PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Mozna? Mozna! Widac otylosc w niczym nie przeszkadza ;)


AZuDA
15-01-2015, 22:06
Emma Haslam to kobieta, która wystąpiła w brytyjskiej wersji programu Mam Talent. Emma mimo widocznej na pierwszy rzut oka nadwagi pokazuje, że sport, a w jej przypadku – taniec na rurze, nie jest tylko dla szczupłych. Kobieta zawojowała publiczność i jury – swoją pewnością siebie, przebojowością, naturalnością i naprawdę NIESAMOWITYM talentem.

eqzUI5t9qJ4#t

Dave al Mine
15-01-2015, 22:12
wszystko leży w głowie i tyle...jeżeli uważasz że się do czegoś nadajesz, jesteś w tym dobry to nikt Ci nie wmówi że jest inaczej

Ladymilion
15-01-2015, 22:15
mozna mozna ale jak jej serce sie meczy przy takim wysilku to glowa mała

Guess Who?
15-01-2015, 22:50
Podziw naprawę ! ; )

kwapol
16-01-2015, 10:48
No nie wiem, wy chyba nie widzieliście dobrego tańca na rurze. Przecież tą panią wyżej ogląda się z niesmakiem po prostu.Ani tu zmysłowości, ani finezji, co chwila musi poprawiać chwyt, sadło jej podskakuje, a rura modli się żeby pani zeszła bo zaraz się złamie.
Taniec na rurze ma być seksowny i wyglądać seksownie. Pani od tańca na rurze ma być seksowna i sprawiać byśmy chcieli ją do domu zabrać. Pani z filmiku bym nie zabrał z obawy o stan mojego łóżka i zawartości lodówki.
Czy szczerbatego zaproszą do reklamy pasty do zębów? NIE! Dlaczego? Bo się nie nadaje. I ta pani też się nie nadaje do tańca na rurze. Ja śpiewać nie umiem więc nie idę do jakiś programów o śpiewaniu.

Podsumowując.

http://ocdn.eu/images/pulscms/Nzc7MDQsMCw5MSwxMGMwLDk2YzswNiwzMzIsMWNj/e727ee1dc41bffc7f464fab7d53935af.jpg

thror
19-01-2015, 14:16
Naprawdę jestem ciekawa, jak bardzo silnym trzeba być, żeby się w ogóle z takim ciężarem utrzymać na takiej rurze. Nie mówiąć już o tańczeniu!

Rate Motion
19-01-2015, 15:50
No nie wiem, wy chyba nie widzieliście dobrego tańca na rurze. Przecież tą panią wyżej ogląda się z niesmakiem po prostu.Ani tu zmysłowości, ani finezji, co chwila musi poprawiać chwyt, sadło jej podskakuje, a rura modli się żeby pani zeszła bo zaraz się złamie.
Taniec na rurze ma być seksowny i wyglądać seksownie. Pani od tańca na rurze ma być seksowna i sprawiać byśmy chcieli ją do domu zabrać. Pani z filmiku bym nie zabrał z obawy o stan mojego łóżka i zawartości lodówki.
Czy szczerbatego zaproszą do reklamy pasty do zębów? NIE! Dlaczego? Bo się nie nadaje. I ta pani też się nie nadaje do tańca na rurze. Ja śpiewać nie umiem więc nie idę do jakiś programów o śpiewaniu.

Podsumowując.

http://ocdn.eu/images/pulscms/Nzc7MDQsMCw5MSwxMGMwLDk2YzswNiwzMzIsMWNj/e727ee1dc41bffc7f464fab7d53935af.jpg

Dokładnie może to i zaskakujące że z taką wagą zasuwa na rurze ale żeby to takie seksowne było ?. Podziw to należy się tej rurze że wytrzymała :D

Black King
06-02-2015, 23:30
jak to mówię chcieć znaczy móc :)
Impossible is nothing ;)