PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Kings of Hardstyle Festival @ EnergyLandia


Lamborghini17
18-05-2015, 17:28
https://scontent-arn.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/t31.0-8/11163166_1620127254899763_368635814779846410_o.jpg


Kings of Hardstyle Festival

EnergyLandia, Zator
28.08.2015 18:00 - 04:00
Wstęp od 16 lat

HardTripy organizują transport z Katowic i okolic. Wszystkie informacje znajdują się tutaj (https://www.facebook.com/events/1651264341771384/).

paskudek
26-05-2015, 14:37
Bilety już kupione ;) LU jak na 1 edycje dobry ;)

skukany
26-05-2015, 17:17
szkoda ze nie ma headhunterz,bass modulator i kogoś pominałem ale mniejsza z tym zastanawiam się między tym a fsoe

paskudek
27-05-2015, 15:56
KoH + cały park do dyspozycji przez całą noc <3 Czego można chcieć więcej?

orwell14
27-05-2015, 16:15
szkoda ze nie ma headhunterz,bass modulator i kogoś pominałem ale mniejsza z tym zastanawiam się między tym a fsoe


To, że obydwie imprezy odbywają się jednego dnia to kpina. :icon_frown:

skukany
27-05-2015, 19:14
to fakt bo nie wiadomo co wybrać

sqrviel lol
30-06-2015, 19:19
Taki squad a takie małe zainteresowanie, wciąż można kupić bilety z 1 puli za 49 zeta

kiszendor
30-06-2015, 20:06
@Up Nie bój nic ;-) Impreza sama się obroni, u mnie bilety już leżą i się kurzą ;D

Lamborghini17
30-06-2015, 21:57
Teraz jest już druga pula i bilety kosztują 69 zł. Mimo to HardTripy nadal mają pakiet bilet z przejazdem z Katowic za 70 zł: https://www.facebook.com/events/1651264341771384/

sqrviel lol
01-07-2015, 19:22
na stronie energylandii nadal widnieje status pula aktywna przy 49 zł
ENERGYLANDIA – Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze | KINGS OF HARDSTYLE Festival 28.08.15 godz.18:00 (http://energylandia.pl/wydarzenia/kings-of-hardstyle/)

Fire
01-07-2015, 19:26
na stronie energylandii nadal widnieje status pula aktywna przy 49 zł
ENERGYLANDIA – Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze | KINGS OF HARDSTYLE Festival 28.08.15 godz.18:00 (http://energylandia.pl/wydarzenia/kings-of-hardstyle/)


Przy zakupie już II pula.

Festivale w Energylandii - Kup Bilety (http://www.ticket.festival.energylandia.pl/index.php/repertoire.html?id=8&theme=energyhardstyle&uid=01cade69005cba4d50d6acc7655d1d8cdb58271c)

_Robert_
04-07-2015, 15:35
Oczywiście wybieram się, zapowiada się gruba impreza :nuty:, jak by ktoś po drodze mijał Skarżysko-Kamienna (między Radomiem a Kielcami) i mial 2 wolne miejsca w aucie to proszę o kontakt :)

djclub
04-07-2015, 21:29
ale będzie petarda ! ! !

Vinylside
04-07-2015, 22:04
Zacznijmy od tego, że większość Hardstyle'owych eventów ma dogrywkę w postaci gatunku Hardcore co zazwyczaj jest wisienką na tym muzycznym torcie. Tutaj jednak takiej osoby nie ma, a szkoda.

Ogólnie moim zdaniem strasznie ubogi ten line up. Zdecydowanie brakuje osób, które w chwili obecnej robią na scenie największe show; coś jak formacja Da Tweekaz. Zamiast zamulającego Atmozfears lub Frontliner'a mogli dorzucić Adaro. Jestem przekonany, że ten w duecie z Ran-D (jako formacja Gunz for Hire) zrobiłby lepszy klimat niż te dwa wyżej wymienione "cukierki".

Cóż patrząc na line up powiem tak; wole odpuścić, dołożyć trochę kasy i jechać na jakiś holenderski event. Nie wspomnę już nawet o tym, że kupując bilet "obgryzałbym paznokcie" do samego końca, ponieważ na planowanych hardstyle'owych imprezach w klubie Energy 2000 artyści często rezygnują z przyjazdu (tak jak ostatnio D-Block & S-Te-Fan). Mimo wszystko zdaję sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza taka plenerowa impreza organizowana przez tą markę, więc miejmy nadzieję, że z eventu na event będzie tylko lepiej.

Czekam na jakąś relację z imprezy.

Fake_ID
05-07-2015, 20:43
Line Up wręcz wymarzony.. MOCNO się zastanawiam nad przybyciem :)

kiszendor
05-07-2015, 21:45
Zacznijmy od tego, że większość Hardstyle'owych eventów ma dogrywkę w postaci gatunku Hardcore co zazwyczaj jest wisienką na tym muzycznym torcie. Tutaj jednak takiej osoby nie ma, a szkoda.

Ogólnie moim zdaniem strasznie ubogi ten line up. Zdecydowanie brakuje osób, które w chwili obecnej robią na scenie największe show; coś jak formacja Da Tweekaz. Zamiast zamulającego Atmozfears lub Frontliner'a mogli dorzucić Adaro. Jestem przekonany, że ten w duecie z Ran-D (jako formacja Gunz for Hire) zrobiłby lepszy klimat niż te dwa wyżej wymienione "cukierki".

Cóż patrząc na line up powiem tak; wole odpuścić, dołożyć trochę kasy i jechać na jakiś holenderski event. Nie wspomnę już nawet o tym, że kupując bilet "obgryzałbym paznokcie" do samego końca, ponieważ na planowanych hardstyle'owych imprezach w klubie Energy 2000 artyści często rezygnują z przyjazdu (tak jak ostatnio D-Block & S-Te-Fan). Mimo wszystko zdaję sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza taka plenerowa impreza organizowana przez tą markę, więc miejmy nadzieję, że z eventu na event będzie tylko lepiej.

PS; Dopiero po napisaniu posta zauważyłem, że żeś z Gliwic. Chciałem Cię jakoś obronić, bo może miałeś sporo drogi do przebycia ale cóż.. z Gliwic i takie fleki pociskać, no sorry.

Czekam na jakąś relację z imprezy.

Z tego co idzie wyczytać na 4C to Polakowi nigdy nie dogodzisz.Śmiem twierdzić po Twoim komentarzu,że właśnie, że...nie mam ochoty Ci ubliżać. Za tą cenę taki event? Chłopie już tu w sierpniu darmowy robią i komuś się coś nie podoba bo za daleko. Rzucają się na usta najgorsze słowa jakie idzie wymyślić. Oj wstyd być polakiem, wstyd

PS; Dopiero teraz zauważyłem, że z Gliwic jesteś. Chciałem Cię jakoś obronić, bo może daleką drogę do przebycia miałeś ale cóż...z Gliwic i takie fleki pociskać? No sorry..

krystian2608
08-07-2015, 04:07
Zacznijmy od tego, że większość Hardstyle'owych eventów ma dogrywkę w postaci gatunku Hardcore co zazwyczaj jest wisienką na tym muzycznym torcie. Tutaj jednak takiej osoby nie ma, a szkoda.

Ogólnie moim zdaniem strasznie ubogi ten line up. Zdecydowanie brakuje osób, które w chwili obecnej robią na scenie największe show; coś jak formacja Da Tweekaz. Zamiast zamulającego Atmozfears lub Frontliner'a mogli dorzucić Adaro. Jestem przekonany, że ten w duecie z Ran-D (jako formacja Gunz for Hire) zrobiłby lepszy klimat niż te dwa wyżej wymienione "cukierki".

Cóż patrząc na line up powiem tak; wole odpuścić, dołożyć trochę kasy i jechać na jakiś holenderski event. Nie wspomnę już nawet o tym, że kupując bilet "obgryzałbym paznokcie" do samego końca, ponieważ na planowanych hardstyle'owych imprezach w klubie Energy 2000 artyści często rezygnują z przyjazdu (tak jak ostatnio D-Block & S-Te-Fan). Mimo wszystko zdaję sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza taka plenerowa impreza organizowana przez tą markę, więc miejmy nadzieję, że z eventu na event będzie tylko lepiej.

Czekam na jakąś relację z imprezy.

nikt ci nie każe jechać a takich eventów w Polsce jest mało a zwłaszcza za takie pieniądze a D-Block & S-Te-Fan będzie tylko tydzień później niż mieli być

P77
09-07-2015, 13:35
Ha!!!
Ja jestem z Zatora i jestem dumny że taka impra u mnie będzie
Bilety już kupione

Trewq
29-07-2015, 19:27
Taka impreza to coś pięknego :D
Marzyłem o tym by w końcu u nas w Polsce coś takiego zaczęło się dziać..
i jest :P BYLE DO 28 Sierpnia ! :D

Chlopas
30-07-2015, 15:33
Orientuje się ktoś jak wygląda baza noclegowa w tym Zatorze? Da radę znaleźć jakiś nocleg czy pole namiotowe? Wybiera się ktoś na ten event z Wlkp?

Frozen
01-08-2015, 17:12
Też mi brakuje kogoś z HC. Ale i tak Line Up godny :) Ja będę na pewno!

moor
12-08-2015, 14:08
Uwielbiam hardcore, od 10 lat jezdze do holandi belgi, ciesze sie ze w polsce zorganizowali taki festiwal i to bilety po 14 euro w 1puli

Jadę na festiwal z lubina zabiore 3 osoby w dwie strony zrzuta na paliwo
wyjezdzam okolo 12.00 w piątek 28 sierpnia z lubina, wszystko można jeszcze omówić :-)

Konkretnych imprezowiczów zapraszam do kontaktu

Tel: 573 268 193
GG: 1646164
Email: [email protected]

sqrviel lol
17-08-2015, 19:56
do imprezy 11 dni a timetable jeszcze nie ma???

RJEY
25-08-2015, 20:06
chciałbym tam być ;/

dalax
26-08-2015, 10:39
kicha straszna Crypsis, Ran-d sety tylko po 45 min :/

stefan88pt
27-08-2015, 13:53
Sprzedam na enerdzilandie (Kings of hardstyle) Bilet cena 80 zł (do negocjacji)
niestety ale z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogę jechać...

El Ectro
28-08-2015, 15:06
Kupie dwa bilety na szybko. Ktos cos ma? Priv

Papaj
29-08-2015, 09:38
Support - bez oceny
Da Tweekaz - Nie przepadalem za nimi nigdy ale jak solidne 6/10
Technoboy - Duzo reverse bass to sie chwali 7/10 :D
Wildstylez - Słabo na początku pózniej lepiej ale więcej niz 6/10 nie będzie
Noisecontrollers - Słabo, słabo i jeszcze raz słabo, NC powinien trzymać poziom ale wypadł biednie. Moze to jego tracki to już nie to samo? Za dużo dubstepowych dzwiękó niestety ale 4/10
Atmozfears - Po NC musiałem sobie odpuścić i iść na park ;)
Frontliner - Niestety nie dojechał do Zatora
Ran-D - Zdecydowanie najlepszy set, świetnie dobra tracki, bardzo dobra komunikacja z ludźmi 9/10!
Megamix/Fireworks - Całkiem, całkiem ale nie bede oceniał bo raczej to jest widowisko dla oczu a nie uszu i nog :D
Zatox - Solidnie chociaż liczylem na więcej 8/10. Na plus zasługuje nowy track zagrany jako 1 kawałek w secie
Zany - Pozytywne zaskocznie, Zany dość eksperymentalnie (jakieś trapy itp) ale bujało 8/10
Crypsis - Tu już się chillowałem ale z tego co słyszalem mógłbym dać spokojnie 7/10 oczywiście ocena byłaby pewnie wyższa gdybym się bawił ;)
The Prophet - Niestety nie było mi juz dane go usłyszec

Impreza ma potencjał, miłym zaskoczeniem była wielkość sceny wyglądało to wszystko już na poważnie. Dajmy 2-3 lata i może się rozwinąć na coś większego (zapewne kosztem ilość HS). Ludzie widać że czuli klimat chociaż byłem w szoku gdy widziałem jakiś gości pod wąsem z 5 letnim dziecmi którzy przyjechali bo bilet do Energylandi wychodził 50zł taniej, idiota.

See you next year :)

sqrviel lol
29-08-2015, 11:04
Da Tweekaz , Noisecontrollers słabiutko, Wildstylez na poczatku słodko potem juz troche lepiej
Technoboy to na co czekałem tak się wyskakałem jak nigdy
Atmozfears dobrze, ale to co zrobił Ran-D i Zatox miazga. Najlepszy motyw jak Zatox puścił słynny kawałek z filmu Qlimax 2003 który grał Bass D & King Mathew. Zany troche za dużo experyment z dubstepem i trapem ale kilka klasyków sie pojawiło.

Impreza ma ogromy potencjał aby ją cyklicznie powtarzać, Żadnych zastrzeżeń do organizacji.
Szkoda tylko że Frontlinera nie było......


A tak Ran-D robił miazge :)
jak znacie trackliste to zapodajcie

watch?v=16wpIHo-trE&feature=youtu.be

Cyclone
30-08-2015, 09:45
Nie rozumiem narzekania na cukierkowość niektórych setów. To był festiwal outdoorowy więc NU nie powinno brakować. Organizacyjnie widać było że to już miała być poważna impreza i tak w sumie było. Według mnie Energylandia podołała zadaniu. Pozostaje się tylko cieszyć że pojawiło się kolejne miejsce organizacji dużych festiwali w Polsce. Osobiście wróciłem mega zadowolony i już teraz staram się namówić więcej znajomych na impreze w przyszłym roku bo warto.

Dzikovsky
30-08-2015, 14:03
Szczerze ? Gdy pierwszy raz zobaczyłem, że KoH ma być organizowany w Polsce, byłem bardzo zaskoczony (chyba jak większość). Kolejne co mi przyszło na myśl, oczywiście po zakupieniu biletów, to to czy organizatorzy wiedzą za co się tak naprawdę biorą. Line-up był dla mnie był znakomity - szczególnie jak na pierwszą taką imprezę, szczególnie że dołączyło do niego DaTweekaz.

Od samego parkowania pod Energylandią po wyjazd zwieńczony dmuchaniem świeczki u nawet miłego policjanta (wielki + dla organizatorów) - wyśmienicie.
Ogłaszane wcześniej sztywne wpuszczanie od 18 okazało się papierową teorią, nie było problemu z wnoszeniem przedmiotów, które podobno miały być zakazane, duża ilość obsługi sprawiała, że nie trzeba było czekać 20min w kolejce po "Kroplę Beskidu", sprzątaczki, które uwijały się koło stolików i przy scenie pozwalały nie odgarniać sterty kubków po piwie - nogą (przynajmniej do 2 nie było stert śmieci).
Co do setów - uciekłem w połowie Technoboy'a na park (nie ze względu na muzykę tylko na przerwę ;) ) jednak słyszałem reversy, nie porwał mnie Noisecontrollers po którym spodziewałem się więcej, a największą stratą jak dla mnie był Frontliner, na którego czekałem najbardziej. Cóż, pech to pech. Nie miał na to wpływu. MC nie zawiedli ale to to chyba było bardzo mało prawdopodobne ;) Generalnie świetny występ DaTweekaz, Atmozfears'a, Zany'iego. Po ostatnim, uciekłem ze względu na zmęczenie kierowcy. Pokaz sztucznych ogni z mixem był w porządku, jednak albo mi się wydawało albo początek był jakiś niedograny. Poza tym mogłyby być troszkę ambitniejsze wizualizacje, aniżeli twarz Sfinksa, buddy i cholera wie czego, zmieniającego się co chwila. Jednak są to szczegóły, które (mam nadzieję) na przyszły rok organizatorzy dograją. Dla mnie spisali się bardzo dobrze i liczę na to, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej !

PS: Liczyłem na zakup jakiejś koszulki, ew. gadżetów i się przeliczyłem oraz hymnu całej imprezy (zapowiedzi artystów były, a hymnu już nie - szkoda). Średnia wieku też mnie zdziwiła ale niektórzy chyba nie wiedzieli gdzie tak na prawdę idą albo szli jedynie do parku, po to by mieć o połowę taniej.

Impreza dla mnie baaardzo udana, liczę na jeszcze lepszą powtórkę, serdecznie wszystkim dziękuje :)

D!G!
30-08-2015, 18:54
Hardstyle to nie mój klimat, jednak za namową Pawła (Pavlak77) postanowiłem spróbować czegoś innego jeśli chodzi o gatunki muzyczne i absolutnie nie żałuje tej decyzji ponieważ Festiwal w mej ocenie sprostał wyzwaniu w 100 procentach.

Wszystko zostało przygotowane profesjonalnie w dosłownym tego słowa znaczeniu, zarówno publiczność jak i wykonawcy dali niezłego czadu - było widać że ludzie świetnie się bawili i Ci młodsi i Ci nieco starsi : )

Jeśli chodzi o kwestię kupna napojów, czy też jedzenia świetnie zostało to rozegrane w postaci tzw żetonów przez co nie było kolejek, co za tym idzie -> wszystko sprawnie i szybko szło.

Jakby nie patrzeć duży plus to również atrakcje w postaci EnergyLandii wliczonej w cenę biletu, nie spotkałem się jeszcze by w tej cenie było tak sporo do zaoferowania w Polsce. Dla jednych może coś dziwnego, dla drugich z pewnością tak jak wyżej wspomniałem duży plus - bo przecież zawsze warto skorzystać z czegoś co jest kilka kroków od sceny.

Jak wspomniałem wcześniej nie słucham na co dzień tej muzyki, dlatego mogę się nie znać; ale dla mnie najlepiej wypadli Da Tweekaz i Noisecontrolers.

Wildstylez okej, jednak bez większego szału. Technoboy niestety nie miałem okazji słyszeć, ale z tego co czytam to spisał się dobrze. Atmozfears mnie akurat w ogóle nie przekonał. Ran-D bardzo mocno, dobrze przy Jego secie bawiłem się - natomiast Zatox 50|50 (ogólnie bardziej w pozytywną stronę). Niestety reszty nie miałem (nie mieliśmy) okazji słyszeć ponieważ zebraliśmy się do domu.

Ten Megamix|Fireworks w mej ocenie wypadł świetnie, naprawdę świetny efekt który dodał jeszcze lepszego uroku całej Imprezie :)

Na tego typu Festiwale|Imprezy naprawdę warto wybrać się, nawet z ciekawości.

Jestem bardzo zadowolony z całokształtu tej Imprezy i niczego nie żałuje - jeśli faktycznie będzie ona cykliczna to za rok również wybiorę się. Może inni Organizatorzy wezmą przykład z "Kings of Hardstyle" i będą bardziej konkurencyjni - jednak obecnie to raczej mało prawdopodobne.

Ja również Wszystkim Dziękuje i Do Zobaczenia za Rok! : D

kiszendor
30-08-2015, 23:25
Krótko i na temat:

Energy po raz kolejny pokazała środkowy palec konkurencji i odjechała w siną dal.

Za tą cenę nie spodziewałem się cudów ale, ale wyszło inaczej.

Było dobrze a nawet bardzo dobrze, jedyny mankament to cena wody, jeśli planują zrobić z tego cykliczną imprezę powinni ten szkopuł dopracować.

DJ Amitherei
31-08-2015, 00:23
https://www.facebook.com/EnergyLandia/posts/682959635139465

polecam filmik ;)

Ogólnie festival bardzo udany, HS MNÓSTWO! to co trzeba :) To co, za rok jazdaaaa?!!?! :D :D

P77
31-08-2015, 15:50
Witam
Może zacznę tak:
Moja przygoda z HardCore zaczęła się w 93 roku od składanek Thunderdome a dokładnie od drugiej części gdzie byli tacy wykonawcy jak "The Prophet", "Sorcerer", Buzz Fuzz itp.
Teraz mój gust nieco zelżał i podchodzą do mnie bardziej delikatne dźwięki (trance progressive, house, tech house).
Ale oczywiście nie mogłem sobie odpuścić takiej imprezy chociażby z tego względu że odbyła się ona w moim mieście :P
Dla mnie najlepiej wypadł "Da Tweekaz" i "Noisecontrolers"
Reszta dla mnie troszkę za mocno. Czekałem na swojego faworyta "The Prophet" ale grał bodajże około 3 nad ranem a my niestety zmyliśmy się do domu około pierwszej.
Taka impreza za taką kasę (kupiłem bilet za 49 zł) to dla mnie świetna sprawa i do tego cały park do dyspozycji :yes:
Wielkie podziękowanie dla Grzegorza (Dj.DiGi) który zjawił się na imprezie i bawiliśmy się pod samą sceną wyśmienicie!!! :swir:
Myślę że za rok będzie jeszcze lepiej i dorzucą festiwal może trance lub house hehe
Dorzucę zdjęcia za niedługo
Dziękuje Wszystkim za przybycie i do ZOBACZENIA ZA ROK :P

http://s4.postimg.org/gfqkwbawd/11999297_856681274387575_1995201096_o.jpg
Od lewej: DiGi,Pavlak,Olaf

http://s22.postimg.org/xbhqznmip/11995354_856681131054256_439600674_o.jpg
Od lewej: Grzegorz,Paweł

skyterror
31-08-2015, 18:00
Wspaniale się bawiłem i taką imprezę mogę spokojnie polecić każdemu.
Rozpoczynając od rundy po wszystkich atrakcjach parku, kontynuując na jedzeniu w "Ociekających kurczakach" :)
i kończąc w końcu w miejscu gdzie impreza się tak naprawdę zaczęła, czyli pod scena o 19:30.
Da Tweekaz świetnie rozruszali publikę, a mc Villain idealnie im w tym pomagał, jak równiez reszcie dj'ów.
Noisecontroller trochę markotnie, nie komunikował się zbytnio z tłumem, ale co wybawiłem się na "The sorce code of creation" to moje :D
Przyjemnie było posłuchać kilku klasyków zarówno od Wildstylez'a jak i od Technoboya, przy czym revers od drugiego niósł się chyba aż do Krakowa.
.
Mniej-więcej od tej pory stałem przy samej scenie i muszę stwierdzić że jak np u Crypsisa to zdawało egzamin (bo to ewidentnie było najpotężniejsze pier***nięcie na tym festiwalu i poza nim nie było nic słychać), to u Atmozfearsa też było słychać tylko bass, chyba niestety na jego secie powinienem był się oddalić nieco, bo Gold Skies nie brzmiało tak jak oczekiwałem.
.
inZanyty tak jak obiecywał na fb zaczął się bawić również innymi stylami, co oczywiście spotkało sie z różnym odbiorem, jak dla mnie cały set na plus bo usłyszałem kilka klasyków i zany miał dobrą komunikację z tłumem.
.
Zatox i Prophet na bardzo wysokim poziomie. Obydwaj super sobie poradzili zarówno wspaniałe sety jak i roztańczona gawiedź są tego najlepszym przykładem.
(Bo tak, byłem jak widać u góry, jedną z niewielu osób które dotrwały do końca)
A to co robił mc "ten murzyn", z którym to przyjechał Papcio Prophet to już bajka i żaden inny mc nie rozpieprzył tak sceny jak on ( bardzo na plus "marshall master - i like it loud" bo takiego aplauzu dawno nie widziałem)
.
I tu dochodzimy do puenty - do setu Ran-D, który moim skromnym zdaniem można ocenić jako najlepszy na festiwalu. Tracki idealnie dobrane i ułożone, kilka odpowiednich toolów, przy których wszyscy się bawili, świetna komunikacja z tłumem, pozytywne nastawienie, kilka sefików i świetna współpraca z mc Renegatem który oczywiście dawał z siebie wszystko przez cały festiwal i wielokrotnie wychodził do ludzi i robił sobie z nimi zdjęcia (mam, załapałem się :D )
.
Podsumowując, Festiwal Kings of Hardstyle na wielki plus, polecam wszystkim i czekam na następną edycję :D

Papaj
29-01-2016, 23:29
W końcu aftermovie

CbPnyCo6UHc