PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Zawisza Bydgoszcz z Pucharem Polski w piłce nożnej.


mangmar
02-05-2014, 21:02
Nie ukrywam, że dla mnie jest to strasznie emocjonalny moment. Wychowałem się w szkółce Zawiszy i grałem tam do juniorów. Potem losy potoczyły się różnie i wyszło jak wyszło. Jestem wierny mojemu klubowi, a teraz jestem z niego dumny bardziej niz kiedykolwiek. Powstał z IV ligii do ekstraklasy i zdobył puchar! Nie zamierzam tu poruszać tematów o konflikcie i proszę aby to uszanować. To jest historyczna chwila w dziejach naszego klubu i teraz wypada tylko świętować :)

BarTrack
02-05-2014, 21:29
Na początek chciałem napisac, iz meczu nie oglądałem ( z Opinii w necie wyczytałem, ze mecz to Dno i 10 metrów mulu :) ), Zgode macie z Kretami, mimo wszystko wolałem, by to Zawisza wygrał. Prognozowałem, ze moze byc remis i wwszystko wyjaśni sie w dogrywce, ewentualnie w karnych ( i tak tez sie stało ). Beniaminek Ekstraklapy z Pucharem Polski w raczkach... " Zetka " Repreezntuje Nas na Arenie Międzynarodowej... Niezle ;) Mimo wszystko, Gratulacje i Powodzenia ! Ale nic tak nie cieszy jak upadek wieśniaków zza lasu, jeszcze tylko oklep na powrocie, potem spadek...Miło,miło...;))

mangmar
02-05-2014, 21:33
Na początek chciałem napisac, iz meczu nie oglądałem
W takim razie nie mamy o czym rozmawiać. Reszty nie będę komentować, bo jak to ująłeś dno i kilo mułu :) pozdrawiam :)

brzooskaa
03-05-2014, 00:24
Ogladalem ten tragiczny lecz i musze przyznac ze tutaj niewątpliwie najwiekszym wygranym jest PZPN bo sciagnac na mecz z udzialem takivh ogorkow 37 tys ludzi (niewazne czy rozdajac bilety za darmo, czy za 10 zl) to naprawde trzeba pogratulować. Czekam teraz na pasjonujace mecze Zawiszy z Karabachem Agdam lub Szachtiorem Karanganda. Ogladajac ten zenujacy spektakl najbardziej bolalo mnie wlasnie to, ze ktoras z tych druzyn bedzie musiala reprezentować nasz kraj w LE.

benek2411
03-05-2014, 06:57
KARABACH AGDAM JUŻ CZEKA.

Wszystko wpąsiu ale nie na 2 rundę ligi europy to nawet nie ruszajcie z polski bo szkoda floty :)

djgym
03-05-2014, 09:35
Nieistotne jest czy Legia czy Zawisza wpier... dostaniemy i tak...prędzej czy później.Pozdro

Dawid92
03-05-2014, 10:34
Mecz tak naprawdę powinien zacząć się od rzutów karnych.Momentami wyglądało to jakby było wyreżyserowane dla publiczności i kasy , no i ta zabawa na stadionie "prawdziwych" kibiców. Brawo dla PZPN.

BarTrack
03-05-2014, 10:52
W takim razie nie mamy o czym rozmawiać. Reszty nie będę komentować, bo jak to ująłeś dno i kilo mułu :) pozdrawiam :)
Kolego, jakos nizej w komentarzach nie za bardzo nastawienie co do meczu na jakis " przyjemny ".... Więc , nie mów, i nie zaprzeczaj , ze to wedlug Ciebie nie był " mul " ( i nie, ja tego nie stwierdzilem, na roznych stronach tak bylo opisane , co do tego " mulu " )

ElKamilbanalt
03-05-2014, 12:24
Ogladalem ten tragiczny lecz i musze przyznac ze tutaj niewątpliwie najwiekszym wygranym jest PZPN bo sciagnac na mecz z udzialem takivh ogorkow 37 tys ludzi (niewazne czy rozdajac bilety za darmo, czy za 10 zl) to naprawde trzeba pogratulować. Czekam teraz na pasjonujace mecze Zawiszy z Karabachem Agdam lub Szachtiorem Karanganda. Ogladajac ten zenujacy spektakl najbardziej bolalo mnie wlasnie to, ze ktoras z tych druzyn bedzie musiala reprezentować nasz kraj w LE.

W LE ? Chyba raczej w kwalifikacjach, bo o LE nie ma co marzyć trafią na jakąś potęgę z Azerbejdżanu w trzeciej rundzie i koniec :)

mangmar
03-05-2014, 13:18
@BarTrack

Źle mnie zrozumiałeś, ale kij z tym ;) Poziom spotkania nie odbiegał od większości w naszej lidze. Gdyby na początku spotkania jedna, albo druga drużyna wykorzystała szanse, to pewnie wyglądało by to z goła odmiennie. Tak się nie stało i nastąpił paraliż, który praktycznie trwał do końca. Stawka spotkania dla jednych może śmieszna, ale dla innych ważna i to też nieco zaważyło na niektórych fragmentach gry. Co do przyszłości w pucharach to się nie będę wypowiadał. pożyjemy zobaczymy i tyle.

Kamillo13
03-05-2014, 23:23
no i ta zabawa na stadionie "prawdziwych" kibiców. Brawo dla PZPN.

przesadzasz ;) ciężko jest o przyjazd dużych grup kibicowskich z Bydgoszczy lub tym bardziej z Lubina. Sam byłem na meczu i żałuję ponieważ to najgorzej wydane 15 zł w moim życiu.