PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Chcesz wesprzeć forum? - Wejdź!


Bartek
06-02-2014, 19:51
Chcesz wesprzeć forum, zgłoś się po więcej szczegółów!

pieniądze możesz wysłać na:
- serwer, domene oraz ogólną promocję strony czyli do mnie (gg:3576096) (akceptuje paypal, oraz przelew na konto)

otrzymasz za to wirtualne nagrody
za 20 zł dajemy takie medale (takie coś jak ja mam przy nicku)
za 100 pln dajemy oskary
za 200 zł ranga vip na rok
za 400 zł ranga vip dożywotnio

teraz gdy nie ma nobody w zarządzie który ściągał te rangi wszyscy donatorzy są bezpieczni.
od ciebie zależy na co chcesz przeznaczyć dotacje i jak duża kwota.


smsem też można ale wtedy 80% pieniędzy wydanych na dotacje się marnuje

Bilson
20-03-2014, 12:39
będa jakieś dotacje za 4coins?

DeNilss
25-08-2016, 12:23
Pisz na gg do Bartka

piotr1986
25-08-2016, 12:49
jest cos innego niz gg

_Koras
25-08-2016, 13:34
Bezpośredni kontakt przez facebook'a lub PW forumowe z administracją, tj. Trush lub Kameleon.

Rate Motion
27-08-2016, 12:01
" za 200 zł ranga vip na rok
za 400 zł ranga vip dożywotnio "

Co takiego daje VIP że jest aż tak drogi ? :D. To że dostają ją tylko zasłużone osoby to wiem. Ale coś więcej się zmienia?.

Grafit
27-08-2016, 13:40
" za 200 zł ranga vip na rok
za 400 zł ranga vip dożywotnio "

Co takiego daje VIP że jest aż tak drogi ? :D. To że dostają ją tylko zasłużone osoby to wiem. Ale coś więcej się zmienia?.

Zostaje się debilem który wydaje 400 zł aby mieć na upadającym forum wyróżniający się kolor.

PS. tez myślałem ze ranga vip jest tylko dla osób zasłużonych na forum ale jak widać można kupić wszystko....

Hidden
27-08-2016, 19:03
upadającym forum

Dlaczego upadającym?

jau_
28-08-2016, 12:10
Dlaczego upadającym?

też jestem ciekaw, ale w sumie teksty, o upadku tego forum, czytam od 2008 roku, więc coś długi ten upadek heh :)

Bekim
28-08-2016, 19:46
Sprzedam rangę VIP za 399 złotych. Specjalna promocja!!! Chętni niech piszą!

[spam mode off]

christ0ff
29-08-2016, 06:33
Ja sprzedam za 350 (dożywotnio).

Ewentualnie za 200 + bilet na Mayday.

Hidden
29-08-2016, 07:14
Widzę, że niektórzy nie rozumieją, że to nie jest oferta handlowa. Ranga VIP to jedynie drobna nagroda za wsparcie forum kwotą 400 złotych i więcej. Prawdziwą korzyścią jest satysfakcja i dłuższe funkcjonowanie ulubionej strony (w teorii).

Ciężko patrzeć, że obdarzono wysoką rangą, a tym samym zaufaniem kogoś, kto uważa wspieranie forum za debilizm, a samo forum za upadające.

Wciąż czekam na wyjaśnienie, dlaczego forum upada. Ale jeśli chodzi o rzekomo niezastąpioną starą ekipę, która teraz wmawia sobie, że ciężka praca przy uploadach nagradzana dwudziestoma wyświetleniami ma jakikolwiek sens, to może lepiej niech nikt się nie odzywa, bo nie wiem, czy nie będę jadł podczas czytania.

D!G!
29-08-2016, 15:02
Bezsensu temat tyczy się zupełnie czegoś innego (ranga VIP). Kto chce i ma ochotę może ją nabyć, tak samo jak ja - kiedy idę do sklepu i widzę dany towar - chce to go biorę a jak nie to zostawiam i idę dalej szukać czegoś innego. Trudno mieć pretensje do kogoś o coś co w niczym nie zmienia Naszego życia : D Kupił no i spoko, ja nie widzę w tym problemu - jak dla mnie to niech każdy kupuje.

Zamiast tracić czas i siły na tego typu dyskusje to proponuje spożytkować je na coś lepszego. Upadki były, są i będą - istotą tego wszystkiego jest to, aby wyciągać wnioski i umieć podnosić się, póki co upadek Forum nie grozi - to tak dla sprostowania i proszę już nie debatujcie na tego typu sprawy bo to do niczego nie prowadzi.

Redooox
30-08-2016, 08:15
Widzę, że niektórzy nie rozumieją, że to nie jest oferta handlowa. Ranga VIP to jedynie drobna nagroda za wsparcie forum kwotą 400 złotych i więcej. Prawdziwą korzyścią jest satysfakcja i dłuższe funkcjonowanie ulubionej strony (w teorii).

Ciężko patrzeć, że obdarzono wysoką rangą, a tym samym zaufaniem kogoś, kto uważa wspieranie forum za debilizm, a samo forum za upadające.

Wciąż czekam na wyjaśnienie, dlaczego forum upada. Ale jeśli chodzi o rzekomo niezastąpioną starą ekipę, która teraz wmawia sobie, że ciężka praca przy uploadach nagradzana dwudziestoma wyświetleniami ma jakikolwiek sens, to może lepiej niech nikt się nie odzywa, bo nie wiem, czy nie będę jadł podczas czytania.


Lepiej bym tego chyba nie ujął :devilred: :evil2:

W moim przypadku , decydując się o wsparciu forum
taką czy inną kwotą nie odczuwałem iż staję się
(jak to tam jeden z poprzedników - Grafit ujął ;) )
,,Debilem'' hahaha
i dziwi mnie fakt iż osoba z taką rangą określiła to w ten sposób
podsumowując forum bliżej nie określonym ,,upadkiem'' :lol2eh1:
Jak dla mnie to ,,samobój'' :focus:

Nie chcąc się zbytnio rozwodzić na ten temat ,
osobiście priorytetem i zadowoleniem była dla mnie możliwość
wsparcia tak naprawdę ,,części mojego życia''
którym to jest dla Mnie forum 4clubbers,
i któremu poświęcam uwagę i zainteresowanie dość spory czas,
a nie kupienie sobie rangi :lol2eh1:
(lub posiadanie koloru :af:)
A fakt iż w zamian
`jak to dobrze określił kolega Hidden` :piwo:
jest skromna nagroda w postaci
Rangi Vip ,
to fajnie ale co tak naprawdę to zmienia ?
(złotem nie :kupa:sram -
A z Schulzem czy Buurenem
wspólnie na V.I.P ię nie bawię :rolleyes: )

Nie wiele więcej daje niż ranga klubowicza,
a tak naprawdę nikomu nic nie odbiera , zwłaszcza osobą
które się tu solidnie przyłożyły aby mieć
taką czy inną rangę w tym VIP a :)
(Respekt dla tych osób ! )

Wsparcie tego co się tak naprawdę ,
lubi i szanuję
kwotą
300, 600 czy 1800 zł
to nie żaden wygórowane wyzwanie i zastaw się a postaw się ;)

ale jak widać dla niektórych to być może chore
, Nie do wiary! lub nieosiągalne.

W takim razie najlepiej po prostu mierzyć swoje $iły :weight_lift: na zamiary,
nie łapiąc się przy tym za głowę
i nie ocenia tym samym innych ;)
bo później trochę słabo to wygląda :disgust:

Pozdrawiam:ab:

Bekim
30-08-2016, 09:25
Kurde, z tą czcionką Redooxa post wygląda kozacko ;)

Jak ktoś chce wspierać to niech wspiera, jeden może dać dotację, inny swój czas przy modowaniu, kolejny upać kawałki do działu mp3, a jeszcze inny dużo komentować - i każda taka forma powoduje, że forum będzie działać. Im więcej takich osób, tym lepiej.

I stąd pewnie wiele postów nawiązuje do upadku forum - jakby nie patrzeć dawniej (konto mam od 2013, ale obserwuję forum od dużo wcześniejszego czasu) aktywność była dużo większa. Teraz jest troche słabiej, ale jak wszyscy widzimy forum nie wyparowało, tylko nadal istnieje ;)

Odnośnie starej ekipy - nie wiem Hidden, o czym mówisz, bo od jakiegoś czasu nie jestem na co dzień z problemami 4c, ale stara ekipa, do której należałem przez jakiś czas, miała wąty do administracji, która kompletnie nas olewała. Mimo, iż robiliśmy zapiernicz pod każdym względem. Pojawiło się mnóstwo nowych pomysłów, każdy dawał z siebie tyle ile mógł, by tylko forum podnieść na wyższy poziom. Ale nas zignorowano. Tyle w temacie

Podsumowując - forum nie upadnie tak długo, jak będą osoby chętne, by coś dawać temu miejscu

MKL.
30-08-2016, 14:45
Mam pytanie - czym niesamowitym przysłużyły się osoby, które uważają jako coś złego to, że ktoś z własnej nieprzymuszonej woli da na darmowe forum kilka stów, realnie umożliwiając dalszy byt i rozwój, w zamian dostając symboliczną rangę "bardzo ważnej osoby" i nick złotą czcionką? Równie dobrze mogliby sobie kupić dostęp do prywatnego FTP i mieć tracki, których nawet tutaj nie ma, wolą jednak włożyć te pieniądze w forum i, co za tym idzie, w społeczność która tutaj jest.

Czuję się zażenowany, że trzeba to tłumaczyć.

Grafit
30-08-2016, 17:16
Zapewne wszyscy czekali na moją odpowiedz.

Już wszystko wyjaśniam.

Osobiście nie miał bym nic przeciwko aby te "parę stówek" naprawdę poszło w rozwiniecie forum ale niestety tak nie jest. Jestem smodem o prawie roku i widzę ze forum się nie rozwija a wręcz przeciwnie.
Forum kasy nie brakuje , pewnie jedna reklama Słuna opłaciła serwer na rok.
Chyba każdy potwierdzi ze te 400 zł lepiej było by wpłacić na jakiś cel charytatywny napewno ktoś bardziej potrzebuje wsparcia.

Może trochę źle dobrałem słowa na temat upadku forum. Od dłuższego czasu widać ze na forum jest aktywnych coraz mniej użytkowników. Nowych aktywnych użytkowników (nie pijawek) można policzyć na palcach. Jeżeli nie zaczniemy działać to forum powoli naprawdę upadnie.

Pozdrawiam ;)

Rosen.
30-08-2016, 17:38
za 100 pln dajemy oskary



A to za to DiCaprio dostał Oscara.

Gordon_FreeMaN
02-09-2016, 18:26
Zostaje się debilem który wydaje 400 zł aby mieć na upadającym forum wyróżniający się kolor.

PS. tez myślałem ze ranga vip jest tylko dla osób zasłużonych na forum ale jak widać można kupić wszystko....

od kiedy super mod tak wyraża się o swoim przybytku? masakra.... 3 lata mnie nie było a tu taki rozpiździel że szkoda gadać XD

Grafit
03-09-2016, 11:27
od kiedy super mod tak wyraża się o swoim przybytku?

przybytku ?

Jedyne co tu robię to sprzątam :)

DeNilss
03-09-2016, 12:23
od kiedy super mod tak wyraża się o swoim przybytku? masakra.... 3 lata mnie nie było a tu taki rozpiździel że szkoda gadać XD

Hahahahahahahahahahahahahahaha

Zamknijcie ten wątek bo do niczego nie prowadzi :)

_Koras
03-09-2016, 14:35
Chętnie nabiję sobie "loga" i zamknę owy wątek.