PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów 2013/2014


milek87
21-03-2014, 11:15
W Lidze Mistrzów pozostało już tylko osiem drużyn: trzy z Hiszpanii: FC Barcelona, Real Madryt i Atletico Madryt, po dwie z Niemiec i Anglii: Borussia Dortmund i Bayern Monachium oraz Manchester United i Chelsea Londyn, a także jedna z Francji: Paris Saint-Germain

Pierwsze mecze 1/2 kwietnia
Rewanże 8/9 kwietnia

A o to 4 pary:

FC Barcelona - Atletico Madryt

Real Madryt - Borussia Dortmund

Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn

Manchester United - Bayern Monachium



Pary 1/4 finału Ligi Europy 2013/2014 (http://www.4clubbers.com.pl/sport/1038341-pary-1-4-finalu-ligi-europy.html)


Zapraszam do dyskusji :)

Czarny Lulek
21-03-2014, 11:21
Dobre losowanie dla Realu, chyba tylko Atletico byloby latwiejsze, bo jednak United to United... I wiem, w zeszlym roku bylo jak bylo, ale dzis to juz inna, znacznie "gorsza" Borussia.

W polfinalach widze Barcelone, Real, PSG i Bayern.

Longer_7
21-03-2014, 11:23
Nic ciekawego, można powiedzieć, że wieje nudą.

Karolinho
21-03-2014, 11:28
Awansują: Atletico, Real, ?, Bayern.

Jedynie ciekawym meczem jest PSG - Chelsea.

Może ktoś uzna mnie za wariata - i słusznie - ale coś mi mówi, że Bayern będzie miał ciężko z United i nie zdziwie się jeśli zdarzy się sensacja w tym meczu. Jednak rozum mówi BAYERN na dzień dzisiejszy.

Bekim
21-03-2014, 11:32
United już się może żegnać... musiałby nastapić w Bayernie jakis kataklizm żeby było inaczej... Oby tylko Man Utd jakoś wrócił do starych dobrych czasów w nastepnym roku...

christ0ff
21-03-2014, 11:35
Liczę na to, że MU i ATM nie ułatwią życia rywalom.
Patrząc realnie na dzień dzisiejszy to w półfinale znajdą się:
FCB, RM, PSG, Bayern.

.:Franek:.
21-03-2014, 12:35
Oby poszczęściło się dla MU ;-) nie są w szczytowej formie, ale jednak to nie obliczalny zespół i dla mnie ten mecz MU - Bayern będzie najbardziej widowiskowy.

Unlucky
21-03-2014, 13:30
Ja mam cichą nadzieję na 2 angielskie zespoły w półfinale.

Barcelona - z Atletico Barca powinna wygrać, ale nie sądzę by dali radę dostać się do finału
Real - wydaje mi się, że w tym roku to oni wygrają ligę mistrzów.
Chelsea - The Blues są słabi w tym sezonie. Brak nam dobrych napastników. Ogólnie zespół prezentuje się bardzo dobrze, ale brak skutecznego snajpera.
Manchester - Ja im życzę jak jak najlepiej mimo, że to "rywal zza miedzy". Bayern wcale nie powinien być taki pewny zwycięstwa. W finale z Chelsea też miał wygrać. Liczę, że Czerwone Diabły nas zaskoczą i awansują.

Armind
21-03-2014, 14:17
Bardzo lubię Borusie ale w tym roku nie mają szans z Realem

benek2411
21-03-2014, 16:55
Mój klub ma przesrane, ale wiadomo że ja ich nie skreślam, rok temu miał nas pożreć Real, a gdyby nie pomógł im sędzia to w 1/4 finału byłby Manchester. Jeżeli wyjdą tak naładowani agresją jak dwa dni temu w rewanżowym meczu z Olimpiakosem, kibice pokażą się z tej strony co w ostatnich tygodniach, a Moyes odczyta moje e-maile to połfinał jest możliwy :]

Karolinho
21-03-2014, 18:02
Van Persi nie zagra z Bayernem. Kontuzja kolana wyklucza go z gry na około 6 tygodni.

W tej sytuacji United zdaje się być w czarnej d.... (i tak jest ale bez wyżej wymienionego człeka jest w jeszcze większej)

_mougli_
21-03-2014, 18:29
dajce spokój ,dziadostwo, co roku prawie te same zespoły ,to losowanie no nie wpadło by mi do głowy że Figo spartoli losowanie , nudaaa

Unlucky
21-03-2014, 18:42
A kogo się spodziewałeś w 1/4 finału ligi mistrzów ? Par pokroju Borac Banjaluka - Granit Mikashevichi ?

benek2411
21-03-2014, 19:00
Van Persi nie zagra z Bayernem. Kontuzja kolana wyklucza go z gry na około 6 tygodni.

W tej sytuacji United zdaje się być w czarnej d.... (i tak jest ale bez wyżej wymienionego człeka jest w jeszcze większej)


Dziwi mnie że pisze to gość który teoretycznie powinien znać się na lidze angielskiej skoro sympatyzuje z Arsenalem.
van Persie w tym sezonie nie gra nic, ba! powiem więcej - bez niego United gra lepszą piłkę, ponieważ nie jest uwiązane do napastnika na którego trzeba grać wszystkie piłki.
Wygrał mecz z Olimpiakosem ale dwa z tych goli równie dobrze wsadziłby Rooney, a trzecią ktokolwiek by tam był, nawet i Hernandez. Persie to nie ten persie co rok temu i tyle.

Dużo bardziej wolę widzieć to:
Januzaj - Rooney - Kagawa
Welbeck

niż cokolwiek w rotacji z Persiem w ataku.
Jedyny plus holendra w tym momencie to technika i doświadczenie.

Karolinho
21-03-2014, 22:21
Wybacz. Nie oglądam meczów United, ponieważ ich nie trawię i swoje przemyślenie oparłem na ostatnim meczu gdzie bądź co bądź Van Persi dał awans anglikom. No ale skoro Twoim zdaniem holender nie będzie aż tak bolesną stratą to nie pozostaje mi nic innego jak zaufać i dać wiarę w to co piszesz. Jednak chyba zgodzisz się ze mną, że w takich meczach jak z Bayernem doświadczenie byłego zawodnika Feyenordu byłoby bezcenne :)

Piaszeczki
22-03-2014, 00:24
W meczu hiszpańskim mogą być jaja. Barca wcale taakim murowanym faworytem nie jest. Wg mnie ten dwumecz do najciekawszych nie będzie należał. Spodziewam się bardziej taktycznej, niż widowiskowej gry.

Utd chyba gorzej trafić nie mogli. Nie widzę dla tego zespołu żadnych szans. Mimo dobrej gry w meczu z Olympiakosem, ja widziałem dużo błędów w środku pola. Przy dobrym ustawieniu obecny zespół z Manchesteru nie wie jak grać w piłkę. Przedwczoraj pojechali trochę na ambicji i pomogli im kibice. O błędach w obronie wspominać nie chcę. Bayern zepnie się na przeciwnika z "światową" renomą i zagra zupełnie inaczej niż z Arsenalem z którym po raz drugi u siebie postanowił pobawić się co korzystnego wyniku mu nie dało.

Real przechodzi z urzędu do półfinału. Innej opcji nie widzę. Lewy pauzuje w 1 meczu. Dodatkowo Dortmund jest rozbity przez kontuzje. Nie da się wypracować dobrej formy jeśli jeden zawodnik wraca do składu, a drugi z niego wypada. W dodatku obecna forma Realu gwarantuje jakość i skuteczność.

Ostatnia para to rodzynek ćwierćfinałów. Tutaj spodziewam się największych emocji. Na zwycięzcę typuję mojego faworyta do wygrania tegorocznej LM, czyli PSG. MoU może zaskoczyć zelazną taktyką jak to bywało również w Interze, ale na tym moje obawy co do zwyciezcy się kończą.

Barca/Bayern/Real/PSG

benek2411
23-03-2014, 08:29
Dlatego właśnie napisałem że jedyny plus po stronie holendra to doświadczenie.
Nie trawisz MU więc nie oglądasz meczy, no dobra ja nie przepadam za Barceloną, City czy tym gównianym Arsenalem ale czasem obejrzę ich mecze by mieć prawo do rozsądnego wypowiadania się w ich temacie. Wczoraj MU wygrało z West Hamem po dobrej grze tylko dlatego że van Judasz ma kontuzje i nie gra dlatego też można grać kombinacyjnie ustawieniem z Roo na szpicy i za jego plecami biegającymi Matą i Kagawą. Jasna sprawa że hiszpan nie może grać w LM dlatego skład MU przeciwko Bayernowi powinien wyglądać tak:
de Gea
Rafael - Jones + ktoś - Buttner
Carrick Fellaini Giggs
Kagawa Welbeck
Rooney
Szanse wyglądają tak: 90 % hitlery, 10 % MU ale poczekajmy do dwumeczu.

W pozostałych parach ja widzę to tak: Barcelona, Oszuści [Real], Chelsea.

Karolinho
23-03-2014, 16:32
Skoro tak mówisz : ) No nic czekam z niecierpliwością co ten gówniany United pokarz(ż)e z Bayernem.

JJU
23-03-2014, 18:33
Skoro tak mówisz : ) No nic czekam z niecierpliwością co ten gówniany United pokarze z Bayernem.

Za co ma ich tak pokarać?

Karolinho
23-03-2014, 21:06
oj tam oj tam, drobny błąd : )

benek2411
24-03-2014, 20:13
Bardziej pewne że dostanie w cipsko, ale to nadal lepszy wynik niż gówniany Arsenal :] W ogóle nie che mi się dyskutować za bardzo z typem który nie wie o czym mówi.


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Zważaj na słowa.


_______________________________________________

_Koras

Karolinho
24-03-2014, 21:44
A co złego napisałem? To, że Van Pussi robi różnicę? To, że dał awans 'red devils'? Zresztą ja nie podważam tego co wyżej napisałeś tak więc nie rozumiem Twojego zbulwersowania :) Pozdrawiam cieplutko.

benek2411
24-03-2014, 21:53
Nie no wszystko dobrze napisałeś, tylko że słabo wchodzić w dyskusję z typem który nie ogląda meczy drużyny o której mówi bo 'jej nie lubi' :]

WAN PUSI ciekawe co mówiłeś 3 lata temu bratku, chyba spuszczanko i jaranko było ładne nie? :D :D :D

Karolinho
24-03-2014, 22:01
Tak gorąco nie było, aż tak emocjonalnie do tego nie podchodzę :) No nic, w tym momencie raczej zakończę dyskusję bo wszystko zostało napisane.

p.s wracając do Arsenalu. "Kanonierzy" będą ciupać w nast. sezonie w LM a United (bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie wygrają obecnej kampanii LM)...zostanie im wirtualny Puchar Intertoto : D

benek2411
25-03-2014, 13:53
No ja jestem pewien że tak będzie, tyle że Arsenal wcale mógłby w tej LM nie startować bo ich max to 1/8 finału. Pucharu owego chyba w ogóle nigdy nie wygrali, także ich gra jest tak znacząca w Lm jak Steuy Bukareszt albo Partizana Belgrad :]

KoXaN
02-04-2014, 07:38
Oglądając mecz Bayernu i Manchesteru miałem wrażenie, że nie gra tam ten 'ulepszony przez Pepa Bayern' jak to mawia wielu dziennikarzy, tylko Barcelona 2.0. Guardiola po raz kolejny udowadnia, że myśli, że wygra mecz posiadaniem piłki oraz liczbą celnych podań. Taki ch*j. O ile pierwsza połowa w wykonaniu United była słaba to w drugiej zaczęli ładnie cisnąć. Mimo to wynik po tak bezproduktywnej grze jest na korzyść Bayernu.

Wojtek Szczęsny
02-04-2014, 11:25
gdyby zaliczyć wczoraj prawidłowo strzeloną bramkę to Bayern wracałby do domu z wynikiem 1:2 :) W drugiej połowie United bardzo ładnie grali, widać był tą szybkość i kontry w ich wykonaniu :) Ogólnie marzy mi się żeby sprali Guardjole i ten szwabski team :) Pamiętam jak przełączyłem po golu Vidica na drugi mecz a tam Diego wpierdzielił Barcy okno z 35m. Przepiekne uczucie , prawie przegrali szmaciarze wczoraj;p

Bekim
02-04-2014, 12:10
Byłem dość zaskoczony, gdy oglądałem MU - Bayern, bawarczycy nacierali ale nie mogli strzelić gola... Z faktu, że jestem fanem Czerwonych Diabłów byłem w siódmym niebie po golu Vidicia... nawet przez moment wierzyłem w wygraną... ale uważam że przed rewanżem na Allianz Arena jeszcze nie wszystko stracone :) Bayern na pewno zagra bez Schweinsteigera i Martineza, i przy odrobinie piłkarskiego szczęścia być może Bayern odpadnie.. ;)

Co do drugiego meczu - Atletico ma awansować - nie widzę innej opcji

benek2411
02-04-2014, 13:28
Zawsze mówiłem że gra Barcelony była dla mnie gówniana, bo granie miliarda podań w szerz boiska i 99% posiadania piłki nie gwarantuje wygranego meczu. Wczoraj Bayern się nadział bardzo boleśnie, nie wpadam w hurraoptymizm bo w rewanżu może być i 8-0 dla bawarczyków ale wczoraj boleśnie się obsrali, a gdyby nie przy*****czył sędzia to byłoby miękko 2-1.

Wiedziałem i pisałem po losowaniu, brak van Persiego tylko pomoże Manchesterowi i dobrze by było gdyby na rewanż razem z nim nie wyszedł też Evra. United w całym sezonie brakuje charakteru a to są piłkarze którzy go nie mają, 41letni Giggs czy młody Jones są 10000x bardziej zaangażowani w grę niż niektóre lebiegi. Na rewanż wystawić 11 walczaków i jakiś cień szansy jest.
Atak złożony z Kagawy Rooneya i Welbecka w środku profesor Carrick, Big Fella i ganiający jak pies Valencia nie dadzą nikomu nigdzie się dostać. Jeżeli wyzdrowieje Rafael i dzięki niemu Jones będzie mógł grać na plaster Krossa to Bayern wyjdzie praktycznie 10 vs. 11. Ten chłopak zjadł dupskiem Ronaldo rok temu, wczoraj najlepszy skrzydłowy świata też przy nim nie pobrykał, także jest kim wygrać ten dwumecz, tylko trzeba ich mądrze poustawiać i nie bać się Bayernu, zagrać tak jak w drugiej połowie :)

_Rafael
02-04-2014, 13:34
Brawa dla MU za dobrą grę, byłem pod wrażeniem, nie lubię Bayernu i życzę im porażki. Oby Manchesterowi szło dobrze chociaż w LM skoro grają w kratkę w lidze;)

HakTeck
02-04-2014, 13:39
Ogladalem mecz Barcelony z Atletico i tam dopiero sie dzialo. :D Mozna stwierdzic, ze po tym jak dzis Barcelona dostala zakaz transferowy na dwa lata, ze to ostatni sezon gdzie zachodza tak wysoko. :)

Armind
02-04-2014, 13:50
Z takim Bayernem da się wygrać ,dla mnie Monachium z sezonu 2012/13 był lepszy niż ten obecnie
Barcelona grała takim stylem miliona podań i dostała 0:7 od Bayernu a teraz tylko czekać aż znajdzie się drużyna która tak rozklepie Bayern jak oni tak mają grać

benek2411
02-04-2014, 14:33
Bayern Heynkesa był wiele mocniejszy moim zdaniem. Szli jak burza po bramki a nie skupiali się na bezsensownym pykaniu po boisku. Guardiola w swoim stylu nie zauważył jednego. W Bayernie nie ma Messiego który jakby nie szło to sam weźmie piłkę, okiwa wszystkich i strzeli gola. Rok temu Monachijczycy spruli dupska Barcelonie 7-0, jak myślicie teraz też by tyle było? No chyba nie.

Karolinho
02-04-2014, 14:50
Atak złożony z Kagawy Rooneya i Welbecka


Welbeck? Popłakałem się gdy zobaczyłem jego wczorajszą podcinkę.



Mówiłem, że Bayern nie będzie mieć lekko? Mówiłem. Bez spiny.

zzukk
02-04-2014, 15:11
United w końcu zagrało niezły mecz, ale w rewanżu Bayern sobie da rade. Atletico świetny wynik i duże szanse na awans.

benek2411
02-04-2014, 15:50
Welbeck? Popłakałem się gdy zobaczyłem jego wczorajszą podcinkę.



Mówiłem, że Bayern nie będzie mieć lekko? Mówiłem. Bez spiny.

Naprawdę nie znasz się na piłce nożnej. Welbeck biegowo robił jak chciał i kogo chciał, nie uznano mu prawidłowo strzelonego gola, a podcinka? PIłkarze niby lepszej klasy nie trafiają na pustą bramkę, to znaczy że nie powinni grać w piłkę?

Paul Cee
02-04-2014, 16:24
Ogladalem mecz Barcelony z Atletico i tam dopiero sie dzialo. :D Mozna stwierdzic, ze po tym jak dzis Barcelona dostala zakaz transferowy na dwa lata, ze to ostatni sezon gdzie zachodza tak wysoko. :)


nie na dwa lata a na dwa okienka,to jest jeden sezon.No cóż najwyżej będą mieć jeden sezon w plecy,ale z drugiej strony więcej szans dostaną młodzi ze szkółki i może któryś z nich się wybije..więc może Barca na tym skorzystać.

Co do Bayernu to nie zapominajmy że grali na wyjeździe i mają dobry wynik.

KoXaN
02-04-2014, 17:16
gdyby zaliczyć wczoraj prawidłowo strzeloną bramkę to Bayern wracałby do domu z wynikiem 1:2 :)
Dolicz jeszcze niepodyktowany karny po ręce Büttnera i mamy 2:2.

dla mnie Monachium z sezonu 2012/13 był lepszy niż ten obecnie
Bym powiedział, że dużo lepszy. To była drużyna nastawiona na srogi pressing i fenomenalną grę na skrzydłach. Nawet w sezonie 2011/12 już było widać ten styl (mecz z Realem w 1/2 LM), problem polegał wtedy na braku głębi w zespole jaka była już w 12/13.

Ciekaw jestem, czy Guardiola w rewanżu na AA wystawi w środku Kroosa i Goetze, czy może wykombinuje coś innego (na przykład Alaba też może grać na środku pomocy jak gra w reprezentacji Austrii), bo czerwień Schweinsteigera i pauza Martineza trochę skomplikowała sytuację kadrową Bayernu.

Aha:
4-2-3-1 Heynckesa > 4-1-4-1 Guardioli


Co do dzisiejszych meczy to zobaczymy co pokaże BvB z Realem - jak ugrają remis (bramkowy lub bezbramkowy) lub jakieś 1-2 to na Signal Iduna Park mają jeszcze jakieś szanse. Ale najciekawiej zapowiada się starcie hajsopompek, gdzie ciężko w ogóle wytypować jakiś wynik, bo obie drużyny grają bardzo dobrze i są na równym poziomie w obecnym sezonie.

Armind
03-04-2014, 08:34
3:0 dla Realu to już Borussia może się żegnać z ligą Mistrzów (spodziewałem się tego 3:0)
Chelsea też niezłe baty dostała i nie wydaje mi się żeby to odrobili z takim rywalem jak PSG

_Maciek
03-04-2014, 08:46
Również spodziewałem się gładkiego zwyciestwa Realu, Borussia jest duzo slabsza niz w tamtym sezonie, a Real troche mocniejszy.
Cieszę się ze zwyciestwa PSG, gdyż nie trawie ani Mourinho ani Chelsea.
Rewanż bedzie bardzo ciekawy i myśle ze PSG awansuje.

HakTeck
03-04-2014, 14:59
Smiac mi sie chce z Klopp'a. W zeszlym roku po zwyciestewie nad Realem Madryt mowil, ze pieniadze nie graja. Po wczorajszej porazce mowil zupelnie cos odwrotnego. Nie jest wielkim trenerem za jakiego go uwazaja. Klopp bez Lewandowskiego to jeden wielki Klopps. :)

maverik
03-04-2014, 15:32
@up bez Błaszczykowskiego, Lewandowskiego, Schmelzera, Subotica, Gundogana, Bendera :) połowa pierwszego składu wypadła więc ciężko byłoby coś ugrać przeciwko jeszcze mocniejszemu Realowi

JJU
03-04-2014, 16:04
Smiac mi sie chce z Klopp'a. W zeszlym roku po zwyciestewie nad Realem Madryt mowil, ze pieniadze nie graja. Po wczorajszej porazce mowil zupelnie cos odwrotnego. Nie jest wielkim trenerem za jakiego go uwazaja. Klopp bez Lewandowskiego to jeden wielki Klopps. :)

O człowieku, co Ty piszesz to ja oczom nie wierzę.

benek2411
03-04-2014, 16:15
Klopp bez Lewandowskiego to jeden wielki Klopps. :)

Baranek o ścianę szybciutko.
Klopp to trener z charyzmą, jajami i pomysłem, potrafi motywować piłkarzy czego dowodem jest osiągane sukcesy z Borussią, gdzie gwiazd się nie kupuję, po prostu sa one tam produkowane. Mówi się po cichu że ma odejść z BVB, dajcie mu mizerny Manchester United, zakłopotany Arsenal czy Barcelone (bo tak mówi się najczęściej) i zrobi drużynę nie do ogolenia. Sam sobie życzę żeby zastąpił nieudacznika Moyesa, a wtedy skołuję taką pakę, z takim nastawieniem do gry że długo nikt ich nie zepchnie ze stołka.
A co do Realu, to chyba nie ma co porównywać tego antyfutbolu z roku ubiegłego do tego c grają teraz nieprawdaż?

W drugim meczu moim zdaniem jeszcze nie wszystko wiadomo. Poczekajmy na rewanż.

HakTeck
03-04-2014, 16:36
@up bez Błaszczykowskiego, Lewandowskiego, Schmelzera, Subotica, Gundogana, Bendera :) połowa pierwszego składu wypadła więc ciężko byłoby coś ugrać przeciwko jeszcze mocniejszemu Realowi

Rozumiem ostatnia piatke ale Blaszczykowski? No prosze Cie bez zartow. Nie robcie z niego gwiazdy europejskiego formatu.

Baranek o ścianę szybciutko.
Klopp to trener z charyzmą, jajami i pomysłem, potrafi motywować piłkarzy czego dowodem jest osiągane sukcesy z Borussią, gdzie gwiazd się nie kupuję, po prostu sa one tam produkowane. Mówi się po cichu że ma odejść z BVB, dajcie mu mizerny Manchester United, zakłopotany Arsenal czy Barcelone (bo tak mówi się najczęściej) i zrobi drużynę nie do ogolenia. Sam sobie życzę żeby zastąpił nieudacznika Moyesa, a wtedy skołuję taką pakę, z takim nastawieniem do gry że długo nikt ich nie zepchnie ze stołka.
A co do Realu, to chyba nie ma co porównywać tego antyfutbolu z roku ubiegłego do tego c grają teraz nieprawdaż?

W drugim meczu moim zdaniem jeszcze nie wszystko wiadomo. Poczekajmy na rewanż.

Nie wierze w to, ze takiemu czlowiekowi cos uda sie zrobic z takich nawet druzyn. Zobaczymy co z niego bedzie jesli Lewandowski odejdzie, a Klopp zostanie w Borussi. Przyznam Ci racje jesli osiagnie w przyszlym sezonie jakikolwiek sukces.

JJU
03-04-2014, 16:45
Rozumiem ostatnia piatke ale Blaszczykowski? No prosze Cie bez zartow. Nie robcie z niego gwiazdy europejskiego formatu.

Jakiego tam formatu jest to się nie będziemy kłócić, ale dla Borussi znaczy dość dużo. I to wystarczy żeby go tu wymienić.

benek2411
03-04-2014, 17:09
Problem całej Borussi jest taki że nie są żądnym konkurencyjnym klubem jeżeli chodzi o możliwości finansowe w porównaniu z Bayernem czy innymi możnymi Europy, dlatego bez problemu jest im podkupić piłkarzy. Np taki Lewandowski mimo iż jest dobrym piłkarzem to jako pracownik jest gałganem, Bawarczycy bez problemu skusili go wysokim kontraktem, to samo jest z i innymi którzy w tym klubie robią furorę. Goetze, Sahin, Kagawa, latem pewnie odejdą Hummels, Reus, Gundogan. Zobacz że Klopp co roku musi ciężar gry opierać na kimś innym, a dopóki za ich graczy nie wzięli się inni to BVB stało naprawdę bardzo dobrze kadrowo.

Gdyby przyszedł do takiego Manchesteru, gdzie możliwości finansowe są wiele większe, zarówno jeżeli chodzi o transfery jak i płace, jest globalną marką, do tego stabliność pracy jest niezachwiana nawet dla takiego siura jak Moyes, to myślisz że jak długo Jurgen budowałby giganta? Moim zdaniem jedno okno transferowe.

Konr@do
03-04-2014, 17:22
Moyesa może jeszcze tak nie skreślaj, w meczu z Bayernem MU zaprezentowało się odziwo całkiem przyzwoicie, i wynikało to z tego że:
a) Bayern zagrał słabiej, chociaż w Bundeslidze raczej "wpadki mu się nie zdarzają
b) MU zagrało na tyle dobrze, że pogromca z Bundesligi nie miał za bardzo jak rozwinąć skrzydeł, co też by sugerowało słabość niemieckiej Bundesligi)
c) że dziennikarskie założenia co do geniuszu drużyny Bayernu były zdecydowanie przesadzone, skoro hmm jakby nie patrzeć średniak ligowy (przynajmniej w tym sezonie) ligi angielskiej mógł albo nawet powinien ten meczy wygrać

Być może każda z tych opcji po trochu ma rację bytu, ale okaze się to wkrótce.

Armind
03-04-2014, 18:02
Słabość niemieckiej bundesligi? nie żartuj ,nie jestem fanem Bayernu ale to oni byli uczestnikami 3 z 4 finałów ligi mistrzów ,a ostatni finał był niemiecki ,to tak jak bym powiedział ze barca nie jest taka dobra jak mówią. bo w tamtym roku przegrała z celtikiem 1:2 to oznacza ze liga hiszpańska jest słaba każdy może zagrać słabszy mecz nawet taki Bayern ,w zeszłym sezonie przegrał w samej lidze mistrzów więcej meczy niż przez cały obecny sezon a i tak byli nie do powstrzymania

A co do Błaszczykowskiego w Borussi ,on na pewno nie jest jakąś wielką gwiazdą ale gra lepiej niż Aubameyang który poza szybkością nic nie wnosi do drużyny a to że strzelił 13 brak w lidzę to dzięki temu że Borussia w tych spotkaniach grała bardzo dobrze a jak nie idze to Aubameyang też gra słabo

Piaszeczki
03-04-2014, 18:08
Rozumiem ostatnia piatke ale Blaszczykowski? No prosze Cie bez zartow. Nie robcie z niego gwiazdy europejskiego formatu.




Tak się składa że Dortmund nie jest drużyną gwiazd. Co się stało z Kagawą czy Sahinem po odejściu z Dortmundu?? Brutalnie zostali ściągnięci na ziemię bo w rzeczywistości nie są żadnymi gwiazdami. W Borussii po prostu świetnie spełniali swe role na boisku. Gwiazdami można nazwać tylko Reusa i Lewego.
Atutem Borussii zawsze była zespołowość. Błaszczykowski był bardzo ważnym elementem w układance Klopa. Trener w ważnych meczach zdecydowanie wolał wystawiać jego niż utalentowanego Aubameyanga. Polak nie dość że potrafi grać do przodu to i nauczył się dyscypliny w obronie. Jak uważasz że Kuba jest nieistotny to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Smiac mi sie chce z Klopp'a. W zeszlym roku po zwyciestewie nad Realem Madryt mowil, ze pieniadze nie graja. Po wczorajszej porazce mowil zupelnie cos odwrotnego. Nie jest wielkim trenerem za jakiego go uwazaja. Klopp bez Lewandowskiego to jeden wielki Klopps. :)

Gdzie Klopp wczoraj powiedział że pieniądze grają?? Wczorajszą porażkę tłumaczył ewidentnymi indywidualnymi błędami zawodników. Nie żalił się że połowa składu mu odpadła... Co za brednie pleciesz to się w głowie nie mieści...

Konr@do
03-04-2014, 18:32
Słabość niemieckiej bundesligi? nie żartuj ,nie jestem fanem Bayernu ale to oni byli uczestnikami 3 z 4 finałów ligi mistrzów ,a ostatni finał był niemiecki ,to tak jak bym powiedział ze barca nie jest taka dobra jak mówią. bo w tamtym roku przegrała z celtikiem 1:2 to oznacza ze liga hiszpańska jest słaba każdy może zagrać słabszy mecz nawet taki Bayern ,w zeszłym sezonie przegrał w samej lidze mistrzów więcej meczy niż przez cały obecny sezon a i tak byli nie do powstrzymania



Tak słabość, chodzi mi o to że w lidze niemieckiej liczy się praktycznie tylko Bayern, potem z tyłu Borussia czy Schalke albo Leverkusen, w lidze angielskiej nie ma takich dysproporcji, co za tym idzie, MU które na codzień rywalizuje z tak mocnymi wyrównanymi rywalami nie musi trząść portkami na widok Bayernu, które trudne (patrząc na ich potencjał) mecze ruzgrywa w zasadzie głównie tylko w Lidze Mistrzów :)
To nie znaczy że Bundesliga prezentuje niski poziom, ale w tym kontekście nie ma nawet sensu jej porównywać do PL, czy MU wykorzysta to, okaże się, bo Bayern zdaje się że jednak nie jest taką maszyną do zabijania jak w tamtym sezonie, inny styl, inna piłka, ma to swoje zalety i wady :)

Armind
03-04-2014, 18:37
Tak słabość, chodzi mi o to że w lidze niemieckiej liczy się praktycznie tylko Bayern, potem z tyłu Borussia czy Schalke albo Leverkusen, w lidze angielskiej nie ma takich dysproporcji, co za tym idzie, MU które na codzień rywalizuje z tak mocnymi wyrównanymi rywalami nie musi trząść portkami na widok Bayernu, które trudne (patrząc na ich potencjał) mecze ruzgrywa w zasadzie głównie tylko w Lidze Mistrzów :)
To nie znaczy że Bundesliga prezentuje niski poziom, ale w tym kontekście nie ma nawet sensu jej porównywać do PL, czy MU wykorzysta to, okaże się, bo Bayern zdaje się że jednak nie jest taką maszyną do zabijania jak w tamtym sezonie, inny styl, inna piłka, ma to swoje zalety i wady :)
Tylko że jaki budżet mają zespoły z ligi angielskiej a jakie z niemieckiej tam poza bayernem nikt nie kupi piłkarza za 50 mln bo ich nie stać ,a na wyspach dla Chelsea ,Arsenalu,Manchesteru United ,Manchesteru City czy Liverpoolu to nie problem , liga angielska od dawna jest dobra a bundesliga dopiero od 4 lat nabiera rozpędu

JJU
08-04-2014, 21:41
Smiac mi sie chce z Klopp'a. W zeszlym roku po zwyciestewie nad Realem Madryt mowil, ze pieniadze nie graja. Po wczorajszej porazce mowil zupelnie cos odwrotnego. Nie jest wielkim trenerem za jakiego go uwazaja. Klopp bez Lewandowskiego to jeden wielki Klopps. :)

Po dzisiejszym meczu to nie wiem kim jest taki Ancelotti przy Kloppie.

ScreenShooter (http://screenshooter.net/3395006/yqdaybj)

Major XD
08-04-2014, 22:36
mnie tam wali Ancelotti czy Klopp i nie wiem jak PSG mogło wypuścić taką szansę na półfinał LM jak miało, ale walic to Chelsea awansowała i tak miało byc !!!!

byle do piątku i losowanko! i w sumie chyba wolałbym zeby trafili na ManU

brzooskaa
09-04-2014, 04:50
Gdyby Mkhitaryan wylal na siebie kubel zimnej wody przed meczem to byloby 5:0 jak nic... jednak taka jest pilka z reszta trzeba pamietac ze wystarczylo strzelic bramke na wyjezdzie i byloby z glowy
Co do drugiego meczu to nie mam pytan... nie wiem jak PSG moglo zmarnowac taka szanse.
Jesli chodzi o dzisiejsze mecze to licze ze Atletico i United sprawia niespodzianke (choc w przypadku Atletico ich awans ciezko byloby uznac za niespodzianke.)

ElKamilbanalt
09-04-2014, 16:13
Atletico ma dzisiaj sporo szanse na awans liczę że wykorzystają atut własnego boiska, jeśli chodzi o MU to chciał bym żeby awansowali ale będzie im niezmiernie ciężko z pewnością będą walczyć, Bayernowi nie leżą Angielskie drużyny także liczę na dużą niespodziankę.

Unlucky
09-04-2014, 17:02
Ale się cieszę, że The Blues awansowali :D

HakTeck
09-04-2014, 17:08
Po dzisiejszym meczu to nie wiem kim jest taki Ancelotti przy Kloppie.

ScreenShooter (http://screenshooter.net/3395006/yqdaybj)

Ancelotti - polfinalista ligi mistrzow.
Klopp - jeden wielki klops.

zzukk
09-04-2014, 18:32
Pamiętam w sezonie jak Porto wygrało LM, to wówczas Milan Ancelottiego wygrał z Deportivo 4:1 i przegrał później 4:0 :)
Aczkolwiek to trener, który w europejskich pucharach ugrał bardzo dużo, także szacunek.

Konr@do
09-04-2014, 21:41
Atletico http://www.pogaduchy.pun.pl/_fora/pogaduchy/smilies/[dblpt]brawo1[dblpt]
Z dużą przyjemnością ogląda się gre tej drużyny, piękna sprawa że w końcu w Hiszpani wyrósł na tyle silny gracz który może pokonać kolosów nie tylko w rodzimej lidze ale i meczach Ligi Mistrzów. Simeone zrobił wspaniałą,walcząca DRUŻYNE, bo trudno tak teraz nazwać Barcelonę, która gra trochę tak bez składu i ładu, przede wszystkim bez błysku. To jak walczył Villa, jak walczyli inni z Atletico to aż chciało się oglądać :)

-----
Drugi mecz bez historii, miałem oglądać ten mecz, ale po pierwszych 20 minutach zwątpiłem, nie podobał mi się i wolałem przelaczyc na walczaków z Madrytu ;) Chociaż myslalem że MU przynajmniej zremisuje ...

Piaszeczki
09-04-2014, 21:52
Gra Barcelony to jest jakieś nieporozumienie. Z przodu grają niscy gracze, a jedynym pomysłem tego zespołu była wrzutka w pole karne. Wg mnie pora na zmiany, bo zaden szkoleniowiec poza Guardiolą nie zrobi z tym zespołem dobrego wyniku. Wydaje mi się że jeden z najlepszych zespołów świata powinien mieć różne warianty w ataku, a nie tylko próba klepy przeciwko jakimś ogórkom, lub też zagranie do Messiego i niech się dzieje wola Nieba...

maverik
09-04-2014, 21:53
Fajnie jakby Atletico wygrało całą LM oraz La Ligę :) piękny futbol. Wynik sugeruje, że był to wyrównany mecz, ale mogło spokojnie być z 5:0, słupek, 2 poprzeczki, sam na sam Gabiego strasznie zmarnowane..mieli sporo okazji i zdecydowanie zasłużyli :) a co do drugiego meczu to bez niespodzianek choć mogło być różnie jak Evra strzelil.

JJU
09-04-2014, 21:55
A co Wy tak o Barcelonie, już zmian pokolenia było 7 w ostatnich dwóch latach. Oni jak nie teraz to odpadliby w półfinale z każdą z drużyn, które przeszły dalej. Atletico zagrało kapitalny mecz i na tym chyba trzeba się skupić, bo dziś już tak bez ogródek można powiedzieć że urosła nowa siła w Europie, nie tylko w Hiszpanii :)

lion.
09-04-2014, 21:55
Barcelona zagrała żałośnie, szkoda zmarnowanego czasu. Zagrała wręcz przeciwnie jak tego oczekiwałem. Tyle niedokładnych podań. W ataku nic. Totalny brak zgrania. Bardzo słaby Alves, który każda wrzutke wrzucał jakby w dupie miał podwójną moc po czym piłka lądowała daleko za piłkarzami. Iniesta również słaby, zresztą jak cała reszta. Jedyni co sie 'starali' to Alba, Messi, Neymar. Odzwierciedlenie pierwszego meczu. Ogladając ten mecz czułem sie jakbym ogladał Barce za czasów Vilanovy.

Paul Andrew
09-04-2014, 23:48
Athletico Madryt lub Bayern Monachium wygrają LM w tym sezonie, Real i Chelsea są za słabe.
Życzyłbym sobie takiego finału Athletico vs Bayern!!!

Unlucky
10-04-2014, 04:38
http://s8.postimg.org/l9uw3yq2d/chamions.jpg

Dawid92
10-04-2014, 08:02
Świetny mecz Barcy , byli lepsi , Atletico nie chciało grać w piłkę i stąd brak awansu Mes Que un Club.

Longer_7
10-04-2014, 08:49
Świetny mecz Barcy , byli lepsi , Atletico nie chciało grać w piłkę i stąd brak awansu Mes Que un Club.

Puknij Ty się w łeb człowieku.

Matan Zajcev
10-04-2014, 08:50
Świetny mecz Barcy , byli lepsi , Atletico nie chciało grać w piłkę i stąd brak awansu Mes Que un Club.

Rany jakie to słabe i żałosne...

Mam nadzieję, że LM wygra ktoś z Madrytu, Chelsea nie trawię, a Bayern - nie chciałbym, aby wygrali drugi raz z rzędu.

milek87
10-04-2014, 09:38
Świetny mecz Barcy , byli lepsi , Atletico nie chciało grać w piłkę i stąd brak awansu Mes Que un Club.

3małem kciuki za Barce, ale przez pierwsze pół godz to wyglądało tak jakby piłkarze Barcy założyli czerwono białe koszulki. Przecierałem oczy ze zdumienia jak Atletico ich dusiło dopiero później już trochę zwolnili. Tym razem piłkarze z Madrytu byłi lepsi o tą jedną bramkę muszę przyznać awans zasłużony. W drugim meczu bez niespodzianki chociaż ManU też miał swoje okazje...

HakTeck
10-04-2014, 11:07
Czekalem az Xavi powie, ze byli lepsi lub, ze zaslugiwali na wiecej i dlugo nie musialem czekac. Ja nie wiem co ten czlowiek ma w glowie. To nie pierwszy jego taki wybryk. Niech odda opaske bo az wstyd.

Zdaniem Xaviego Hernandeza Barcelona nie zasłużyła na porażkę na Vicente Calderon, która kosztowała ją odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Jak podkreśla Hiszpan, Katalończycy byli blisko remisu.

- Trudno mi powiedzieć, czy do kolejnej rundy awansowała lepsza drużyna. Wydaje mi się jednak, że remis byłby czymś bardziej sprawiedliwym - ocenił Xavi.

Zdaniem Xaviego, Barcelona, która prowadziła grę, miała wystarczająco dużo okazji, by wygrać to spotkanie. - Było pięć czy sześć sytuacji, po których na ogół strzelamy gole. To rozczarowujące, że tym razem nam się to nie udało.

- Nie zmienia to jednak faktu, że to Atletico gra dalej. Pozostaje nam im tylko pogratulować -dodał.

PS. TUtaj nic nie musze mowic... :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10171077_722968217741861_8190015945676557289_n.png

Unlucky
10-04-2014, 11:15
Trzeba mieć jaja żeby godnie znieść porażkę. Komuś ich brakuje ;)

Konr@do
10-04-2014, 13:24
Czekalem az Xavi powie, ze byli lepsi lub, ze zaslugiwali na wiecej i dlugo nie musialem czekac. Ja nie wiem co ten czlowiek ma w glowie. To nie pierwszy jego taki wybryk. Niech odda opaske bo az wstyd.



PS. TUtaj nic nie musze mowic... :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10171077_722968217741861_8190015945676557289_n.png

Xavi jak Xavi, zawsze tak samo po meczach się wypowiada, jeśli jego słowa nie są przekręcane, to faktycznie nie umie przegrywać :)
Co do dalszej części wypowiedzi ...
Chłopie po co wrzucasz jakieś komentarze gimbusiarni? Zapewne w każdym klubie by takich kastratów intelektualnych, uwazajacych się za kibiców znalazł, więc nie wiem po co jeszcze nasze forum tym zaśmiecać :)

Memciu
10-04-2014, 14:00
Hahaha :-D
Trawa ch.ujowa, czarne koszulki przynoszą Pecha :-D dobre teksty.

W obu meczach sprawiedliwe wyniki, szkoda trochę MU ale jeśli ten trener nadal będzie na tym stanowisku to coś mi się wydaje że United ciężko będzie miało wrócić do świetności. I tyle w temacie.

JJU
10-04-2014, 16:19
LM: Messi przebiegł niewiele więcej od... bramkarza - Sport - WP.PL (http://sport.wp.pl/kat,1752,title,LM-Messi-przebiegl-niewiele-wiecej-od-bramkarza,wid,16530577,wiadomosc.html?ticaid=11286 9)

Ot ciekawostka.

Nasze dwa troliki widzę w formie, pogratulować ;)

Ps. ktoś powiedział że widzi Barcelonę jak za czasów Vilanovy. A co ma widzieć, jak za dużo się nie pozmieniało?

ElKamilbanalt
10-04-2014, 16:35
Czekalem az Xavi powie, ze byli lepsi lub, ze zaslugiwali na wiecej i dlugo nie musialem czekac. Ja nie wiem co ten czlowiek ma w glowie. To nie pierwszy jego taki wybryk. Niech odda opaske bo az wstyd.



PS. TUtaj nic nie musze mowic... :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10171077_722968217741861_8190015945676557289_n.png

To norma na polskich stronach Barcy czasami można się uśmiać z tego co tam wypisują.
Tak jak mówiłem awans Atletico to żadna niespodzianka. Jeśli Barca nie dokona rewolucji w kadrze i nie zmieni stylu gry to nie wróżę im sukcesów tiki taka mogą grać w La Liga ale nie w LM.

HakTeck
10-04-2014, 17:10
Xavi jak Xavi, zawsze tak samo po meczach się wypowiada, jeśli jego słowa nie są przekręcane, to faktycznie nie umie przegrywać :)
Co do dalszej części wypowiedzi ...
Chłopie po co wrzucasz jakieś komentarze gimbusiarni? Zapewne w każdym klubie by takich kastratów intelektualnych, uwazajacych się za kibiców znalazł, więc nie wiem po co jeszcze nasze forum tym zaśmiecać :)

Po to zebys mogl wypocic teraz swoje zale na forum. Jesli nie masz odpowiedniego humoru i nie potrafisz sie smiac z takich rzeczy to tego nie komentuj.

Mefjuuu
10-04-2014, 19:20
Nie ma co się kłócić. Kibicuje Barcelonie od 2005 r. i nie mam zamiaru "zmieniać" klubu :)
Trzeba przyznać Atletico,że zagrało o niebo lepiej od FCB i po 15 minutach mogło by być 3-0 dla gospodarzy gdyby nie poprzeczki i słupki... Trzeba pogratulować rywalowi lepszej gry i powodzenia bo ja życzę Atletico aby zaszli jak najdalej,mają swój sezon,niech cieszą się tą chwilą :)
Niech wygra każdy tylko nie Bayern bo jakoś nie przepadam za niemcami xD

Dawid92
11-04-2014, 08:08
Jeśli Atletico trafi na Chelsea to Courtoius nie zagra chyba że Atletico zapłaci 8-10 mln.

HakTeck
11-04-2014, 10:00
Jeśli Atletico trafi na Chelsea to Courtoius nie zagra chyba że Atletico zapłaci 8-10 mln.

Niestety to prawda, kazdy klub wypozyczajacy swojego zawodnika wpisuje klauzula, ktora nie pozwala zawodnikowi zagrac przeciwko swojemu klubowi. Nie jestem pewien tylko czy az tyle musza zaplacic.

benek2411
11-04-2014, 11:03
No nie bałdzo :D
Oświadczenie UEFA w sprawie Courtois • Transfery.info (http://transfery.info/64377,oswiadczenie-uefa-w-sprawie-courtois)