PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4Clubbers Hit Mix Top Year 2014 - House


Sikorsky
21-01-2015, 10:57
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i44645_house.jpg

CD1
House

01. Duck Sauce - NRG (Radio Edit)
02. Sgt Slick - Got To Love Somebody (East Coast Mix)
03. Atilla Cetin - Just Want Your Love (Original Mix)
04. Bakermat - Teach Me (Extended Mix)
05. Mark Knight - The Return Of Wolfy (Original Mix)
06. Michael Calfan - Prelude (Original Mix)
07. Robin Schulz feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (Radio Mix)
08. Klingande - Jubel (Nora En Pure Remix)
09. Michael Calfan - Treasured Soul (Original Mix)
10. Mark Knight - In And Out (Original Club Mix)
11. Duke Dumont - Won't Look Back (Extended Mix)
12. Secondcity - I Wanna Feel (Original Mix)
13. Faul & Wad Ad & Pnau - Changes
14. Redondo & Boiler - Sunshine (Original Mix)
15. Duke Dumont feat. Jax Jones - I Got U
16. Clean Bandit feat. Jess Glynne - Rather Be
17. Watermät - Bullit
18. Lilly Wood & The Prick & Robin Schulz - Prayer In C (Robin Schulz Remix)
19. Kiesza - Hideaway (Extended Mix)
20. Mr Probz – Waves (Robin Schulz Radio Edit)
21. ZHU - Faded
22. EDX - Breathin' (Extended Vocal Mix)
23. Route 94 feat. Jess Glynne - My Love
24. Jessie Ware - Say You Love Me (Gorgon City Remix)
25. Ten Walls - Walking With Elephants (Original Mix)
26. David Guetta feat. Sam Martin - Dangerous (Robin Schulz Remix)
27. Kygo feat. Conrad - Firestone
28. Sons Of Maria - With You (Original Mix)
29. Melokind - Kindheitserinnerung (WeeDo Remix)

https://www.mixcloud.com/4clubbershitmix/4clubbers-hit-mix-top-year-2014-house-cd1-2014/

CD2
Future House

01. Don Diablo - AnyTime (Original Mix)
02. Martin Garrix - Animals (Oliver Heldens Remix)
03. Laidback Luke feat. Gina Turner - Bae (Original Mix)
04. Oliver Heldens - Koala (Original Mix)
05. Sander van Doorn & Oliver Heldens - THIS
06. Don Diablo - Back In Time (Original Mix)
07. R3HAB & NERVO feat. Ayah Marar - Ready For The Weekend (Don Diablo Remix)
08. Ed Sheeran - Don't (Don Diablo Remix)
09. Tiesto - Light Years Away feat. DBX (Oliver Heldens Remix)
10. Sander Van Doorn & Firebeatz - Guitar Track (Kayliox Remix)
11. Dr Kucho & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix)
12. Oliver Heldens - Gecko (Original Mix)
13. Robin Thicke - Feel Good (Oliver Heldens Remix)
14. Oliver $ & Jimi Jules - Pushing On (Tchami Remix)
15. Chocolate Puma & Firebeatz - I Can't Understand (Original Mix)
16. Sander Kleinenberg ft Gwen McCrae - Can You Feel It (Original Mix)
17. Disclosure ft. Sam Smith vs Oliver Heldens - Latch (Oliver Heldens Remix)
18. Jack Ü - Take Ü There (Tchami Remix)
19. Oliver Heldens, Mr. Belt & Wezol - Pikachu (Original Mix)
20. Mercer - Turn It Up (Tchami Remix)
21. Tchami feat. Kaleem Taylor - Promesses
22. Tchami - Untrue (Original Mix)

https://www.mixcloud.com/4clubbershitmix/4clubbers-hit-mix-top-year-2014-house-cd2-2014/

Link do folderu na mega


Podziękowania dla wszystkich którzy pomogli przy tworzeniu mixów oraz dla stresS'a za okładki.

_kyl._
21-01-2015, 14:17
Zayebisty składak - te klimaty (z CD1 przed wszystkim) to same unoszą mi siedzisko o/
Jestem z siebie dumny, że nic mi w tym roku nie przemknęło - wszystkie kawałki doskonale znam i każdy z nich słusznie się pojawia w tym zestawieniu.
Wielkie dzięki dla wszystkich w to zaangażowanych - kłaniam się : >

Szadii
21-01-2015, 16:33
Z przyjemnością odsłuchałem obie części. Bardziej mi w ucho wpadł mix z Future ale i pierwszy jest na dobrym poziomie. Dzięki za wstawkę.

BasemasteR`
21-01-2015, 17:09
Z 22 utworów w miksie nr. 2, 19 należy do 4 producentów. Strasznie ubogo :) Natomiast tracklista z pierwszego miksu wygląda ciekawie i biorę się za odsłuch :)

Niedozbanowania
21-01-2015, 17:30
Pierwszy mix na pewno dobry i klimatyczny pod względem doboru utworów, jednak całość sklejona jak dla mnie w pośpiechu i byle jak. Oczywiście to tylko moje zdanie jednak takie świetne utwory wiele tracą przez taki sposób prezentacji i przez to całość jest warta odsłuchu jedynie raz jak dla mnie.

CD2 muzycznie trochę szkoda, że słabo zróżnicowany pod względem wykonawców ale całość całkiem przyjemna.

_Patryk
21-01-2015, 18:46
CD 2 - sam Heldens i Don Diablo. Trochę dziwno bo trochę kawałków future producerów się przewinęło przez forum.

johnybarca
21-01-2015, 19:31
może jeszcze z 10 kawałków Heldensa,jakby nie było nic ciekawszego... niee

kwapol
22-01-2015, 08:40
A może faktycznie nie było? Każdy tylko narzeka, że Heldens i Heldens. Umiesz lepiej? Wiesz lepiej? Zrób swój year mix i wtedy krytykuj. Taka była wizja autorów i trudno. Nie podoba się nie słuchaj i nie pobieraj. Możesz nawet zminusować temat jak Ci zależy. Autor chyba się załamie przez to.

Wojtek Szczęsny
22-01-2015, 16:39
Drugi mix to przecież sam Heldens i Don Diablo :/ Jak tak można traktować słuchacza na Hit Mixie z całego roku? - Składak nr2 powinien się nazywać Heldens & Don Diablo 2014 Hits. Ktoś tu poszedł na łatwiznę? (Edit - chciałem dać ale się nie da xD hahahaha) Daję minusa ponieważ na CD1 też są fjuczero i deepo pochodne klimaty typu Robin Schulz czy Kygo (50% na CD1). Powinniście te klimaty wymieszać i wtedy nazwać składak Future Hit Mix. Mało klasycznego House, Techu, mało Progressive House... słabiutko i na odwal się jeżeli chodzi o dobór producentów i utworów - szczególnie na drugim mixie gdzie umieściliście utwory dwóch typów co jest dosyć żenujące dla słuchaczy. Jako fan House czuję się potraktowany jak amator - esko fan.

Podsumowując:
Dwupłytowy house mix top year składa się może w 10% z typowej muzyki House a w 90% w future/deepowych klimatach które były popularne w zeszłym roku. Technicznie trzymacie poziom jak zawsze i wyszło elegancko, ale tracklistę mam wrażenie jakby układał wasz namiętny eskoman, promotor komercji oraz ściemniacz który łże, że promuje młodych producentów - Kameleon.

pozdrawiam i dzięki za pracę ale niestety poprawna nazwa tematu to 4clubbers Hit Mix Top Year 2014 - COMMERCIAL.


do kolegi kwapol - przepraszam nie wyczułem faktycznie - stąd moje zdziwienie tym bardziej, że słyszałem twoje sety

kwapol
22-01-2015, 17:48
Kolego Asamoła, ewidentnie nie wyczułeś ironii w moim poście :)
Jak można nie krytykować za coś co ewidentnie krytyki wymaga? Też twierdzę, że mix jest turbo słaby. Nawet nie słuchałem drugiej części bo po co?

Ja czekam na podsumowanie deep/tech, a jak się nie doczekam to trudno, będę słuchał swoich podsumować.

Jacker
22-01-2015, 18:24
z tym Heldensem to ładnie kogoś posrało :P

DjMixSG
22-01-2015, 20:27
:yay3::yay3::yay3::yay3::yay3:

And-Rey
22-01-2015, 20:28
Ideą przyświecającą powstawaniu setów z serii Top Year jest zebranie wszystkich najpopularniejszych utworów w danym gatunku, z danego roku i umieszczenie ich w jednym miejscu w formie mixu bądź mixów. Selekcja tracków natomiast odbywa się zawsze według sztywnych, określonych reguł. W podsumowaniach rocznych tego typu powinny więc znaleźć się te utwory, które w ciągu minionych 12 miesięcy zyskały faktycznie największą popularność wśród użytkowników forum, czyli zdobyły największą ilość plusów, thanksów oraz odpowiednią ilość pozytywnych komentarzy. Biorąc pod uwagę te kryteria żadne inne utwory, niż zaprezentowane, nie miały prawa pojawić się w tych dwóch mixach. Poza tym, w minionym roku ogromną popularność zyskał podgatunek określany jako Future House i rządziły w nim przede wszystkim produkcje Heldensa, ale również Tchamiego i Don Diablo, dlatego cały drugi mix jest jedynie w tym klimacie, a zawiera przede wszystkim utwory tych producentów, ponieważ według ocen i opinii forumowiczów przede wszystkim one zasłużyły na największe wyróżnienie – każdy w każdej chwili może sprawdzić jaki faktycznie był odzew .
Nikt nie tworzy tego typu setów według własnego widzimisię, ale każdy ich twórca zawsze uwzględnia głosy i zdania użytkowników, więc te dwie tracklisty to wybór dokonany przez setki fanów gatunku House udzielających się na forum.
No cóż, wiadomo nie od dziś, że mimo szczerych chęci wszystkim nie da się dogodzić, dlatego chwała chłopakom z Ekipy, że jeszcze chce im się bezinteresownie robić coś dla innych!

Major XD
23-01-2015, 11:21
Nie wiem kto mixował, ale przejścia totalny z dupy....

And-Rey
23-01-2015, 12:35
Nie wiem kto mixował, ale przejścia totalny z dupy....

Słychać gdzieś "konie"? Jakiś utwór nie wchodzi/schodzi wraz z początkiem/końcem frazy? Proszę wskazać te fragmenty :) Tworzeniem mixów zajmowałem się przez kilka lat (działając wcześniej również w Hit Mix Teamie), więc sprawdziłem specjalnie tempo oraz tonacje poszczególnych utworów i stwierdzam, że przy tak dużej ich różnorodności jest mało prawdopodobne, żeby ktoś je lepiej posklejał. Ale jeżeli komuś się to uda, proszę umieścić swoje "cudo" w komentarzu :) Tylko uwaga: nie można zmieniać oryginalnego tempa utworów i oczywiście trzeba zmieścić się w 80 minutach :)

Jay Hevens
23-01-2015, 12:46
Genialne jest to jak każdy potrafi narzekać, że komercha, że przejścia z dupy, że sam Heldens. Skąd ta fala hejtu ludzie? Fakt, kiedyś year mix może i miał lepszą klasę co kolwiek to znaczy, każdy ma inny gust, ale po co zaraz tak jechać, ktoś włożył w to pracę, poświęcił na to cenny czas i to się liczy.
Znając życie i internet, nawet jakby ten mix nie był w ogóle komercyjny, tylko wyszukany klimatycznie, utwory były by dobrane grubo z gatunków prog, deep to i tak i tak znalazła by się niezadowolona z życia łajza i skrytykowała.

Ze swojej strony dzięki za sety, zabieram na dysk a dlaczego nie?
Pozdrowienia. :danceblue:

Wojtek Szczęsny
23-01-2015, 14:21
Ideą przyświecającą powstawaniu setów z serii Top Year jest zebranie wszystkich najpopularniejszych utworów w danym gatunku, z danego roku i umieszczenie ich w jednym miejscu w formie mixu bądź mixów. Selekcja tracków natomiast odbywa się zawsze według sztywnych, określonych reguł. W podsumowaniach rocznych tego typu powinny więc znaleźć się te utwory, które w ciągu minionych 12 miesięcy zyskały faktycznie największą popularność wśród użytkowników forum, czyli zdobyły największą ilość plusów, thanksów oraz odpowiednią ilość pozytywnych komentarzy.

Czyli miałem rację jak zazwyczaj - idący tym tropem pasuje zrobić pumpa hit mix:) Ten składak winien się więc nazywać COMMERCIAL HIT MIX zgodnie z twoją teorią skoro liczy się popularność - a ona reguluje pojęcie COMMERCIAL. Kiedyś to były NAJLEPSZE kawałki danego gatunku, więc łżesz i kłamiesz jak reszta administracji z Kameleonem na czele przeinaczając fakty i normy. Wszystko co piszesz jest wbrew logice i potwierdza mój poprzedni post. Forum upada a wy kłamstwami i tanimi chwytami chcecie to tuszować i wciskać tandetę ludziom:)

Forum muzyczne w podsumowaniu roku daje nam płytę z mixem utworów dwóch artystów - co to jest jak nie kpina ze słuchaczy?

4Clubbers Hit Mix Top Year 2014 - COMMERCIAL

And-Rey
23-01-2015, 14:44
Czyli miałem rację jak zazwyczaj - idący tym tropem powinien powstać pumpa hit mix:) Ten składak winien się więc nazywać COMMERCIAL HIT MIX zgodnie z twoją teorią skoro liczy się popularność - a ona reguluje pojęcie COMMERCIAL. Kiedyś to były NAJLEPSZE kawałki danego gatunku, więc łżesz i kłamiesz jak reszta administracji z Kameleonem na czele przeinaczając fakty i normy. Wszystko co piszesz jest wbrew logice i potwierdza mój poprzedni post. Forum upada a wy kłamstwami i tanimi chwytami chcecie to tuszować i wciskać tandetę ludziom:)

4Clubbers Hit Mix Top Year 2014 - COMMERCIAL

A gdzie to ja niby łżę i kłamię? :) Działałem w Hit Mix Teamie ponad rok i uświadomiłem tylko niezorientowanym w temacie na czym polega selekcja utworów do składanek z serii Top Year, przedstawiając fakty opisujące na czym to w rzeczywistości polega.
Gdyby ktokolwiek miał za zadanie wyselekcjonowanie najpopularniejszych, według ocen i opinii użytkowników forum, utworów w gatunku House z roku 2014, z których oczywiście duża część bardzo często pojawiała się w stacjach radiowych, a teledyski do nich miały po kilka/naście/dziesiąt milionów wyświetleń, okazałoby się, że są to właśnie te tracki, które pojawiły się tutaj.
Tak jak napisałem wcześniej, każdy w każdym momencie może wybrać dowolny track z dowolnej TL'ki i sprawdzić jaki był w związku z nim odzew.
Top Year'y są tworzone dla użytkowników i zgodnie z ich opiniami oraz preferencjami, a zgodnie z prawdą, rzeczywistością oraz wszelkimi obiektywnymi kryteriami tak właśnie wygląda Top roku 2014 w gatunku House.

Wojtek Szczęsny
23-01-2015, 15:28
Wiesz o co mi chodzi :) Przecież nie jestem jedynym który ten mix ocenił w ten sposób. Mix został zrobiony na odwal się i dla grona osób które House'u (Future) słuchają od roku 2014 :) pozdrawiam

And-Rey
23-01-2015, 15:43
Wiem o co Ci chodzi :) Szczerze, moja prywatna, subiektywna Topka, jeżeli chodzi największe House'owe perełki z 2014 r. też by wyglądała zupełnie inaczej. Tylko i wyłącznie poinformowałem na czym polegają zadania i praca ludzi w Ekipie, którzy tworząc swoje sety nie mają praktycznie żadnego pola manewru i muszą zawsze brać pod uwagę gust i preferencje użytkowników oraz kierować się wyborem dokonanym przez największą liczbę z nich. Również pozdrawiam :piwo:

tomeczektfo
23-01-2015, 19:51
dobór nutek jest znakomity, ale 1cd nie podoba mi się pod względem technicznym

tehn1x.
23-01-2015, 22:27
Gdzie jest Tech House?

_Patryk
23-01-2015, 23:37
Gdzie jest Tech House?

Masz dużo "fjuczeru", na co Ci tech?

And-Rey
24-01-2015, 00:36
Tech House przewijał się na składankach kwartalnych, ale nuty w tym podgatunku były, jak się okazuje, zbyt nisko ocenione, żeby znaleźć się w podsumowaniu rocznym. Jeżeli Tech w tym roku zdobędzie taką popularność i uznanie wśród użytkowników jak ostatnio Future, to jestem pewien, że odpowiednia ilość nut w tych klimatach znajdzie się na przyszłorocznej składance - pod warunkiem, że ktoś będzie chciał się zająć jej stworzeniem :)
A teraz...

UWAGA!

Zadaniem ludzi z Hit Mix Teamu jest tworzenie mixów zawierających często narzucone tracki, a poza tym również często mają na to niewiele czasu. W związku z kontrowersjami dotyczącymi technicznego poziomu mixu oznaczonego jako CD1 mam przyjemność ogłosić, że osoba, której uda się posklejać w bardziej logiczny i sensowny sposób wszystkie 29 tracków z pierwszej tracklisty, zostanie przyjęta do "błękitnej Ekipy".
Pisałem już o tym wcześniej, ale jeszcze raz przypomnę o dwóch warunkach:
- mix musi trwać maksymalnie 80 minut,
- nie można zmieniać oryginalnego tempa żadnego z 29 utworów.
Osoby zainteresowane i chętne podjąć to wyzwanie proszę, żeby zamieściły swoje dzieła w postach poniżej. Czas do 6 lutego, godz. 23:59.

Powodzenia!

jarekvx
25-01-2015, 16:06
Super składanka!!! Ma ktoś może link do składanki z 2013? Proszę o pomoc

Filip
25-01-2015, 16:38
Dzięki za prace! Bedzie tłukło w aucie :)

And-Rey
25-01-2015, 16:46
Super składanka!!! Ma ktoś może link do składanki z 2013? Proszę o pomoc

Pewnie o ten mix chodzi, więc proszę:

L'immortale
25-01-2015, 20:49
Świetna robota. Dobrane kawałki elegancko. Pozdrawiam.

D!G!
25-01-2015, 20:59
Faktycznie jeśli chodzi o CD2 to tracklista w postaci wykonawców jest uboga, ale prawdą jest to o czym pisał Andrzej, że chcąc nie chcąc te utwory w roku 2014 jeśli mowa o Future House po prostu królowały. Inna sprawa, że Future jest najprawdopodobniej najbardziej skomercjalizowaną podgałęzią House (jeśli można tak to ująć). Oba CD przesłuchałem w całości i uważam je za okej, wiadome że każdy indywidualnie przygotowałby zupełnie inną Tracklistę - to zrozumiałe, dla mnie liczy się chęć przygotowania tego, a także czas którego tak naprawdę większość z Nas po prostu nie ma, więc łatwo jest krytykować nie znając sytuacji od drugiej strony, ale to już norma która powtarza się od dawien dawna.

Mnie osobiście znacznie bardziej spodobał się CD1, przede wszystkim za sprawą swej różnorodności. CD2 jest okej, ale jak tak słuchałem to po kilku utworach było już tego nieco za dużo, co nie zmienia faktu że wykonania oczywiście podobają mi się. Dzięki Damianie za przygotowanie całości : )

Major XD
28-01-2015, 21:59
Słychać gdzieś "konie"? Jakiś utwór nie wchodzi/schodzi wraz z początkiem/końcem frazy? Proszę wskazać te fragmenty :) Tworzeniem mixów zajmowałem się przez kilka lat (działając wcześniej również w Hit Mix Teamie), więc sprawdziłem specjalnie tempo oraz tonacje poszczególnych utworów i stwierdzam, że przy tak dużej ich różnorodności jest mało prawdopodobne, żeby ktoś je lepiej posklejał. Ale jeżeli komuś się to uda, proszę umieścić swoje "cudo" w komentarzu :) Tylko uwaga: nie można zmieniać oryginalnego tempa utworów i oczywiście trzeba zmieścić się w 80 minutach :)

Nie chodzi o konie, ale momentami ma się wrażenie jakby RADIÓWKI były mixowane:) Całośc mi się podoba bo pobrałem, ale są momenty, że po prostu przejście mi nie siada:) Niemniej całść oceniam na +:)

Woncky
30-01-2015, 14:10
W związku z kontrowersjami dotyczącymi technicznego poziomu mixu oznaczonego jako CD1 mam przyjemność ogłosić, że osoba, której uda się posklejać w bardziej logiczny i sensowny sposób wszystkie 29 tracków z pierwszej tracklisty, zostanie przyjęta do "błękitnej Ekipy".
Pisałem już o tym wcześniej, ale jeszcze raz przypomnę o dwóch warunkach:
- mix musi trwać maksymalnie 80 minut,
- nie można zmieniać oryginalnego tempa żadnego z 29 utworów.


Najlepszy konkurs na miksowanie jaki kiedykolwiek widziałem, posklejajcie kawałki, ale nie można im tempa zmieniać hahaha

And-Rey
30-01-2015, 14:31
Najlepszy konkurs na miksowanie jaki kiedykolwiek widziałem, posklejajcie kawałki, ale nie można im tempa zmieniać hahaha

No oczywiście - żeby komuś nie przyszło do głowy podbicie tempa np. Kygo - Firestone ze 114 do 128 BPM :lol2eh1: Wiadomo, że zmixowanie tracków, które miałyby to samo tempo to żadna filozofia i nie na tym rzecz polega, dlatego specjalnie to zaznaczyłem. I jeszcze dla przypomnienia: trzeba zmieścić 29 nut w 80 minutach. To do dzieła! :)

Woncky
31-01-2015, 17:20
No oczywiście - żeby komuś nie przyszło do głowy podbicie tempa np. Kygo - Firestone ze 114 do 128 BPM :lol2eh1:

No to już jest popadanie w skrajność, ale interpretując zachowanie oryginalnego tempa utworu w ten sam sposób - jeśli na składance nie ma drugiego tracka który ma 114 bpm, to awykonalne jest zrobienie przejścia trwającego dłużej niż 2 sekundy, bo się porozjeżdża. Można co najwyżej popuszczać utwory jeden po drugim - więc naprawdę się nie dziwcie, że jest narzekanie na poziom techniczny, bo takie coś można nazwać co najwyżej składanką 4clubbers top 2014, ale na pewno nie mixem. Ale w sumie napisałeś dosłownie posklejać, a nie zmiksować, więc nie powinienem się czepiać. Tylko że w takim przypadku równie dobrze zamiast odsłuchu online moglibyście dać link do playlisty na youtube z taką samą kolejnością kawałków, naprawdę odebrałbym to identycznie i mówię to za siebie.

EOT z mojej strony, wszystko co miałem do powiedzenia to napisałem.

And-Rey
31-01-2015, 22:48
No to już jest popadanie w skrajność, ale interpretując zachowanie oryginalnego tempa utworu w ten sam sposób - jeśli na składance nie ma drugiego tracka który ma 114 bpm, to awykonalne jest zrobienie przejścia trwającego dłużej niż 2 sekundy, bo się porozjeżdża. Można co najwyżej popuszczać utwory jeden po drugim - więc naprawdę się nie dziwcie, że jest narzekanie na poziom techniczny, bo takie coś można nazwać co najwyżej składanką 4clubbers top 2014, ale na pewno nie mixem. Ale w sumie napisałeś dosłownie posklejać, a nie zmiksować, więc nie powinienem się czepiać. Tylko że w takim przypadku równie dobrze zamiast odsłuchu online moglibyście dać link do playlisty na youtube z taką samą kolejnością kawałków, naprawdę odebrałbym to identycznie

Tak, poważnie? Mix trwa ok. 77 minut, natomiast czas trwania wszystkich zawartych w nim utworów wynosi ponad 142 minuty, więc o jakiej playliście na YT mowa? :lol2eh1:

Kaer_nal
02-02-2015, 12:07
Wasza kłótnia mnie bawi. Kto w ogóle miksuje ze sobą kawałki o tak skrajnych BPM-ach. Tak sie nie robi, tak się nie gra. To podstawa sztuki djskiej. Ciekawe jakby wyglądały sety, np. Armina jakby zaczął miksować ze sobą kawałki 114 i 130. Przecież to byłaby jedna wielka QPA - j/w. Ktoś kto to miksował ma w ogóle pojęcie o graniu ?

P.S. tłumaczenie i bronienie tej składanki tekstami, że to najpopularniejsze kawałki to paranoja. Jeden wielki bajzel w tym panuje. Sam bym to zrobił lepiej. Porażka. kawałki normalnie strzelają jak z automatu. Gra typu cue-play-cue haha. nonsens. Ja bym tego w ogole na światło dzienne nie wystawiał bo WSTYD. WSTYD WSTYD i jeszcze raz WSTYD

Powiem więcej - DJ Winamp by to lepiej poskładał.hahaha!!!! A na auto syncu każdy u mie grać - nawet mój 4 letni synek. Nie ma się czym szczycić. PEACE.

P.S2 Mix to też efekty a tu nie ma ani jednego <TROLL> zabawa muzyką, wykorzystanie możliwości jakie daje nam sprzęt djski. tutaj nie usłyszałem ani jednego efektu nawet debilnego flangera czy echa Ktoś kto to "zbudował; niech sięnad tym zastanowi mocno.

And-Rey
02-02-2015, 15:52
Proszę sprawdzić znaczenie słowa popularność, a także proszę zrobić lepszy mix i zamieścić go w komentarzu.

To wszystko z mojej strony w tym temacie.

Pozdrawiam serdecznie!

michalrks
09-02-2015, 20:28
:tatice_06::tatice_06:niema to tamto 10/10

j4Ck
09-02-2015, 23:07
Tych 4 producentów w cd 2 rozwaliło ten rok jesli chodzi o future house wiedz jak najbardziej + za ten składak :)

CZUBEK99
27-02-2015, 20:30
Szczerze najgorszy wasz składak :( zawsze lubiłem i pobierałem ale teraz ... żałuje :( ale głowa do góry nawet najlepszym się zdarza :) oby za rok było lepiej :) pozdrawiam

phosphorrr
08-03-2015, 23:30
nice and dynamic mix!

djartiii
22-03-2015, 21:28
coś pięknego ! Brak komercji, klasa sama w sobie ! Dzięki :)