PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Airbeat One Dance Festival 2015: 16.07.15 - 19.07.15


Strongbow
28-02-2015, 12:18
Airbeat One - Dance Festival 2015

LINE-UP
(in alphabetical order) first announcements:

// MAINSTAGE (in alphabetical order)
Alesso, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand, Nicky Romero, Steve Aoki, Zedd....
Borgeous, Danny Avila, Deniz Koyu, Makj, Noize Generation, Ostblockschlampen, Tujamo


// MAINCIRCUS (in alphabetical order)
Atmozfears, Audio-freq, Bass Modulators, Brennan Heart, Code Black, Coone, Da Tweekaz, Dettox, Frequencerz, Frontliner, Korsakoff, Neophyte, Psyko Punkz, Technoboy, The Prophet, Stephanie, Wildstylez, Zatox ....


// TERMINAL (in alphabetical order)
Robin Schulz, Oliver Heldens, Lexy & K-Paul
(in alphabetical order)
Aka Aka feat. Thalstroem live, A.N.A.L., Bebetta, Danny Avila presents More, Drauf & Dran, Felix Jaehn, Format:B, Glanz & Ledwa, Gestört aber Geil, Hanne & Lore, Hochanstaendig, Holgi Star, Lexer, Nico Pusch, Oliver Schories, Rich vom Dorf, Sascha Braemer, Stefan Biniak, Sound Playerz, Thomas Lizzara, Twopack, Wankelmut, Watermät, Zwette



// 2ND STAGE
Astrix, Captain Hook, Liquid Soul, Bubble, Morten Granau, X- Noize, Phaxe, Coming Soon, Major 7, Time in Motion, Ritmo, Interactive Noise, Audiomatic, Alter Nature, Mindwave, Fire Starter, DZP, Eco & Au.ge, Dottex, Dani Sak, Si-Moon, Monod, Synsoniq, Connexx, Cubixx, Anneli, Benzoo, Iovan, Feix, Arnox, Marcello Di, Soultool, Open Source, Johan, Matzen, Silence, Kley Sky, Schrittmacher, Syncron
(http://www.airbeat-one.de/lineup/)
more cooming soon...

Cena (E-Ticket)
Airbeat One 2014 Tickets (http://www.airbeat-one.de/tickets/)
Karnet: 101,90 EUR

Camping
(tylko dla osoby które mają wykupiony Karnet)
Od czwartku:
Od piątku:
Od soboty:


Lokalizacja
Flugplatz 1, 19306 Neustadt-Glewe
Airbeat One 2014 - Location (http://www.airbeat-one.de/location/)

Aftermovie
2014
fnwJKPvRQHk

2013
aqBH0WUtj1I

Info
Airbeat One 2015 | Dance Festival | 16. - 19.07.2015 (http://www.airbeat-one.de)
https://www.facebook.com/airbeatone

Strongbow
07-03-2015, 11:27
prosze poprawic date w tytule :P

swiety1o34
08-03-2015, 21:55
Znajdzie sie ktos kto powiemcos wiecej na temat tego eventu, poniewaz wybieram sie do Neustadt ? :)

Fake_ID
09-03-2015, 22:11
To się nazywa Event.. chetnie bym się wybrał, zwłaszcza na MAINCIRCUS. Pozostaje mi póki co pomarzyć.

Strongbow
10-03-2015, 19:52
Znajdzie sie ktos kto powiemcos wiecej na temat tego eventu, poniewaz wybieram sie do Neustadt ? :)
Byłem w zeszłym roku i prawdopodobnie w tym też będę :)
Jak Ci pomóc?

BTW:
Next announcement for 2015 ‪#‎airbeatone‬ (https://www.facebook.com/hashtag/airbeatone?source=feed_text&story_id=10152754239606864)
Oliver Heldens @ Terminal Stage

swiety1o34
10-03-2015, 21:52
Napisz kilka slow o tym festiwalu, jak z cenami,organizacja, ludzmi itp. Kilka luznych i pogladowych informacji z Twojego punktu widzenia hehe :-)

orwell14
11-03-2015, 17:07
Pisz całą relację, świetnie to wygląda ;)

Strongbow
12-03-2015, 16:23
Od czego by tu zacząć :D
Festival się zaczyna już w czwartek, ale wtedy chyba grają tylko na jednej lub dwóch scenach (na Mainstage dopiero od Piątku). Dokładnych cen już nie pamiętam, ale w sumie tak jak wszędzie w DE na eventach (Piwo 0,4l = 4 EUR). Dużo barów, prez to nie trzeba stać w kolejkach.
Cały Festival jest na wielkim polu, gdzie znajduje się też Camping (chyba 25 EUR na cały Weekend).
Ludzie są spoko, nie mielismy żadnych problemów.... nie widziałem żeby były jakieś bójki. Wzsystko lajtowo.
Jedyne co to organizacyjnie jest troche słabo z Campingiem. Jest tylko jeden dojazd, więc trzeba być cierpliwym. Najgorzej jest w niedziele rano/po południu kiedy większość chce wracać do domu.

Ogólnie to cały Festival na Plus, w sumie światowa czołówka DJ'ów i w porównaniu do innych Festivali w DE to jeszcze nawet aż tak drogo.

Info Camping (też po angielsku)
http://www.airbeat-one.de/faqs/

swiety1o34
13-03-2015, 12:03
Do LU dochodza Noize Generation, Oliver Heldens i The Prophet ! Coraz ciekawiej

https://www.facebook.com/airbeatone

Strongbow
19-03-2015, 14:06
Do LU dochodzi ZEDD

swiety1o34
24-03-2015, 19:12
Jeszcze dwoch headlinerow bedzie :)

Strongbow
06-04-2015, 09:56
dochodzi Afrojack

swiety1o34
06-04-2015, 19:20
Afro od dluzszego czasu nie zachwyca, zreszta nigdy jakos specjalnie mnie nie porywal wiec licze, ze ostatni HL bedzie z najwyzszej polki :)

Strongbow
08-04-2015, 15:17
ostatni Headliner: Martin Garrix

Strongbow
13-04-2015, 14:13
+ Moguai i Thomas Gold

Strongbow
17-04-2015, 09:29
Final headliner:

Axwell & Ingrosso @ Airbeat-One 2015 / Mainstage

:ohmy:


edit, prosze o aktualizacje pierwszego posta (i poprawienia daty na 2015 ;)):

// Line Up 2015


// MAINSTAGE (in alphabetical order)
Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand, Martin Garrix, Nicky Romero, Steve Aoki, Zedd
Borgeous, Danny Avila, Deniz Koyu, Dimitri Vangelis & Wyman, Jewelz & Sparks, Kaaze, Lucas & Steve, Makj, Merzo, Moguai, Noize Generation, Ostblockschlampen, Otto Knows, Thomas Gold, Tujamo, Twoloud, Bankewitz, Patric la Funk, Volt & State


// TERMINAL
Robin Schulz, Oliver Heldens, Lexy & K-Paul,
Aka Aka feat. Thalstroem live, A.N.A.L., Andrew Bennett, Bebetta, Danny Avila presents More, Drauf & Dran, Felix Jaehn, Format:B, Glanz & Ledwa, Gestört aber Geil, Hanne & Lore, Hochanstaendig, Holgi Star, Lexer, Nico Pusch, Oliver Schories, Rich vom Dorf, Sascha Braemer, Stefan Biniak, Soundplayerzz, Thomas Lizzara, Twopack, Wankelmut, Watermät, Zwette


// MAINCIRCUS (in alphabetical order)
Atmozfears, Audio-freq, Bass Modulators, Brennan Heart, Code Black, Coone, Cyber, Da Tweekaz, Deetox, Dark Pact, Frequencerz, Frontliner, Korsakoff, Neophyte, Psyko Punkz, Technoboy, The Prophet, Stephanie, Wildstylez, Zatox, Creek, Marten Bale, Slideout, Zodiac Riserz, hosted by MC Da Syndrome & MC Villain


// 2ND STAGE
Astrix, Captain Hook, Liquid Soul, Bubble, Morten Granau, X- Noize, Phaxe, Coming Soon, Major 7, Time in Motion, Ritmo, Interactive Noise, Audiomatic, Alter Nature, Mindwave, Fire Starter, DZP, Eco & Au.ge, Dottex, Dani Saki, Si-Moon, Monod, Synsoniq, Connexx, Cubixx, Anneli, Benzoo, Iovan, Feix, Arnox, Marcello Di, Soultool, Open Source, Johan, Matzen, Silence, Kley Sky, Schrittmacher, Syncron

paskudek
17-04-2015, 15:00
Event za 100 Euro, 3 dni a taki LU... Polacy powinni sie uczyc...

swiety1o34
17-04-2015, 20:43
Dokladnie, pieknie to wyglada i ostatni hl to wisienki na torcie. W lipcu kierunek GERMANY :-)

Strongbow
18-04-2015, 13:49
No to sie chyba widzimy na miejscu :P

Strongbow
24-04-2015, 12:19
https://scontent-mrs.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11159483_10152851440421864_1867198777188362192_n.j pg?oh=803d2fd7c8259691b3384dc55a27c1e4&oe=559C0C7C

samaki9
24-04-2015, 13:32
O i nawet Otto Knows doszedł :) Byłem w tamtym roku na WCD we Frankfurcie , w tym pojade na AB1...Zobaczymy , który festival lepiej wypadnie...Mam od siebie 550 km , więc duzo bliżej niż do Frankfurtu , ostatecznie jak nic dobrego (w realnych cenach) nie znajdę do spania w poblizu , to te 2 nocki przespie się w aucie...prysznic za 2 euro na stacji benzynowej i czowiek jest jak nowy...Do zobaczenia!

Strongbow
25-04-2015, 07:25
O i nawet Otto Knows doszedł :) Byłem w tamtym roku na WCD we Frankfurcie , w tym pojade na AB1...Zobaczymy , który festival lepiej wypadnie...Mam od siebie 550 km , więc duzo bliżej niż do Frankfurtu , ostatecznie jak nic dobrego (w realnych cenach) nie znajdę do spania w poblizu , to te 2 nocki przespie się w aucie...prysznic za 2 euro na stacji benzynowej i czowiek jest jak nowy...Do zobaczenia!

Tam jest pole namiotowe... Chyba 20-30 EUR na cały Weekend (Przyśnić już w cenie) :)

Mateusz18_
25-04-2015, 21:47
Pole namiotowe kupuje się osobno czy trzeba kupić bilet VIP za 170 euro? Bo przy tym bilecie za 100 euro nie ma żadnej informacji na temat kampingu

4d4m3k
26-04-2015, 22:27
Takie pytanie - jak dojechać do tej miejscowości? Jest jakiś autobus czy coś w tym stylu (mam na myśli PKS)?

@Mateusz18_
"+ VIP - separate car access all day
+ VIP - separate entrance to the festival area all day
+ VIP - Stage Main Stage, Main Circus, Terminal with exklusiv view all day
+ VIP - Bars + Lounge
+ Camping: separate VIP camping area incl. camping fee!
+ VIP - shower / toilets at the camping area
(completly redesigned with hot water and more showers and toilets)
+ VIP - separate sanitation at the VIP Lounge"
Źródło: https://www.ticket-dealer.eu/airbeat-one.html?language=en

Czyli ten bilet za 170 euro ma już w sobie camping i masę dupereli, do standardowego biletu trzeba dopłacić za camping.

Mateusz18_
27-04-2015, 14:30
Ale ile ten camping kosztuje bo na stronie nie ma opcji samego campingu do kupienia

4d4m3k
27-04-2015, 16:35
Nie mam pojęcia. Ktoś z forumowiczów chyba pisał ile to kosztuje.

Strongbow
29-04-2015, 13:58
Pole namiotowe kupuje się osobno czy trzeba kupić bilet VIP za 170 euro? Bo przy tym bilecie za 100 euro nie ma żadnej informacji na temat kampingu
osobno...
25 EUR na wszystkie dni + 5 EUR kaucja za smieci (jak oddasz pelen worek ze smieciami, to zwroca te 5 EUR)


Ale ile ten camping kosztuje bo na stronie nie ma opcji samego campingu do kupienia
Placisz przed wejsciem...


----
http://www.airbeat-one.de/faqs/
The camping area will open on Wednesday at 10.00 am and closes on Monday at 06.00 pm. You can check in around the clock. You get the camping tickets right at the entrance to the camping area. The camping fee costs this year 25 € per person + 5 euro garbage deposit for wednesday to monday. The use of water toilets and showers, and free Waser on the campsite is included. You can camp right besides your car. The camping area is divided into two sections: “Quiet Camping” and “Loud Camping”.

Mateusz18_
29-04-2015, 18:26
Dzięki wielkie za info

Eyris
30-04-2015, 10:26
Musze się pochwalić, przedwczoraj zapłaciłam za mój wymarzony bilet VIP. I tu już od razu muszę pochwalić organizację, kupowanie biletu jest dziecinnie proste. Jeżeli masz konto na paypal to zrobisz to kilkoma kliknięciami! Potem już natychmiast masz twój cyfrowy bilet przesłany na maila i nie ma spiny! Po prostu drukujesz kiedy chcesz, to mi się bardzo podoba. Ile już ja nie miałam problemów z zakupem biletów na zagraniczne imprezy, tutaj wielki luz.

To będzie mój pierwszy raz na Airbeat One. Zdecydowałam się na tą, a nie inną imprezę, gdyż nie mogę wybrać się na Ultra Europe, a tutaj mam praktycznie tak samo atrakcyjny lineup po niższej cenie i dużo bliżej. Widzimy się w Neustadt, moi drodzy :) Odliczam dni.

Mateusz18_
30-04-2015, 14:04
Kumple powiedzieli raczej tak, teraz pozostało ich przekonać już w 100% i też się wybieram! Może jakieś spotkanie w trakcie festiwalu Polaków bo trochę nas chyba będzie :D

Strongbow
01-05-2015, 13:01
Spoko :) Na Campingu mozna zrobic wspolne grillowanie :)

4d4m3k
03-05-2015, 18:05
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć jak się dostać na ten festiwal? Gdzieś tam zatrzymuje się PKS? Może ktoś z forumowiczów ma wolne miejsce (jestem z Torunia/Bydgoszczy)?

Eyris
07-05-2015, 13:37
Może Partybus z Polski ewentualnie będzie jechał, ale nawet oni jak wyjeżdżają to zazwyczaj ze Śląska...

Tutaj nie ma zmiłuj się, trzeba jechać pociągiem, najpierw najlepiej do Berlina, a już stamtąd do Neustadt z tego co czytałam to koleją pojedziesz za ok. 80 zł.

Planowałam dojazd pociągiem, ale całe szczęście udało się zorganizować samochód... Miejsc wolnych jednak nie przewidziano ;)

Strongbow
30-06-2015, 21:32
Jak ktos chetny to mam 2 bilety (po 50 EUR) na caly weekend.

Eyris
15-07-2015, 13:49
Od jutra będzie miazga! Czuję to w kościach :D
Jeżeli wystarczająco mi się spodoba, to może pomyślę nawet o Snowbeat zimą...

swiety1o34
19-07-2015, 12:31
Jak tam było na evenciku ? Mialem sie wybrac ale plany sie zmienily, wypadl mi dluzszy wyjazd i na ABO nie dotarlem :)

samaki9
19-07-2015, 17:37
Witam! Nawet się jeszcze nie połozyłem , wracałem prosto po Aokim....Organizacja - wszystko ok , duże pole namiotowe , duży darmowy parking przy samym terenie koncertu dla ludzi którzy nie byli na polu namiotowym...Myślę ,że 95% widzów to Niemcy , widziałem parę aut z Polski....Przy wjezdzie w sobotę miałem kontrolę policji na narkotyki , alkohol , obecność trójkąta, kamizelki , apteczki i oczywiście dokumentów..:)....W czwartek kolejka do wymiany biletów na opaski długa na około 3 godziny (niestety okazałem się chamem i wpier...się w kolejkę , także stałem z 15 minut)....A teraz rzecz której nie cierpię i mnie naprawdę to wkur....Mimo tego ,że odgrodzone było mnóstwo hektarów , to sam teren muzyki jest nie wiedzieć czemu bardzo niewielki i dżwięk z jednej sceny nachodzi na drugą....Szczególnie poszkodowana jest scena główna , jak nie ma basów , to wbijają się na nią dżwięki z pozostałych trzech scen....Muzycznie- każdy ma swoje gusta i trudno mi oceniać. Dla mnie numer 1 A^I , dla mojej żony numer 1 Alesso....Zawód - dla mnie niestety ( może za dużo nasłuchałem się seta z umf Miami - Nicki Romero....Teraz pewnie duże zaskoczenie - widziałem rok temu 2 razy Garrixa i stwierdzam ,że przez ten rok poczynił postęp ( mniej handsap , i pajacowania , bardzo fajny set).
To tak na szybko , w razie jakiś pytań służę pomocą..

Eyris
20-07-2015, 10:28
Dobra, teraz moja opinia.

PLUSY:
- lineup na wysokim poziomie
- scen jest tyle, że tylko fan techno niczego dla siebie nie znajdzie ;)
- zarąbisty klimat na campingu
- ogólnie ludzie byli znacznie milsi i bardziej pomocni niż na polskich eventach...
- nie było problemu z dostępem do wody
- tyle budek z żarciem, jakbym była w centrum handlowym, zarąbista sprawa, że nie opierało się na samych hamburgerach, było nawet azjatyckie...
- mainstage i reszta scen nie wyglądały kiczowato (jak na przykład EDC Last Vegas w tym roku... koszmar!), a 2nd Stage w ogóle już prezentowało się najlepiej.
- atrakcje typu skoki na bungee itd. nie korzystałam, ale nawet fajnie wyglądały jako ozdoba terenu festiwalu ;)
- pirotechnika! Robiła wrażenie!

PLUSY Z BILETEM VIP:
- wioska VIP jest jak marzenie. Przyszłam tam cała spocona, a możliwość wskoczenia w trzydziestostopniowym upale do zimnego basenu była boska. Było też jacuzzi, huśtawki, hamaki, czego dusza zapragnie! Dodając, że w godzinach południowych to było miejsce, gdzie grali DJe i czasami tamtejszy klimat houseowy był lepszy niż na mainstage!
- toalety na terenie festiwalu były koszmarne, co jednak nie tyczyło się strefy VIP. Widząc te obskurne, ogólnodostępne kible za kranami, zaczęłam mocno błogosławić, że jednak pokusiłam się o droższy bilet...
- ogólnie na festiwalu nie ma za bardzo gdzie usiąść, ale z biletem VIP można spokojnie chilloutować w swojej strefie...


MINUSY:
- KURZ, KURZ i jeszcze raz KURZ! Po wyjściu z mainstage spod barierki zawsze byłam zupełnie czarna! Powinni zainwestować w jakieś pokrycie tego pola...
- brak bezkofeinowych napojów w sprzedaży! Nie jestem osobą, która pije alkohol na tego typu imprezach, ale potrzebowałam ciągłego dostępu do innych napojów, a do wyboru: red bull albo woda z kofeiną! Absurd! Jednej nocy wypiłam pięć takich porcji kofeiny i potem rano miałam niemałe problemy zdrowotne, gorsze niż po skrajnym nachlaniu się...
- ogólnie bardzo drogo, ale to Niemcy, więc co się dziwię...
- palacze pod mainstage! Zostałam brutalnie przypalona petem...
- Jak na mainstage leciał breakdown, to w tle było słychać hardstyleowe łupanie dochodzące z maincircus xD
- padłam ofiarą molestowania seksualnego przed setem Armina. To było przykre doświadczenie, ale dobrze, że bohaterowie wokół mnie szybko zareagowali i przegonili tego buca...
- to bardzo personalne, ale seta MAKJ nie dało się słuchać...

Ale ogólnie plusy mocniej rokują na moje postrzeganie tego festiwalu! Było świetnie, ale nie wiem czy wybiorę się za rok. To była na mój portfel naprawdę droga impreza ;)