówno.

Nie ma to jak komentować label, który nic jeszcze nie wydał...

Patrząc na ich produkcje wnioskuję, że Hands Upu i Hardstyle-u wydawać na pewno nie będą.

MKL.
26-08-2015, 23:29
Miałem napisać hejt za 3,2,1...
Ale się widzę spóźniłem. Nie ma to jak komentować label, który nic jeszcze nie wydał...
Widząc krowę na pastwisku zastanawiasz się:

a) "Widuję tę mućkę codziennie i jedyne co robi to z wielką dumą wydala kał, ale może dziś będzie inaczej - przyjdę, spojrzę na nią, a ona odwzajemni spojrzenie i powie do mnie: hej piękny, od dziś przestaję robić gunwo - będę znakomitym producentem!"
b) "Żebym tylko k**** nie wdepnął"

Odpowiedzi nadsyłajcie na adres [email protected], w temacie wpisując "Wierzę, że będzie z tego mleko"

Vinylside
26-08-2015, 23:40
Odpowiedzi nadsyłajcie na adres [email protected], w temacie wpisując "Wierzę, że będzie z tego mleko"

Prosiłbym o poprawienie adresu e-mail, ponieważ po wysłaniu wiadomości z odpowiedzią przychodzi automatyczna informacja o tym, że mail nie istnieje :muahaha::LOLL:

http://iv.pl/images/52378788368197550340.png

MKL.
27-08-2015, 02:56
Za samą próbę faktycznego wysłania maila masz u mnie dozgonne propsy :D

Davers
28-08-2015, 08:38
Davers - nie, wstanę i zacznę bić brawo za to, że znani artyści jeszcze bardziej chcą promować totalny chłam, który obecnie króluje na wszystkich, komercyjnych eventach świata. Następnie dam lajka na fejsbuuku by co chwile na mojej stronie głównej pojawiało się jakieś BigRoomowe gówno.



Patrząc na ich produkcje wnioskuję, że Hands Upu i Hardstyle-u wydawać na pewno nie będą.

No chyba raczej. Proste, że będzie bigroom. Kwestia czy dobry czy słaby.

Piotrekiowiec
28-08-2015, 12:45
Jak wam bigroomy nie pasują to po prostu ich nie słuchajcie. Nie wiem skąd taki hejt na ten gatunek. To samo mogę powiedzieć o Progressive nananana ciągle to samo "gufno", wokal, beznadziejny napisany tekst i wiele innych których mógłbym napisać, ale tego nie robię, bo nie chce spinki. Mnie się podoba Bigroom i zawszę będę stawał na czele tego gatunku. Nie będzie wam pasować muza wydawana od nich? To po prostu nie lajkujcie tego i tyle. Nie czepiajcie się innych za to co lubią ich sprawa. Dla mnie Deep House to chłam, ale nie wyrażam tego publicznie i nikogo nie przekonuje do swojej racji.

Vinylside
28-08-2015, 13:07
Nie będzie wam pasować muza wydawana od nich? To po prostu nie lajkujcie tego i tyle.

Jestem absolutnie przekonany, że nikt tego nie lakuje. Forum jednak ma na celu wyrażanie własnego zdania i skoro uważam, że gatunek jest po prostu gówniany to mam prawo to napisać.

To samo mogę powiedzieć o Progressive nananana ciągle to samo "gufno"

Nie jestem fanem gatunku "Progressive", ale zauważ, że wokal w tych produkcjach jest po prostu rozbudowany (w niektórych przypadkach przyprawiający nawet o dreszcze) W BigRoomach natomiast (jak nie zepsujesz remixem jakiegoś starego kawałka z miotną acapellą) masz wstawki z jednej paczki, które każdy już doskonale zna ("3,2,1 - GO", "1,2,3 - JUMP" albo najnowsza sklejka chyba formacji Vinai - "1,2,3 (i teraz uwaga) - "GO")

beznadziejny napisany tekst

[...] którego zapewne i tak nie rozumiesz.

Nie czepiajcie się innych za to co lubią ich sprawa

Ja się nie czepiam, ja takich ludzi po prostu podziwiam, ponieważ dla mnie sztuką jest słuchanie nut, które brzmią praktycznie tak samo.

adam19960
28-08-2015, 13:18
Co by chłopaki z Blasterjaxx nie wydawali, zawsze będzie brzmiało tak samo, więc dyskusja zbędna moim zdaniem. :)

@piotrekowiec: jeżeli można to co takiego jest chłamowatego w deep housie?

Piotrekiowiec
28-08-2015, 13:26
Jestem absolutnie przekonany, że nikt tego nie lakuje. Forum jednak ma na celu wyrażanie własnego zdania i skoro uważam, że gatunek jest po prostu gówniany to mam prawo to napisać.


To napisz ja ci nie bronię, ale pisanie tego 50 razy to już stało się powoli nudne przez każdego :D



Nie jestem fanem gatunku "Progressive", ale zauważ, że wokal w tych produkcjach jest po prostu rozbudowany (w niektórych przypadkach przyprawiający nawet o dreszcze) W BigRoomach natomiast (jak nie zepsujesz remixem jakiegoś starego kawałka z miotną acapellą) masz wstawki z jednej paczki, które każdy już doskonale zna ("3,2,1 - GO", "1,2,3 - JUMP" albo najnowsza sklejka chyba formacji Vinai - "1,2,3 (i teraz uwaga) - "GO")



Tak każdy wokal jest rozbudowany, czyli o czymś innym śpiewają o to cała rozbudowa. 3,2,1 i inne przyśpiewki to po prostu styl Bigroomu geniuszu produkcji muzyki :D. To jest muzyka festiwalowa i ludzie to po prostu lubią.




[...] którego zapewne i tak nie rozumiesz.

Heh tylko najgorsze "gufna" oceniają ludzi po profilu :D Szkoda, że matura podstawowa z Ang zdana na 89%, a Rozszerzona na 73 %. Możemy porozmawiać o tym jak ty posługujesz się Angielskim "nauczycielku" :D



Ja się nie czepiam, ja takich ludzi po prostu podziwiam, ponieważ dla mnie sztuką jest słuchanie nut, które brzmią praktycznie tak samo.

No tak podziwiasz... Jakbyś podziwiał to byś nie wyzywał takich gatunków od gówien. Obrażając gatunek tej muzyki obrażasz również słuchaczy, więc nie rozumiem tutaj ciebie kompletnie. MISZCZU stylu, produkcji i angielskiego :D hehe


---------- Post added 28-08-2015 at 14:29 ----------


@piotrekowiec: jeżeli można to co takiego jest chłamowatego w deep housie?

Po prostu jest dla mnie nudny i tyle. Nie jest to mój styl. Za bardzo byłem pod wpływem emocji i napisałem to co nie trzeba, więc wybaczcie fani Deep'u ;)

stoprocentmix
28-08-2015, 13:48
Ja się nie czepiam, ja takich ludzi po prostu podziwiam, ponieważ dla mnie sztuką jest słuchanie nut, które brzmią praktycznie tak samo.

Po prostu uszanuj czyjeś zdanie. Nawet jeśli ktoś lubi "tak samo brzmiące nutki" nawet jeśli to będzie dla ciebie istne - gunwo.
Nawet jeśli to będzie jedna osoba na 100 innych.
Wyobrąz sobie że nie każdy lubi to co ty. Nie każdy musi podziwiać to co ty ;)

K/M/A
28-08-2015, 14:48
Jak wam bigroomy nie pasują to po prostu ich nie słuchajcie. Nie wiem skąd taki hejt na ten gatunek. To samo mogę powiedzieć o Progressive nananana ciągle to samo "gufno", wokal, beznadziejny napisany tekst i wiele innych których mógłbym napisać, ale tego nie robię, bo nie chce spinki. Mnie się podoba Bigroom i zawszę będę stawał na czele tego gatunku. Nie będzie wam pasować muza wydawana od nich? To po prostu nie lajkujcie tego i tyle. Nie czepiajcie się innych za to co lubią ich sprawa. Dla mnie Deep House to chłam, ale nie wyrażam tego publicznie i nikogo nie przekonuje do swojej racji.

Zgadza się, nie słuchamy. Ten komentarz tylko potwierdza, że bigroom to shit.
Kolejny Avicii1996..

.marcin
28-08-2015, 14:58
Pasio, oni już współpracują z jedną wytwórnią, znasz Powerhouse? Byli długo z nią powiązani.

Davers
28-08-2015, 15:15
Nie ma to jak hejt na bigroom i wszystkie nutki brzmią tak samo. Jak słuchacie gunwa i nie potraficie znaleźć dobrych kawałków to już wasza wina.

Piotrekiowiec
28-08-2015, 15:32
Zgadza się, nie słuchamy. Ten komentarz tylko potwierdza, że bigroom to shit.
Kolejny Avicii1996..

Twój poziom komentarza jest shitem :) żaden argument he ;) czyste "gufno" hejterów bigroomu i tyle :D uszanuj w końcu to, że nikt nie będzie się upodabniał do twoich ulubionych gatunków...

K/M/A
28-08-2015, 15:56
Twój poziom komentarza jest shitem :) żaden argument he ;) czyste "gufno" hejterów bigroomu i tyle :D uszanuj w końcu to, że nikt nie będzie się upodabniał do twoich ulubionych gatunków...

Za to twoim argumentem jest wyzywanie m.in Progressive od gówna, a Deep House'u od chłamu. Nie jestem jakimś wielkim fanem tych gatunków, ale sam Progressive jest o wiele bardziej 'pomysłowy' nie wspominając o Deep Housie, bo bigroom do tego gatunku nie ma startu. Anyway.. nie wiem jak ty rozumiesz muzykę. Dla mnie bigroom jest robiony tylko dla kasy, zero w nim pasji. Ciągle prawie ten sam kick tylko melodia inna, przez którą i tak uszy więdną.

Sebek12
28-08-2015, 16:44
Niezła spina na tym temacie :D i w dodatku bez sensu, jestem przekonany, że i tak 3/4 osób które się tutaj wypowiadają zassają kawałki z ich wytwórni. :D Ja osobiście jestem otwarty na różne brzmienia, lubię słuchać zarówno progressów i big roomów jak i deep house'owo, trapowo, dubstepowych brzmień, i nigdy nie stawiałem któregoś z tych gatunków nad innym ze względu na to że każdy charakteryzuje się czymś innym. Dlatego takie najeżdżanie na inny gatunek i osoby które go słuchają świadczy o ograniczeniu osoby która się wypowiada, ponieważ ktoś kto lubi mocniejsze brzmienia nie będzie słuchał deep house'u i na odwrót. Dlatego zamiast sączyć jad polecam czasem ruszyć głową. Amen :D

Jacker
28-08-2015, 17:14
Kiedyś wyczytałem gdzieś, że prawdziwego muzyka poznaje się po miejscu w którym pracuje i dużo w tym jest prawdy. Zobaczcie gdzie i w jaki sposób pracują te sławne gwiazdeczki Big roomowe, a gdzie niszowi artyści, którzy robią coś ambitniejszego.


Tu macie jeden przykład:

Martin garrix (Mistrz muzyki elektronicznej)

CfCmoEixxro

Mathew Jonson (Twórca nudnego chłamu jakim jest Deep House)

xepdHwUvC3E

Fire
28-08-2015, 17:55
Rok 2020...

xxxx producentów / djów i tyle samo wytwórni na rynku.

Ups, przepraszam, przejęzyczenie .... tyle samo pseudo wytwórni na rynku.

Oczywiście powodzenia mu, wolny rynek od tego jest, lecz troszkę przesadzają. :)

Piotrekiowiec
28-08-2015, 22:33
Za to twoim argumentem jest wyzywanie m.in Progressive od gówna, a Deep House'u od chłamu. Nie jestem jakimś wielkim fanem tych gatunków, ale sam Progressive jest o wiele bardziej 'pomysłowy' nie wspominając o Deep Housie, bo bigroom do tego gatunku nie ma startu. Anyway.. nie wiem jak ty rozumiesz muzykę. Dla mnie bigroom jest robiony tylko dla kasy, zero w nim pasji. Ciągle prawie ten sam kick tylko melodia inna, przez którą i tak uszy więdną.

Za Deep'a przeprosiłem, a o Progressive to nie pamiętam żebym tak napisał. Wypowiedziałem to co miałem wypowiedzieć i nic ci do tego. Dla mnie jest to muzyka którą lubię i szanuje. Dla mnie deep może być bez sensu i nic dla mnie ciekawego tam nie ma. Tak samo progressive co może być tam innego oprócz czasami ładnego wokalu? Jak wspomniałeś każdy muzykę widzi inaczej, więc jak kogoś uraziłem to wybaczcie. Nie chce na tym forum z nikim spiny po prostu nie chce oglądać głupich komentarzy typu bigroom to gufno,dno,shit itp. Jednak takie słowa potrafią trafić w czuły punkt człowieka, który słucha takiej muzyki.
Aha i nie porównuj mnie do jakiegoś użytkownika którego wgl chyba nie widziałem na oczy tutaj.

Abakus
28-08-2015, 23:20
Szkoda, że matura podstawowa z Ang zdana na 89%, a Rozszerzona na 73 %.

Zachowanie niemal klasyczne - jak ktoś się przeciwstawia takiemu fanowi danego gatunku muzycznego, tutaj akurat bigroomu, to ten mówi jaki to inteligentny nie jest i w ogóle :D

Dla mnie Deep House to chłam, ale nie wyrażam tego publicznie i nikogo nie przekonuje do swojej racji.

Pisząc taką opinię na forum, wyrażasz się publicznie :D

Co do Blasterjaxx - proponuję po prostu olać, co oni wyczyniają i mieć spokój ;)

K/M/A
29-08-2015, 00:02
Za Deep'a przeprosiłem, a o Progressive to nie pamiętam żebym tak napisał.

''To samo mogę powiedzieć o Progressive nananana ciągle to samo "gufno" ''.

Dla mnie deep może być bez sensu i nic dla mnie ciekawego tam nie ma.

Możesz nie lubić Deep House'u, ale nie jest, jak ty to nazwałeś ''bez sensu''.

Tak samo progressive co może być tam innego oprócz czasami ładnego wokalu?

https://fillyourhouse.files.wordpress.com/2015/07/ron-weasley-what-gif.gif

Jak wspomniałeś każdy muzykę widzi inaczej, więc jak kogoś uraziłem to wybaczcie.

Nie powiedziałem tak.

Nie chce na tym forum z nikim spiny po prostu nie chce oglądać głupich komentarzy typu bigroom to gufno,dno,shit itp. Jednak takie słowa potrafią trafić w czuły punkt człowieka, który słucha takiej muzyki.

https://i.imgur.com/heXuCiY.png

Aha i nie porównuj mnie do jakiegoś użytkownika którego wgl chyba nie widziałem na oczy tutaj.

XD

Piotrekiowiec
29-08-2015, 08:34
Zachowanie niemal klasyczne - jak ktoś się przeciwstawia takiemu fanowi danego gatunku muzycznego, tutaj akurat bigroomu, to ten mówi jaki to inteligentny nie jest i w ogóle :D

"to ten mówi jaki to inteligentny nie jest i w ogóle :D" co to wgl za argument hahahaa? :D



Pisząc taką opinię na forum, wyrażasz się publicznie :D


http://orig14.deviantart.net/1bea/f/2009/068/e/4/tf2achievement__doublefacepalm_by_mrshrike.jpg

Nic więcej się nie wypowiem przeczytaj 1000 razy i spróbuj ponownie.


Co do Blasterjaxx - proponuję po prostu olać, co oni wyczyniają i mieć spokój ;)


Nie wypowiadam się już, bo szkoda mi nerwów na kolejnego użytkownika...

---------- Post added 29-08-2015 at 09:36 ----------



''To samo mogę powiedzieć o Progressive nananana ciągle to samo "gufno" ''.



Możesz nie lubić Deep House'u, ale nie jest, jak ty to nazwałeś ''bez sensu''.



https://fillyourhouse.files.wordpress.com/2015/07/ron-weasley-what-gif.gif



Nie powiedziałem tak.



https://i.imgur.com/heXuCiY.png



XD

Nie chce mi się już pisać i kłócić, więc zostawmy ten temat w spokoju.

Davers
29-08-2015, 09:54
Kiedyś wyczytałem gdzieś, że prawdziwego muzyka poznaje się po miejscu w którym pracuje i dużo w tym jest prawdy. Zobaczcie gdzie i w jaki sposób pracują te sławne gwiazdeczki Big roomowe, a gdzie niszowi artyści, którzy robią coś ambitniejszego.


Tu macie jeden przykład:

Martin garrix (Mistrz muzyki elektronicznej)

CfCmoEixxro

Mathew Jonson (Twórca nudnego chłamu jakim jest Deep House)

xepdHwUvC3E
A co kogo obchodzi kto na jakim sprzęcie pracuje? Mi muzyka ma się podobać i np. dla mnie Deep House nijak ma się do Bigroomu, Trapu czy hardstyle'u. Dla kogoś innego np. Ciebie może być odwrotnie i trzeba to uszanować.

paskudek
29-08-2015, 10:17
Wydaje mi sie nie którym nieźle tylek sciska czy co? Zazdrosc? Jak to inaczej nazwac... Ja tam ich lubie, jak tysiace innych ludzi. To ze wrzucacie jakies filmiki niszowych artystow "ambitniejszych" kogo to obchodzi? Kogo obchodzi to co piszecie? Oni maja tysiace fanow, a Wy i wasi ambitni artysci zyjcie se dalej w Waszym ambitnym kregu...

Wiekszosc takich ludzi co tu hejtuje na sunrise skacze przy kazdym big roomowym wałku...

poracha... te forum zeszlo na psy... kazdemu dupe sciska i wylewa zale na forum zamiast samemu cos tworzyc i dzialac...

Zacznijcie hejty na mnie jak sie Wam ma polepszyć...

PS oni cos osiagaja a Wy i Wasi ambitni muzycy co?

Sebek12
29-08-2015, 10:49
Wydaje mi sie nie którym nieźle tylek sciska czy co? Zazdrosc? Jak to inaczej nazwac... Ja tam ich lubie, jak tysiace innych ludzi. To ze wrzucacie jakies filmiki niszowych artystow "ambitniejszych" kogo to obchodzi? Kogo obchodzi to co piszecie? Oni maja tysiace fanow, a Wy i wasi ambitni artysci zyjcie se dalej w Waszym ambitnym kregu...

Wiekszosc takich ludzi co tu hejtuje na sunrise skacze przy kazdym big roomowym wałku...

poracha... te forum zeszlo na psy... kazdemu dupe sciska i wylewa zale na forum zamiast samemu cos tworzyc i dzialac...

Zacznijcie hejty na mnie jak sie Wam ma polepszyć...

PS oni cos osiagaja a Wy i Wasi ambitni muzycy co?

Polacy tak niestety mają, że jak komuś się powodzi to trzeba go z hejtowac i zwyzywać. Taki naród ;/

Vinylside
29-08-2015, 12:03
O Boże https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTEDzk4ZLb8xg1OoWb04kj41-MoXDdeK44bOqsTP2RGozB-jrPZMqirxF0 Czytając komentarze, w których niektórzy wyciągają "wnioski" zaczynam zastanawiać się ile Wy ludzie macie lat. Do ch*ja pana - nikt Was nie zmusza do "upodabniania się" do gatunków, których słucha a czy to, że mi się nie podoba 99% produkcji z gatunku BigRoom jest powód, aby chwalić się wynikami maturalnymi ? Gość wchodzi do tematu, robi wielki burdel po czym pisze, że nie chce mieć z nikim spiny na forum. Gdzie tu jakakolwiek logika ?

Większość z Was wspomniała tutaj o "uszanowaniu gustu drugiej osoby". Dlaczego więc Wy nie robicie tego samego tylko zaczynacie atakować kogoś kto tego gatunku po prostu nie trawi ?

oni cos osiagaja

Kolego. W świecie muzycznym możemy mówić o osiągnięciach takich osób jak Manuel Reuter czy Robin Brandes a nie pionków, którzy z tego co czytałem podobno ogłosili bankructwo po kampanii związanej z DJ MAG TOP100 (http://www.4clubbers.com.pl/humor/1094346-blasterjaxx-og-osili-bankructwo-po-kampanii-zwi-zanej-z-dj-mag-top100.html). Na samym końcu dodam, że nie ważne czy jest to gatunek który lubię czy też nie - mam prawo wejść i ocenić czyjąś pracę. Taka jest rola forum. To, że przez lata uwielbiałem duet "Jens O. & Ti-Mo" nie oznacza, że będę wielbił ich najnowszą produkcję, która moim zdaniem jest po prostu słaba. W sumie napisałem to już w temacie z previewem (http://www.4clubbers.com.pl/kosz/1165660-jens-o-vs-ti-mo-showtime-ll-28-08-2015-ll-yawa.html).

Nie chce mi się już denerwować i wymieniać z niektórymi zdania, ponieważ jak widać nie ma z kim normalnie podyskutować bo jak nie chwalą się maturą to nazywają mnie "hejterem" ze względu na różnorodność zdań.

K/M/A
29-08-2015, 12:07
Wydaje mi sie nie którym nieźle tylek sciska czy co? Zazdrosc? Jak to inaczej nazwac... Ja tam ich lubie, jak tysiace innych ludzi. To ze wrzucacie jakies filmiki niszowych artystow "ambitniejszych" kogo to obchodzi? Kogo obchodzi to co piszecie? Oni maja tysiace fanow, a Wy i wasi ambitni artysci zyjcie se dalej w Waszym ambitnym kregu...

Wiekszosc takich ludzi co tu hejtuje na sunrise skacze przy kazdym big roomowym wałku...

poracha... te forum zeszlo na psy... kazdemu dupe sciska i wylewa zale na forum zamiast samemu cos tworzyc i dzialac...

Zacznijcie hejty na mnie jak sie Wam ma polepszyć...

PS oni cos osiagaja a Wy i Wasi ambitni muzycy co?


http://media2.giga.de/2014/11/Serious.gif

Jacker
29-08-2015, 12:44
A co kogo obchodzi kto na jakim sprzęcie pracuje? Mi muzyka ma się podobać i np. dla mnie Deep House nijak ma się do Bigroomu, Trapu czy hardstyle'u. Dla kogoś innego np. Ciebie może być odwrotnie i trzeba to uszanować.

Chodziło mi o pokazanie różnicy między muzykiem pełnym pasji, a osobą, która robi muzykę głównie dla sławy i kasy. Ja tam wole słuchać prawdziwych muzyków, którzy wyrażają jakieś emocje przez muzyke i coś więcej potrafią niż układać klocki myszką w fl studio :D

Swooniak
29-08-2015, 22:39
No w sumie to nie wiem po co tyle tego na rynku....
Praktycznie każdy kto posiedzi trochę w EDMie zaraz musi mieć własny label
Naprawdę?!

Wszechstronny
30-08-2015, 10:12
Niezła gównoburza się zrobiła, nie mogę z beki xDD

Wiadomo, że komuś może podobać się bigroom, też się na początku jarałem, jak słyszałem Wakandę, potem Garcin Marrix się pojawił na rynku, DABZ, itd. Pierwszy rok - spoko, całkiem fajny, nowy gatunek, świeże utwory. Schematy jednak zaczęły być powielane, teraz każdy utwór brzmi tak samo. Rozumiem, że Wy ludzie słuchacie bigroomu od niedawna, że Wam się to podoba, tak? Bo ja jak słuchałem od 2012 to na przełomie 2014/15 miałem już dość. Na dodatek człowiek z wiekiem zmienia zainteresowania, tak samo jest z muzyką. Jako młody gówniarz słuchałem popu i rocka, potem przeniosłem się na muzykę trance oraz klubową w stylu Kalwi and Remi, następnie dnb i dubstep dochodząc aż do muzyki house.

Ktoś napisał, że choć hejtujemy ten gatunek to i tak na sunrise skaczemy - no spoko, nie wszyscy tu jeżdżą na Sunrise, a jak pojechałem to się po prostu zawodziłem jak grali bigroomowy szit, nie moglem jakos do tego się bawić.. Dopiero jak % weszły to się udało ^^ Nie bez powodu najlepsze sety na SF zagrali Don Diablo i Heldens, oni grali coś NOWEGO, innego od tej śmieciowej reszty. Tom Swoon też grał dobre progressivy (progressive bigroomy, no dobra :))

'Oni mają miliony fanów, tysiące lajków na fejsie' 'Wy słuchajcie sobie tej muzyki z pasją w Waszym małym gronie' - liczy się jakość, a nie ilość. Tak samo zresztą jest we wszystkim, podam przykład - piłka nożna, polskie kluby i polscy kibice robią często o wiele lepszy doping od tych największych lig/ państw.

Paul Andrew
30-08-2015, 11:00
Trochę późno wpadli na ten pomysł, ale lepiej późno niż wcale...