PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport International Champions Cup 2014 (m.in.Real,Roma,Milan,Man United,Man City)


Wojtek Szczęsny
18-05-2014, 14:33
W tym roku po raz drugi odbędzie się International Champions Cup który gości najlepsze kluby na turnieju towarzyskim. Rok temu były to
Chelsea , Valencia , Real , Juventus , Milan , Inter , Everton , LA Galaxy.
Tegoroczna edycja wcale nie będzie gorsza :) Organizatorzy zaprosili kolejny raz bardzo mocną 8mkę :
Manchester Untied , AS Roma , Olympiacos , Inter , Real , AC Milan , Liverpool , Manchester City.
Co prawda jest to turniej towarzystki ale kolejny raz uczestniczą w nim bardzo mocne kluby przez co wszystko nabiera smaczku. Zawsze jakieś ciekawe meczyki w czasie letnim :) Poprzednio w finale Real pokonał Chelsea 3-1 (Marcelo,Ronaldo 2x -Ramires)

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/p403x403/1510762_814309818596181_430796102_n.png

Co o nim sądzicie ?

http://internationalchampionscup.com/

kwapol
18-05-2014, 22:35
W turnieju mistrzów jeden mistrz :) Faktycznie obsada ciekawa, ale nazwę to by mogli zmienić. No i po co tam Milan i Olympiacos?

lion.
19-05-2014, 16:05
dla mnie taki turniej nic nie jest wart, nie wiem na jakiej podstawie wybierali te zespoły ... ;d lepiej by to wyglądało, jakby było tych 8 drużyn, drużyn mistrzowskich swojego kraju, z 8 najlepszych lig w europie..

maverik
19-05-2014, 16:43
To jest sparingowy turniej, promujący piłke nożną w USA, a nie zadna Liga Mistrzów. Kluby wyraziły zgodę na wyjazd na taki turniej to zagrają i tyle. Lepiej ogrywać się z mocnymi drużynami niż ze średniakami.

Q-DC__
23-05-2014, 19:22
bo to turniej sparingowy... szansa na pokazanie sie w Milanie Petagnii,15 letniego Mastoura i kilku innych młodych łebków z Primavery :) Forza Milan!

Tomaszzz
08-06-2014, 14:09
W turnieju mistrzów jeden mistrz :) Faktycznie obsada ciekawa, ale nazwę to by mogli zmienić. No i po co tam Milan i Olympiacos?

Jakbyś ruszył mózgownicą to byś sam sobie na to pytanie odpowiedział. Nie wiem, czy ludzie na prawdę są tacy tępi, czy tylko udają.

ndw agroo89
08-06-2014, 14:30
hallooo a gdzie Barcelona?! To jakas kpina

Wojtek Szczęsny
09-06-2014, 12:28
hallooo a gdzie Barcelona?! To jakas kpina

w sumie jakby wygrali ICC 2014 to przynajmniej by mieli jakiś puchar w tym roku :D
Organizatorzy wachali się długo , ale po namyśle wybarli Olympiakos

maverik
25-07-2014, 18:15
Milan katastrofalny mecz, zasłużona porażka 0:3 z Olympiakosem. Oglądałem prawie cały mecz i nie przypominam sobie kilku ciekawych akcji ofensywnych. Jak tak dalej będzie to jeszcze pożałują wyrzucenia Seedorfa.

_doob_
25-07-2014, 21:16
Ciekawe jak dalej United sie powiedzie i jak bedzie przyszły sezon pod wodzą van Gaala, pierwszy mecz i 7:0 z LA Galaxy robi wrażenie :)

benek2411
26-07-2014, 00:35
Leci to na jakimś polskim kanale?
La Galaxy to i Legia by ograła :P

Wojtek Szczęsny
26-07-2014, 12:22
dzisiaj United - Roma

tutaj macie spis kanałów które transmitują ten mecz
u nas niestety jest moda na durne programy zamiast pokazania ciekawych meczów
akurat ICC to zbieranina gwiazd więc spoko się turniej ogląda
http://www.satkurier.pl/futbol-w-tv

benek2411
26-07-2014, 12:46
Jak gra Manchester to chyba na stronie Chevroleta będzie transmisja.
Mecz Romy z Liverpoolem nie był zaliczany do tego International Champions Cup, to był zwykły mecz towarzyski :)

DJ Incartey
26-07-2014, 14:53
Milan katastrofalny mecz, zasłużona porażka 0:3 z Olympiakosem. Oglądałem prawie cały mecz i nie przypominam sobie kilku ciekawych akcji ofensywnych. Jak tak dalej będzie to jeszcze pożałują wyrzucenia Seedorfa.

Bez przesady kolego, spójrz jakim składem grał Milan;) daleko do pierwszej jedenastki. Grunt żeby zawodnicy zaczęli się ogrywać przed nowym sezonem, a i do tego możliwość testowania młodych grajków dochodzi. Poza tym to tylko turniej towarzyski więc bez spin.

Wojtek Szczęsny
26-07-2014, 15:21
Jak gra Manchester to chyba na stronie Chevroleta będzie transmisja.
Mecz Romy z Liverpoolem nie był zaliczany do tego International Champions Cup, to był zwykły mecz towarzyski :)

faktycznie
obie ekipy grają w turnieju więc z automatu zaliczyłem ten mecz do ICC

benek2411
26-07-2014, 16:54
nawet nie są w tej samej grupie, powinieneś napisać jakąś umoralniającą gadkę w moim kierunku.

Wojtek Szczęsny
26-07-2014, 17:02
nawet nie są w tej samej grupie, powinieneś napisać jakąś umoralniającą gadkę w moim kierunku.

w tym wypadku z uwagi na powagę sytuacji benek2411 czytaj uważnie:

Prawidłowe szczotkowanie zębów trwa co najmniej 2 minuty – tak, 120 sekund! Większość osób dorosłych myje zęby dużo krócej. Aby przekonać się, jaka powinna być odpowiednia długość szczotkowania, przed jego rozpoczęciem włącz stoper. Prawidłowe czyszczenie zębów polega na wykonywaniu krótkich, łagodnych pociągnięć szczoteczką, przy szczególnym uwzględnieniu linii dziąseł, trudno dostępnych zębów tylnych oraz miejsc wokół plomb, koron i innych uzupełnień. Należy skupić się na dokładnym szczotkowaniu wszystkich partii zębów według następującego schematu:

Czyszczenie zewnętrznych powierzchni zębów górnych, a następnie dolnych
Czyszczenie wewnętrznych powierzchni zębów górnych, a następnie dolnych
Czyszczenie powierzchni żujących
W celu odświeżenia oddechu, należy również pamiętać o oczyszczeniu języka
Jakiej szczoteczki powinienem używać?
Większość stomatologów podziela pogląd, że szczoteczki o miękkich włóknach są najlepsze w usuwaniu z zębów płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Zaleca się także stosowanie szczoteczek o niewielkich główkach, które ułatwiają dotarcie do wszystkich obszarów jamy ustnej, w tym trudno dostępnych zębów tylnych. Wiele osób twierdzi, że dobrym rozwiązaniem jest szczoteczka elektryczna, która potrafi lepiej czyścić zęby, zwłaszcza w przypadku osób mających trudności ze szczotkowaniem lub ograniczoną sprawność manualną. Kliknij tutaj, aby znaleźć właściwą dla siebie szczoteczkę do zębów Colgate.

Jakie znaczenie ma stosowanie odpowiedniej pasty?
Stosowanie odpowiedniej dla siebie pasty do zębów jest bardzo ważne. Obecna oferta past obejmuje szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla wielu stanów chorobowych, takich jak ubytki tkanki zęba, stan zapalny dziąseł, kamień nazębny, przebarwienia i nadwrażliwość zębów. Zapytaj stomatologa lub higienistę o odpowiednią dla siebie pastę do zębów. Kliknij tutaj, aby znaleźć właściwą dla siebie pastę do zębów Colgate.

Jak często należy wymieniać szczoteczkę do zębów?
Szczoteczkę do zębów należy wymienić, gdy widać na niej pierwsze oznaki zużycia lub co 3 miesiące, w zależności od tego, który z przypadków wystąpi wcześniej. Jest również bardzo ważne, aby wymieniać szczoteczkę po przeziębieniu, ponieważ w jej włóknach gromadzą się drobnoustroje, które mogą być przyczyną reinfekcji.

benek2411
26-07-2014, 17:17
Jestem pewien, że stanowisz duszę klawego towarzystwa w swoim otoczeniu, zuchu.

maverik
27-07-2014, 02:31
Bez przesady kolego, spójrz jakim składem grał Milan;) daleko do pierwszej jedenastki. Grunt żeby zawodnicy zaczęli się ogrywać przed nowym sezonem, a i do tego możliwość testowania młodych grajków dochodzi. Poza tym to tylko turniej towarzyski więc bez spin.

Może i nie grali w najsilniejszym składem, ale jakiś poziom powinni zaprezentować, pokazać się, że chcą grać w 11. Moim zdaniem brakowało pomysłu na grę co można winić tylko trenera. Jedyne co przemawia za Inzaghim to, że niedawno objął drużynę, ale początek sezonu już za miesiąc.

Malpeczka
27-07-2014, 03:12
Na tej stronie mecze z USA lecą w bardzo dobrej jakości; ZonaSports.me - Canal 1 - Los mejores eventos deportivos en calidad HD! (http://zonasports.to/canal-1.shtml)

Po meczu Real - Inter

Bale super bramka i to tyle. Poziom meczu i karniaków bardzo niski.

maverik
27-07-2014, 05:59
Na początku Real dominował, ale druga połowa zdecydowanie na konto Interu. Remis wydaje się zasłużony. Piękna bramka Bale'a, choć wydaję mi się, że Handanović mógł interweniować. Rezerwy Interu górą nad rezerwami Realu :)

benek2411
27-07-2014, 11:30
Grał Kroos i James?

MISON
27-07-2014, 12:18
I jednego i drugiego jeszcze w Stanach z drużyną nie ma :)

Dawid92
27-07-2014, 12:39
Bale wie jak strzelać Interowi :D

maverik
28-07-2014, 03:02
Rezerwy Manchesteru City 5-1 Milan. Ten mecz chyba potwierdził moje słowa, że piłkarze Inzaghiego grają bez pomysłu.

Skład: Milan (4-3-3): Agazzi; De Sciglio, Alex, Rami, Constant; Poli, Cristante, Muntari (c); Honda, Niang, El Shaarawy.

Brakowało Balo, De Jonga, Abbiattego i chyba tyle, a w City jedynie z podstawowego składu wyszli Clichy, Nastasic i Navas. Moim zdaniem ta drużyna robi krok w tył, mimo iż byli i tak na straconej pozycji. Zobaczymy co czas pokaże dalej :)

Wojtek Szczęsny
30-07-2014, 12:40
Real 0 - Roma 1
United 0 - Inter 0 (5:3karne)

czyli Real już się pakuje z tego co mi się wydaje :P

benek2411
30-07-2014, 12:43
Pakuje się, ale przecież ten turniej jest towarzyski, więc wątpię by im to przeszkadzało :P

Wojtek Szczęsny
30-07-2014, 12:53
http://www.sunlifestadium.com/wp-content/uploads/2014/06/RSports_ICC_Social_10MIlTwitterPost_1200x600-300x150.jpg

znalazłem kiedyś tą grafikę :P Dla klubów jak Olympiacos czy Roma to całkiem dobry hajs w sumie

benek2411
30-07-2014, 13:12
Jeżeli to prawda to dla każdego dobry hajs. Nawet rozdać na premie dla piłkarzy by morale poprawić.

maverik
03-08-2014, 04:45
Inter po meczu walki pokonał 2:0 Romę, bramki zdobyli Vidić oraz Nagatomo. Gra tego pierwszego cieszy najbardziej. Miał to być transfer czysto marketingowy na uzupełnienie obrony, a tu zanosi się, że będzie głównym filarem defensywy :) Skorupski bardzo dobre mecze w USA, oby powalczył z De Sanctisem o wyjściowy skład. Szkoda, że Real nie dał rady z United.

Jutro finał Manchester United - Liverpool, zapowiada się ciekawie :)

benek2411
03-08-2014, 10:41
Manchester za van Gaala gra jak jakieś dzikusy. Biegają za piłką jak szaleni, jeżeli tak będą się prezentować w lidze to o nic się nie martwię. Fajnie, że u Holendra debiutuje dużo dobrych, młodych graczy bo najzwyczajniej w świecie daje im szansę, myślę że Wilson, Blackett i Lawrence sporo u niego pograją.

Drugi smaczek jest taki, że Real to są naprawdę pajace jakich mało. Jest im tak przykro i źle, że nie są największa firmą piłkarską świata, że ich naczelny brukowiec MARCA musi przerabiać zdjęcia w fotoszopie, aby trybuny wyglądały na bardziej pro-madryckie. Jak ktoś wczoraj oglądał mecz to widział że w ilości ogromniej przeważali kibice UTD, a oto jak zdjęcia wyglądają na stronie wspomnianej gazety: (po prawo)

http://i.imgur.com/mxqb1FH.jpg

http://www.marca.com/albumes/2014/08/03/madrid_united_championscup/index.html
I jak to nie nazywać ich pajacami? :)

nawiasem mówiąc był to rekord na meczu 'soccera' w ameryce - prawie 110k ludzi.
Aha, no i ostatnio mi się rzuciło w oczy że nagroda główna to 1 milion dolców, za drugie miejsce pół miliona.

Longer_7
03-08-2014, 11:51
Klub nazywasz pajacami, bo gazeta coś tam dodała? Szacun dla Ciebie.

benek2411
03-08-2014, 11:55
Przecież Marca może śmiało nazywać się REALMARCA. Niech biorą odpowiedzialność za swoje bydło.

Longer_7
03-08-2014, 11:58
Wyzywasz wszystkie gazety dookoła, a MARCE utożsamiasz z klubem... bardzo ciekawe podejście :] klub nie ma wpływu na to, co dodawane jest w gazetach.
Gdybyś śledził Madryckie czy Katalońskie gazety, widziałbyś, że to codzienność u nich ;)
Każdy kolejny news w Marce, Mundo Deportivo czy Sporcie kwituję ironicznym uśmiechem, bo na nic więcej te parszywe gnojki nie zasługują. A jeśli Ty traktujesz to poważnie no to sorry... ale to źle o Tobie świadczy ;)

benek2411
03-08-2014, 12:05
Pomyślmy, jakie gazety wyzywam? Czy ja jestem redaktorem naczelnym? No weź stary skończ.
Generalnie to siedzi w smutnych zakompleksionych głowach fanów i działaczy Realu, że mają kompleks mniejszości/większości. Na krajowym podwórku zawsze muszą dorównywać Barcy, w świecie innym klubom. Muszą płacić najwięcej, kupować najdrożej, być najbardziej znani i szanowani.
Nasrane w głowie mieli na temat 10 pucharów europy chociaż każdy ogarnięty człowiek wie że tak naprawdę to wygrali 4 Ligi Mistrzów gdzie futbol stoi na jako takim poziomie, ale oni dalej myślą że wygrali 10. Jak ich Barcelona lała niedawno po 5-0 to kibice wspominali jakieś 10-0 gdzie Katalończycy grali pod groźbą śmierci. Jak Barcelona kupuje piłkarza to oni też muszą kupić tyle że 10 razy drożej.
Jak w Gran Derbi im nie idzie to muszą komuś dać w ryj, jak przegrywają z kimś w meczu to muszą płakać do sędziego, a jak na stadionie jest więcej kibiców drużyny przeciwnej to muszą fotoszopować zdjecia.

OTO CAŁY WIELKI REAL.

Generalnie stary no offence do Ciebie, ale od czasu przyjścia Bale'a to straciłem resztę szacunku dla tego klubu.

Longer_7
03-08-2014, 13:08
Możesz mieć zdanie jakie chcesz, nic mi do niego, ani na siłę Cię nie będę przekonywał do swoich racji. Ale na Boga, nie mieszaj wpisów z durnych gazet, do tego co robi klub. Ja też rzygam tymi śmiesznymi brukowcami w Hiszpanii, ale nie biorę na poważnie tego co oni tam wypisują. Manipulacje ze spalonymi, fabrykowane głosowania... nikt inteligentny się na to nie nabierze.

Dawid92
03-08-2014, 21:07
by rm.pl
Isco jako fałszywa dziewiątka.

Carvajal jako fałszywy skrzydłowy.

Casillas jako fałszywy bramkarz

Keylor Navas w Realu oficjalnie , bij się o pierwszy skład brachu!

Wojtek Szczęsny
04-08-2014, 15:03
Glory Glory Man United at Michigan Stadium - YouTube

co będą śpiewać dzisiaj podczas finału ?
ja obstawiam 2:0 dla United:P Liverpool nie da rady;p

Malpeczka
04-08-2014, 17:43
Nasrane w głowie mieli na temat 10 pucharów europy chociaż każdy ogarnięty człowiek wie że tak naprawdę to wygrali 4 Ligi Mistrzów gdzie futbol stoi na jako takim poziomie, ale oni dalej myślą że wygrali 10.

Straciłem do Ciebie resztę szacunku ,,ogarnięty'' człowieku. To teraz będziemy odejmować klubom trofea z tych starych czasów bo piłka stała na niskim poziomie? Przebiłeś tym wpisem kolejną granice głupoty :notworthy:



Jak ich Barcelona lała niedawno po 5-0 to kibice wspominali jakieś 10-0 gdzie Katalończycy grali pod groźbą śmierci. .

Jakieś neo-dzieci sobie tak porażkę tłumaczyły bo miały prawie tak ból dupy jak ty na temat Realu. A Ty się odnosisz do całego Realu Madryt? :slina:

Jak Barcelona kupuje piłkarza to oni też muszą kupić tyle że 10 razy drożej..
Podeprzyj te swoje wywody przykładami znafco.

Jak w Gran Derbi im nie idzie to muszą komuś dać w ryj, jak przegrywają z kimś w meczu to muszą płakać do sędziego, a jak na stadionie jest więcej kibiców drużyny przeciwnej to muszą fotoszopować zdjecia.

Raz Ramos wybuchł i kilka razy Pepe. Jak dostawali 2-6 na Bernabeu to też lali po mordach? Akurat trenował ich Mou i takie brzydkie gierki zastosował. Co do manipulacji oczywiście jest to karygodne. Gdybyś znał realia hiszpańskich brukowców to byś wiedział że to nic niesamowitego i Real Madryt nie ma nic z tym wspólnego.



Benuś ból dupy odciek 2567, nie rozumiem jak można pisać jak idioci z największych portali na temat realu i barcy podając równocześnie swój wiek :al:

benek2411
04-08-2014, 18:15
You will never walk alone będą śpiewać przecież, najpiękniejszy hymn piłkarski z całym uszanownakiem dla Liverpoolu. Szkoda że ten finał o 2 w nocy :/

_____________
Ale mi koło pędzla lata szacunek dawany od Ciebie bo nie jesteś dla mnie zadnym autorytetem.
To tak jak Pele mówi że jest lepszy od Ronaldo bo ładował po 5 goli w jednym meczu, tylko że wtedy byle jaki ogarnięty napastnik mijał obrońców jak tyczki, a Ronaldo się z niego brechta że jest kretynem i jakby grał w czasach obecnych to nie strzeliłby nawet połowy tych goli i ma całkowitą rację.
Futbol przed rokiem 1990 jest o kant dupy potłuc, dobrych piłkarzy było tylu że na palcach dwóch rąk można policzyć, a teraz każdy klub ma 2 czy 3 kosiorów którzy pozjadali by dupskiem tych Pelów i di Stefanów. Nie chce mi się tu wstawiać durnych filmików, włącz sobie jutuba i pooglądaj kompilacje Platinich, Bońków, a później pomyśl czy teraz by Wawrzyniaka takim czerstwym dryblingiem omijali.

W ogóle co to za rozprawa, że jakaś część kibiców to jest GIT bo nie robi głupich zagrań po meczach, ogólnie nie prowadzi sporów na linii Ronaldo vs. Messi, a druga NIE JEST GIT bo zachowuje się wręcz odwrotnie. Ocipiałeś bratku, kibic to kibic, jak na derbach Anglii wydłubują sobie oczy, w sensie dosłownym, to nikt nie mówi że to nie był kibic mimo iż koszulkę miał i mordę darł, więc nie pie*dol :]

Za samo słowo "znafca" powinni kastrować, bo jest tak gimbarskie że ręce opadają.

Malpeczka
04-08-2014, 20:39
Chłopie nie w tym rzecz, ktoś kiedyś zdobył mistrza to tym mistrzem jest pełnoprawnie do dziś. Tak samo z Pucharem Europy a to czy był słaby poziom to inna kwestia.

Do dalszej części nie che mi się ustosunkować = EOT


Widziałem oba zespoły w akcji w prawie wszystkich meczach towarzyskich i powinniśmy zobaczyć wyrównany bramkostrzelny pojedynek ze wskazaniem na UTD.

benek2411
04-08-2014, 22:28
Przecież ja tego nie podważam że tym mistrzem został, ale w jakim stylu to już inna kwestia i to jest dla mnie głupota. Zobacz że ranking europejski jest liczony tylko z kilu ostatnich lat, europejskie puchary zmieniają swe nazwy, ligi zmieniają swe nazwy tylko po to by odciąć się od jakiejś części historii. Pierwszy przykład z brzegu jaki przychodzi mi na myśl, Liverpool - 18 mistrzostw Anglii, Manchester United - 20 mistrzostw Anglii. Malutka różnica jest taka, że od powstania Premier League, czyli nowej ligi Angielskiej, ten pierwszy zespół nie wygrał ani razu, a ten drugi wygrał 13-krotnie, taki szkopułek. Tak działa magia liczb, nie trzeba być mega ogarniętym, żeby takie proste zależności rozumieć.
W końcowym rozrachunku, w najnowszych dziejach piłki nożnej najlepszym klubem piłkarskim jest FC Barcelona, a przecież nie wygrała 10cio krotnie Ligi Mistrzów.
A dalej mi sie tematu wałkować nie chce bo trzeba być głupim żeby takich rzeczy nie pojmować.


Co do dzisiejszego finału, nie wiem czy się odbędzie bo jest jakiś huragan czy coś i boisko pełne wody. tak trąbią na twitterze, nie wiem ile w tym prawdy.

Wojtek Szczęsny
05-08-2014, 10:50
Man United wygrał wszystkie mecze na ICC i został zwycięzcą. Real i reszta zostali pogonieni :P

Manchester United vs Liverpool 3-1 All Goals & Highlights (HD) Final International Champions Cup - YouTube

chyba 5 mecz van Gaala i 5 x 3pkt zgarnięte xD grubo idzie

stresS
05-08-2014, 11:20
Nie ma się co podniecać, bo liga wszystko zweryfikuje. Na takich turniejach nie grają optymalne składy, a drużyny podchodzą do nich z rezerwą, aby uniknąć kontuzji i zagarnąć hajs od sponsorów. Niemniej jednak, kibice Manchesteru mogą czuć zadowolenie, chociaż mają minimum jeden sezon odpoczynku od "wielkiego turnieju". Bardzo mnie ciekawi co z Hernandezem, bo jest dobrym piłkarzem i nie zasługuję na bycie rezerwowym, chociaż świetnie się sprawdza jako "joker".