PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Faza grupowa LM 2014/2015


milek87
28-08-2014, 17:41
Faza grupowa Ligi Mistrzów

Grupa A
1. Atletico Madryt
2. Juventus Turyn
3. Olympiakos Pireus
4. Malmo FF

Grupa B
1. Real Madryt
2. FC Basel
3. Liverpool FC
4. Łudogorec Razgrad

Grupa C
1. Benfica Lizbona
2. Zenit Petersburg
3. Bayer Leverkusen
4. AS Monaco

Grupa D
1. Arsenal Londyn
2. Borussia Dortmund
3. Galatasaray Stambuł
4. Anderlecht Bruksela

Grupa E
1. Bayern Monachium
2. Manchester City
3. CSKA Moskwa
4. AS Roma

Grupa F
1. FC Barcelona
2. Paris Saint–Germain
3. Ajax Amsterdam
4. APOEL Nikozja

Grupa G
1. Chelsea Londyn
2. Schalke 04 Gelsenkirchen
3. Sporting Lizbona
4. NK Maribor

Grupa H
1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Athletic Bilbao
4. BATE Borysów

Dawid92
28-08-2014, 17:51
Na grupy H ,C i E warto zwrócić uwagę , będzie się tam działo ;)

maverik
28-08-2014, 17:52
Ogólnie rzecz biorąc to kiepskie losowanie, bo drugi raz z rzędu w tej samej grupie zagrają; Bayern z City i CSKA, Barca z Ajaxem, Chelsea z Schalke i Arsenal z BVB. Wolałbym jakieś inne mecze zobaczyć no ale trudno.
Najciekawsza grupa to chyba E.

Wojtek Szczęsny
28-08-2014, 17:59
Juventus ma całkiem spoko grupę:) kto pamięta ? :)

RC1zrVIKCJw

E i D chyba najmocniejsze :) czekam na mecze ! :)

maverik
28-08-2014, 18:10
@up

raczej taki wynik bedzie malo prawdopodobny, ale z grupy wraz z Atletico powinni wyjść :P a raczej muszą po porażce z Galatasaray rok temu
Roma będzie miała baaardzo ciężko, wątpie, że awansują.

MISON
28-08-2014, 20:40
Fajne mecze będą pomiędzy Live a Realem zwłaszcza na Santiago Bernabeum. Stare rachunki czas wyrównać xD Ogólnie nie ma mocnych grup łatwo przewidzieć kto z grupy wyjdzie chodź w sumie to jest LM nic nie wiadomo.

Szczepan-UnS
29-08-2014, 00:32
To jest LM, każdy mecz jest dobry :P

Dziki Wonsz
29-08-2014, 08:49
Juventus z tej grupy nie wyjdzie, na moje oko to zdobędą max 5 pkt. Rywali za mocni a samo Juve słabiutkie.

Wojtek Szczęsny
29-08-2014, 10:12
Real z tej grupy nie wyjdzie, na moje oko to zdobędą max 5 pkt. Rywali za mocni a samo Real słabiutkie.

stresS
29-08-2014, 10:13
Takie grupy zwiastują jedynie ciekawsze mecze w fazie pucharowej, podobnie zresztą jak przed rokiem. Jak dla mnie najmocniej wygląda grupa F, a najbardziej wyrównanie będzie w E lub C.

sylwana99
29-08-2014, 10:38
Real z tej grupy nie wyjdzie, na moje oko to zdobędą max 5 pkt. Rywali za mocni a samo Real słabiutkie.

Na Cristiano można liczyć :)

Malpeczka
29-08-2014, 11:12
Real z tej grupy nie wyjdzie, na moje oko to zdobędą max 5 pkt. Rywali za mocni a samo Real słabiutkie.

5 pkt max? Słaby Trolling :icon_smile:

benek2411
29-08-2014, 14:39
Życzę jak najlepiej Romie i Arsenalowi.

benek2411
16-09-2014, 16:44
CZO JESZT CHOPAKI?

Dziś liga mistrzów, pora na trochę zjarki. Grającym polecam Bayer Leverkusen dobry kursik a widziałem ich 3 mecze w tym sezonie i grają niemiłosiernie skuteczny football :)

Christoph'86
16-09-2014, 17:23
CZO JESZT CHOPAKI?

Dziś liga mistrzów, pora na trochę zjarki. Grającym polecam Bayer Leverkusen dobry kursik a widziałem ich 3 mecze w tym sezonie i grają niemiłosiernie skuteczny football :)

Dałem w kuponie na nich :) i do tego Benficę :)
Ogólnie to dziś najciekawiej zapowiada się w Dortmundzie.

KoXaN
16-09-2014, 21:21
Ogólnie to dziś najciekawiej zapowiada się w Dortmundzie.
Też tak myślałem, ale Kanonierzy grają kompletny piach :(

benek2411
17-09-2014, 05:02
Sory chłopaki, ale sam zmoczyłem dupę, bo se Bayer i Atletico grałem :D O ja głupi.

Sędziowie europejscy widze, że dostali te same wytyczne co brytyjscy czyli - karny w każdym meczu dla Liverpoolu, w zasadzie to już się lekko smutne robi.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10710575_684044995013745_5886810913594503615_n.jpg ?oh=187bc98be6772f4cea63d946ee8fa764&oe=54CE7B76&__gda__=1422649038_b1d30a037ea877fccd86b7e8420f159 a

_Dash_
17-09-2014, 08:17
Dałem w kuponie na nich :) i do tego Benficę :)
Ogólnie to dziś najciekawiej zapowiada się w Dortmundzie.

Przez Benficę cały kupon poszedł mi się **bać :)

Dziś ciekawie będzie Ajax - PSG jak dla mnie.

Wojtek Szczęsny
30-09-2014, 22:19
- PSG bez Ibry lepsze niż Barca z Messim
- Mistrz Anglii naszpikowany gwiazdami ledwo remisuje u siebie z "szrotem ze słabej ligi"

ciekawa kolejka :)

Jutro sprawdzian Juventusu ;) stawiam na remis 1:1

benek2411
01-10-2014, 13:55
Mecz meczowi nierówny. Roma zagrała sercem, City hajsem.

Piaszeczki
01-10-2014, 16:33
- PSG bez Ibry lepsze niż Barca z Messim
- Mistrz Anglii naszpikowany gwiazdami ledwo remisuje u siebie z "szrotem ze słabej ligi"

ciekawa kolejka :)

Jutro sprawdzian Juventusu ;) stawiam na remis 1:1



Ja już dawno doszedłem do wniosku że City to żaden wielki zespół. Ma pojedynczych znakomitych piłkarzy, ale generalnie nie szokuje swoją kadrą. W każdym razie taki zespół niema szans na wygranie LM. Ktoś tu kiedyś powiedział że City i może Chelsea mają najlepsze kadry w PL. Wg mnie Chelsea teraz jest zdecydowanie lepszym zespołem i widzę ją w czwórce LM w tym sezonie MINIMUM.

benek2411
01-10-2014, 18:38
Chelsea jest bardziej zbalansowana i tylko tyle, ofensywnie City ich wciąga nosem. gdy ostatnio mierzyli swoje siły w PL, City dużo bardziej napierało i stłamsiło totalnie The Blues, ale to co jest na wyspach, zostaje na wsypach, granie w LM to zupełnie inna bajka.
Nie chcę porównywać obydwu klubów bo nie o tym rzecz, skupię się na The Citizens. Klub prowadzi typ który pierwszy znaczący sukces w Europie odniósł rok temu, nie ma żadnego autorytetu wśród swoich podopiecznych w postaci szeregu triumfów z różnymi klubami, do tego szatnia to nadal ekipa Manciniego, on ich zbudował i on jako jedyny mógł coś z nimi osiągnąć w Europie, pozbyli się go - trudno.
Ekipę mają mocną, zestarzeli się ze sobą przez te lata wspólnej gry, piła powinna chodzić jak po sznurku a mimo to gdy słyszą hymn LM nogi mają jak z waty. Potrafią ograć Bayern, praktycznie po wielkim niefarcie przegrać dwumecz z Barcą, by później dać się stłamsić AS Romie która dopiero co wraca do europejskiej piłki, a cały skład to jest może wart tyle co sam Aguero... no właśnie, skoro już przy nim jesteśmy, to odkąd sypie mu się zdrowie to jest jakiś dyskomfort ofensywny, Dżeko i Jovetić razem wzięci to 1/4 argentyńczyka, tyle, nawet nie ma co dyskutować.
I co do zlepku gwiazd, z nimi jest tak, że są humorzaści, strzelają fochy i trzeba im włazić w dupsko by chciało im się grać. A w takim City,z powodu braku balansu i ludzi którzy powiedzieliby - "tu się wychowałem, grajcie dla tego klubu ze mną", każdy ma w dupie te wyniki, trofea, sukcesy bo liczy się jedynie hajs na koncie. Ja osobiście lidera tam nie widzę, nie wiadomo czy tam rządzi Yaya, Aguero, czy Kompany który tak groźnie wygląda na boisku a nie potrafi ścisnąć im jaj w imadle by ruszali dupy. Jedynym walczakiem wydaje się być Pablo Zabaleta.
W innych angielskich klubach są postaci które wychowały się w tych drużynach, są ulubieńcami kibiców bo często od młodziana z trybun zeszli na płytę boiska, tacy "ludzie stąd" jak Gerrard, Terry czy nawet młody Wilshere który widać że potrafi stawiać do pionu tych obiboków. A kogo ma City? No właśnie...
sercem, nie hajsem.

Wojtek Szczęsny
01-10-2014, 22:07
Tradycyjny scenariusz w Madrycie. Goście cisną cały mecz a na koniec Atletico robi kontrę i wpada typowa drapaka. Jedyna setka i gol to znak, że Juve musi być skuteczniejsze nawet na tak trudnych terenach. Wygrać 17 na 19 meczów u siebie w europejskich pucharach to niezłe staty. Liverpool bęcki od Basel ? :P

maverik
02-10-2014, 05:42
@Kładzło

może i cisnęli, nie wiem bo nie oglądalem meczu, ale jak chciał Juventus wygrac nie oddając ani jednego celnego strzału na bramkę Atletico? :P

Dawid92
02-10-2014, 07:33
Jeżeli Welbeck jest na testach w Arsenalu to soczysta kutanga w dupę van Gaalowi i jak dla mnie to jeszcze dziś może zwijać manaty i wypie*dalać z Manchesteru. Jakim głąbem trzeba być, żeby oddać rywalowi z podwórka takiego gracza?
Gość na dzień dobry dupą zjada tego jajogo sanogo i żiru razem wziętych, potencjał ma większy niż Sturridge. Dziadek Wenger zrobi z niego kosiora. Pogratulować przybycia nowego Henrego na Emirates.


BOŻE DLACZEGO!?!

No no :D Wczoraj Welbeck hattrick

benek2411
02-10-2014, 08:53
@Dawid92, z osądami poczekajmy aż zagra cała sezon, ale cały czas oglądam mecze Arsenalu właśnie ze względu na Welbza i stwierdzam że chłopak tak łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckich aż się miło robi :) W chwili obecnej bardziej przydałby się Manchesterowi niż Falcao, Rooney i van Persie razem wzięci, ale van gaal ma jakieś swoje głupie wizje.

@Kładżło, no i co z tego? To była sztuka dla sztuki, podania jak Barcelona i nic z tego nie wynikało, równie dobrze po zagraniu ręką Caseresa mógł być karny i mielibyśmy 2-0.


Aha no i jedna rzecz- Ludogorets gra z Realem bez kompleksów, zastanawiam się w jakiej dupie jest polska piłka skoro bułgarzy mają takiego reprezentanta w LM a my walczymy o wyjście z grupy w LE :)

Vinylside
02-10-2014, 11:28
może i cisnęli, nie wiem bo nie oglądalem meczu, ale jak chciał Juventus wygrac nie oddając ani jednego celnego strzału na bramkę Atletico? :P

Problem polega na tym, że właśnie w takich meczach wychodzi pieprzona skuteczność Juventusu. W "Serie A" średnio na 8 sytuacji strzelana jest jedna bramka (przy stojącym oczywiście autobusie przeciwnej drużyny). Gra z takimi zespołami jak Atletico opiera się właśnie na skonstruowaniu jednej składnej akcji i wykorzystaniu każdej dogodnej sytuacji do strzelenia gola - i właśnie w tym punkcie Juventus kuleje. Problemy już były z taką Atalantą, gdzie od początku meczu nie postawili autobusu tylko zaczęli grać jak równy z równym (ładne, twarde akcje a nawet wywalczenie rzutu karnego)...

Myślę, że gdyby zespoły z Serie A nie miały takiego respectu do Juventusu to niektóre rezultaty nie kończyłyby się wygraną Starej Damy. Mimo wszystko ciesze się, że w 90% stawiane są autobusy, ponieważ mój ulubiony zespół osiąga sukces. Ale niestety - później po takim meczu z Atletico jestem załamany, bo wiadomo, że liczyłem na minimum 1 punkt...

Co do wczorajszego meczu to powiem tak - nie lubię zwalać winy na sędziów - ich praca jest ciężka i odpowiedzialna, ale jak widzę "pomarańczowego", który przy pierwszym przewinieniu wyciąga żółtą kartkę zawodnikowi, który minutę wcześniej wszedł na boisko to mi się nóż w kieszeni otwiera. Gra Atletico wyglądała jak szachy - prowokacje, przepychanki i upadki jak na wersalkę przy lekkim dotknięciu przez przeciwnika - żenada. Myślę, że takie spotkania powinny sędziować osoby pokroju Howarda Webba (tak wiem, że on już zakończył karierę) ze względu na tolerancję dla twardej gry...

Szkoda, ale liczę, że Juventus wyjdzie z pierwszego miejsca ! :)

FORZA JUVE :)

Wojtek Szczęsny
02-10-2014, 12:20
Koleś nie oglądał meczu, komentuje a Longerki i inne już lajkują xD Juventus oddał kilka strzałów - tutaj po prostu wyszedł fart Atletico i przez to wygrali. Mają receptę na drapanie takich wyników z lepiej grającymi i utrzymującymi się przy piłce ekipami. Ja tam jestem zadowolony, bo gra Juventusu wyglądała lepiej od finalisty Ligi Mistrzów, i tylko zabrakło trochę szczęścia. Atletico miało jedną "setkę" i ją wykorzystali. Jednak to jest klub który ostatnio kładzie Barce i inne potęgi, ale u siebie Juve może spokojnie ich pokonać:) Sytuacja w grupie arcyciekawa . pozdro

benek2411
02-10-2014, 14:25
Juventus nie oddał celnego strzału na bramkę. Jak mieli wygrać?

Jak wyjdą tym 3-5-2 na drużynę mającą skrzydła a nie tylko namiastkę tej pozycji, jak Real czy Bayern to zrobią taką srakę z Evry i Lichsteinera że po sezonie odwieszą buty na kołek.

LookAp
02-10-2014, 14:41
Koleś nie oglądał meczu, komentuje a Longerki i inne już lajkują xD Juventus oddał kilka strzałów - tutaj po prostu wyszedł fart Atletico i przez to wygrali. Mają receptę na drapanie takich wyników z lepiej grającymi i utrzymującymi się przy piłce ekipami. Ja tam jestem zadowolony, bo gra Juventusu wyglądała lepiej od finalisty Ligi Mistrzów, i tylko zabrakło trochę szczęścia. Atletico miało jedną "setkę" i ją wykorzystali. Jednak to jest klub który ostatnio kładzie Barce i inne potęgi, ale u siebie Juve może spokojnie ich pokonać:) Sytuacja w grupie arcyciekawa . pozdro

Jedyne groźne akcje na bramkę Atletico w sumie tworzyło same Atletico. A to Moya udający Jordana z przekładanką piłki między nogami, a to bodajże M.Suarez na wślizgu wybijając dośrodkowanie po ziemi pare centów od słupka własnej bramki. A no i strzał Pogby warty odnotowania, ten Marchisio już nie. A co aspektów wizualnych to drużyna Simeone zawsze grała brzydko ale Efektywność>Efektowność. Drapie, drapie te wyniki i udrapali finał LM i 3pkt z UltraJuventusem. ;)

Malpeczka
02-10-2014, 15:00
Koleś nie oglądał meczu, komentuje a Longerki i inne już lajkują xD Juventus oddał kilka strzałów - tutaj po prostu wyszedł fart Atletico i przez to wygrali.
:bm:
Faktycznie Atletico miało sporo szczęścia żeby Juve nie oddało celnego strzału na bramkę.:bm:? Juve nie będzie miał łatwo wyjść z grupy bo czekają ich jeszcze trudne wyjazdy do Malmo i Pierusu. Rok temu skompromitowali się na wyjazdach bo przegrali dwa mecze i jeden zremisowali. Pokory trochę nie zaszkodzi.

Ja miałem w planach oglądać szlagier w Madrycie ale po kilku minutach zrezygnowałem i przełączyłem na Real. Co tu dużo mówić, karniak z kapelusza ale i błąd ze spalonym przy golu Ronaldo. Królewscy jak to oni stracili gola po stałym fragmencie gry. Jak oglądałem ten mecz to mi się przypomniała masakra ze Steua.

Wojtek Szczęsny
03-10-2014, 11:33
Do 75 minuty Atletico nie potrafiło wyjść zza swojej połowy, nie mówiąc o celnym podaniu :P Przeprowadzili jedną kontrę, jeden celny strzał i wygrali (wcześniej raz ktoś uderzył z 40m z prędkością 2km/h - to nie strzał xD) :) Faulowali i grali po prostu na brzydko i na remis. Oczywiście, że to jest fart w momencie gdy nie możesz nawet dojść do piłki a jeżeli tego nie rozumiecie to pozdro :) Remis to w 100% jedyny słuszny wynik w tym meczu a nie wygrana Juve - trochę mylicie o co mi chodzi :P Przegrali to przegrali, trudno. Zabrakło szczęścia i tyle. longerek lajkuj lajkuj łaku xD

JJU
03-10-2014, 11:46
Do 75 minuty Atletico nie potrafiło wyjść zza swojej połowy, nie mówiąc o celnym podaniu :P Przeprowadzili jedną kontrę, jeden celny strzał i wygrali (wcześniej raz ktoś uderzył z 40m z prędkością 2km/h - to nie strzał xD) :) Faulowali i grali po prostu na brzydko i na remis. Oczywiście, że to jest fart w momencie gdy nie możesz nawet dojść do piłki a jeżeli tego nie rozumiecie to pozdro :) Remis to w 100% jedyny słuszny wynik w tym meczu a nie wygrana Juve - trochę mylicie o co mi chodzi :P Przegrali to przegrali, trudno. Zabrakło szczęścia i tyle. longerek lajkuj lajkuj łaku xD

W przypadku Atletico ja bym o farcie nie mówił, to taka gra po prostu. Swoją drogą patrząc na staty to 28 fauli Juve, 21 Atletico i odpowiednio 6 do 2 w żółtych kartkach chciałem zauważyć.
Real ostatnio ich miażdżył jeszcze bardziej (nawet posiadanie mieli większe nie mówiąc już o strzałach), a przegrał (i to każdy przyzna że zasłużenie) u siebie.

Vinylside
03-10-2014, 12:47
W przypadku Atletico ja bym o farcie nie mówił, to taka gra po prostu

Nie interesuje się ligą hiszpańską a tym bardziej Atletico, ale jeżeli twierdzisz, że kładzenie się jak na wersalce przy każdym kontakcie z przeciwnikiem, farciarska bramka i prowokacje przez zawodników jak i trenera (który przy aucie dla Juve niejednokrotnie specjalnie wykopywał piłkę, gdy ta zmierzała w jego kierunku) to taka "ich gra" to w końcu zrozumiałem dlaczego kibic takiego Realu bardziej nienawidzi Atletico niż konkurencyjnej Barcelony (i oczywiście odwrotnie) :)

JJU
03-10-2014, 12:58
Nie interesuje się ligą hiszpańską a tym bardziej Atletico, ale jeżeli twierdzisz, że kładzenie się jak na wersalce przy każdym kontakcie z przeciwnikiem, farciarska bramka i prowokacje przez zawodników jak i trenera (który przy aucie dla Juve niejednokrotnie specjalnie wykopywał piłkę, gdy ta zmierzała w jego kierunku) to taka "ich gra" to w końcu zrozumiałem dlaczego kibic takiego Realu bardziej nienawidzi Atletico niż bardziej konkurencyjnej Barcelony (i oczywiście odwrotnie) :)

Jak nie wiesz jak gra finalista ligi mistrzów i teraz jesteś wielce zdziwiony to może nie gadajmy o piłce :)

Vinylside
03-10-2014, 13:27
Jak nie wiesz jak gra finalista ligi mistrzów i teraz jesteś wielce zdziwiony to może nie gadajmy o piłce :)

Wg. mnie finalista Ligi Mistrzów powinien prezentować jakiś godny poziom a nie tylko symulacje, płacze i prowokacje. To nie MMA, że na matę kładziesz się co chwilę :)

Lepszy poziom zaprezentowała Atalanta w meczu z Juventusem niż to całe Atletico ;)

Wojtek Szczęsny
03-10-2014, 13:35
Wszystko zweryfikuje rewanż w Turynie, na tym stadionie całkiem inaczej wygląda gra Juventusu co pokazały dwumecze z Chelsea i Realem. Jeżeli Atletico zagra autobusem licząc na jedną fartowną bramkę to raczej wróci do Madrytu bez pkt. Jak mówiłem, jestem zadowolony bo praktycznie niczym nie ustępuje Juve mistrzowi Hiszpanii. Tu się muszę zgodzić z JJU, że Atletico po odejściu Costy czy Villi musi tak grać. Brzydko, ale skutecznie.

JJU
03-10-2014, 16:49
Wg. mnie finalista Ligi Mistrzów powinien prezentować jakiś godny poziom a nie tylko symulacje, płacze i prowokacje. To nie MMA, że na matę kładziesz się co chwilę :)

Lepszy poziom zaprezentowała Atalanta w meczu z Juventusem niż to całe Atletico ;)

Nie ogarniam, oprócz posiadania piłki Juventus w każdej statystyce był słabszy. Przecież taka gra oparta na posiadaniu to jest dla nich woda na młyn, wystarczy wspomnieć wszystkie mecze z Barceloną, też momentami gnietli niemiłosiernie, a Atletico im wybijało piłkę z głowy.

Tylko że tą rozmową cofamy się do "ery" Mourinho w Interze i Chelsea, też dużo się mówiło na ten temat. Wtedy też miałem trochę podobnie jak Ty, ale zdążyłem przywyknąć i przywyknąć trzeba ;)

Piaszeczki
03-10-2014, 17:59
Panowie, skoro mówicie że Atletico do 75 minuty nie potrafiło wyjść ze swojej połowy i dodajecie że sprawiedliwy byłby remis to znaczy że Juve również niczego ciekawego nie zagrało. Poza tym oglądałem 1 część meczu całą i wcale z tą grą Hiszpanie tragicznie nie wyglądali. Im pasuje taki styl gry i to wykorzystali. Są do bólu konsekwentni w taktyce i to dobrze realizują. Atletico za czasów Costy i Villi w ważnych meczach wcale nie grało pięknie. Zresztą wg mnie akurat Costa to był lider ligi hiszpańskiej w brudnej grze na boisku.

benek2411
03-10-2014, 21:02
longerek lajkuj lajkuj łaku xD

Łak to jesteś Ty, bo pojęcie o piłce masz takie jak moja babcia.

Każda drużyna ma inny styl gry, Atletico ma akurat taki i jak widać im się to opłaca. Oni rok temu doszli do finału LM i praktycznie puchar mieli już na widelcu a gdzie doszło Juve ze swoim pierdyliardem podań i muleniem kichy przez 90 minut? Przecież Stara Dama gra dokładnie to samo za co po trzech sezonach podniecania wszyscy zaczęliśmy ganić Barcelonę. A jak już wymieniłem nazwę tego klubu, to Atletico jest mistrzem ligi, gdzie musi rywalizować z Realem Madryt i Barceloną czyli potentatami europejskiej piłki, oraz Sevillą która wygrała Ligę Europy a z kim rywalizuje Juventus? Z wypalonymi Milanem i Interem gdzie transfery przeprowadza się na zasadzie "złap starego dziada z Anglii lub Hiszpanii", oraz jedynym dobrym klubem w tej marnej lidze AS Romą. I niech sobie wygrywają to scudetto nawet i 100x z rzędu co nie zmienia faktu że są ciency jak sraka wężą i nie mają nawet co brykać w Europie.
Ojjj już czekam aż Juve wyjdzie z grupy i trafi na jakiś dobry klub gdzie będą normalni skrzydłowi a nie wacki wtedy zrobią z Evry taką kupę że głowa mała. Gość nie nadawał się do gry w Manchesterze United, bo przegrywał pojedynki z najgorszymi skrzydłowymi świata typu Aaron Lennon a w Juventusie gra pierwsze skrzypce.

Tak kończąc - w piłce chodzi o to żeby wygrywać, a nie żeby se miliard razy podać w tą i w tamtą, tak to przez wiele lat robiło Chelsea, kumasz?

Wojtek Szczęsny
04-10-2014, 16:34
Jak zawsze łaku serwujesz nam farmazony, ściemy i pseudoteorie a longerek wierny piesek słucha i lajkuje xD Przecież mówiłem, że zasłużony był remis a nie wygrana Ligi Mistrzów :)
Wczuwasz się benek jak zawsze a jesteś taki sam łak jak longerek xD pseudoznawca
Boli że majstry z Anglii i Hiszpanii są równi z Romą i Juve ?:) boli oj boli... Frustrację braku United w LM wyładować możesz np na boisku albo na piwo idź :P Nie musisz się wiecznie na Serie a wyżywać. Juventus jest był i będzie potęgą tak samo jak Serie A choćbyś sobie wszystkie włosy z tego pustego łba wyrwał :P

ps
lajkuj longerek lajkuj :P


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Prowokacje. Ogarnij język.


_______________________________________________

Hunter

Vinylside
04-10-2014, 17:40
Łak to jesteś Ty, bo pojęcie o piłce masz takie jak moja babcia.

Każda drużyna ma inny styl gry, Atletico ma akurat taki i jak widać im się to opłaca. Oni rok temu doszli do finału LM i praktycznie puchar mieli już na widelcu a gdzie doszło Juve ze swoim pierdyliardem podań i muleniem kichy przez 90 minut? Przecież Stara Dama gra dokładnie to samo za co po trzech sezonach podniecania wszyscy zaczęliśmy ganić Barcelonę. A jak już wymieniłem nazwę tego klubu, to Atletico jest mistrzem ligi, gdzie musi rywalizować z Realem Madryt i Barceloną czyli potentatami europejskiej piłki, oraz Sevillą która wygrała Ligę Europy a z kim rywalizuje Juventus? Z wypalonymi Milanem i Interem gdzie transfery przeprowadza się na zasadzie "złap starego dziada z Anglii lub Hiszpanii", oraz jedynym dobrym klubem w tej marnej lidze AS Romą. I niech sobie wygrywają to scudetto nawet i 100x z rzędu co nie zmienia faktu że są ciency jak sraka wężą i nie mają nawet co brykać w Europie.
Ojjj już czekam aż Juve wyjdzie z grupy i trafi na jakiś dobry klub gdzie będą normalni skrzydłowi a nie wacki wtedy zrobią z Evry taką kupę że głowa mała. Gość nie nadawał się do gry w Manchesterze United, bo przegrywał pojedynki z najgorszymi skrzydłowymi świata typu Aaron Lennon a w Juventusie gra pierwsze skrzypce.

Tak kończąc - w piłce chodzi o to żeby wygrywać, a nie żeby se miliard razy podać w tą i w tamtą, tak to przez wiele lat robiło Chelsea, kumasz?

A powiedz mi jak tam Twojemu Manchesterowi United idzie w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ? :D

A nie przepraszam, oni w tym roku niestety nie dostali "promocji" do owego turnieju. Mało tego - zrobili kapitalne wzmocnienia dzięki którym zajmują już 10 miejsce w ligowej tabeli po 6 spotkaniach dostając w między czasie baty od jakiegoś Leicesteru oczywiście po remisie na 19stym Burnley :D

Wolę, aby Juventus rywalizował z wypalonym Interem i Milanem niż przegrywał z dziadami pokroju Atalanty czy Cesseny. Jak widać wielki Manchester nawet po wzmocnieniach nie daje sobie rady ze średniakami, ale przecież to Juventus gra kwas i jest słaby ^^

JJU
04-10-2014, 22:07
Ale się zaczęła piaskownica :)

benek2411
05-10-2014, 09:28
Obaj jesteście żałośni, bo nie o tym jest cała dyskusja.
Za swojego życia na własne oczy widziałem wygrane mojego klubu w LM, widziałem przegrane finały, widziałem jak zrobili sobie ścierę z Romy wynikiem 7-1 i wcale nie musieli kupować meczy za co zostali zdegradowani ligę niżej, i odebrano im wywalczone w tym czasie tytuły. A co widzieliście wy? Stos gówna który i tak będzie ciągnął się przez kolejne lata.
A porównanie poziomu Serie A gdzie biegają jacyś kelnerzy do Premier League to jest już jakiś wyższy poziom abstrakcji, przecież taki West Ham by wciągnął dupą ten wasz cały Juventus :D


A najlepsze jest w tym wszystkim to, że zaraz ten najbardziej płaczliwy przyjdzie, zacznie wylewać żale i powie że wszyscy się frustrujemy, a longer lajkuje bo go ciśnie coś na worze. Ej ziomuś wsadzałeś kiedyś penisa w waginę czy nie bardzo?

Vinylside
05-10-2014, 10:59
Ale Cię to boli, masakra :)

Nie zawsze liczy się tylko historia wraz z tym co widziałeś na oczy z Twojego 14 calowego monitora...

W chwili obecnej liczy się to co jest teraz tyle, że przez to że MU nie jest w LM zaczynasz bronić się jego historią :)

Masz racje - kupowanie meczy i degradacja - ale to było słuszne. Poległ na tym skład, ponieważ większość odeszła a pieniędzy także było mniej. Twój Manchester mimo wzmocnień gra mega kwas i tak jak wspomniałem zajmuje w lidze obecnie 10 miejsce. Przypominam Ci, że Juventus w tym roku gra na 2 fronty i jakoś zajmuje dalej fotel lidera Serie A. Może i to nie ten sam poziom co Premier League, ale mimo ciężkich meczy w LM radzą sobie...

Co jeszcze ? Pamiętaj, że w składzie Starej Damy dalej są zawodnicy dzięki którym Twoje czerwone diabły weszłyby działaczom Juventusu w dupę, aby mieć ich w swoim składzie :*

benek2411
05-10-2014, 17:55
Przeraża mnie Twoje ograniczenie. Na chwilę obecną jest 4 ale równie dobrze mógłby być 16 bo te miejsca dzieli ledwo 3pkt w tabeli, ale co to ma do rzeczy? Nawet jak spadną do 2 czy 8 ligi to zawsze będę kibicował temu klubowi bo dostarczył mi tyle emocji sportowych że głowa mała, ale Ty za chwilę znów zaczniesz swoje, bo nie rozumiesz co do Ciebie mówię. Nie o tym rozmawiamy.
Do historii to ucieka Liverpool jak mówi o mistrzostwie kraju, ja mówię o czymś co wydarzyło się stosunkowo w najnowszej historii futbolu a Ty zaraz ruszasz kilka kroków dalej.
Więc przechodzę do meritum, bo od tego wyszliśmy, jak Juventus radzi sobie w LM? Kiedy jak? Sracie żarem że udało im się pokonać Chelsea w grupie a co było dalej? Że grali z Realem, co z tego jak ich Galata wypchnęło z 2 miejca? Kiedy ostatnio Juventus coś osiągnął na arenie europejskiej? Kiedy wygrał ostatnio Ligę Mistrzów? Rozumiesz co do Ciebie mówię czy nie?

Co do tego roku: Juventus z grupy wyjść musi bo ta grupa jest żenującoprosta, a co dalej? Ja ich nie widzę w walce z nikim ogarniętym, nawet Liverpool ich pogniecie.

Vinylside
06-10-2014, 00:25
Na chwilę obecną jest 4

A Juventus 1 :)

Nawet jak spadną do 2 czy 8 ligi to zawsze będę kibicował temu klubowi bo dostarczył mi tyle emocji sportowych że głowa mała, ale Ty za chwilę znów zaczniesz swoje, bo nie rozumiesz co do Ciebie mówię

A widzisz - ja już taką sytuację przeżyłem przez sławną aferę Calciopoli, ale teraz większość pamięta już tylko zarzuty postawione Juventusowi (kupowanie / ustawianie meczy). Nikt nie wspomni o tym, że to właśnie Stara Dama została najbardziej pokrzywdzona ze wszystkich zamieszanych w to drużyn ;)


Więc przechodzę do meritum, bo od tego wyszliśmy, jak Juventus radzi sobie w LM? Kiedy jak? Sracie żarem że udało im się pokonać Chelsea w grupie a co było dalej? Że grali z Realem, co z tego jak ich Galata wypchnęło z 2 miejca? Kiedy ostatnio Juventus coś osiągnął na arenie europejskiej? Kiedy wygrał ostatnio Ligę Mistrzów?

Widzisz przez wyżej wspomnianą przeze mnie aferę i przez kary nałożone na Juventus zespół w Europie ma ciężko. Przez to wydarzenie Stara Dama straciła ogromne pieniądze i teraz nie są w stanie kupić sobie takiego piłkarza jak "Di Maria" za 40 milionów, ponieważ maksymalnie wykładają na stół 22 i kupują troszkę gorszego Moratę. Dajmy im trochę czasu. Sukcesy w kraju także zdobywa się nie łatwo, szczególnie, że z roku na rok liga jest silniejsza...

Oczywiście fachowcy i tak twierdzą, że jest ona słaba, ponieważ zespoły w Europie niczego szczególnego nie osiągają. Spokojnie, dajmy sobie trochę czasu a jestem przekonany, że Serie A wróci na właściwy tor. Już teraz widać, że mistrz Włoch niczym nie odstępuje od takiego mistrza Hiszpanii a "rozwijająca się" Roma potrafi wygrywać z angielskimi rewelacjami...

Pamiętajmy także, że Borussia Dortmund doszła do finału LM nie będąc żadnym faworytem a pokonała po drodze światowe potęgi. Nie każdy sezon jest owocny i nie można skreślać Juventusu po jednej wpadce w grupie (sezon temu) czy po porażce z Atletico. Pamiętajmy, że po paru latach przerwy Juventus odpadł ze zwycięzcą LM Bayernem (w ćwierćfinale). Obecnie nowy trener też potrzebuje 100% zaklimatyzowania, szczególnie, że Conte zrezygnował z prowadzenia zespołu dzień przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego :)

benek2411
06-10-2014, 15:17
Stary, boli mnie to że jak mnie cytujesz fragmentami, to ucinasz a takim kawałku że całe zdanie traci swój sens, typowe zagranie #TVN, dlaetgo odechciało mi się dalszej bajerki.
Powodzenia w lidze mistrzów, dla mnie to i Juventus może to wygrać.

maaarcin741
06-10-2014, 19:42
Nie wiem czego porównujecie Juventus z Manchesterem United, dwa teamy grają w całkiem innych od siebie ligach. Przecież gdyby dać Juve do Premiership, to walczyliby co najwyżej o kwalifikacje LM. We włoskiej lidze przecież liczy się tylko Juve i Roma (Milan, Inter, Fiorentina, Napoli to przepaść).

Zaraz pewnie z benka przerzucą się na mnie, będą mnie wyzywać od łaków i ciupańsko na Barce przejdzie xD

milek87
21-10-2014, 21:37
CSKA Moscow - Manchester City 2:2
Roma - Bayern Munich 1:7
APOEL Nicosia - Paris Saint Germain 0:1
Barcelona - Ajax 3:1
Chelsea - Maribor 6:0
Schalke 04 - Sporting CP 4:3
BATE Borisov - Shakhtar Donetsk 0:7
FC Porto - Athletic Bilbao 2:1



No to się dzisiaj rozstrzelali 40 bramek w 8 meczach!!! Ładnie ;)

stresS
22-10-2014, 12:17
No ilość bramek robi wrażenie, wygrana wszystkich "pewniaków" nie licząc wtopy City na rosyjskiej ziemi ;d. Najbardziej zaskoczył mnie mecz Romy z Bayernem, miałem nadzieje że będzie to wyrównane spotkanie. Drużyna z Rzymu zbudowała całkiem fajny skład, ale jak widać liga włoska mocno odstaje od reszty. Jeszcze niedawno podobnie było z Juventusem, który w lidze gniecie wszystkich, a na międzynarodowym podwórku już nie widać tej dominacji.

Dziś z ciekawszych meczów Liverpool - Real, chociaż gospodarzą nie daję wielkich szans, to może nas czymś zaskoczą. Sam obejrzę pewnie Arsenal - Anderlecht, co ciekawe w bramce stanie trzeci bramkarz(Szczęsny czerwona kartka, Ospina kontuzja), a na rezerwie pojawi się chłopak z rocznika 97 - Ryan Huddard. Może być śmiesznie, ale już niejeden bramkarz dzięki kontuzją w podstawowej jedenastki przebił się do pierwszego zespołu. Podobną drogą podążał Szczęsny w pamiętnym meczu z Barcelona, gdzie "grał na akordeonie" po bramce Arshavina xd.

benek2411
22-10-2014, 13:53
Ale mi szkoda Romy :(

Malpeczka
22-10-2014, 15:58
AS Roma, po pierwsze co w takim meczu na lewej stronie robi A.Cole? Bezlitośnie ogrywany przez Robbena. Ręcznik De Sanctis fatalnie bronił plus kompletne załamanie podopiecznych Garcii po golu na 2;0 i wszystko się posypało dalej. Bayern z Alonso i Benatia wyglądają na jeszcze mocniejszą drużynę.


Schalke - Sporting. Ten mecz to jeden wielki wałek. Schalke- główny sponsor Gazprom do tego rusek sędziuje i drukuje karniaka w doliczonym czasie gry dla gospodarzy. Wielki minus dla UEFY za przydział sędziowski który raczej nie był przypadkowy.


Reszty nie widziałem. Dziś oczywiście wielki klasyk europejski Liverpool - Real Madryt i serio ten mecz to dla mnie jedna niewiadoma. W obliczu sobotnich Gran Derbi i pozycji w grupie Real nie zagra według mnie tego meczu na 100%. Brak Balea, Ramosa, na prawej m zagrać pdobno Arbeloa. Typuje 2;2 z przewagą dla The Reds.

benek2411
22-10-2014, 19:21
Schalke - Sporting. Ten mecz to jeden wielki wałek. Schalke- główny sponsor Gazprom do tego rusek sędziuje i drukuje karniaka w doliczonym czasie gry dla gospodarzy. Wielki minus dla UEFY za przydział sędziowski który raczej nie był przypadkowy.


Żartujesz? O jaka beka :D

milek87
22-10-2014, 20:35
Heh do przerwy ogółem "aż" 7 bramek w porównaniu z wczorajszym wyczynem do 40 trochę brakuje ;)

Malpeczka
22-10-2014, 21:37
Żartujesz? O jaka beka :D

Beka? Sporting już składa oficjalną skargę do UEFY. Po drugie siedzę trochę w bukmacherce i na zamkniętych stronach pojawiały się różne dziwne informacje typu czerwona kartka w meczu i karny dla Schalke. Także bekuj sobie dalej :d_coffee:


Real dziś klasa sama w sobie.

Vinylside
22-10-2014, 21:41
... ... ...

Na temat mojego ukochanego Juventusu powiem tyle - WSTYD !

Ja chyba po prostu nie rozumiem niektórych rzeczy :/ :/ :/

maverik
22-10-2014, 21:51
Real tak jak większość się spodziewała pewnie pokonał Liverpool. W sumie The Reds mogą się cieszyć, że Ludogorets wygrał, bo jakby Basel zgarnęło 3 pkt dziś i w następnej kolejce to mogłoby być słabo :P

Matan Zajcev
22-10-2014, 21:51
Beka? Sporting już składa oficjalną skargę do UEFY. Po drugie siedzę trochę w bukmacherce i na zamkniętych stronach pojawiały się różne dziwne informacje typu czerwona kartka w meczu i karny dla Schalke. Także bekuj sobie dalej :d_coffee:


Real dziś klasa sama w sobie.

Może źle zrozumiałem, ale wydaje mi się, że Benkowi chodziło o to, że beka z tej całej sytuacji, z UEFY itp.

stresS
23-10-2014, 10:23
Na temat mojego ukochanego Juventusu powiem tyle - WSTYD !
Mimo wygranej, ja bym powiedział to samo o Arsenalu. Dramat połączony z komedią.

Na uwagę zasługuję rywalizacja w grupie B, Ludogorets przed rozpoczęciem rozgrywek był obstawiany na 4 miejsce, a teraz nie wykluczone, że zdołają wyjść z tej grupy razem z Realem. Oczywiście zdobyli pierwsze punkty, ale już w meczu z Liverpoolem dobrze sobie radzili.

benek2411
23-10-2014, 12:29
Może źle zrozumiałem, ale wydaje mi się, że Benkowi chodziło o to, że beka z tej całej sytuacji, z UEFY itp.

No własnie nie wiem o co chodziło gościowi, skoro przekaz był jasny.
UEFA lubi rózne dziwne zagrania, ale to byłby już szczyt wszystkiego.

MISON
23-10-2014, 12:55
Słaby mecz The Reds co tu dużo gadać a ******** grają jak maszyna. Przechodzą w niesamowity sposób do kontry łatwo zdobywają przestrzeń a i w pozycyjnym radzą sobie niewiele gorzej :) Niestety przepaść była w tym meczu nadto widoczna :( Ale jeżeli w składzie grają jakieś ogóry typu Allen , Lovren itp to co się dziwić :( 110 mln wydane a efekty zerowe a taki Remy ktory nie przeszedł testów strzela bramki na zawołanie :( Niektóre decyzje Brendana też bardzo mnie drażnią (zdjęcie Cou) który jako jeden z niewielu ogarniał na boisku :( Jedyną nadzieją może być Sterling bo chłopak gra na razie po nad poziomem i mam nadzieje że nas nie opuści. Strach lecieć do Hiszpanii....

benek2411
23-10-2014, 13:34
To jest po prostu Liverpool, nie można spodziewać się kokosów.
Ale Allena to kibice raczej wyczekiwali, wieszając psy na Gerrardzie i Lucasie, więc nie wiem o co awantura xD

Malpeczka
23-10-2014, 14:32
No własnie nie wiem o co chodziło gościowi, skoro przekaz był jasny.
UEFA lubi rózne dziwne zagrania, ale to byłby już szczyt wszystkiego.

Wiem, że lubisz się spinać stąd moja głupia reakcja :d_coffee:


Tam Alleny i Lovreny na Premier League dają radę ale w LM to już przepaść. To jak Real sobie piłę podawał, wychodził z pressingu. Magia :yes:

James ma odejście :af:
https://v.cdn.vine.co/r/videos/356850487D1136803588753276928_38f51e2b209.0.0.1106 1267273282491053.mp4?versionId=wby1C0M9t27g95SSKTY Ufw4Aejs5.pwD

benek2411
23-10-2014, 15:05
Zapomniałem jak to jest się "spinać", ale koledzy z 4C dalej ból sraki przejawiają, czytaj to jak chcesz.

Co do Allena i Lovrena to słabo znasz grunt, bo ten pierwszy jest dobrym pomocnikiem zwanym "zadaniowiec", a drugi to defensywny partacz grubo przepłacony i przehajpowany i taki sam poziom, odpowiedni dla siebie prezentują na wyspach jak i na arenie europejskiej.
Między Realem a Liverpoolem jest przepaść jakościowa wynikająca z kadry i formy piłkarzy. Liverpool grający tak jak rok temu z Suarezem to by tego Cassilasa zabił na bramce, a że teraz każdy obniżył loty o kilka szczebli, a do tego gryzoń jest w Barcy, to efekty są takie jak widać ;]

Przemekk
23-10-2014, 15:56
Nie rozumiem czemu na Real był kurs tylko 1,86zł a na Liverpool nieco pond 4zł. W szoku byłem, przecież Real był pewnym faworytem, chciałem postawic na ten jeden mecz duże pieniądze, ale serwis w którym gram przyjmuje max 25zł na podstawie potwierdzenia przelewu a reszte dopiero jak dojdzie przelew... :[ bet-at-home jestem zły...

JJU
23-10-2014, 16:03
Nie rozumiem czemu na Real był kurs tylko 1,86zł a na Liverpool nieco pond 4zł. W szoku byłem, przecież Real był pewnym faworytem, chciałem postawic na ten jeden mecz duże pieniądze, ale serwis w którym gram przyjmuje max 25zł na podstawie potwierdzenia przelewu a reszte dopiero jak dojdzie przelew... :[ bet-at-home jestem zły...

Ja jebe, nawet hajsu nie umiesz dobrze przelać..

Nie wiem jak Wy to widzicie, ale na tą chwilę w Realu Bale mało potrzebny, idą jak burza. Aż ciekawi mnie mecz w sobotę :)
Ciekawe skąd się bierze aż taka różnica w grze Dortmundu w lidze, a w LM (grubo się zastanawiałem czy na Galatę nie dać przynajmniej 1x).

Przemekk
23-10-2014, 16:06
Ja jebe, nawet hajsu nie umiesz dobrze przelać :D

Gram tylko na przelew bankowy, innych nigdy nie próbowałem i się bałem. Zacząłem juz przez Przelew24 ale sie rozmyśliłem bo myslałem ze mi coś więcej z konta pociągnie. Powiedz jak szybko i bezpiecznie przelać pełna kwote ?

JJU
23-10-2014, 16:17
Gram tylko na przelew bankowy, innych nigdy nie próbowałem i się bałem. Zacząłem juz przez Przelew24 ale sie rozmyśliłem bo myslałem ze mi coś więcej z konta pociągnie. Powiedz jak szybko i bezpiecznie przelać pełna kwote ?

Normalnie, przelewy24, zero dodatkowych kosztów. Ale pierwsze co to zmień tego buka ;)

Przemekk
23-10-2014, 16:17
Czemu? Znasz jakies lepsze ?

JJU
23-10-2014, 16:25
Czemu? Znasz jakies lepsze ?

Bo ma najniższe kursy, najmniejszą ofertę, a live jest beznadziejny. No chyba że do puszczania taśm od czasu do czasu to jeszcze obleci ewentualnie.

No a który najlepszy i co i jak to sobie już w necie poszukaj bo każdemu co innego odpowiada, a i nie ma co spamować. Ja bym polecił bet365, duża oferta, spoko kursy (nie najlepsze ze wszystkich, tu nie ma co mówić).

MISON
23-10-2014, 16:54
Zapomniałem jak to jest się "spinać", ale koledzy z 4C dalej ból sraki przejawiają, czytaj to jak chcesz.

Co do Allena i Lovrena to słabo znasz grunt, bo ten pierwszy jest dobrym pomocnikiem zwanym "zadaniowiec", a drugi to defensywny partacz grubo przepłacony i przehajpowany i taki sam poziom, odpowiedni dla siebie prezentują na wyspach jak i na arenie europejskiej.
Między Realem a Liverpoolem jest przepaść jakościowa wynikająca z kadry i formy piłkarzy. Liverpool grający tak jak rok temu z Suarezem to by tego Cassilasa zabił na bramce, a że teraz każdy obniżył loty o kilka szczebli, a do tego gryzoń jest w Barcy, to efekty są takie jak widać ;]

Allen to szrot te całe spuszczanie się nad nim i ciągłe mylne oczekiwania na jego dobrą grę to szajs. Z resztą to się z tobą z 100% zgadzam :) bo to prawda że chłopacy obniżyli loty. Szkoda że nie są w takiej formie jak rok temu w lidze jestem prawie pewien że te napompowane pajace z Madrytu wyjechali by z bagażem bramek. Potrzeba nam kogoś takiego jak rok temu był Suarez ) Prawdziwego killera , indywidualność która pociągnie drużynę w trudnych momentach bo Balotelli gra piach. Oby tylko Sturridge wrócił silny po kontuzji :rip2:

benek2411
23-10-2014, 19:30
@MISON - Sturridge + Ballotelli + Lallana + Lambert = 1/4 Suareza. Luis to nie był żaden killer, to był chłop który brał piłkę, kiwał wszystkich rywali, kiwał swoich ziomków, kiwał trenerów i publikę a później strzelał gola, a później drugiego, a później jeszcze trzy. Tak jak Liverpool mnie śmieszy i raczej hejtuje ten klub, tak Suareza po prostu podziwiam i uważam ze jednego z najlepszych piłkarzy jacy kiedykolwiek grali w Anglii, a pewne jest to, że od odejścia Ronaldo z MU to takiego kota nie było i długo nie będzie (Hazard i Di Maria to nie ten poziom). Podsumowując Liverpool źle się uzbroił i bardziej liczył na zgranie i kolektyw, ale w chwili obecnej brakuje im cracka, więc zamiast inwestować w Lamberta, Balo i Lallane, powinni kupić Angela Di Marię który w jakimś stopniu by załatał dziurkę po Gryzoniu. A tak to po 3 meczach mają 3 pkt i to nie w pełni zasłużone bo sędzia okradł Ludogorets w pierwszym meczyku.
Co do Allena, to nie rozumiem podejścia niektórych kibiców, tak jak w MU hejtowany jest Carrick, w Barcelonie niezbyt lubiany był Busquets, w Realu nie zauważano wpływu Khediry, tak w LFC nie zdają sobie sprawy z korzyści posiadania Allena. Najśmieszniejsze jest to że takich piłkarzy najbardziej chwalą eksperci w studiach, a zwykli oglądacze wieszają na nich psy :)

Malpeczka
23-10-2014, 20:21
Zapomniałem jak to jest się "spinać", ale koledzy z 4C dalej ból sraki przejawiają, czytaj to jak chcesz.

Napisałem że głupio odczytałem przecież. Tyle w temacie...

Co do Allena i Lovrena to słabo znasz grunt, bo ten pierwszy jest dobrym pomocnikiem zwanym "zadaniowiec", a drugi to defensywny partacz grubo przepłacony i przehajpowany i taki sam poziom, odpowiedni dla siebie prezentują na wyspach jak i na arenie europejskiej.
]

Allena to ze Swansea jeszcze pamiętam także trochę ten grunt czaje. Jak pisałem w Premier League daję radę, lubię go oglądać ale w tym meczu kompletnie pogubiony.
Jeżeli chodzi o Liverpool i wyjście z grupy to widzę ich w LE, na Bernabeu nie maja czego szukać, wyjazd do Bułgarii również zapowiada się katorgą. Liverpool wydał niby te 110 mln a efektów nie widać, poszli na ilość a nie jakość. Ogólnie angielskie zespoły poza Chelsea cieniują w LM.

MISON
23-10-2014, 20:27
Poziomu ze Swansea do Liverpoolu ze sobą nie zabrał to pewka :)

Vinylside
04-11-2014, 23:34
Zenit 1 : 2 Bayer

Benfica 1 : 0 Monaco

Arsenal 3 : 3 Anderlecht

Borussia D. 4 : 1 Galatasaray

Malmö 0 : 2 Atl. Madryt

Juventus 3 : 2 Olympiacos

Basel 4 : 0 Łudogorec

Real Madryt 1 : 0 Liverpool



I jak wrażenia po dzisiejszych meczach :D ?

Oglądałem klasycznie mój Juventus. Horror zakończony słodkim zwycięstwem. Szkoda zmarnowanego karnego w 94 minucie, ale cieszy zmiana formacji i stylu gry. Ważne zwycięstwo Starej Damy, które cieszy mnie niezmiernie :)

Malpeczka
05-11-2014, 08:33
Oglądałem oczywiście Real Madryt - Liverpool. Niestety Rodgers postanowił dać szanse rezerwowym przez co sam Real również zagrał bardzo oszczędnie. Mecz bez historii.


Kiedy Olympiakos strzelił na 2;1 już myślałem jak to skomentować. Chłopaki w dziale Serie A mają zbyt duże mniemanie o samym Juventusie jak i lidze włoskiej. Ostatecznie Stara Dama wywalczyła 3 pkt, ale czy to coś zmienia :) Słabo grają.


Największe ,,brawa'' oczywiście dla Arsenalu Londyn. Ten klub jest żałosny, bez obrazy ale jak można dać pracować Wenegerowi od tylu lat? To jest jakiś fenomen...

Vinylside
05-11-2014, 08:54
Kiedy Olympiakos strzelił na 2;1 już myślałem jak to skomentować. Chłopaki w dziale Serie A mają zbyt duże mniemanie o samym Juventusie jak i lidze włoskiej. Ostatecznie Stara Dama wywalczyła 3 pkt, ale czy to coś zmienia :) Słabo grają.

Czy ja wiem. Zmiana formacji dobrze im zrobiła ponieważ dawno nie widziałem tak dobrego spotkania ze strony Juventusu. Tutaj nie patrzy się tylko na wynik, ponieważ gdyby skuteczność (która obecnie jest największym problemem Starej Damy) była troszkę lepsza to mecz mógłby się zakończyć nawet wynikiem 5:2. Grecy zrobili 2 akcje xD

benek2411
05-11-2014, 10:05
Akurat wczoraj Juve zagrało bardzo dobry mecz.

Wojtek Szczęsny
05-11-2014, 10:21
No właśnie miałem pisać, że Juve z nożem przy gardle zagrało bardzo dobrze. WKOŃCU zmienili toprne na LM 3-5-2 na 4-3-1-2 i to jest to o czym pisałem kiedyś. Zamiast 3ki z tyłu plus Asamoah i Lichtsteiner którzy mieli za dużo roboty zagrali 4ką obrońców. Boczni obrońcy byli mniej uniwersalni a bardziej defensywni, w środku czwórka Pirlo-Pogba-Vidal-Pogba była niczym walec. Co prawda jest to ofensywniejsze ustawienie ale idealnie bronili się przed kontrami a bramki padły po po prostu idealnie wykonanych stałych fragmentach. Szkoda mi tylu akcji i setek, karnego Vidala bo wkońcu mogli pokazać prawdziwą siłę w europie. Tak czy siak Juventus zmiażdżył w każdym stacie Olympiacos i zagrał pierwszy dobry mecz w Europie od potyczki z Lyonem także ja się cieszę.


Oglądałem oczywiście Real Madryt - Liverpool. Mecz bez historii.

Ostatecznie Stara Dama wywalczyła 3 pkt, ale czy to coś zmienia :) Słabo grają.

Chyba nie trzeba przypominać co zamiast mózgu mają osoby które nie oglądały ale oczywiście wiedzą najlepiej ;)

EROLOVSKY
05-11-2014, 14:30
Jako, iż jestem od malutkiego za Arsenalem to co wyprawia się w tym klubie jest nie do pomyślenia .. Wygrywając 3:0 zremisować ze słabiutkim jak barszcz Anderlechtem to jest ŻENUA. Aż strach pomyśleć co by było bez Sancheza, w******* na każdym froncie murowany.

Oglądałem troszeczkę wczoraj Real z LVP, mecz bez historii nudny jak flaki z olejem.
Juventus zaś pokazał, że ostatniego słowa nie powiedział, a już byli bliziutko praktycznie odpadnięcia z LM.

Dzisiaj liczę na dobry mecz w Monachium, myślę że Roma już takich batów nie zbierze jak u siebie ;)

Malpeczka
05-11-2014, 17:49
Chyba nie trzeba przypominać co zamiast mózgu mają osoby które nie oglądały ale oczywiście wiedzą najlepiej ;)

Oglądałem powtórkę, ich gra nie robi na mnie większego wrażenia. Trzeba zaznaczyć że to był Olympiakos Pireus... Naprawdę jest się czym jarać :rolleyes:

MISON
05-11-2014, 17:58
Oglądałem powtórkę, ich gra nie robi na mnie większego wrażenia. Trzeba zaznaczyć że to był Olympiakos Pireus... Naprawdę jest się czym jarać :rolleyes:

Akurat biorąc pod uwagę ostatnie mecze Juventusu gdzie w zwycięstwach zamiast gry zespołu pomagał sędzia Stara Dama zagrała bardzo dobry mecz więc :wnp: Powtórkę zobaczyłeś po wczesnym ujrzeniu wyniku 3:2 który absolutnie nie odzwierciedla tego co się w tym meczu działo :glare: A btw PIRLO <3 :wub:

benek2411
05-11-2014, 18:02
I Olimpiacos to nie sa ogórki.

Vinylside
05-11-2014, 18:46
Oglądałem powtórkę

.
.
.
.
.

Słabo grają

.
.
.
.
.

http://files.pr-cy.ru/109359_aac6f02d39f0494d47472d3b3bed77f7/912accb5_picard-facepalm.png

JJU
05-11-2014, 19:18
Nie czaję po jakiego ch.uja na każde złe zdanie o Juventusie odpowiadacie? Jakby to co najmniej jakaś drużyna z topu wszechświata była, a póki co to oni ledwo wychodzą z grupy czyli poziom Benfici, Leverkusen czy Schalke.

milek87
05-11-2014, 22:13
Bayern Munich - Roma 2:0
Manchester City - CSKA Moscow 1:2
Ajax - Barcelona 0:2
Paris Saint Germain - APOEL Nicosia 1:0
Maribor - Chelsea 1:1
Sporting CP - Schalke 04 4:2
Athletic Bilbao - FC Porto 0:2
Shakhtar Donetsk - BATE Borisov 5:0

Jak tam wrażenia? ;)
Angole coś słabieńko w tej kolejce wczoraj Liv i Ars, dziś ManC i Chelsea też poniżej oczekiwań...

Dawid92
06-11-2014, 09:23
City może już walizy pakować z LM :)

stresS
06-11-2014, 09:36
Arsanal gra masakryczny piach. Zresztą trudno się dziwić jak na stoperze gra prawy obrońca(który nawet na swojej nominalnej pozycji nie powala), a defensywnym pomocnikiem jest Flamini lub Arteta. Ramsey w ogóle nie przypomina gościa z tamtego sezonu, a jedyny trzymający poziom na boisku, to Sanchez, Ox, Danny W. i Gibbs. Najlepsze jest, to że w momencie gdy formacja ofensywna zaczęła coś klepać, to obrona nie istnieje. Wielka, czarna dziura między pomocą, a obroną.

Najsmutniejszy jest jednak fakt, że Wenger 4pkt z Anderlechtem traktuje jak wygranie LM, pierw mówi, że obrona grała od początku meczu słabo, żeby później powiedzieć, iż było ok do momentu utraty pierwszej bramki. Jedno jest pewne, trzeba być skończonymi frajerami, aby wygrywać 3:0 u siebie i zremisować... aż się boje meczu z Shouthampton i United...

Malpeczka
06-11-2014, 10:49
Nie czaję po jakiego ch.uja na każde złe zdanie o Juventusie odpowiadacie? Jakby to co najmniej jakaś drużyna z topu wszechświata była, a póki co to oni ledwo wychodzą z grupy czyli poziom Benfici, Leverkusen czy Schalke.

Tak jak pisałem Juve ma na tym forum ma jakieś kółeczko psychofanów przez co nie można wyrazić swojej opinii na ich temat bo zostaniesz obrzucony błotem.

Nara wszystkim.

benek2411
06-11-2014, 13:59
Bo z tych angielskich drużyn, to tylko Chelsea ma jaja, Arsenal w połowie. MC i Liverpool to są do oklepania przez każdego.
Jedyna angielska drużyna oprócz CFC która potrafi grać w LM obecnie zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli :]
Co do wczorajszych wyników to nic mnie jakoś wielce nie zaskoczyło, no może poza dość skromnej wygranej PSG :)

Wojtek Szczęsny
09-11-2014, 10:50
droszy psychohejterzy Juventusu

Tak jak pisałem Juve ma na tym forum ma jakieś kółeczko psychofanów przez co nie można wyrazić swojej opinii na ich temat bo zostaniesz obrzucony błotem.

Nara wszystkim.

Jak można reagować na kretynów którzy nie oglądają nawet meczów a krytykują Juventus po czym są zdziwieni naszą reakcja?
Opinia a bezmyślny hejt jak twoje wpisy to jest różnica :) Nawet Benek który nie lubi Juve, i który częśto pisał farmazony na temat ligi włoskiej potrafił przyznać, że zagrali dobry mecz:)

Nie czaję po jakiego ch.uja na każde złe zdanie o Juventusie odpowiadacie? Jakby to co najmniej jakaś drużyna z topu wszechświata była, a póki co to oni ledwo wychodzą z grupy czyli poziom Benfici, Leverkusen czy Schalke.

Jakbyś ruszył głową JJU co Ci się nie zdarza w porównaniu do zaczepek to byś pojął, że skoro odnoszą sukcesy to zaczynają się hejty - czyli takie frajerskie pisanie, że poziom Schalke, czy Leverkusen chociaż oczywistym jest, iż te kluby mogą sobie pomarzyć o sukcesach jakie odnosi Juventus i Ty doskonale o tym wiesz:) Skoro nie pasuje Ci fakt, że odpowiadamy na kłamstwa i durnoty to po prostu masz wała a ja mam bekę z twojego bólu dupska :)

Forza Juve!

JJU
09-11-2014, 11:55
Jakbyś ruszył głową JJU co Ci się nie zdarza w porównaniu do zaczepek to byś pojął, że skoro odnoszą sukcesy to zaczynają się hejty - czyli takie frajerskie pisanie, że poziom Schalke, czy Leverkusen chociaż oczywistym jest, iż te kluby mogą sobie pomarzyć o sukcesach jakie odnosi Juventus i Ty doskonale o tym wiesz:)

Jakie to są sukcesy? Jeśli ogromnym sukcesem jest wygrywanie ligi włoskiej to ja Ci zaraz mogę pokazać gdzie od 2-3 lat jest liga włoska na podstawie "sukcesów" w Lidze Mistrzów. Bo to chyba jedyny wyznacznik jaki możemy wziąć pod uwagę, tu się musisz zgodzić i to są suche fakty, bo lig w żaden sposób porównać się nie da ;)
PS. Schalke w dwóch ostatnich latach wychodziło z grupy, Juventus raz i doszedł do ćwierćfinału. No ja myślę że to można uznać za coś równoważnego. Ligi Europy nie liczę, bo tam nie wiadomo kto chce grać na poważnie a kto nie.

I zostawmy temat, dla mnie Juventus to europejski średniaczek i koniec kropka, nie zmienisz tego. I nie odbieraj każdego postu o tej drużynie jako zaczepki, bo chyba zbyt osobiście podchodzisz do tematu i Cię nosi niepotrzebnie.

benek2411
09-11-2014, 13:11
czyli takie frajerskie pisanie, że poziom Schalke, czy Leverkusen chociaż oczywistym jest, iż te kluby mogą sobie pomarzyć o sukcesach jakie odnosi Juventus i Ty doskonale o tym wiesz:)!

Nie wiem jak obecnie wyglądają sprawy między Włochami a Niemcami, ale nie zanosi się na to aby ci pierwsi mieli zająć terytorium tych drugich więc nie ma najmniejszych szans by Schalke wygrało Ligę Włoską lub Puchar Włoch.

Ale Ty jesteś koleżko napięty jak plandeka na żuku :]