PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Josebass - Tarnobrzeg


MiszczuxD
05-02-2015, 20:06
Josebass - to tak naprawdę Sebastian Juśko (21 l.). Jest początkującym dj'em z małej miejscowości Zarzecze (k. Tarnobrzegu). Specjalizuje się w muzyce disco polo i dance bo jak sam twierdzi to muzyka idealna do zabawy, lecz także w wszelakich odmianach muzyki klubowej. Swoją karierę rozpoczął w 2012 roku i trwa ona aż do dziś z coraz lepszymi efektami i doświadczeniami. Swojego pierwszego seta zagral na swoich 18-tych urodzinach - tu tak naprawdę wszystko się zaczęło. Próbował też swoich sił jako producent muzyczny lecz z braku czasu musiał z tego zrezygnować. Aktualnie studiuje na Politechnice Rzeszowskiej - nauka to dla niego bardzo ważna rzecz ale zawsze znajdzie czas na swoją ukochaną muzykę. Za swój wzór uważa REMADY - bardzo lubi jego produkcje zarówno solowe jak i te stworzone z Manu-L. Aktualnie gra imprezy zamknięte - bale, urodziny, osiemnastki, wesela i imprezy w remizach. Żeby stać się profesjonalnym Dj-em planuje skończyć kurs DJ-ski i zrobić taką karierę jak Westbam, Marcel Woods czy sam REMADY. Więcej info znajdziecie na jego oficjalnym fanpage -> Josebass (https://www.facebook.com/pages/Josebass/533724453330647)

OFICJALNY WYWIAD
1. 1. Witaj, Chciałbym przeprowadzić z tobą krótki wywiad. Standardowo zacznę od tego: jak się nazywasz, ile masz lat i od ilu lat nagrywasz sety?
Nazywam się Sebastian,mam 21 lat, sety nagrywam od 3 lat, Mój pseudonim artystyczny to Josebass.
2. Co skłoniło Cie do nagrywania setów?
Zacząłem nagrywać sety sam dla siebie a to na imprezy ze znajomymi albo urodzinowe. Wtedy pojawił się pomysł aby wszyscy o tym usłyszeli.
3. Czym na codzień się zaslugujesz?
Na codzień studiuje na politechnice rzeszowskiej. Tak się składa że mam sesję ale zawsze znajdę czas aby nagrać jakiego seta.
4. Kto jest twoim wzorem do naśladowania / idolem ?
Moim wzorem do naśladowania jest Remady. Bardzo lubię jego wszystkie produkcje zarówno solowe jak i we współpracy z Manu-L.
5. W jakich gatunkach czujesz się najlepiej?
Najlepszy dla mnie gatunkiem jest muzyka disco. Na wszystkich imprezach się przy niej świetnie bawią.
6. Kiedy zgrałeś pierwszego seta?
Pierwszego seta zagrałem na swoje 18 urodziny. Był z tak zwaną "Pompą".
7. Czy grywasz imprezy?
Czasami gram na urodzinach znajomych jakiś imprezach okolicznościowych, głównie zamkniętych i jakieś bale w remizie itp. itd. :)
8. Zajmujesz się produkcją / remixowaniem?
Kiedyś się tym zajmowałem ale teraz na narzekam na większy brak czasu więc zaniedbałem to.
9. Co zamierzasz w przyszłości?
W przyszłości zamierzam w końcu wybrać się na kurs Dj na który przymierzam się od zeszłego roku.
10. Co jest aktualnie twoim największym dorobkiem?
10. Rozpoczęcie współpracy z wieloma Dj, z którymi grywam coraz to więcej setów.
P.S. Jestem zawsze chętny do współpracy możemy nagrać/nagrać seta tylko podaj w jakim stylu. Chętnych zapraszam na mojego FanPage'a.

Davers
11-02-2015, 15:00
Zarzecze jest bliżej Niska i Stalowej...