PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Po co Ameryce wojna w Europie?


Rebeliant
24-09-2014, 18:53
Trafiłem ostatnio na "dość" ciekawy filmik pokazujący spojrzenie na konflikt Ukraiński od strony o 180% innej, niż tej którą łykamy np. w TV. Pomijając samą końcówkę gdzie propagandowo przedstawia się Rosję jako obrońce świata, to sądzę, że jest w tym sporo prawdy.
Wrzucam jako ciekawostkę i dokładnie taki jest cel tematu.
Śmiało możecie włączyć napisy, są dostępne.

M7tnzOFp3hQ

Sanbit
24-09-2014, 19:17
To, że ukraińskie psy zestrzeliły samolot to czytałem. Aż dziwne, że komisji ds. badania przyczyn katastrofy zamknięto tak bezczepnie pyski... W kadłubie samolotu wyrażnie widać ostrzał po pociskach powietrze-powietrze. Jest również film, jak samolot trafia pociskiem w Boeinga... To, że Ukraińcy posklejały rozmowę rosyjskich wojskowych też wiadomo ale media kłamią... W ogóle na przestrzeni czasu ten konflikt jest jedną wielką beką. Nie chcę po prostu, żeby przeniósł się na tereny Polski bo wolę sobie żyć z kompletem rąk i nóg oraz głową...
Pacyfistą nie jestem, ale wciąganie innych państw w ten konflikt to żenada. Niech się wyrżną sami. Ich wojna. Ukrainiec nie jest, nie był i nie będzie moim bratem a Ruski zawsze będzie potencjalnym wrogiem. W tym przypadku ku**a kur**e równa.

MikePetersky
24-09-2014, 19:42
'Próby sprowokowania Rosji do włączenia się do konfliktu'

Przestałem oglądać, oczekiwałem jakiegoś fajnego filmiku patrzącego na ten konflikt z góry, a nie z jakieś ze stron, a Ty mi tu wrzucasz jakieś produkcje z filmowego studia Kremla przesiąknięte propagandą jakiej nie powstydziłby się Goebbels :/

PostScriptum
24-09-2014, 20:04
Ukrainiec nie jest, nie był i nie będzie moim bratem a Ruski zawsze będzie potencjalnym wrogiem. W tym przypadku ku**a kur**e równa.


nic dodać nic ująć

natomiast nasze władze wybrane przez głupi polski naród tego nie rozumieją i nadal robią ł(L)askę czarnemu socjaliście Barackowi Hussein Obamie


'Próby sprowokowania Rosji do włączenia się do konfliktu'

Przestałem oglądać, oczekiwałem jakiegoś fajnego filmiku patrzącego na ten konflikt z góry, a nie z jakieś ze stron, a Ty mi tu wrzucasz jakieś produkcje z filmowego studia Kremla przesiąknięte propagandą jakiej nie powstydziłby się Goebbels :/

rosyjska propaganda musiała dorównać amerykańskiej więc czemu to zdziwienie? natomiast racją jest, że USA zaczyna srać w gacie, zadłużenie kosmiczne a niedługo przestaną być nr jeden na świecie

Rosja z Chinami nadchodzą :)

Von Boco
24-09-2014, 23:40
Mateczka Rasija....
Rzygam tym tak jak gejami, pedofilami i innymi scierwami serwowanymi nam w tv.

Piaszeczki
25-09-2014, 23:08
Tak tak... nie od dziś przecież wiadomo że za zajęcie Krymu odpowiedzialni są Amerykanie..


Nie wszystko co w TV nie musi być kłamstwem ani nie wszystko co w necie nie musi być prawdą...

PostScriptum
27-09-2014, 03:30
Tak tak... nie od dziś przecież wiadomo że za zajęcie Krymu odpowiedzialni są Amerykanie..


Nie wszystko co w TV nie musi być kłamstwem ani nie wszystko co w necie nie musi być prawdą...

osoby rządzące Ameryką srają po gaciach bo już niedługo numerem jeden będą tylko jeśli chodzi o nowoczesność armii no ale jak się wydaje tyle kasy na to nie ma powodów do bycia zaskoczonym

mimo wszystko prędzej czy później Chiny i Rosja ich przegonią, oba państwa zaczęły współpracować

na nieszczęście dla USA pojawiło się ISIS i powstał kalifat a tam gdzie ropa USA bardziej dba o swe interesy więc na wszystkim zyskała Rosja, za 10 lat nikt nie będzie nawet wspominał o aneksji Krymu, może i mapy się zmienią

zzukk
27-09-2014, 11:04
Ostatnimi czasy do polityki podchodzę z większym dystansem niż zwykle i każdemu to polecam :) Nie warto wierzyć na słowo w to co się zobaczy w telewizji, lepiej coś poczytać, ale i tu trzeba być ostrożnym. Co do tegorocznej sytuacji na Ukrainie, to nie ma dobrych i złych, są tylko grupy interesów. Cała ta nagonka na Rosjan, wygwizdanie ich na meczu siatkówki to naprawdę jakaś kpina. Ludzie naprawdę są zniewoleni przez media.

edit:
Wczoraj na gali w Moskwie 2 pojedynki polsko-rosyjskie i Polacy nie zostali wygwizdani. Co niektórych "rusofobów" pewnie to trochę zdziwiło.