PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport ADAMEK vs SZPILKA - | 8.11.2014


djgym
23-07-2014, 09:27
ADAMEK vs SZPILKA - | 8.11.2014 | Polsat Boxing Night



2EGpqJ7XCZM

Piotrekk
08-11-2014, 12:04
gdzie w necie obejrzeć galę za darmo

maverik
08-11-2014, 15:10
Adamek to wygra.

hardwell2
08-11-2014, 15:25
gdzie w necie obejrzeć galę za darmo
podpisuje sie do prozby kolegi

kafarszczak
08-11-2014, 17:11
Kto wie gdzie to mozna obejrzec za free ? szukam streamów ale wszystko platne sms' ...

brzooskaa
08-11-2014, 22:05
174020 na sopcascie idzie bez problemu.

adam94pL™
08-11-2014, 22:18
jakosc nie powala ale nie jest jeszcze najgorzej:

Walka Adamek vs Szpilka Online , Adamek Szpilka Online , Adamek Szpilka walka , Szpilka Adamek walka , Adamek Szpilka boks (http://walka-adamek-szpilka.pl/?i%3F)

Kuba K
08-11-2014, 22:45
Pany coś takiego znalazłem. Całkiem fajna jakość i nie tnie
Watch Boxing: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka Live Stream Online (http://gofirstrow.eu/watch/296870/2/watch--boxing:-tomasz-adamek-vs-artur-szpilka.html)

maverik
09-11-2014, 00:35
Walka może do tych najbardziej atrakcyjnych nie należała, ale Szpilka na pewno nie wygrał 98:92 jak to jeden z sędziów ocenił. Ciężko ocenić kto był lepszy w tym pojedynku, może Artur minimalnie. Początek dla Szpili, konćowka bardziej Góral.

BREXO
09-11-2014, 05:43
Szpila był lepszy moim zdaniem

hardwell2
09-11-2014, 06:44
a gołota walczył ?

djgym
09-11-2014, 09:38
Wygrał lepszy...Gołota zakończył już kariere.

Przemekk
09-11-2014, 09:45
To jest właśnie urok takich walk Polsat boxing night...
Człowiek[Adamek] walczy cała kariere dzielnie wygrywa 99% swoich walk i nagle taka hiena jak Szpilka chce walczyc z takim bokserem w podstarzałym wieku i jak wygra to sie podnieca, przecież gdyby walczył z Adamkiem tym który był w swoim prime to Szpilka by czyścił mate ringu w kazdej rundzie, a tutaj Adamek przed 40 nie pokazał tego co miał pokazac bo jest juz po prostu stary i większość teraz młodych bokserów by z nim wygrał taka jest kolej rzeczy wiec zakonczenie kariery to najlepsze co może byc. Zrobił dla polskiego boksu najwiecej z polskich bokserów razem z Darkiem Michalczewskim i uważam że on jest najlepszym polskim bokserem a nie Gołota, bo patrzy sie na efekty, chłop jest mistrzem świata[byłym już] w dwóch kategoriach wagowych, 9 walk o pasy mistrza świata 7 wygranych, a Gołota 4 walki o pas mistrza świata i wszystkie porażki i tłumaczenie że w dwóch walkach go okradli...

Misieeeeek
09-11-2014, 10:46
Po raz pierwszy oglądałem walkę z ogromną ciekawością, który wygra... Chociaż mój wiek nie powala, to oglądając tą walkę, początek należał do Artura. W końcówce Artur opadł z sił, a Tomek to wykorzystał.. co z tego, że ma swój wiek, skoro pokazał na co go stać :) Walka była wyrównana, tylko no.. któryś z sędziów nie za specjalnie ocenił tą walkę, gdyż dał 98:92 dla Artura. No wynik nie z tej Ziemi, ale mimo wszystko. Szacunek dla obydwu, gdyż walkę oglądało się znakomicie, a Tomek mimo wieku, pokazuje swoją klasę :)

Piaszeczki
09-11-2014, 11:32
Po walce Tomek powiedział że trzeba wiedzieć kiedy skończyć karierę. On powiedział stop o 1 walkę za późno. Swój piękny dorobek sportowy lekko nadwyrężył przegraną ze Szpilką. Szkoda mi jego jak i Proksy. Patrzeć na ich porażki jest bardzo ciężko. Tomek był w szczycie kariery wg mnie najlepszym pięściarzem na Ziemi. Był niesamowicie szybki. Jego kombinacje ciosów niszczyły każdego przeciwnika po kolei. Nie miał konkurencji w swojej wadze i przeszedł do ciężkiej. Patrzyłem na jego sylwetkę podczas ważenia i byłem lekko mówiąc zmartwiony. Cały był zalany, albo przesiąknięty wodą. Jego brzuch wyglądał jak bojler. Tak nie wygląda gość dobrze przygotowany do walki. Poza tym wg mnie takie nabijanie wagi na siłę jest masakrą. Szkoda chłopa.

Niedługo trzymamy kciuki za Głażewskiego ;)

Karolinho
09-11-2014, 11:45
Największym błędem Adamka było przejście do wagi ciężkiej. Nigdy nie zapomnę jak zdobywał mistrza świata. Szacunek za to.
Jeśli Szpilka nie zwariuje może dużo osiągnąć.

benek2411
09-11-2014, 13:07
Dobra pomijając to kim jest Adamek i kim jest Szpilka, to aż się ciśnie żeby powiedzieć do Tomasza:
"Masz ch*ju za swoje". Przejechałeś się na plecach Gołoty? Teraz Szpilka zrobił to samo na Tobie.

bez odbioru :)

Kapel
09-11-2014, 13:20
Dobra pomijając to kim jest Adamek i kim jest Szpilka, to aż się ciśnie żeby powiedzieć do Tomasza:
"Masz ch*ju za swoje". Przejechałeś się na plecach Gołoty? Teraz Szpilka zrobił to samo na Tobie.

bez odbioru :)

No chyba nie do końca się przejechał. Tu KO nie bylo.

Adamek
Po jakiś 3 rundkach byłem w szoku gdy patrzyłem na Adamka. Masakrycznie słaby się stał. Zakończenie kariery to dobra decyzja bo dalsze walki do niczego dobrego już nie doprowadzą. Bo pierwsze, sztywny na nogach... zero ruchu. Po drugie nieskoordynowane ruchy i wolne ciosy. Strasznie wolny się stał w porównaniu do tego co kiedyś prezentował. Widać ze przygotowanie do walki tez było jako takie.

Szpilka?
Nic wielkiego nie pokazał. Miał niesamowitą przewagę fizyczną, szybkościową i kondycyjną. Nie wykorzystał tego. Z tak walczącym Adamkiem powinien stanowczo lepiej się pokazać.

Cała walka do najciekawszych nie nalezala.

benek2411
09-11-2014, 13:26
Nie wypowiadam się na temat samej walki i jej przebiegu bo po prostu nie oglądałem, znam tylko rezultat i niezależnie od tego czy było KO czy to werdykt, to przed Szpilą otwierają się nowe ścieżki.
Wynik idzie w świat, wynik, na podstawie którego Szpilka okazał się lepszy niż mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych i pretendent w kategorii królewskiej. Na tej samej podstawie Tomek wślizgnął się do ju es ej, mimo iż Gołota był już staruszkiem :)

djgym
09-11-2014, 14:04
To jest właśnie urok takich walk Polsat boxing night...
Człowiek[Adamek] walczy cała kariere dzielnie wygrywa 99% swoich walk i nagle taka hiena jak Szpilka chce walczyc z takim bokserem w podstarzałym wieku i jak wygra to sie podnieca, przecież gdyby walczył z Adamkiem tym który był w swoim prime to Szpilka by czyścił mate ringu w kazdej rundzie, a tutaj Adamek przed 40 nie pokazał tego co miał pokazac bo jest juz po prostu stary i większość teraz młodych bokserów by z nim wygrał taka jest kolej rzeczy wiec zakonczenie kariery to najlepsze co może byc. Zrobił dla polskiego boksu najwiecej z polskich bokserów razem z Darkiem Michalczewskim i uważam że on jest najlepszym polskim bokserem a nie Gołota, bo patrzy sie na efekty, chłop jest mistrzem świata[byłym już] w dwóch kategoriach wagowych, 9 walk o pasy mistrza świata 7 wygranych, a Gołota 4 walki o pas mistrza świata i wszystkie porażki i tłumaczenie że w dwóch walkach go okradli...

Adamek tak samo zrobił walcząc z Gołotą (już dziadkiem)...To że zrobił dużo dla polskiego boksu to fakt,ale Michalczewskiego śmiecia który walczył dla niemiec prosze tu nie gloryfikować....Adamek,Włodarczyk,Gołota :D

Przemekk
09-11-2014, 14:20
Na tej samej podstawie Tomek wślizgnął się do ju es ej, mimo iż Gołota był już staruszkiem :)

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nie moge dojść do siebie tak sie zasmiałem jak to przeczytałem, przecież Adamek walczył od 2005 r w USA i od tego roku też tam mieszka matołkuhahahahahahahahaha więc jesli myslałeś [a tak właśnie myślałeś] że Adamek wślizgnął sie do USA po walce z Gołotą to jesteś śmieszek do potęgi.

benek2411
09-11-2014, 17:50
Czyli jak wyprowadzę się do USA, to automatycznie zostanę bokserem walczącym w kategorii ciężkiej?
Bardzo interesujące są wnioski które można wyciągać z Twoich wesołych wypowiedzi :)

Piaszeczki
09-11-2014, 23:03
Czyli jak wyprowadzę się do USA, to automatycznie zostanę bokserem walczącym w kategorii ciężkiej?
Bardzo interesujące są wnioski które można wyciągać z Twoich wesołych wypowiedzi :)



Nie nie nie. Mylisz się. Walka Adamka z Gołotą znaczenia dużego nie miała. Jedynie było to takie przetarcie dla Górala na początek działu kariery zwanego "Waga ciężka". Polak przeszedł do ciężkiej bo w Cruiser nie miał konkurencji i część bokserskiego świata była bardzo ciekawa jak on sobie poradzi. Stąd też nie miał problemów z przebiciem się na rynek amerykański [wagi ciężkiej] .Nie było pytania "czy będą chętni walczyć" tylko "jak rozpocząć żeby zaistnieć".

Przemekk
10-11-2014, 07:38
Czyli jak wyprowadzę się do USA, to automatycznie zostanę bokserem walczącym w kategorii ciężkiej?
Bardzo interesujące są wnioski które można wyciągać z Twoich wesołych wypowiedzi :)

:ab: Czemu zmieniasz temat? Napisałeś że dzieki walce Adamka z Gołotą Adamek zaczął walczyc w USA, a Adamek walczy juz tam od 2005r w USA. Zero pojęcia masz a sie udzielasz juz kolejny temat gdzie zabierasz głos z zerową wiedzą.

benek2411
10-11-2014, 09:10
@Piaseczki, przecież właśnie to napisałem. Walka z Gołotą była przetarciem w wadze ciężkiej, mimo wszystko Andrzej to gość z nazwiskiem, a rezultat był już znany przed rozpoczęciem walki. Gdyby wtedy Adamek przegrał nie stoczyłby ani jednej walki więcej w królewskiej kategorii. Z perspektywy czasu można powiedzieć że dostał do obicia kelnera.
Już pomijam fakt że Adamek deklarował bycie ziomem z Gołotą, a po prostu stłukł go na kwaśne jabłko gdzie w zasadzie mógł mu trochę odpuścić.

@Przemekk - Przetłumaczę to na Twoje: DZIĘKI WALCE Z ANDRZEJEM GOŁOTĄ, TOMASZ ADAMEK DOSTAŁ SZANSE KOLEJNYCH WALK W KATEGORII CIĘŻKIEJ I NIE CHODZI TU O MIEJSCE ZAMIESZKANIA. Np walka z Kliczko odbyła się w Polsce to wg Ciebie wcale nie powinno się zdarzyć bo "przecież mieszkał i walczył w usa od 2005"? Człowieku nie osłabiaj mnie w gierkach słownych starasz się udowodnić że nie jesteś durniem co Ci średnio wychodzi

Wojtek Szczęsny
10-11-2014, 13:33
Ja się tam nie znam na boksie w ogóle ale Szpila wydawał się szybszy :P Adamek za to jest wytrzymały jak mało kto.. ale takie co on ma mięsnie karku to nie ma co się dziwić

benek2411
10-11-2014, 15:14
Oglądałem jakieś studio z ziomkami od boksu na Orange Sport, to ciężko propsowali Szpilkę, że jakby dbał o siebie i trzymał formę to może być najlepszy polski ciężki od czasu Gabloty :]

Piaszeczki
10-11-2014, 16:29
Tak naprawdę to dzisiejsza ciężka a ta za czasów walk Gołoty to zupełnie inne kategorie. Szpila w tych czasach ma szansę zaistnieć, ale 15 lat temu nawet nie miałby żadnych szans na sukces. Andrzej Gołota przed wypadkiem był pięściarzem o 2 półki lepszym od Szpilki. Wielu ekspertów mówiło że miał bardzo mocny cios i gdyby nie trefny los to bankowo byłby mistrzem świata. Miał możliwości żeby wygrać z każdym. Dzisiejsze bicie Szpilki czy Adamka to jest głaskanie rywala po plecach. Ja powiedziałbym że w polskiej ciężkiej wadze najlepszy był Gołota i potem długo długo nic. Te wszystkie Wachy, Sosnowskie, Szpilki czy Adamki to inna bajka.