PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Rosyjska wspinaczka.


_Tomek_
13-02-2014, 11:44
Shanghai Tower to drugi pod względem wysokości budynkiem świata. Po ukończeniu prac wznosił się będzie aż na 632 metry. Wyższy od niego będzie tylko stojący w Dubaju Burdż Chalifa. Dwóch odważnych niemających lęku wysokości Rosjan postanowiło sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z planem... W tym celu pod osłoną nocy włamali się na budowę. Najbardziej interesowały ich prace na wysokościach.

Chcieli sprawdzić jak budynek wygląda z … czubka. Bez żadnych zabezpieczeń weszli na sam szczyt, nie tylko budynku, ale i wielkiego, sięgającego aż 650 metrów dźwigu! Z góry wielkiej konstrukcji popatrzyli w dół, stwierdzili, że konstrukcja jest stabilna i nie grozi jej zawalenie. Vadim Makhorov i Vitaly Raskalo przez chwilę popodziwiali jeszcze panoramę wielkiego miasta i jak gdyby nigdy nic zeszli. Wszystko oczywiście nagrali za pomocą kamer umieszczonych na głowach.

http://www.youtube.com/watch?v=gLDYtH1RH-U

Sunset Emotions
13-02-2014, 12:21
Aż mi się ręce spociły od samego oglądania, 4:55...

PropeX
19-02-2014, 17:21
jak ja kocham takie filmiki ... + ten świetny kawałek! :)

_Simon
19-02-2014, 18:29
Widziałem dawno na you to be znaczy zaraz jak wyszło bije to rekordy popularnosci pare dni i kilknascie milonów odwidzin ładnie ktoś z tego samego ogladania zbije kase :) A sam filmik ok maja goście jaja ja bym nawet nie wyszedł na taki budynek 30 metrow a gdzie 650. Trzeba po prostu nie wiedzieć co to strach lek wysokosci itp ja niestety mega posiadam te uczucia i myśle ze po prostu bym spadł albo dostał zawału ze strachu hehe .

MikePetersky
19-02-2014, 18:53
@up hehe

.....

Swietlikk_25
20-02-2014, 21:54
Niesamowity film. Trzeba mieć naprawdę jaja, żeby tam wejść. Nie polecam tego oglądać ludziom z lękiem wysokości XD

EROLOVSKY
20-02-2014, 22:02
zesrałem sie z samego patrzenia, co goście maja naebane w tych glowach.. szacunek

Dj Bunsen
20-02-2014, 22:29
Oglądałem ten filmik parę dni temu i powiem tylko tyle - SZACUN !!
Jestem pod wrażeniem tyc ludzi, że bez zabezpieczeń zdołali wejść tak wysoko, ciekawi mnie czy podczas schodzenia nie było problemów, czy także im to poszło tak łatwo jak wdrapywanie się na sam szczyt...
Na yt jest pełno filmików gdzie przeważnie Rosjanie wdrapują się na wysokie budynki ale na taką wysokość widziałem po raz pierwszy...
Ja akurat lęku wysokości nie mam ale na pewno bym tam nie wszedł bez zabezpieczeń, jeśli wiedziałbym, że jestem przywiązany do czegoś i że jak spadnę to nic mi nie będzie to bym wszedł do jakieś wysokości bo oczywiście nie wiadomo czy bym dał radę wejść na samą górę tego dźwigu...

A to widzieliście ?

Jk9KW2meQYA

conrad_owl
24-02-2014, 13:08
Swietna sprawa ale do ogladania. Osobiscie poprzestane na wesolym miasteczku jesli chodzi o wysokosc.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka