PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Tak sie bawi, tak sie bawi... hołota!


PostScriptum
22-08-2014, 16:54
"W wybudowanej za 183 mln zł centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie pracuje 1395 osób. Według danych z 2013 przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto wyniosło tam 6300 zł. To oznacza, że w ciągu roku na pensje idzie tam 104,7 mln zł."

zrodlo:
Niewygodne.info.pl | Centrala ZUS w Warszawie: Budowa pochłonęła 183 mln zł. Roczny koszt wypłacanych tam pensji to 104,7 mln zł (http://niewygodne.info.pl/artykul4/01568-Kosztowna-centrala-ZUS-w-Warszawie.htm)


chce tu przypomniec ze to tylko jeden z wielu takich budynkow wybudowanych za pieniadze Polakow a ilu nierobow tam siedzi i baki zbija juz nawet nie chce mi sie wyliczac. Z czegos to poparcie PO musi byc.



a przy okazji:

Prywaciarze leczą już taniej niż NFZ. Za 350 zł miesięcznie -> KLIK (http://natemat.pl/114193,prywaciarze-lecza-juz-taniej-niz-nfz-za-350-zl-miesiecznie-kardiolog-operacje-raka-i-zylakow)

Duzo mniej niz Polacy placa teraz (okolo 1030 zl skladki). Mozna? MOZNA! Wiec skad te sprzeciwy ze sie nie da? Bo was tak lewacka holota pelna zlodzieji i klamcow nauczyla? Pomyslcie czasem sami chyba ze jestescie krowami, ktore chodza gdzie im Pan kaze.

jau_
25-08-2014, 20:33
zieeew tysięczny post Peeszeta o polityce,i gównianym systemie ;/

...

Sanbit
25-08-2014, 21:36
zieeew tysięczny post Peeszeta o polityce,i gównianym systemie ;/

...
- stwierdziło to samo kilka milonów polaków, którym żyje się w dobrobycie w krainie mlekiem i miodem płynącą z ciekawymi serialami, W-11, Malanowskim, Dlaczego Ja itd ;)

mateuszm
25-08-2014, 22:36
zieeew tysięczny post Peeszeta o polityce,i gównianym systemie ;/

...

co za kretyn, zrzygałbym sie na ciebie pajacu


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


*Kretyństwo i pajacowanie aż się rzygać chce!


_______________________________________________

*And-Rey

PostScriptum
26-08-2014, 14:28
- stwierdziło to samo kilka milonów polaków, którym żyje się w dobrobycie w krainie mlekiem i miodem płynącą z ciekawymi serialami, W-11, Malanowskim, Dlaczego Ja itd ;)

niektorzy juz przywykli to zabawy w gownie San :) najwidoczniej smak i zapach im pasuje :D

pozdrawiam

mateuszm
26-08-2014, 17:00
niektorzy juz przywykli to zabawy w gownie San :) najwidoczniej smak i zapach im pasuje :D

pozdrawiam

Przykre ze ludzie są tak ślepi

jau_
26-08-2014, 19:44
system jest gówniany,ale swoim nędznym pisaniem na 4clubbers,raczej mało zdziałacie
nie no nic nie mam do postów Peeszeta,bo dużo wartościowych postów napisał,ale strasznie monotematyczne te posty,tylko tyle.

PostScriptum
26-08-2014, 23:04
nie no nic nie mam do postów Peeszeta,bo dużo wartościowych postów napisał,ale strasznie monotematyczne te posty,tylko tyle.

nasza wina, że nasz kraj taki piękny

EqualStudio
27-08-2014, 01:02
kiedyś te piękne urzędowe budynki zostaną przerobione na coś użytecznego jak prawica dojdzie do władzy

MikePetersky
27-08-2014, 23:28
Przykre ze ludzie są tak ślepi
A ty, prymitywie od tekstów o 'sraniu do mordy', co robisz, żeby coś zmienić? Co dzisiaj zrobiłeś, aby było lepiej?

Właśnie, nic, polubienie strony narodowców i thanksowanie tematów PostScriptum, który o lepszą Polskę walczy w UK dużo w naszym kraju nie zmieni :af:

PostScriptum
28-08-2014, 15:14
polubienie strony narodowców i thanksowanie tematów PostScriptum, który o lepszą Polskę walczy w UK dużo w naszym kraju nie zmieni :af:

ja nie walcze, ja informuje o tym o czym wszyscy milcza.

Interesuje mnie co Ty robisz, ze tak moja aktywnosc Ci nie pasuje.

Kolejny, ktory tez tylko psioczy ze nudne, ze 100 juz raz o tym samym a w gruncie rzeczy nic nie robi. Przygladasz sie z boku, komentujesz i na tym sie konczy Twoja "walka" o lepsza Polske.

mateuszm
28-08-2014, 23:08
A ty, prymitywie od tekstów o 'sraniu do mordy', co robisz, żeby coś zmienić? Co dzisiaj zrobiłeś, aby było lepiej?

Właśnie, nic, polubienie strony narodowców i thanksowanie tematów PostScriptum, który o lepszą Polskę walczy w UK dużo w naszym kraju nie zmieni :af:


W sumie mało mnie obchodzi jak mnie nazwiesz, wiec pomine tą kwestie, i koleś nie pusz się tak bo pewnie sam jestes nie lepszy a wytkasz komuś ze nic nie robi. Ale jeśli juz tak wspomniałeś o tym to powiedz mi co mozna zrobić zeby bylo lepiej? Co mozna zrobić z rzeczą ktora jest źle budowana od podstaw powiedz mi? Jak jedna osoba może się sprzeciwić jakimś instytucjom państwowym żeby zrobiły coś dla dobra ogółu? Pozatym co cię to obchodzi co polubilem, nie chodzi zupelnie tutaj o takie rzeczy a Ty nie wiem co chcesz udowodnić takim pisaniem i prowokowaniem