PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Tom Swoon @ Klub House of Sound, Lublin


Trush
21-03-2015, 11:53
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11069386_10155278492165702_3441919068854988511_n.j pg?oh=c8f733ba84350b9ec2c10ae529c2d2ad&oe=5572E184&__gda__=1438212465_a2cdc27fb6ba8eb3820e641439e54ff 3


Dj's:
::: Tom Swoon (https://www.facebook.com/TomSwoon) (Ultra Records / Armada / Spinnin)
::: Thomas Cloud (https://www.facebook.com/thomascloudofficial) (WLSH / Warsaw)
::: Kamil Pankowski (https://www.facebook.com/pankowskiii) (HoS / Lublin)


Bilety: 20 PLN


Więcej informacji wkrótce...

Fanpage Klubu @ Facebook (https://www.facebook.com/hoslublin)

Wydarzenie @ Facebook (https://www.facebook.com/events/949112955112488)

Dervis
25-03-2015, 16:53
bede tam z pewnoscia, czekam jeszcze moze na jakies zaskoczenie co do tego eventu : >

qwertyuiop123
26-03-2015, 16:37
Ja również będę, jestem strasznie ciekawy ile osób będzie ;D Mam nadzieje że ten klub zmieni w końcu scene klubową w Lublinie ;)

overem
27-03-2015, 13:14
Ja również będę, jestem strasznie ciekawy ile osób będzie ;D Mam nadzieje że ten klub zmieni w końcu scene klubową w Lublinie ;)

Ja również się wybieram i również wyrażam nadzieje, że coś ruszy się w tym Lublinie.

Tak w ogóle to jak to jest z tym wejściem, bo pisze, że od 20 do 22 jest za darmo wejście z listy, a później bilety po dwie dychy

Dervis
27-03-2015, 15:51
od 21 do 22 LISTA FB wchodzi za darmo, od 22:00 za 20 PLN : ]

Fugeo
27-03-2015, 19:11
Też będę.

P.S 30 maja ma zagrać Blinders :]

maaarcin741
28-03-2015, 12:13
Również obecny, mam nadzieję, że HoS powali na łopatki wszystkie inne "kluby" w naszym mieśćie :)

P.S Na fanpage klubu można przeczytać, że w 2015 mają pojawić się tacy artyści jak: DJ Juicy M, Tchami, Tony Junior i pewien artysta/duet z rankingu TOP 20 DJ'S MAG 2014.
Będzie miazga!

qwertyuiop123
30-03-2015, 15:25
Również obecny, mam nadzieję, że HoS powali na łopatki wszystkie inne "kluby" w naszym mieśćie :)

P.S Na fanpage klubu można przeczytać, że w 2015 mają pojawić się tacy artyści jak: DJ Juicy M, Tchami, Tony Junior i pewien artysta/duet z rankingu TOP 20 DJ'S MAG 2014.
Będzie miazga!

Jestem bardzo ciekaw kto bedzie tym artysta z TOP 20 ;) Ogólnie klub zapowiada się mega, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;p

piotrekk6
31-03-2015, 13:10
Również obecny, mam nadzieję, że HoS powali na łopatki wszystkie inne "kluby" w naszym mieśćie :)

P.S Na fanpage klubu można przeczytać, że w 2015 mają pojawić się tacy artyści jak: DJ Juicy M, Tchami, Tony Junior i pewien artysta/duet z rankingu TOP 20 DJ'S MAG 2014.
Będzie miazga!


Jeżeli to prawda to sukces klubu murowany. Jedyny klub w Lublinie w którym zagrają ludzie którzy coś znaczą na światowej scenie muzyki tanecznej.

Swoją drogą jak ciekawe ile ludzi ściągnie otwarcie klubu a przede wszystkim Tom Swoon. Ja na pewno będę.


Jestem bardzo ciekaw kto bedzie tym artysta z TOP 20 ;) Ogólnie klub zapowiada się mega, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;p

Może nawet dueat artystów. Dimitri Vegas & Like mike :D


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mowa była o jakimś konkursie w którym będzie można wygrać bilety na to wydarzenie. Wiadomo już coś?

_Hortex
31-03-2015, 21:23
Dziwne, że tak ludzi ciągnie na tego Swoona cały czas. Chyba dlatego, że jest znany troche bardziej. 2x byłem na jego secie podczas cyklów WLSH w Capitolu w warszawie i wcześniejsze osoby z LU zdecydowanie przewyższały go klasą grania i doboru tracków. Nie ma co się podniecać - gwarantuje :) Ciekawe ile z zapowiedzi tego klubu sie sprawdzi w praktyce, oby jak najwięcej, bo przydałoby sie w lublinie takie miejsce :)

maaarcin741
03-04-2015, 08:34
.
Swoją drogą jak ciekawe ile ludzi ściągnie otwarcie klubu a przede wszystkim Tom Swoon.


Na wydarzeniu na fb jest już zapisanych 1,5k osób, i pewnie do klubu wybierze się z 20-30% :D


Może nawet dueat artystów. Dimitri Vegas & Like mike :D



Bardzo możliwe, stawiałbym również na W&W lub Blasterjaxx :)

Dervis
04-04-2015, 13:34
no chyba zartujecie ze takie gwiazdeczk przyjada ; x
kosztowaliby tyle, co 70% wartosci utworzenia tego miejsca...
stawiam na DVBBS

qwertyuiop123
04-04-2015, 18:35
Dziwne, że tak ludzi ciągnie na tego Swoona cały czas. Chyba dlatego, że jest znany troche bardziej. 2x byłem na jego secie podczas cyklów WLSH w Capitolu w warszawie i wcześniejsze osoby z LU zdecydowanie przewyższały go klasą grania i doboru tracków. Nie ma co się podniecać - gwarantuje :) Ciekawe ile z zapowiedzi tego klubu sie sprawdzi w praktyce, oby jak najwięcej, bo przydałoby sie w lublinie takie miejsce :)

Fakt ze podczas ostatniego WLSH Swoon trochę słabiej zagrał niż zawsze, nie oznacza że w Lublinie akurat musi zagrać słabego seta ;| ;| Również byłem na kilku jego setach i jestem całkiem innego zdania. Według mnie jest to człowiek nieobliczalny, oczywiście w pozytywnym znaczeniu każdy jego set ma inny klimat, raz dużo grał electro/electro-progressive a raz gra dużo bardzo dużo melodycznych progressivów przy których można się ostro wyszaleć. Szczerze mówiąc jestem strasznie ciekawy jakiego seta zagra w HoS'ie i reakcji crowdu oraz samego wyglądu klubu...

Na wydarzeniu na fb jest już zapisanych 1,5k osób, i pewnie do klubu wybierze się z 20-30% :D




Bardzo możliwe, stawiałbym również na W&W lub Blasterjaxx :)



Narazie możemy się spodziewać dużo polaków oraz zagranicznych dji z tego niższego poziomu wątpie żeby ktoś z TOP30 DJ MAG :p Ja osobiście chciałbym usłyszeć Dannica,Dyro,Juliana Calora ;p Mam nadzieje że w końcu coś się zacznie dziać w tym Lublinie, i życzę temu klubowi jak najlepiej ;)

kombajnista1
13-04-2015, 17:30
za daleko, nie mogłem być, a jak było w ogóle??

Dervis
14-04-2015, 18:44
impreza jest w ten weekend, z takimi pytaniami to do wrozbity Macieja : D
ja osobiscie nie moge sie doczekac aby tam juz byc : >

vtecpl
17-04-2015, 20:02
powiem szczerze - nie jaram się. marzyłem o takim miejscu w Lublinie jakieś dwa lata temu jak EDM był warty cokolwiek, a nie teraz gdy gatunek został wyeksploatowany do granic możliwości... Ide zobaczyć klub, ide posłuchać Swoona bo lubie jego kawalki (należy według mnie do tej "dobrej strony" EDM), jeśli będzie Blinders lub ktokolwiek inny kto robi muzyke lepszą niż beznadziejne stopowe bigroomy czy pompki w stylu vinai też pewnie się wybiore. natomiast jak mam być szczery to nie wróżę wielkiego sukcesu klubowi... widać na pierwszy rzut oka nawet na zdjęciach że jest wielki, świetnie wyposażony i że ktoś włożył w niego masę pieniędzy a także pracy. Niestety jednak zrobił to nieco za późno, gdyż moda na edm, koszulki w gwiazdki i czapeczki z prostym daszkiem powoli odchodzi a można zauważyć że na to nastawiony jest klub... Szkoda, czekałem na takie miejsce bardzo długo i kiedy już moje (i nie tylko) gusta się zmieniły to wymarzony klub właśnie powstaje. Mam nadzieję że się mylę i miejsce okaże się bardziej "wielogatunkowe" niż się spodziewam oraz życzę Im jak najlepiej, żeby pokazywali edm z dobrej strony ale niestety obawiam się że wystartowali z rok za późno :(

qwertyuiop123
18-04-2015, 13:49
powiem szczerze - nie jaram się. marzyłem o takim miejscu w Lublinie jakieś dwa lata temu jak EDM był warty cokolwiek, a nie teraz gdy gatunek został wyeksploatowany do granic możliwości... Ide zobaczyć klub, ide posłuchać Swoona bo lubie jego kawalki (należy według mnie do tej "dobrej strony" EDM), jeśli będzie Blinders lub ktokolwiek inny kto robi muzyke lepszą niż beznadziejne stopowe bigroomy czy pompki w stylu vinai też pewnie się wybiore. natomiast jak mam być szczery to nie wróżę wielkiego sukcesu klubowi... widać na pierwszy rzut oka nawet na zdjęciach że jest wielki, świetnie wyposażony i że ktoś włożył w niego masę pieniędzy a także pracy. Niestety jednak zrobił to nieco za późno, gdyż moda na edm, koszulki w gwiazdki i czapeczki z prostym daszkiem powoli odchodzi a można zauważyć że na to nastawiony jest klub... Szkoda, czekałem na takie miejsce bardzo długo i kiedy już moje (i nie tylko) gusta się zmieniły to wymarzony klub właśnie powstaje. Mam nadzieję że się mylę i miejsce okaże się bardziej "wielogatunkowe" niż się spodziewam oraz życzę Im jak najlepiej, żeby pokazywali edm z dobrej strony ale niestety obawiam się że wystartowali z rok za późno :(

Ja również się wybiore bardziej z tego żeby zobaczyć jak wygląda klub i co tam grają, jeśli mi się spodoba to będę tam często dosyć pewnie zaglądał :)

overem
18-04-2015, 17:43
powiem szczerze - nie jaram się. marzyłem o takim miejscu w Lublinie jakieś dwa lata temu jak EDM był warty cokolwiek, a nie teraz gdy gatunek został wyeksploatowany do granic możliwości... Ide zobaczyć klub, ide posłuchać Swoona bo lubie jego kawalki (należy według mnie do tej "dobrej strony" EDM), jeśli będzie Blinders lub ktokolwiek inny kto robi muzyke lepszą niż beznadziejne stopowe bigroomy czy pompki w stylu vinai też pewnie się wybiore. natomiast jak mam być szczery to nie wróżę wielkiego sukcesu klubowi... widać na pierwszy rzut oka nawet na zdjęciach że jest wielki, świetnie wyposażony i że ktoś włożył w niego masę pieniędzy a także pracy. Niestety jednak zrobił to nieco za późno, gdyż moda na edm, koszulki w gwiazdki i czapeczki z prostym daszkiem powoli odchodzi a można zauważyć że na to nastawiony jest klub... Szkoda, czekałem na takie miejsce bardzo długo i kiedy już moje (i nie tylko) gusta się zmieniły to wymarzony klub właśnie powstaje. Mam nadzieję że się mylę i miejsce okaże się bardziej "wielogatunkowe" niż się spodziewam oraz życzę Im jak najlepiej, żeby pokazywali edm z dobrej strony ale niestety obawiam się że wystartowali z rok za późno :(

Owszem, taki klub powinien już ze 2 lata temu powstać, ale lepiej późno niż wcale. W LBN jeszcze 2 lata temu ludzie nie wiedzieli co to jest EDM, ale dopiero teraz rozpoczął się mega hype na to. Ja również liczę, że będą zapraszani artyści, którzy wyróżniają się stylem, a nie klepią te same dźwięki w każdym kawałku (pozdro bracia Vinai i DVBBS)

piotrekk6
18-04-2015, 20:35
Narazie możemy się spodziewać dużo polaków oraz zagranicznych dji z tego niższego poziomu wątpie żeby ktoś z TOP30 DJ MAG :p Ja osobiście chciałbym usłyszeć Dannica,Dyro,Juliana Calora ;p Mam nadzieje że w końcu coś się zacznie dziać w tym Lublinie, i życzę temu klubowi jak najlepiej ;)
Dannic czy Dyro to chyba nie te progi, ale to tylko moje spekulacje. Ale jeśli by mieli tu grać, to jestem pierwszy w kolejce po bilety. Na prawdę chciałbym żeby ten klub rozwinął się do tego stopnia. Byłoby gdzie spędzić sobotnią noc z satysfakcją

powiem szczerze - nie jaram się. marzyłem o takim miejscu w Lublinie jakieś dwa lata temu jak EDM był warty cokolwiek, a nie teraz gdy gatunek został wyeksploatowany do granic możliwości... Ide zobaczyć klub, ide posłuchać Swoona bo lubie jego kawalki (należy według mnie do tej "dobrej strony" EDM), jeśli będzie Blinders lub ktokolwiek inny kto robi muzyke lepszą niż beznadziejne stopowe bigroomy czy pompki w stylu vinai też pewnie się wybiore. natomiast jak mam być szczery to nie wróżę wielkiego sukcesu klubowi... widać na pierwszy rzut oka nawet na zdjęciach że jest wielki, świetnie wyposażony i że ktoś włożył w niego masę pieniędzy a także pracy. Niestety jednak zrobił to nieco za późno, gdyż moda na edm, koszulki w gwiazdki i czapeczki z prostym daszkiem powoli odchodzi a można zauważyć że na to nastawiony jest klub... Szkoda, czekałem na takie miejsce bardzo długo i kiedy już moje (i nie tylko) gusta się zmieniły to wymarzony klub właśnie powstaje. Mam nadzieję że się mylę i miejsce okaże się bardziej "wielogatunkowe" niż się spodziewam oraz życzę Im jak najlepiej, żeby pokazywali edm z dobrej strony ale niestety obawiam się że wystartowali z rok za późno :(


Fakt że późno, ale dla nas którzy znam się na gatunkach wiemy co to EDM. Wielu znajomych którzy pytają mnie co słucham robią krzywe miny jak odpowiadam że EDM - a co to takiego? nie znam. Przyznam ci kolejny raz rację jak mówisz że klub doinwestowany, ale sukces odniesie. Shine sie wypala, Czekolada też tam szału nie robi. HoS odniesie sukces, bo jest o krok dalej niż konurencja. Co do samej muzyki. EDM stał się zbyt popularny i artyści tacy jak vinai(celowo z małej litery) zaczęli czerpać z niej garściami. Ale zobacz czego ludzie słuchają. Widze że coraz częściej sięgają po Alesso, Nickiego Romero czy Hardwella. Aż miło się robi gdy ktoś zamiast Nieckika wrzuci na tablicę Krewellę.

vtecpl
21-04-2015, 11:55
powiem tak - byłem, łeb urwało :) chyba troche pochopnie ich oceniłem. moim zdaniem klub musi koncentrować się nie na cotygodniowym graniu (Czekolady, Creamu i podobnych w tym nie dogoni, wg mnie na zwykłą powszednią imprezę lepiej nadają sie house trapy itp) ale na robieniu co jakiś czas mocnego wydarzenia tak jak miało to miejsce na otwarciu. Jeśli następne imprezy będą chociaż w połowie tak dobre jak opening to ten klub zniszczy wszystko :)

piotrekk6
23-04-2015, 09:35
powiem tak - byłem, łeb urwało :) chyba troche pochopnie ich oceniłem. moim zdaniem klub musi koncentrować się nie na cotygodniowym graniu (Czekolady, Creamu i podobnych w tym nie dogoni, wg mnie na zwykłą powszednią imprezę lepiej nadają sie house trapy itp) ale na robieniu co jakiś czas mocnego wydarzenia tak jak miało to miejsce na otwarciu. Jeśli następne imprezy będą chociaż w połowie tak dobre jak opening to ten klub zniszczy wszystko :)

Zgadzam się. Jedyny minus to taki, że nie za bardzo rozumiałem co Tom mówił przez mikro bo dźwięk zlewał się z muzyką/otoczeniem. Ale impreza przednia, super występ kazdy sie dobrze bawił, publiczność dała rade. Klub też spoko. Mili ludzie, bez chamówy normalnie byłem miło zaskoczony.