PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Rapujący ksiądz


Stasiu1988
07-01-2014, 19:39
Taka sytuacja;p




T0wTtg3t45M

Memciu
07-01-2014, 20:53
Może nie jest mega śmieszne, ale według mnie dobry sposób by zaciekawić młodych religią ;)

PumaStyle
07-01-2014, 21:12
Już dawno materiał sprawdzony i Ksiądz ma flow ktore zjada połowe Mainstreamu...
Pozdro

_Tomek_
07-01-2014, 21:25
Produkcje księdza Bartczaka są już doskonale znane w naszym kraju....
Mało śmieszne, chłop robi coś nietypowego, znalazł sposób na to jak dotrzeć do młodzieży i to jest takie śmieszne ?!

Żal mi ludzi którzy sie z tego śmieją i polecam im posłuchać pikeja albo kuli :)

Von Boco
07-01-2014, 21:38
Hejt na kler...
Szkoda, ze mocno siłowy ;)
Moim zdaniem jest to człowiek naprawdę pomysłowy, lepiej gdy młodzi słuchają o Bogu aniżeli coś pokoroju Jp i innych gangsterek... Potem rosną młodzi gniewni, a więzienia przeludnione...

Blachu7
07-01-2014, 23:47
swietny pasterz:) naprawde warto polecic i nie ma tu nic smiesznego...
skad taki pomysl ze to zabawne
??????

_Tomek_
08-01-2014, 07:34
Ekskluzywny występ Ks. Jakuba Bartczaka w programie RaptimeLive! w EskaTV. Podczas programu Ks. Jakub wykonał utwór "Przypowieść o synu marnotrawnym"

Xpx090gv8Aw

i co gimby? dalej was tak śmieszny ? :notworthy:

Yoshimitsurek
08-01-2014, 13:33
fajnie wiedzieć ze jest jakiś inny ksiądz który nie myśli tylko o tym żeby sie nachapać kasy i nagwałcić dzieci. Fajny pomysł, ale jak zacznie być za głośno to go uciszą, tak jak Franciszka.. :)
czarna mafia

EqualStudio
08-01-2014, 14:51
haha. ten ksiądz jest mega. a ta przypowieść wyszła mu perfekcyjnie. szacun

Find Volume
08-01-2014, 18:19
Nie spodziewałem się zobaczyć czegoś takiego, myślałem że to będzie kolejny kabaret o księdzu :) A tu proszę znajome twarze :D Ojciec Marcin Kowalewski jest z mojej parafii hehe :D

Czarny Lulek
08-01-2014, 22:53
Wroclaw moze sie pochwalic kims takim, na codzien mozna go spotkac przy szpitalu na ul. Grabiszynskiej. Flow i rymami sklada spora czesc Mainstreamu w PL rapie, garsc skillsow i nietypowy, ale na pewno interesujacy przekaz. Nie ma w tym nic zabawnego ;)

mati32a
08-01-2014, 23:44
Co za gimb wsadził go do humoru? Księdza poznałem kiedy nagrał tracka z moim ziomkiem Underem :D mega szacun, może przyciągnie młodych do Kościoła :)

Dsky
09-01-2014, 23:51
Widziałem ostatnio, eleganckieee. Świetny FLO, teksty, muza no nic tylko czapki z głów :)

ChoryPastor
11-01-2014, 09:16
Stasiu1988 jesteś kretynem umieszczając te Video w dziale "Humor" .
Więcej nie musze mówić bo wszyscy przede mną to powiedzieli.

Dave al Mine
11-01-2014, 10:06
chciałbym usułyszeć coś takie w niedziele na mszy :D...wtedy byłbym co niedziele w kościele :D

Vision_
19-01-2014, 16:03
Hahaha, porażka. Nie wiem czemu takie coś ma służyć..
Na pewno nie poprawi w moich oczach osoby jakiegokolwiek księdza. :)
Religia to religia, jeżeli ktoś wierzy to wierzy, jak nie to nie. Co ma do tego fakt, że ksiądz rapuje ?
Jak dla mnie może być kierowcą rajdowym.
Nie wierzę w księdza tylko w Boga. :)

MikePetersky
19-01-2014, 19:01
Ma służyć pokazaniu, że kapłani też mają tę ludzką twarz i potrafią w fajny, oryginalny i trafiający do niektórych sposób przekazać to, co im dane :) Nie ma poprawić wizerunku ogółu, tylko pokazać, że w młodych kapłanach jest nadzieja na zmianę. No ale wiadomo, najlepiej uogólniać i patrzeć na każdego księdza przez pryzmat starego pazernego gbura z brzuchem i jeszcze chcicą na małe dzieci, co? Całe szczęście, że w mojej okolicy jest więcej tych młodych i faktycznie człowiek odzyskuje jakąś nadzieję w kler. Mówię to ja, osoba, która generalnie odcina się od kościoła katolickiego i nie omieszka krytykować kapłanów ;)

Porażką to jest takie polaczkowate hejtowanie bez żadnych argumentów :thumbsup: