PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe A w Niemczech uczą jak uprawiać sex z tatą


PostScriptum
21-04-2014, 14:16
Przerażające do czego dąży UE i nowoczesność


"Kiedyś ciało decydowało o płci i seksualności, a dzisiaj dewiacje. Kiedyś gej był uważany za chorego, a teraz ten co uważa geja za chorego jest uważany za ''homofoba'', którego należy leczyć. Kiedyś puszczalska zboczenica była uważana za szmatę, a dzisiaj za kobietę wyzwoloną. Kiedyś narodowiec był uważany za patriotę, a dzisiaj za ''rasistę''. Kiedyś w multikulti widziano zagrożenie, a dzisiaj ''zbawienie''. Kiedyś to większość decydowała o mniejszości, a dzisiaj to zboczona mniejszość decyduje o normalnej większości."

qE3xsVwz35g


tu cały odcinek jeśli ktoś by chciał - Warto zobaczyć jak manipuluje nami lewica

https://www.youtube.com/watch?v=_46FSwJrc-Q

conrad_owl
25-04-2014, 10:49
Witamy w UE, biurokratycznym g... zarządzanym przez Brukselę.
Jestem homofobem, rasistą i cieszę się z tego.
Jak na ulicy zobaczę dwóch pedałków to zareaguję. Choćby obrzydzeniem. I mam w d... co myślą inni.

PostScriptum
26-04-2014, 01:13
Witamy w UE, biurokratycznym g... zarządzanym przez Brukselę.
Jestem homofobem, rasistą i cieszę się z tego.
Jak na ulicy zobaczę dwóch pedałków to zareaguję. Choćby obrzydzeniem. I mam w d... co myślą inni.

i chwała Ci za to :) witam w klubie!

Malpeczka
02-05-2014, 10:52
Uśmiech Joanny Senyszyn w 0,53 jest aż nadto wymowny. Co dokładnie mam na myśli?

Z punktu widzenia psychologii proszę zwrócić uwagę jak na te cytaty reaguje Pani która czyta ten ,,poradnik". Nerwowo poprawia włosy, bierze głębokie oddechy i unika kontaktu wzrokowego z prowadzącym. A Senyszyn? Brzydzę się tą babą i jej ideologią...

Walu
03-05-2014, 17:11
szok, jak tak dalej to bedzie sie rozwijalo to moje przyszle dzieci nie beda chodzily do publicznej szkoly tylko bede je uczyl sam w domu, bo na takie poglady ich nigdy w zyciu nie wystawie, pranie mozgow, najgorsze jest to, ze coraz lepiej im sie to udaje, juz nie wiem co gorsze, agresja rosji czy debilizm unijny...

Memciu
03-05-2014, 21:12
Rosja właśnie chcę odciągnąć od tego syfu - trochę źle bo siłą, ale najwyraźniej nie ma innego wyjścia.

Wysłane z miniacza 2 przez Tapatalka :-P