PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Zapraszam Wszystkich na mojego bloga o tematyce EDM.


Eric Traver
21-02-2014, 16:12
Witam i zapraszam Wszystkich.

Znajdziecie tam różne informacje ze świata muzyki elektronicznej i nie tylko. Zapraszam.

http://tematedm.wordpress.com/

VanRiel
21-02-2014, 21:46
Blog wydaję się być interesujący, mam nadzieje ze go nie zaniedbasz a może być coś naprawdę fajnego.:)

Eric Traver
21-02-2014, 22:13
Właśnie do tego dążę więc z pewnością go nie zaniedbam bo nie ukrywam, że chcę stworzyć naprawdę fajny projekt. :)

Nexoss
21-02-2014, 22:22
Jeśli mam ocenić to co teraz jest to już wygląda bardzo ciekawie :D
Jestem ciekaw jak sam to kreśliłeś "Projekcie" i jak blog będzie się dalej rozwijał :)

Pozdrawiam ;)

Eric Traver
21-02-2014, 22:26
Dzięki :D. A słowa "projekt" użyłem w odniesieniu do stworzenia fajnego bloga może w przyszłości strony (odpukać w niemalowane :P) o tematyce związanej ściśle ze światem EDM ;). Takie miejsce gdzie będzie można wymieniać swoje poglądy, opinie, a także podyskutować na ciekawe tematy :)

mati32a
21-02-2014, 23:23
Propsy za ten pomysł :D już mam w zakładkach :D

Eric Traver
21-02-2014, 23:34
Ciesze się :D. Grunt to dobra reklama jak to mówią :P

MikePetersky
22-02-2014, 13:00
Popracuj jeszcze nieco nad stylem pisania aby odbiegał on od stylu luźnej opinii i brzmiał bardziej profesjonalnie, ale zdecydowanie masz smykałkę do prowadzenia bloga. Powodzenia, będę śledzić :)

Uciex
22-02-2014, 13:13
Fajny blog, będę czasem sobie zerkał :)

Eric Traver
22-02-2014, 15:19
MikePetersky :) z "luźną" opinią nie będę przesadzał ale też nie będę pisał używając jakiś wyszukanych słów ponieważ nie o to tu chodzi ;). Po prostu aby była miła i luźna atmosfera, oczywiście na poziomie :)

PS. Dzięki za opinie. :)

Eric Traver
22-02-2014, 15:21
Uciex :) dzięki zerkaj kiedy chcesz.Zapraszam.

My1Zloo
31-03-2014, 14:33
Blog umiera śmiercią naturalną czy co ? Bo ostatni artykuł z 18 marca..

Eric Traver
31-03-2014, 18:17
Witam.

Ostatnio mam sporo na głowie lecz blog nadal aktywny ;), może z nieco "przestarzałymi" artykułami.
Zmieni się to w najbliższym czasie, dokładnie rzecz ujmując w tym tygodniu.
Jak dotąd zmieniłem ogólny wygląd postów, są one zwinięte przez co jest łatwiejsza orientacja na stronie.

Pozdrawiam.

PS.
Myślę o tym, żeby wprowadzić dodatkową stronę, zatytułowaną np. "Polecane utwory na dziś" lub coś w tym stylu, Chodzi o to, że na tej stronie będę zamieszczał utwory, które można posłuchać i w moim odczuciu są to utwory "dobre" takie polecanie utworu z możliwością wypowiedzi i komentowania.
Co Wy na to? Piszcie w komentarzach :)

Twitter: www.twitter.com/NaTematEDM

Poczta: [email protected]