PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4Clubbers Classic Hit Mix - Hard Trance vol.1 (2014)


Trush
11-03-2014, 19:10
4Clubbers Hit Mix@Facebook (http://www.facebook.com/4ClubbersHitMix)



http://naforum.zapodaj.net/images/6837929bf0db.jpg

http://naforum.zapodaj.net/images/72582bd4e531.jpg


1.Ace Da Brain - Depths Of Doom (Original Mix)
2.Jon The Baptist - Earth (Earth Mix)
3.Masif DJ's - Children (Steve Hill vs. D10 Remix)
4.M.U.T.E. - Missed Beat (DuMonde Remix)
5.Miss Behavin' - Such A Good Feelin' (Lee Haslam vs. Guyver Remix)
6.Cloudchaser - Aerodynamic (Alphazone Remix)
7.Ray Burton feat. Titus - Krass (DJ Franklin Remix)
8.Überdruck Boys - Blue Pill (Überdruck Mix)
9.DJ Ben Eye & Log One - The Life We Lead (Original Mix)
10.DJ Kubrik - The Poem (Original Mix)
11.Hexadrome - Shut The Fuck Up (Original Mix)
12.Blademasterz - Masterblade (Original Mix)
13.Showtek - Braincrackin' (Original Mix)
14.Mindcontroller - Slave (Original Mix)
15.Tatanka - GTP (Original Tatanka Mix)
16.Zatox - Tanz Electrik (Original Mix)
17.Alpha2 - The Darkside (Qlimax Anthem 2006) (Original Mix)
18.DJ Zany - Widowmaker (Original Mix)
19.Dark Oscillators - Stereophobia (TNT Remix)
20.Zero Vision - Overdrive (Scantraxx Remix)



http://www.mixcloud.com/4clubbershitmix/4clubbers-classic-hit-mix-hard-trance-vol1-2014/

Wielkie podziękowania dla Mierw'a za stworzenie mixu, Hidden'a za pomoc przy trackliście, Przemasq'owi za cover oraz wszystkim tym którzy w jakikolwiek inny sposób pomogli.

PumaStyle
11-03-2014, 19:53
speir cisze se zejuz mona sulhcac

Unlucky
11-03-2014, 23:23
Będzie za zippy z możliwością odsłuchu?

PostScriptum
12-03-2014, 11:37
speir cisze se zejuz mona sulhcac


ziom co to za polski? oO :D


ja łykam składankę i zabieram się za odsłuch

Dzięki :)

DjQcyk
14-03-2014, 05:35
Pobieram składankę i biorę się za odsłuch ! :)

PumaStyle
14-03-2014, 17:55
ziom co to za polski? oO :D


ja łykam składankę i zabieram się za odsłuch

Dzięki :)


Co Ty to Andrzej :D Nie miałeś nigdy chwili słabości? :D

ale tłumaczenie brzmi: Cieszę się ze już można pobrać.

Odsluchane jest i propsiki są :D

SchizeQ
14-03-2014, 18:22
hardtrance a polowa listy to ehs..

Myuuks
14-03-2014, 19:01
hardtrance a polowa listy to ehs..
Znajomośćgatunku zawsze spoko ;D

Chr1s
15-03-2014, 10:10
hardtrance a polowa listy to ehs..

Zamiast narzekać, polecam ocenić jakość tego składaka. Każdy niemal twórca ehs'u miał skok w bok do ht.
Co do mojej opinii kawał porządnego składaka, jest mocno urozmaicona, co mi się podoba, warto dla kilku rodzynków pobrać to.Polecam.

christ0ff
15-03-2014, 10:22
No właśnie...
Dlaczego nie stosujecie pełnej nomenklatury jak ma to miejsce w przypadku innych mixów?
Co jak co, ale Hit Mix Team powinien zwracać na takie rzeczy uwagę - oj nieładnie :D

A co do oceny mixa - daję 5/5. Nie mam do czego się przyczepić.

POLECAM

Tomaszzz
15-03-2014, 19:33
Dajcie odsłuch, bo szkoda mi dysku

Hidden
17-03-2014, 00:42
hardtrance a polowa listy to ehs..

No właśnie...
Dlaczego nie stosujecie pełnej nomenklatury jak ma to miejsce w przypadku innych mixów?
Co jak co, ale Hit Mix Team powinien zwracać na takie rzeczy uwagę - oj nieładnie :D

Chciałbym usprawiedliwić siebie i Mierwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w miksie występują dwa gatunki, ale nie decydowaliśmy o tym, jak będzie wyglądał temat, w tym jego tytuł.

Xahon
17-03-2014, 12:24
Przesłuchałem, lubie te kawałki, przypominają mi czasy kiedy poznawałem ten gatunek i rozkochwałem się w nim, mam na myśli głownie tą część ehs. Hard trance też nie pogardze, też fajny gatunek i miło go wspomnieć ;)

SchizeQ
18-03-2014, 05:46
Zamiast narzekać, polecam ocenić jakość tego składaka. Każdy niemal twórca ehs'u miał skok w bok do ht.
Co do mojej opinii kawał porządnego składaka, jest mocno urozmaicona, co mi się podoba, warto dla kilku rodzynków pobrać to.Polecam.

Posłuchałbym, ale nie interesuje mnie mieszanka HTRC z EHS. Drugą część tego seta moge sobie w głowie zagrać bo znam te kawałki na pamięć, a liczyłem na jakieś konkretne HTRC które mogly mi gzieś kiedyś umknąć.

Chciałbym usprawiedliwić siebie i Mierwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w miksie występują dwa gatunki, ale nie decydowaliśmy o tym, jak będzie wyglądał temat, w tym jego tytuł.

To trzeba osobom zakładającym zwrócić na to uwagę na przyszłość, bo później znawcy beda twierdzic ze tu jest tylko Hardtrance bo tak jest napisane ;)

Hidden
18-03-2014, 14:34
Posłuchałbym, ale nie interesuje mnie mieszanka HTRC z EHS. Drugą część tego seta moge sobie w głowie zagrać bo znam te kawałki na pamięć, a liczyłem na jakieś konkretne HTRC które mogly mi gzieś kiedyś umknąć.

Spróbujemy pocieszyć się faktem, że większość osób taka mieszanka interesuje. I zapewniam, że nie ma bardziej konkretnego hard trance'u, niż ten znajdujący się w naszych miksach. Zachęcam do częściowego odsłuchu, twoja godność nie powinna ucierpieć.

To trzeba osobom zakładającym zwrócić na to uwagę na przyszłość, bo później znawcy beda twierdzic ze tu jest tylko Hardtrance bo tak jest napisane ;)

Przynajmniej z łatwością odróżnimy prawdziwych znawców.

stacher91
22-03-2014, 10:19
Nie jestem znawcą, wiec nie mam sie o co kłócić mi wpadło w uszko:)

Justin Bieber
22-03-2014, 13:58
Classic mix a nie ma Scott Project, starego Cosmic Gate, ASYSA czy Yoji Biomehaniki a za to połowa ehs, sorka chłopaki ale troche wam nie wyszło :/

Hidden
22-03-2014, 14:14
Classic mix a nie ma Scott Project, starego Cosmic Gate, ASYSA czy Yoji Biomehaniki a za to połowa ehs, sorka chłopaki ale troche wam nie wyszło :/

Sorki chłopczyku, ale Scot Project, Cosmic Gate, ASYS i Biomehanika byli w poprzednim miksie (http://www.4clubbers.com.pl/4clubbers-hit-mix/997586-4clubbers-classic-hit-mix-trance-vol-2-2013-a.html). Wiedziałbyś o tym, gdybyś był zainteresowany miksami, a nie warcholstwem.

Justin Bieber
22-03-2014, 14:39
A to zwracam honor, co nie zmienia faktu, że powinni się Ci panowie tutaj znaleźc z racji tego, że jest to pierwze wydanie hard trance classic :)

Hidden
22-03-2014, 15:45
A to zwracam honor, co nie zmienia faktu, że powinni się Ci panowie tutaj znaleźc z racji tego, że jest to pierwze wydanie hard trance classic :)

Tak naprawdę miała powstać trzecia odsłona "Classic Hit Mix Trance", z naszym miksem jako CD2, zmieniono plan w ostatniej chwili z powodu opóźnień.
W nowym miksie nie brakuje znanych i wybitnych postaci sceny hard trance, nie ma powodów do narzekań.

pazdzioch
05-04-2014, 12:01
Bardzo dobry składak :) Każdy znajdzie coś dla siebie .Miło sie słuchało:) Jedyna uwaga o demnie to jeśli bym sie decydował na mieszanke HT z EHS to połowe płyty zaczoł bym od HT a reszte same wałki HS, a nie mieszac na zmiane HT z HS :) Co nie umniejsza składance.Bardzo dobra robota :) Polecam niezdecydowanym :)