PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Oficjalnie Lewandowski w Fc Bayern


Bilson
04-01-2014, 19:42
Robert Lewandowski podpisał 5-letni kontrakt z Bayernem Monachium - poinformował na twitterze słynny niemiecki klub. Polski napastnik będzie piłkarzem ekipy ze stolicy Bawarii od lata 2014 roku.

Co o tym sądzicie?

Poradzi sobie?

Xien
04-01-2014, 19:45
Lewy zawitał do elity. Zobaczymy mam nadzieję że sobie poradzi i cena za jego "głowę" wzrośnie.

Bilson
04-01-2014, 20:04
Ciezko bedzie sie przebic do 11 ale w sumie w bvb tez tak wszyscy mowili.... zobaczymy

Matan Zajcev
04-01-2014, 20:19
Moim zdaniem źle zrobił i jeszcze mu się ten Bayern czkawką odbije. Jest kilka silnych ekip, w których byłby bardziej potrzebny, a tak to ciężko będzie mu sie przebić do pierwszego składu. No ale zobaczymy, może sobie poradzi.

LookAp
04-01-2014, 20:24
Szczerze? Mario jest dobry ale Lewy zjada go na sniadanie.
Jak on nie wywali M.M. z 1 składu to śmiech.

JJU
04-01-2014, 20:30
Nie śledziłem ostatnio jak grał Bayern Guardioli (coś tam oglądałem, ale bez większej uwagi, bo nudnawe te mecze. Tfu, bez emocji powiedzmy, bo grają ładnie ;)), ale teraz patrzę że w większości meczów Mandzukic grał jako środkowy napastnik, a jest to dla Lewego gość do wygryzienia. Tym bardziej że coś tam między nim a Guardiolą zgrzytało jakiś czas temu.

Wiadomo że nie będzie miał roli jak w Borussi, jasne, ale tam nie miał konkurencji żadnej na pozycji (i nie miałby pewnie dopóki by tam był), a tak to jest szansa że się jeszcze rozwinie. Dla mnie krok do przodu, ale wiem że nie każdy się zgodzi.


Dodam jeszcze że dziwi mnie to "ja bym widział go tu, ja tam, ja gdzie indziej" jak nawet nie wiadomo kto mu składał jakąś sensowną oficjalną propozycję.

A tymczasem wybiera największych wrogów BvB, kibice przez te pół roku go zjedzą w tym Dortmundzie tak jak zjedli Goetze

Goetze to przecież inna sytuacja zupełnie.

Stevie
04-01-2014, 20:31
1. Zrobił bardzo dobrze odchodząc z Borussi (tu głównie temat zarobków i tego jak potraktował go zarząd z kontraktem, czyli nie pozwolono by obcokrajowiec zarabiał najwięcej w drużynie niemieckiej mimo iż był najlepszym graczem zespołu)

2. Fatalny wybór przyszłego pracodawcy. Jedynym zajebistym plusem dla Lewego jak i samego klubu jest sam kontrakt (przechodzi za bezcen osłabiając przy tym głównego przeciwnika do zdobycia tytułów w Bundeslidze - w sumie Bayern tak od zawsze robił :))

Najlepszym klubem dla niego byłby wg mnie Arsenal (przyjaźń ze Szczęsnym by mu pomogła w aklimatyzacji, do tego Wenger który zawsze wypowiadał się, że chce mieć takiego grasza w zespole) Tam by mógł zrobić furorę.

Drugim zajebistym klubem dla niego byłoby Chelsea, głównie z powodu osob The Special Five haha

A tymczasem wybiera największych wrogów BvB, kibice przez te pół roku go zjedzą w tym Dortmundzie tak jak zjedli Goetze :)

No i wielki, chyba największy plus - TVP może wreszcie nie będzie ciągle wpitalać meczów BvB w ramówkę :)

Dawid92
04-01-2014, 20:49
Poradzi sobie bo to jeden z najlepszych napastników na świecie.

Artur.B.
04-01-2014, 21:43
1Najlepszym klubem dla niego byłby wg mnie Arsenal (przyjaźń ze Szczęsnym by mu pomogła w aklimatyzacji, do tego Wenger który zawsze wypowiadał się, że chce mieć takiego grasza w zespole) Tam by mógł zrobić furorę.

Jestem tego samego zdania, że w Arsenalu by się odnalazł i w dodatku miałby praktycznie miejsce w 11 zaklepane bo napastnicy Kanonierów formą nie błyszczą:) Zmiana ligi również wszyszła by na dobre:)

Bilson
04-01-2014, 21:57
skoro lewy strzelil tyle goli (trzeba powiedziec ze jest typowym egzekutorem bo zazwyczaj tylko konczy) po podaniach kuby czy innych kolegow z bvb to ile strzeli majac za soba takie nazwiska jak Ribery Robben czy Muller?

Karolinho
04-01-2014, 22:47
Zła decyzja.

Zgadzam się, że Arsenal byłby lepszą opcją już jak coś.

Mandziukić jest bardziej przydatnym zawodnikiem aniżeli Lewy. Oj będzie tego żałował Robercik. Teraz można gadać i pie*dolić ale nie wierzę, że Lewandowski stanie się wiodącą postacią w Bayernie.

JJU
04-01-2014, 23:02
Zła decyzja.

Zgadzam się, że Arsenal byłby lepszą opcją już jak coś.

Mandziukić jest bardziej przydatnym zawodnikiem aniżeli Lewy. Oj będzie tego żałował Robercik. Teraz można gadać i pie*dolić ale nie wierzę, że Lewandowski stanie się wiodącą postacią w Bayernie.


Ale Arsenal składał jakąkolwiek ofertę mogącą rywalizować w jakikolwiek sposób z tą Bayernu? Czy może Lewandowski miał iść do Wengera i powiedzieć że na "4clubbers mówią że bym do Was pasował, że Giroud jest cienki i znam Wojtka i bym się sprawdził"?
Na jakiej podstawie można twierdzić że Mandzukic w Bayernie jest bardziej przydatny? No ja nie kumam.

Bilson
04-01-2014, 23:02
Arsenal to druzyna slabsza niz bvb teoretycznie, zobaczymy w bvb ciezko walczyl o miejsce w skladzie i musial sie juz zaaklimatyzowac. teraz jezyk juz zna... powinno byc dobrze

Zła decyzja.

Zgadzam się, że Arsenal byłby lepszą opcją już jak coś.

Mandziukić jest bardziej przydatnym zawodnikiem aniżeli Lewy. Oj będzie tego żałował Robercik. Teraz można gadać i pie*dolić ale nie wierzę, że Lewandowski stanie się wiodącą postacią w Bayernie.


Tak samo mowili wszyscy jak przechodzil do bvb

Karolinho
04-01-2014, 23:11
Oficjalnie nikt nie potwierdził, że były oferty z Arsenalu. Jednak jako kibic Arsenalu śledzący na bieżąco poczynania londyńczyków wiem, że Wenger kilkakrotnie mówił, że Lewandowski idealnie pasowałby do jego drużyny. Jestem pewny, że gdyby nasz rodak wstrzymałby się z decyzją to napłynęłyby oficjalne oferty z największych klubów czyt. Real, Arsenal a nawet Farsa (a może takie napłynęły tylko o tym nie wiemy). Jednak Robert wybrał Bayern. Powtórzę raz jeszcze: nie wierzę, że tam sobie poradzi. Mandziukić jest po prostu lepszym zawodnikiem. Jako dżoker będzie okej ale wiodącą postacią tam nie zostanie.

p.s gdybyś oglądał mecze Arsenalu wiedziałbyś, że Żiru odpie*dala mega robotę w ataku jak i w defensywie. Fakt, nie jest napastnikiem typu Henry czy Van Pusi ale jego rola w drużynie jest bardzo wielka.

Na jakiej podstawie można twierdzic ze chorwat jest bardziej przydatny? omg ogladasz chłopaku mecze bayernu?

Piaszeczki
05-01-2014, 00:16
Lewy sam zadecydował o przejściu do BvB, sam zadecydował o przejściu do Bayernu, sam zapracował na nazwisko na świecie, ma wolną rękę do decyzji. Nie można wymagać od chłopaka żeby poszedł tam lub tam, bo to że go wszędzie chcą, tylko i wyłącznie jest jego zasługą.
Wg mnie jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Mario. Bayern nieprzemyślanych decyzji nie podejmuje. Jeśli ktoś dostaje 5 letni kontrakt, wart nawet te 7 milionów rocznie, to nie po to aby grzać ławę. Jestem dobrej myśli.


Na jakiej podstawie można twierdzic ze chorwat jest bardziej przydatny? omg ogladasz chłopaku mecze bayernu?

Pomyśl. Jak można porównać przydatność obu zawodników, skoro 1 z nich nie rozegrał w zespole ani jednego spotkania???

Bilson
05-01-2014, 00:26
Oficjalnie nikt nie potwierdził, że były oferty z Arsenalu. Jednak jako kibic Arsenalu śledzący na bieżąco poczynania londyńczyków wiem, że Wenger kilkakrotnie mówił, że Lewandowski idealnie pasowałby do jego drużyny. Jestem pewny, że gdyby nasz rodak wstrzymałby się z decyzją to napłynęłyby oficjalne oferty z największych klubów czyt. Real, Arsenal a nawet Farsa (a może takie napłynęły tylko o tym nie wiemy). Jednak Robert wybrał Bayern. Powtórzę raz jeszcze: nie wierzę, że tam sobie poradzi. Mandziukić jest po prostu lepszym zawodnikiem. Jako dżoker będzie okej ale wiodącą postacią tam nie zostanie.

p.s gdybyś oglądał mecze Arsenalu wiedziałbyś, że Żiru odpie*dala mega robotę w ataku jak i w defensywie. Fakt, nie jest napastnikiem typu Henry czy Van Pusi ale jego rola w drużynie jest bardzo wielka.

Na jakiej podstawie można twierdzic ze chorwat jest bardziej przydatny? omg ogladasz chłopaku mecze bayernu?

Na poczatku byl tez jokerem w bvb. dlaczego wybral bayerm? moze dlatego ze przeszedl to najlepszej druzyny w zeszlym roku ktora zdobyla wszystko co mozliwe i jestem pewien ze poradzi sobie tam lepiej niz mario...
Kibicuje Bayernowi od 16 lat i jestem dobrej mysli.

JJU
05-01-2014, 01:49
Przyszły sezon pokaże, nie ma co udawać futbolowych proroków i pisać "zła decyzja", "to jest lepsza opcja", "będzie żałował". Niejeden piłkarz się spalił mimo wg opinii publicznej "świetnej decyzji", niejeden się wybił mimo wg opinii publicznej "złej decyzji".
Najlepsze jest to, że później prorok powie "a nie mówiłem że tak będzie?", a jak nie będzie miał racji to będzie cicho siedział.

Karolinho
05-01-2014, 12:32
Dodajmy, że Guardiola nie jest fanem talentu Polaka i nie nalegał na jego podpis. To transfer zarządu Bayernu nie Guardioli.

Czekamy do nowego sezonu.

Maarten Metz
05-01-2014, 12:44
Ciekawe co będą mówić Polaczki gdy Lewy w przyszłym sezonie strzeli 30 goli dla Bayernu i zostanie królem strzelców Bundesligi no i strzeli jeszcze około 14 goli w LM i zostanie królem strzelców LM, a dla reprezentacji nic nie będzie strzelał... Ciekawe czy dalej będą mówić że jest drewno, bo nic nie umie strzelić dla repry.... Według mnie Lewy sobie poradzi W Bayernie, bo On potrafi grać gdy ma koło siebie świetnych piłkarzy, a gdy ma koło siebie przeciętniaków (patrz reprezentacja) to wtedy sam staje się przeciętnym piłkarzem... Taka jest prawda o RL9! :)

_Rafael
05-01-2014, 13:08
Póki co pozostaje gdybanie i oczekiwanie na nowy sezon i jego przyszłą rolę w drużynie.

Karolinho
05-01-2014, 14:33
Proszę:

Real kusił Lewandowskiego do ostatniej chwili • Transfery.info (http://www.transfery.info/61734,real-kusil-lewandowskiego-do-ostatniej-chwili)

_Rafael
05-01-2014, 14:38
Real tak już ma w zwyczaju wydawanie olbrzymich pieniędzy na piłkarzy ;)

HakTeck
05-01-2014, 14:56
On ma chyba wode w glowie zamiast mozgu. Guardiola wyraznie mowil, ze go NIE CHCE w Bayernie. To klub naciskal by go sciagnac. Milego siedzenia na lawce smieszny Roberciku.

Dawid92
05-01-2014, 15:06
Śmieszni to jesteście wy wszyscy. W dupie byliście gówno widzieliście.

Bilson
05-01-2014, 15:09
A w realu jaka role by mial? bo benzemy raczej nie wygryzlby

Maarten Metz
05-01-2014, 15:19
A w realu jaka role by mial? bo benzemy raczej nie wygryzlby

No na pewno Benzema jest znacznie lepszym piłkarzem od Mandzukica... W Realu Lewy by miał trudniej o miejsce w "11"...

Bilson
06-01-2014, 09:54
dlatego w FCB powalczy z mario ktory sie go z pewnoscia obawia

cvb
06-01-2014, 11:24
Tak na prawdę wyjdzie w "praniu" czy była to dobra decyzja i jego i zarządu.
Nie ma co spekulować.
Byle by grał, a nie grzał ławę.

benek2411
06-01-2014, 11:43
Lewandinho powinien dać sobie radę, Bayern dobrej 9tki nie ma a z taką linią pomocy Lewy na miękko trafi 30 razy w sezonie :]
Zastanawia mnie tylko czy nie skończy jak Ibrakadabra, przeciez Guardiola dużo bardziej ceni sobie grę karakanów, styl gry bez napastnika aniżeli dobrego kata, wszystko okaże się za pół roku :)

Memciu
06-01-2014, 20:05
Tak jak pisze benek, Lewy poradzi sobie w Bayernie jeśli tylko Guardiola nie pokaże swoje humory.