PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Kami - niezwykle wciągająca gra logiczna na androida


Unlucky
03-03-2014, 23:38
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i40329_1.jpeg

KAMI


Rozmiar: 41 MB
Platforma: Android
Typ: Logiczna


Opis

KAMI - to ciekawa gra logiczna na origami. Na proste gry leży konieczność podejmowania właściwych decyzji, a z każdego zadania poziom zwiększa złożoność. Gry pomysł realizowany jest w stylu japońskim dzięki melancholijnej muzyki i minimalistyczne grafiki.

Rozgrywka

Każdy poziom jest zagadką kolorowy arkusz papieru podzielony na komórki. Gracz potrzebujemy minimalną liczbę ruchów do odświeżenia arkusza w jednym kolorze. W tym celu jest mały panel z kilku skrawków papieru arsenał w pewnym kolorze. Po wybraniu koloru można pomalować powierzchnię jednego odcienia.
Jeśli pole Pierwszy poziom jest malowany maksymalnie 3 kolorów, więcej są dodawane wszystkie nowe kolory i kształty stają się bardziej złożone. Każdy poziom można przejść na ocenę "doskonały" lub "OK". W celu osiągnięcia jak najlepszy wynik, trzeba ukończyć poziom dla określonej liczbie ruchów. Zadowalający wynik podany jest na ukończeniu scenę z jednego dodatkowego kursu. Na tych samych poziomach podzielonych na pięć pakietów, i otwarta na każdy następny trzeba wykonać wszystkie dostępne poziomy co najmniej minimalny wynik. Ponadto, gracz otrzymuje kilka wskazówek. Bardzo niewielu z nich, a oni pokazują to, co przenieść się do bardziej racjonalnego rzeczy do zrobienia.




Mój wynik - 99% Jednej układanki nie udało mi się rozpracować. We wszystkich mam złoty medal. W tej srebrny.

T-M-S
04-03-2014, 13:37
zalookam, lubie logiczne gierki dla zabicia czasu.
dzieki!