PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Uchodźcy z Afryki na stałe w Polsce? Nowy projekt UE


PostScriptum
15-04-2015, 16:51
"W połowie maja Komisja Europejska ma przedstawić „Nową agendę w sprawie migracji”. Ten sztandarowy projekt szefa KE Jeana Claude’a Junckera stawia na „solidarność” między krajami UE w dzieleniu się obciążeniami jakie wynikają z napływu afrykańskich imigrantów do Europy. A co za tym idzie, Polska w imię europejskiej solidarności może zostać zmuszona do przyjmowania wyznaczonych przez Brukselę imigrantów.

Nowy projekt unijnych dygnitarzy ma polegać na przyjmowaniu imigrantów, których liczba uzależniona będzie od liczby mieszkańców danego kraju. Zgodnie z tym scenariuszem Polska musiałaby wówczas przyjąć pod swoje skrzydła nieproporcjonalnie dużo przybyszów z krajów afrykańskich. Jeden z eurodeputowanych Dimitris Awramopulos zaapelował nawet do wszystkich krajów członkowskich by te zdecydowały się na konkretne działania, wykazując tym samym solidarność z krajami, które przyjmują uchodźców. Dodał także, że taka sytuacja będzie z pewnością pewnym novum dla niektórych państw, ale w imię solidarności europejskiej będą one musiały się do niej dostosować.

Prosto z mostu - Uchodźcy z Afryki na stałe w Polsce? Nowy projekt UE (http://prostozmostu.net/kraj/uchodzcy-z-afryki-na-stale-w-polsce-nowy-projekt-ue)
Polskę zaleją uchodźcy z Afryki? - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości (http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-polske-zaleja-uchodzcy-z-afryki,nId,1717044)


Tak zebyscie byli przygotowani na to co bedzie :tatice_04:
No ale skoro Ukraincom dajemy 300 000 000 zlotych to i czarnych tez bedziemy w stanie utrzymac :thumbsup:

Shepard
15-04-2015, 17:54
Mam nadzieję, że ten projekt nie przejdzie. Nie jestem co prawda rasistą, ale nosz k**** mać, kto ich by u nas utrzymywał? Osobiście uważam, że każda ewentualna złotówka, wydana na ten cel przez rząd, byłaby zmarnowana. Jak sobie pojedyncze kraje nie radzą z falą emigrantów to jest to ich problem a nie całej Europy, w tym nasz.

Nesther
15-04-2015, 18:16
No chyba ich po*****o, jeszcze na czarnych może mamy zapier***ać.. Niech ich odsyłają tam skąd przybyli, a nie pozwalają im się osiedlać, a potem płaczą, że jest ich za dużo. Banda kretynów. Brakuje mi w Polsce meczetów, szariatów, gwałtów zamachowców i może jeszcze islamu jako głównej religii. Co oni chcą z Polski zrobić drugą Szwecję czy Francję? Niech te kraje, które kiedyś miały w Afryce swoje kolonie biorą ich do siebie. Skoro kiedyś murzyni robili na nich to teraz niech oni robią na murzynów. Większość Polaków ma już wystarczająco problemów, a ta banda idiotów z unii chce żebyśmy dodatkowo łożyli na murzynów, którzy tylko czekają żeby dostać zasiłek i nic nie robić.Chociaż z drugiej strony przy naszej obecnej władzy raczej im się u nas nie spodoba i spier**lą sobie gdzie indziej hehe :)

Tomaszzz
15-04-2015, 21:43
Toż to malo u studentów ciapatych, skośnookich, czy tez murzynów? Jestem stanowczo na NIE.

graham14
16-04-2015, 08:12
Przecież to jest wszystko chore. Co się dzieje w tym kraju?
Jacyś jeb*ani uchodźcy, cyganie i inni przyjeżdzają do nas. Dostają zasiłki 2 tysiące i mieszkanie. Tak samo ci studenci z zgranicy, tez dostają kupę kasy i mieszkanie. A MY RODOWICI POLACY dostajemy jakieś ochłapy rodzinnego po 100zł na dziecko czy coś. Co tu kur*wa jest???
Oni żyją z zasiłków, nic nie robią , a my zapie*dalamy jak woły i mamy mniej niż oni.
Wciskają nam jakieś kit że płaca minimalna jest okolo 4 tysięcy. Przecież do jakieś żarty. Mało kto tyle pięniędzy w łapie trzymał składając przez lata.
Wciskają nam, że niby jakaś karta dużej rodziny, udogodnienia. A w rzeczywistości można nią sobie w du*ę wsadzić. Jakieś zniżki w sklepach z biżuterią i koszulami po 300zł, muzeach i teatrach. No już widzę jak rodzina wielodzietna, która ledwo łączy koniec z końcem skorzysta ze zniżki i leci do teatru.
Dla kogo to jest kraj? DLA NAS CZY OBCOKRAJOWCÓW I ZŁODZIEJI???

PostScriptum
16-04-2015, 08:45
Dla kogo to jest kraj?

nie wiem dla kogo ale na pewno nie dla Polakow, zreszta taki kraj zbudowali nam rodzice i dziadkowie, nalezaloby ich zapytac dla kogo budowali kraj po wojnie

EqualStudio
16-04-2015, 20:41
nie wiem co gorsze, inwazja czarnych muzułmanów czy gruzojadów