PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Opinie i propozycje


Rebeliant
08-12-2013, 17:18
Witam,

Zmian szykuje się na przyszły rok wiele i dotyczy to nie tylko ekipy moderatorów ale także działów. Póki co wszystko jest analizowane i dopinane na ostatni guzik. W tym wszystkim chcemy poznać Wasze zdanie w temacie forum i tego co Wam się w nim podoba, a co nie - mam tu na myśli zarówno prace moderatorów jak i same działy.

Piszcie bez owijania co Wam leży, co Wam się nie podoba i co Waszym zdaniem działa świetnie, jakie zmiany chcielibyście zobaczyć, czego na forum Wam brakuje itd.
Chcielibyśmy również poznać Waszą opinie na temat pracy modów - możecie śmiało pisać co o niej myślicie (mam tu też na myśli ocenę pracy poszczególnych osób). Jeśli widzicie kogoś na stanowisku moda czy smoda - piszcie.
Temat ten ma być ogólnym podsumowaniem roku jak i tematem pomocniczym dla administracji, tak byśmy dokładnie wiedzieli czego oczekujecie.
Liczę na podjęcie zdrowej dyskusji.

Komaro
08-12-2013, 17:24
Damianek jest świetnym moderatorem nie mam co się przywalić, kiedy rozpatrzą moją propzycje moda!

JANKOS69
08-12-2013, 17:55
Skoro ten temat ma być pomocniczy dla Administracji to zgłaszam swoją kandydaturę na Smoda :) Bardzo chętnie pomogę na szerszą skalę niż tylko Moderacja działu House :) To że jestem bardzo pracowity i ambitny można potwierdzić w comiesięcznym rozliczeniu przez Justynę :)

Xien
08-12-2013, 19:08
Kompletna przebudowa działu Kluby & Dyskoteki której i tak raczej się nie doczekam :( A niestety panuje tam syf i brak estetyki - ale jak na razie ręce mam związane i nie mogę nic zdziałać.

Sanbit
09-12-2013, 09:59
Kompletna przebudowa działu Kluby & Dyskoteki której i tak raczej się nie doczekam :( A niestety panuje tam syf i brak estetyki - ale jak na razie ręce mam związane i nie mogę nic zdziałać.
Dzisiaj mam kilka godzin czasu (w końcu) aby zająć się tym i przejrzeć to co opisałeś. Więcej informacji na ten temat przedstawię dzisiaj w dziale dla moderatorów ;)

Czekamy na więcej opinii, pomysłów czy propozycji. Planujemy w najbliższym czasie wprowadzić kilka zmian w funkcjonalność oraz życie forum :)

CoreMoreRun
09-12-2013, 12:28
Nie wiem czy to już działa, przynajmniej nie wiem o tym, ale czy jest możliwość aby odtwarzany w dziale Strefa Muzyki utwór grał w tle podczas przeglądania kilku stron z napisanymi do niego postami?;)

Dawu
09-12-2013, 17:27
"mam takie pytanko, nie wiem czy dobry temat ale zapytam :
można liczyć na składankę klasyczną składającą się z np 20 utworów zmiksowanych w jedną całość, łączącą wszystkie style aby stworzyć "Klasyczną składankę piosenek wszech czasów" ? Składanka mogła by liczyć lata świetność gatunków artystów"

pisałem w składankach, bo nie wiedziałem gdzie. Tutaj też napisze, co o tym sądzicie :)

Sanbit
09-12-2013, 18:14
Przecież są składanki classic ;)

Bartek
09-12-2013, 19:32
jaki syf jest w kluby i dyskoteki
chodzi ze są stare nieaktywne kluby ?

Andre
09-12-2013, 21:49
jaki syf jest w kluby i dyskoteki
chodzi ze są stare nieaktywne kluby ?


Bartek chyba bardziej chodziło o to :
http://www.4clubbers.com.pl/moderatorzy-dzialow/992833-kluby-dyskoteki.html

Xien
09-12-2013, 22:33
Bartek chyba bardziej chodziło o to :
http://www.4clubbers.com.pl/moderatorzy-dzialow/992833-kluby-dyskoteki.html
m.in. także o to.

kellrez
21-12-2013, 17:36
http://www.4clubbers.com.pl/kosz/932912-mala-korekta-regulamin-radioshow.html

Ponawiam, tylko inaczej.

W przypadku większych imprez, wątek może być założony w czasie trwania nadawania pod warunkiem uzupełniania na bieżąco posta dodając linki do pobrania!

Proponuje tu zmienić nazwę imprez na audycję. "W przypadku większych audycji"..

Aktualizowanie na bieżąco, owszem, o ile audycja nie trwa więcej niż jedną noc.

Przez to niemożliwe jest powstanie takich tematów np.:

http://www.4clubbers.com.pl/kosz/579068-end-year-countdown-2010-18-12-2010-01-01-2011-a.html#post3826175

http://www.4clubbers.com.pl/inne-show/765116-end-year-countdown-2011-18-12-2011-01-01-2012-a.html

http://www.4clubbers.com.pl/inne-show/906587-end-year-countdown-2012-18-12-2012-01-01-2013-a.html

Nie piszę o możliwości komentowania każdej audycji, bo nie uważam tego za niezbędne. Chcę, aby obecny regulamin był zrozumiały dla każdego i przejrzysty.
Nazwa imprez może być myląca, bo w dziale znajdują się głównie sety radioshow.. A czasami są to sety z imprez.

Maarten Metz
23-12-2013, 14:52
A mi brakuje w strefie mp3 działu z nietaneczną muzyką elektroniczną, typu: Chillout, Psy Chill, Ambient, Dark Ambient, New Age, Downtempo, Nu-Jazz, Lounge, Chill Hop itp... Chodzi mi o to aby był dział z pojedynczymi utworami z tych gatunków (złączonych w jeden dział), a nie tylko składanki/albumy w takich klimatach...

DjMrCasper
28-12-2013, 21:03
Nie wiedziałem czy zakładać nowy temat czy napisać tutaj, ale postanowiłem, że napiszę tutaj, a jakby co to proszę o przeniesienie.

Jestem użytkownikiem 4clubbers już 3 lata, więc to całkiem sporo czasu. Z roku na rok widzę jak forum się zmienia i oczywiście wszystko na plus. Graficznie forum wygląda świetnie, w kategoriach ogólnie panuje porządek, a możliwość oceny tematu jest strzałem w dziesiątkę.

Brakuje mi jednak kilku podstawowych rzeczy takich jak:

- Możliwość posortowania tematów oceną użytkowników

Obecnie można posortować na 6 różnych sposobów, natomiast akurat tej, która w sumie dla mnie (i nie tylko) byłaby przydatna nie ma. Również proponowałbym ogólnie przenieść cały ten pasek do sortowania z dołu strony -> na górę (coś w stylu "allegro") ponieważ myślę, że spora część użytkowników nie wie, że klikając na napis "Odpowiedzi" lub "Odwiedziny" zostanie to posortowanie (bo nie jest to w żaden sposób zaznaczone) albo po prostu jest to uciążliwe gdy trzeba 2 razy odświeżyć stronę, aby otrzymać oczekiwany efekt. No ale to nie jest główny temat mojego postu, tylko taki drobne spostrzeżenia.

Główną moją propozycją na zmianę jest dział "Alternatywa", a konkretnie "Rap, Reggae i RnB". W dzisiejszych czasach, gdy Rap (Szczególnie Polski) bardzo się rozwija, powinien powstać do niego zupełnie osobny dział. Ja wiem oczywiście, że sama nazwa 4clubbers oznacza raczej muzykę klubową, ale skoro forum jest najlepsze w Polsce, a kategoria i tak jest, to czemu nie mogłaby być zrobiona profesjonalnie?

Obecnie podzielona jest na 4 podkategorie (Rap, Polski Rap, Reggae i RnB).
Moja propozycja wygląda tak, że mógłby powstać osoby dział łączący jedynie Rap Zagraniczny i Polski, a Reggae i RnB mogłyby zostać w Alternatywie (ponieważ i tak jest ich mało).
Dodatkowo nowy dział zostałby wzbogacony o nowe podkategorie, które z pewnością przyciągnęłyby sporo nowych użytkowników.

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

(Dział) Rap/Polski Rap

(Podkategorie)
- Utwory (pojedyncze utwory; jeden utwór - jeden temat)
- Albumy (czyli płyty; jedna płyta - jeden temat)
- Acapelle (czyli vocale, które przydatne są do remixów/blentów)
- Instrumentale (czyli wersja bez vocalu; na to jest duże zainteresowanie)
- Beaty (czyli podkłady muzyczne stworzone np. przez użytkowników forum, którzy chcieliby udostępnić swoje prace za darmo lub na sprzedaż)
- Teksty (wiele osób słuchające właśnie tego gatunku, również pisze swoje teksty. Temat pozwoliłby na podzielenie się nimi z innymi)


No i mniej więcej ja to widzę tak :) Przepraszam wszystkich, że tak długo się rozpisałem, ale starałem się opisać wszystko jak najlepiej a jednocześnie jak najkrócej. Mam nadzieję, że moja opinia się przyda i proszę o ocenę moich pomysłów nie tylko Administrację, ale również zwykłych użytkowników. Gdyby pomysł się spodobał mogę wszystko opisać dokładniej, lub pomóc przy realizacji.

PS. Wiem, że niektóre podkategorie są w dziale "Materiały Producenta" natomiast w ogóle nie ma tam nic związanego z rapem, bo po prostu one tam nie pasują, a ten dział byłby na to idealny.

Pozdrawiam :)

Jacker
23-01-2014, 16:44
w dziale Deep House przydały by się prefixy "deep house" i "bass house" bo coraz mniej prawdziwego deepu jest w tym dziale :)

jls
23-01-2014, 19:31
w dziale Deep House przydały by się prefixy "deep house" i "bass house" bo coraz mniej prawdziwego deepu jest w tym dziale :)
Dokładnie, nie wiadomo gdzie upac numery house & bass czy do fidgetu czy do deepu. Możecie zrobić jakiś prefix, na pewno ułatwi to szukanie niejednemu użytkownikowi tym bardziej, że ten gatunek szybko się rozwija i zaraz cały dział deep będzie zapchany house & bassem.

Dwight
23-01-2014, 20:06
w dziale Deep House przydały by się prefixy "deep house" i "bass house" bo coraz mniej prawdziwego deepu jest w tym dziale :)


Dobry pomysł z tym, że ja ''wyciągnąl'' bym prefix garage z dzialu dubstep i przeniósł do deepu tworząc prefixy deep i ukg/bass house. Tyle:)

kopersky
23-01-2014, 23:49
A ja chciałbym się wypowiedzieć odnośnie działu produkcji amatorskich na forum. Jest osobny dział, wszystko pięknie, tylko... szkoda, że ten dział jest nieżywy. Wrzucane są tam piosenki, które po prostu idą w zapomnienie. Nie liczyłem, jaki procent z tych wszystkich piosenek nie posiada ani jednego komentarza, ani też nie sprawdzałem, czy wszystkie utwory są w ogóle warte uwagi (ale po coś ten dział jest, prawda?) Oczywiście, ciężko znaleźć 'winowajcę' takiej sytuacji, bo może tak musi być. Ale może da się coś zrobić, żeby ożywić trochę ruch w tamtym miejscu? Nie wiem, czy wybór "najlepszej produkcji amatorskiej miesiąca", a w nagrodę link do utworu na fanpage 4clubbers.com.pl na Facebooku, czy jakakolwiek inna forma "promocji", albo jakiegoś "wsparcia". Nie chodzi o coś dużego, wymagającego jakichś nakładów finansowych czy Bóg wie czego... Myślę, że jak ktoś w administracji pomyśli nad tym to wymyśli coś konstruktywnego, tak, że "wilk syty, owca cała". Z żalem się patrzy na ten umarły dział.

Xien
24-01-2014, 20:45
Mam taką propozycję by wprowadzić na forum dział Gry komputerowe. Można by tam było porozmawiać na temat danej gry w temacie, dodawać screeny, filmiki itd.

Sikorsky
24-01-2014, 22:13
Mam taką propozycję by wprowadzić na forum dział Gry komputerowe. Można by tam było porozmawiać na temat danej gry w temacie, dodawać screeny, filmiki itd.
Dobry pomysł, również byłbym za takim działem, prócz rozmów na temat gier, można by też poszukiwać graczy do drużyn, lub umawiać się na jakieś mecze/walki itd :)

Sybil Official
25-01-2014, 00:51
Zgadzam się z użytkownikiem Kopersky.

Dział "produkcje amatroskie" jest kompletnie martwy - czy wrzuci się tam coś względnie dobrego czy naprawdę do bani to nie ma większego znaczenia...nie mam pojęcia jak możecie to Panowie rozwiązać, ale miło by było jakby padły chociaż jakieś propozycje albo zainteresowanie zmianą obecnej sytuacji, bo wg mnie ten dział w obecnej formie jest kompletnie zbyteczny - nikt tam nie zagląda, ocen brak, komentarzy brak i to niezależnie od jakości wstawionej produkcji/mashupa/remixu.

Sanbit
25-01-2014, 10:24
Dział "produkcje amatroskie" jest kompletnie martwy - czy wrzuci się tam coś względnie dobrego czy naprawdę do bani to nie ma większego znaczenia...nie mam pojęcia jak możecie to Panowie rozwiązać, ale miło by było jakby padły chociaż jakieś propozycje albo zainteresowanie zmianą obecnej sytuacji, bo wg mnie ten dział w obecnej formie jest kompletnie zbyteczny - nikt tam nie zagląda, ocen brak, komentarzy brak i to niezależnie od jakości wstawionej produkcji/mashupa/remixu.
Rozwiązanie : 4Clubbers Polish Promo
2CD wyselekcjonowane z produkcji amatorskich. Będzie nabór tracków, podejrzewam, żę na początku lutego zaczniemy szukać materiałów na ten skladak. Premiera w połowie maja. Jak się przyjmie to będzie kolejna edycja.

Jacker
27-01-2014, 19:44
A mi brakuje w strefie mp3 działu z nietaneczną muzyką elektroniczną, typu: Chillout, Psy Chill, Ambient, Dark Ambient, New Age, Downtempo, Nu-Jazz, Lounge, Chill Hop itp... Chodzi mi o to aby był dział z pojedynczymi utworami z tych gatunków (złączonych w jeden dział), a nie tylko składanki/albumy w takich klimatach...
Też chciałbym dział z taką muzyką , nazwa "Downtempo" by była najbardziej odpowiednia dla takiego działu :)


Dlaczego nie możecie stworzyć działu z nietaneczną muzyką elektroniczną ?
Jest pełno bardzo dobrych utworów z wymienionych przez Maarten Metz gatunkach ale niestety nie ma gdzie wrzucać takich utworów :(
Wydaje mi się, że jak dodacie jeszcze jeden dział to nic wielkiego się nie stanie, nawet jeśli będzie miał małe zainteresowanie.

Liczę na jakąś sensowną odpowiedź :)

Novy Q09
28-01-2014, 00:01
Zgadzam się z użytkownikiem Kopersky.

Dział "produkcje amatroskie" jest kompletnie martwy - czy wrzuci się tam coś względnie dobrego czy naprawdę do bani to nie ma większego znaczenia...nie mam pojęcia jak możecie to Panowie rozwiązać, ale miło by było jakby padły chociaż jakieś propozycje albo zainteresowanie zmianą obecnej sytuacji, bo wg mnie ten dział w obecnej formie jest kompletnie zbyteczny - nikt tam nie zagląda, ocen brak, komentarzy brak i to niezależnie od jakości wstawionej produkcji/mashupa/remixu.

Podobnie jest z działem Old Song's, też bardzo mała liczba odwiedzających. Nie wiem jeszcze jak ale ten dział też przydało by się rozruszać.


Poczekaj jeszcze max parę dni, poważne zmiany są już w przygotowaniu ;)

K/M/A
28-01-2014, 11:27
A mi brakuje w strefie mp3 działu z nietaneczną muzyką elektroniczną, typu: Chillout, Psy Chill, Ambient, Dark Ambient, New Age, Downtempo, Nu-Jazz, Lounge, Chill Hop itp... Chodzi mi o to aby był dział z pojedynczymi utworami z tych gatunków (złączonych w jeden dział), a nie tylko składanki/albumy w takich klimatach...

Też chciałbym dział z taką muzyką , nazwa "Downtempo" by była najbardziej odpowiednia dla takiego działu :)


Dlaczego nie możecie stworzyć działu z nietaneczną muzyką elektroniczną ?
Jest pełno bardzo dobrych utworów z wymienionych przez Maarten Metz gatunkach ale niestety nie ma gdzie wrzucać takich utworów :(
Wydaje mi się, że jak dodacie jeszcze jeden dział to nic wielkiego się nie stanie, nawet jeśli będzie miał małe zainteresowanie.

Liczę na jakąś sensowną odpowiedź :)

Również jestem za stworzeniem takiego działu.

DannyArigato
31-01-2014, 21:50
Tak jak niektórzy wspominali, w dziale "Produkcje amatorskie" jest kompletna zapaść. Wrzuciłem tam swoje produkcje i lipa, nic się nie dzieje :/ A moim zdaniem wcale nie są aż tak tragiczne by je zignorować, można posłuchać. Jeśli będziecie kręcić jakieś promo cd czy coś, gdzie można by było wysłać jakiś track to ja od razu się mogę zgłosić :P
Poza tym nie pasuje mi dział z muzą Disco-polo, ale to już tylko i wyłącznie moje zdanie. Jak nie pasuje? - Dlatego, że jest xD Dobra, to akurat jest bez sensu, ale po co mam kryć to, co chcę powiedzieć :P
Poza tym wszystko śmiga dobrze, moderatorzy i inni z "elity" działają jak należy.
Takie pytanko: Pojawiły się 3 paski (pomarańczowy, niebieski, zielony). Od czego one są lub do czego będą użyte? ;)

Jacker
01-02-2014, 19:15
Mam zrobić nowy temat aby ktoś mi odpisał? :D

PuCeK
13-04-2014, 16:58
A ja proponuje zrobic lub podzielic dzialy z muzyka typu Syf, Chłam ( czyli 80% muzyki )
Na Ambitne/ godne uwagi ( nazwy mozna dopracowac) Bo to co teraz producenci wypuszczaja to ja nie wiem czy oni chca siebie osmieszyc czy robia z nas debili ze robia teraz takie gowna. Naprawde teraz znalezc cos naprawde dobrego graniczy z cudem.. Zdarzaja sie dobre przecietniaki ale przesluc***ac niektore kawalki to sie odechciewa szukac czegos naprawde dobrego..

DJ. Don D&C
13-04-2014, 21:31
A ja proponuje zrobic lub podzielic dzialy z muzyka typu Syf, Chłam ( czyli 80% muzyki )
Na Ambitne/ godne uwagi ( nazwy mozna dopracowac) Bo to co teraz producenci wypuszczaja to ja nie wiem czy oni chca siebie osmieszyc czy robia z nas debili ze robia teraz takie gowna. Naprawde teraz znalezc cos naprawde dobrego graniczy z cudem.. Zdarzaja sie dobre przecietniaki ale przesluc***ac niektore kawalki to sie odechciewa szukac czegos naprawde dobrego..

W Muzyce klubowej nie od dziś panuje przysłowiowy zastój, pompka już powoli przestaje bawić przeciętnego Pana Kowalskiego i nie wiadomo co jest trendy. Jest tak duży natłok bzdurnych i przeciętnych produkcji (Remiksów, itp) że trudno na obecną chwilę wybrać coś dobrego - sama szmira do potęgi N. Na koniec nasunęła mi się jeszcze jedna uwaga mianowicie: kto tak promuje dział Disco Polo ....czyli ulubiony gatunek nie tylko gości weselnych czy podmiejskich klubowiczów.
Zupełnie nie rozumiem tego przesłania nic a nic (kto to jest podmiejski klubowicz ) wieśniak czy kto. Może mi ktoś wyjaśni bo nie wiem.

Sanbit
13-04-2014, 22:19
Naprawde teraz znalezc cos naprawde dobrego graniczy z cudem.. Zdarzaja sie dobre przecietniaki ale przesluc***ac niektore kawalki to sie odechciewa szukac czegos naprawde dobrego..
To właź do "techno" i nie męcz dupy...

MKL.
13-04-2014, 22:58
Mam dwie propozycje odnośnie forum:
1) Obowiązkowa nazwa wytwórni w treści tematu - bardzo ułatwiłoby to szukanie interesujących nas pozycji z racji, iż czasem nie znamy producenta, a bardzo lubimy wytwórnię i wydaje ona utwory na wysokim poziomie. Część użytkowników już ma nawyk dodawania nazw wytwórni w treści tematu i nie wiem jak innym, ale mi zaoszczędza to naprawdę sporo czasu.
2) Mniej istotna kwestia, mianowicie ograniczona długość nazwy tematu - czasem po prostu nie wszystko "wejdzie", ale to już mniejszy detal.

Jacker
31-05-2014, 12:25
Czemu zmuszacie ludzi do słuchania radia?
Wyłączcie te auto odtwarzanie :(


Wyłączone :)

Divine1999
09-07-2014, 15:46
Witam:) Dawniej kiedy wydawane były oficjalne składanki forum składanka zawierała mix wraz z vocalem, i tutaj propozycja, a zarazem pytanie - czy powróci nabór na wokalistów do składanek? Czy składanki z wokalem jeszcze usłyszymy?

Maarten Metz
15-11-2014, 21:18
Mam propozycję. Brakuje mi jednego działu na 4cl. Mamy tu dział sport, polityka, humor, przy piwie, ciekawe... A nie ma działu film. Bardzo proszę o utworzenie takiego działu na forum. Liczę na Wasze poparcie drodzy forumowicze. Film to trzecia moja pasja życiowa, po muzyce elektronicznej i piłce nożnej. Myśle że wiele osób tu na forum też sie interesuje filmem i byłaby za powstaniem takiego działu.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji. :)

Uciex
16-11-2014, 19:48
Kiedyś był dział filmowy dla klubowiczów. Nie wiem co się z nim stało, więc pomysł kolegi jak najbardziej dobry! :)

Christoph'86
16-11-2014, 20:44
Również jestem tego zdania, że takowy dział przydałby się.

Wysyłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 2

Sunset Emotions
17-11-2014, 07:57
Również popieram dział filmowy.

PostScriptum
17-11-2014, 15:43
oczywiscie, ze jestem za dzialem film :)

z mila checia nawet bede go nadzorowal :D

Wojtek Szczęsny
17-11-2014, 16:50
Ja również lubię dobre kino i z chęcią bym był za stworzeniem takiego działu:) Tylko jakby to wyglądało?
Info, download czy to i to ?:P

Maarten Metz
17-11-2014, 17:23
Ja również lubię dobre kino i z chęcią bym był za stworzeniem takiego działu:) Tylko jakby to wyglądało?
Info, download czy to i to ?:P

Ja myślałem raczej o tym, żeby to był taki dział dyskusyjny. Sam widziałem już w życiu wiele (mniej znanych) filmów, głownie dramatów, thrillerów, psychologicznych, horrorów, katastroficznych, przygodowych, fantasy, sci-fi...
Fajnie by było tutaj, na 4clubbers powymieniać się opiniami na temat danych filmów, może i poznać nowe, wartościowe produkcje...
O linki do downloadu można prosić przecież w dziale Poszukiwania...

Dziękuję Wam za wsparcie mojego pomysłu, mam nadzieję że taki dział tu na 4clubbers powstanie ;)

Król Forum
17-11-2014, 19:32
Ja myślałem raczej o tym, żeby to był taki dział dyskusyjny. Sam widziałem już w życiu wiele (mniej znanych) filmów, głownie dramatów, thrillerów, psychologicznych, horrorów, katastroficznych, przygodowych, fantasy, sci-fi...
Fajnie by było tutaj, na 4clubbers powymieniać się opiniami na temat danych filmów, może i poznać nowe, wartościowe produkcje...
O linki do downloadu można prosić przecież w dziale Poszukiwania...

Dziękuję Wam za wsparcie mojego pomysłu, mam nadzieję że taki dział tu na 4clubbers powstanie ;)

Jestem za!

:muza2:

I Am Rock!
18-11-2014, 09:53
proponuje dodać duże logo 4clubbers które po kliknięciu by przenosiło na głowną.
ryj toma słona przyprawia mnie o mdłości.

Wojtek Szczęsny
19-11-2014, 13:21
proponuje dodać duże logo 4clubbers które po kliknięciu by przenosiło na głowną.
ryj toma słona przyprawia mnie o mdłości.

no ale dla kamelełona to jest forum toma słuna więc pewnie prędko nie zniknie jak każdy z jego debilnych pomysłów...
Chyba nie myślałeś, że nasz pseudoadmin coś innego by wstawił? Logo 4clubbers ? ee tam po co... lepiej wstawić przekierowanie na jakieś evenea.pl ...

kolejny gwóźdź do trumny ?

JanCio
19-11-2014, 22:15
no ale dla kamelełona to jest forum toma słuna więc pewnie prędko nie zniknie jak każdy z jego debilnych pomysłów...
Chyba nie myślałeś, że nasz pseudoadmin coś innego by wstawił? Logo 4clubbers ? ee tam po co... lepiej wstawić przekierowanie na jakieś evenea.pl ...

kolejny gwóźdź do trumny ?

przeciez tu o $dolany$ chodzi, fakt faktem tez nie moge juz na ta morde patrzec, pomysl wstawienia normalnego loga 4c popieram ;-)

graham14
20-11-2014, 15:15
Dział dyskusyjny na temat filmów jak najbardziej popieram. Myslę, że byłby często odwiedzanym działem, przynajmniej przeze mnie :)
Co do reklamy to:
Co wy sie tak czepiacie tej reklamy. Przeciez proste że są one po to aby zarobić, ale przeciez wszędzie są reklamy na każdej stronie, więc nie wiem po co te spiny tutaj. Juz widzę jakbyście to wy byli adminami i wszystko byście robili charytatywnie. Postawcie się na ich miejscu. Cieszcie się że nie ma wyskakujących reklam gdzie trzeba ganiać za krzyżykiem.

Novy Q09
23-11-2014, 22:28
W dziale poszukiwania, dodać obowiązek pisania czy np. dany film czy gra ma być na serwerze (np.rapidshare) czy może być też plik torrent. Bo wynikają duże nie porozumienia, użytkownicy proszą o film, ktoś wrzuci torrent i dopiero użytkownik się budzi, że chodzi mu o linki i odwrotnie.

edit.
Może by tak wyróżnić niektórych robiących uploady w dziale klasyki, bo jest parę osób co robią regularne wrzuty starych utworów i to naprawdę w dobrej jakości (np. Sunset Emotions, Hidden czy carabella4wrc)

Maarten Metz
29-11-2014, 10:50
No i co z tym działem FILM???? Powstanie czy nie????

Trush
29-11-2014, 11:21
W dziale poszukiwania, dodać obowiązek pisania czy np. dany film czy gra ma być na serwerze (np.rapidshare) czy może być też plik torrent. Bo wynikają duże nie porozumienia, użytkownicy proszą o film, ktoś wrzuci torrent i dopiero użytkownik się budzi, że chodzi mu o linki i odwrotnie.

Nie będziemy takich rzeczy nakazywać. To interes autora tematu, by podać jak najwięcej informacji o poszukiwanym pliku i jak go chce otrzymać.

No i co z tym działem FILM???? Powstanie czy nie????

Już był na początku tego roku proponowany ten dział, ale poprzednia ekipa go odrzuciła.

Jak już ma powstać to będzie, to dział tzw Kulturalny, czyli będzie można w, nim pogadać o grach, filmie, malarstwie, teatrze, operze etc.

Postaram się w końcu to ogarnąć, bo mam teraz kilka dni wolnego... Potrzebuje tylko 1-3 osoby, które będą pilnować tego działu i troszczyć się o niego.

Jeśli ktoś ma jakieś konkretne wizje co do tego działu to zapraszam na pw ;)

Rebeliant
29-11-2014, 13:00
Jak już ma powstać to będzie, to dział tzw Kulturalny, czyli będzie można w, nim pogadać o grach, filmie, malarstwie, teatrze, operze etc.

Teatr? Opera? Malarstwo? Może w ogóle w tej nowej ekipie sztuki jakieś będziecie wystawiać? Batrolini by się do tego świetnie nadawał. Proponuje konkurs pt. "Przedstaw na obrazie wizję świata Bartka w oparciu o jego genialne pomysły" albo lepiej "Wyraź tragizm jaki spotkał 4clubbers, w stworzonym przez siebie, "szantowskim" utworze...

Sanbit
30-11-2014, 14:18
To ja proponuje origami i szydelkowanie. Brakowało mi tego na forum 4Clubbers :) przydałby się jeszcze coroczny przegląd muzyki disco polo oraz dział gdzie można będzie publikować swoje wiersze o miłości i depresji :) ;d

[Tapatalk :)]

MKL.
30-11-2014, 17:02
A moim zdaniem powinien powstać dział "Jestem ze starej ekipy i strasznie boli mnie dupsko, że nie jestem niezastąpiony, więc staram się być śmieszny i neguję wszystko - bo tak". Na pewno kilka osób może już śmiało startować tam na moda. O ile rozgoryczenie zaraz po wiadomej sytuacji było normalne, chwilę później to było zabawne, ale teraz jest zwyczajnie żałosne. Serio Panowie, to zbędne, bez urazy.

Wracając na właściwe tory ;) :
Może - jak widać - nie wszystkim będzie pasować dział "Kultura" (ciekawe czemu? :D), ja jednak jestem na tak. Co prawda z tym teatrem czy sztuką to lekka przesada, bo zwyczajnie nie będzie z kim o tym pogadać, ale gra, film i książka jak najbardziej (no, chyba że ostatnią przeczytaną książką przez usera były "Dzieci z Bullerbyn" w podstawówie, to z tym też będzie ciężko). Już od jakiegoś czasu mi brakowało tutaj takiego działu, bo chyba nikomu na poziomie choćby książka czy dobry film nie są obce, a i fajnie wymienić opinie czy polecić coś drugiej osobie. Jestem jak najbardziej na tak. :)

Trush
30-11-2014, 19:11
Domyślam się, że o malarstwie, teatrze, operze czy rzeźbie mogą się wątki nie pojawiać jednak chce, by dział kulturalny dawał możliwość porozmawiania o różnych formach sztuki.

Sądzę, że prefixy takie jak Film, Gry, Literatura oraz Inne będą przydatne.

Sanbit
30-11-2014, 20:29
A moim zdaniem powinien powstać dział "Jestem ze starej ekipy i strasznie boli mnie dupsko, że nie jestem niezastąpiony, więc staram się być śmieszny i neguję wszystko - bo tak". Na pewno kilka osób może już śmiało startować tam na moda. O ile rozgoryczenie zaraz po wiadomej sytuacji było normalne, chwilę później to było zabawne, ale teraz jest zwyczajnie żałosne. Serio Panowie, to zbędne, bez urazy.
Proponuję " jestem ze starej ekipy i mam w c*** bekę ". Bydzie raźniej

Rebeliant
30-11-2014, 21:14
Idź Panie Arystokrato na smoda, popracuj jakiś czas i wróć do tego tematu, zerknij na na to co napisałeś i sam zobaczysz jak szybko edytujesz swój post ;) - to nie ból dupy, a wylewanie żalu, który spora część tego forum ma do pewnych jednostek, które w swoim betonowym myśleniu skazały to forum na "upadek" - w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. To dlatego właśnie ludzie szukający muzyki muszą się tu ścierać z kolejnymi "rozwojowymi" koncepcjami jednej/dwóch jednostek mających wyłączność na słuszność decyzji.

Film? Spoko, to koncepcja która przewijała się już lata temu i kilka razy została odrzucona. Dlaczego? Ano dlatego, że to forum muzyczne dla fanów muzyki klubowej od fanów muzyki klubowej, nie ***** szantów, malarstwa, modelarstwa, lepienia pierogów i podobnych. Idąc tą drogą szybko główny nurt, który jeszcze się trzyma rozdzieli się na kilka innych - jeśli tą drogą pójdą, to śmiało mogą zmienić nazwę fora na "wszystko i nic - bazar dla ludzi nieograniczonych".

Z jednym masz rację - wylewanie takich treści nie ma najmniejszego sensu, żaden post nie zmieni tu już nic. Łykaj nutki i się nie wychylaj, mała rada na koniec ;)

MKL.
30-11-2014, 23:45
- Powiedział Pan Rebeliant. :D

Mogę pójść na smoda, ale na pewno po czasie nie będę płakał o to, że robiłem z własnej, nieprzymuszonej woli coś dla forum (nie swojego, tak w ramach przypomnienia), co było zupełnie charytatywne i nie pod kątem zarobku Bartka czy kogokolwiek innego, tylko pod kątem ewolucji tego pieprzonego ciemnogrodu muzycznego panującego w tym kraju i rozwinięcia zainteresowań swoich jak i innych userów. Mimo to na pewno nie będę robił akcji przeciwko forum tylko dlatego, że moje pomysły nie przeszły (nawet, gdyby były bardzo dobre i nie zamierzam tu rzucać chorych teorii i twierdzić, że nie chcieliście rozwoju strony), bo to mija się z celem, skoro nadal jesteście użytkownikami i wchodzicie na stronę, jednocześnie życząc jej upadku tylko ze względu na rozgoryczenie. To jest jasna sprawa, że jesteście skrajnie rozczarowani monopolem na słuszność pomysłów, tylko... kurde, jakby nie patrzeć to Bartek jest właścicielem strony i on jest osobą decyzyjną, a to, które pomysły wejdą w życie, a które nie to już jego interes i ewentualne konsekwencje wyciągać będzie właśnie on.

Moim zdaniem dobrze, że takie działy powstają, bo główna idea forum przy tak dużej stronie się nigdy nie rozmyje, a userzy, którzy bardzo często mają na forum osoby, z którymi się zżyły, mogą sobie z tymi samymi ziomkami porozmawiać choćby o filmie. Sam mówisz, że pomysł się przewijał z Waszej strony, więc powinieneś się cieszyć, że stara ekipa w pewnym sensie to wywalczyła - choć już po swojej kadencji na forum. Komu dział nie będzie się podobał, to najzwyczajniej w świecie nie będzie do niego wchodził i tyle - to jest przecież przywilej, nie obowiązek.

Ostatnie dwa zdania też podciągnę pod rozgoryczenie i tego nie skomentuję, bo mam Cię za osobę ogarniętą i tym bardziej staram się uzmysłowić Ci/Wam, że ta wojna jest zwyczajnie zbędna. I nie każdy, kto ma nieco inne spojrzenie na sprawę jest z automatu wrogiem, bo ja tam akurat wiem, ile wysiłku, pracy i chęci włożyliście w to forum... tylko, że tym bardziej nie warto w takim stylu odchodzić na forumową "emeryturę".

Nie spinaj się i nie odbieraj wszystkiego jako ataku, naprawdę. Szczerze pozdrawiam. :)

D!G!
04-12-2014, 08:00
proponuje dodać duże logo 4clubbers które po kliknięciu by przenosiło na głowną.
ryj toma słona przyprawia mnie o mdłości.

Zrobione.

no ale dla kamelełona to jest forum toma słuna więc pewnie prędko nie zniknie jak każdy z jego debilnych pomysłów...
Chyba nie myślałeś, że nasz pseudoadmin coś innego by wstawił? Logo 4clubbers ? ee tam po co... lepiej wstawić przekierowanie na jakieś evenea.pl ...

kolejny gwóźdź do trumny ?

Zrobione, więcej wiary.


Może by tak wyróżnić niektórych robiących uploady w dziale klasyki, bo jest parę osób co robią regularne wrzuty starych utworów i to naprawdę w dobrej jakości (np. Sunset Emotions, Hidden czy carabella4wrc)

Oczywiście jak najbardziej zgadzam się z tym i mam nadzieję, że już wkrótce tak też stanie się.

No i co z tym działem FILM???? Powstanie czy nie????

Tak powstanie - jednak nie będzie związany tylko z Filmem.

Dla tych co tak zawzięcie negują ten pomysł, poza filmem, grą itd można łączyć jedno z drugim, w końcu w filmie występują ścieżki dźwiękowe, normalne utwory muzyczne o których również podczas dyskusji na temat danego filmu można polemizować, tak samo jest z grami - ciężko jednak dopuścić taką myśl do siebie. Lepiej być zamkniętym na wszystko i wszystkich, bądź nabijać się ze wszystkiego, sprawdzi się to super, nie sprawdzi się to mówi się trudno - lepiej spróbować niż nic nie robić, jak to się mówi "What Doesn't Kill You Makes You Stronger"

Niestety nie dziwie się, że wcześniej nie można było niczego wprowadzić. Z pewnymi osobami to tylko na szanty.

Hidden
04-12-2014, 15:11
Może mi ktoś wyjaśnić, po jaką cholerę jest ten licznik pobrań? Nie dostrzegam żadnej zalety tego rozwiązania, a wady już tak.

D!G!
04-12-2014, 22:35
Może mi ktoś wyjaśnić, po jaką cholerę jest ten licznik pobrań? Nie dostrzegam żadnej zalety tego rozwiązania, a wady już tak.

Wcześniej kiedy odsłuchiwałem utworów (itd) na playerze zs myślałem, że to chwilowe jest, jednak obecnie na wieczór również wszystko funkcjonuje tak samo. Jest co prawda widoczny licznik pobrań, ale z drugiej strony 2 playery (co najmniej) mogą grać równocześnie, nie jest widoczne info o pliku z lewej strony playera (po kliknięciu powinien ukazywać się pasek z nazwą utworu), również głośność zawsze po zakończonym odtwarzaniu powraca do normalnego stanu rzeczy. Takie minusy na obecną chwilę dostrzegłem.

manipulacjaaa
06-12-2014, 20:26
Ten licznik pobrań i te nowości z otwieraniem linku w nowym oknie to jakieś nieporozumienie. Po co to komu?

Przed kilkoma tygodniami było to testowane i przez te linki w nowych oknach do zippy co kilka otwartych linków wywalało mi pluginy i wieszało firefoxa. Po kilku dniach to wyłączono i było normalnie a teraz wchodzę i znów jest to samo.
Po co wprowadzacie coś co jest zbędne a tylko psuje funkcjonalność forum. Tak samo z otwieraniem kilkunastu kart z danego działu/działów przez te nowe zmiany albo non stop wiesza się firefox albo wywala pluginy - przed tymi zmianami nie było z tym problemu.

Zelu06
06-12-2014, 20:34
Już pisałem na sb, że ten licznik to straszny paździerz. Zostałem zwyzywany od narzekających polaczków :P

Widząc tyle głosów niezadowolenia już dawno ten licznik powinien być usunięty, ale przypuszczam, że admin tego tak po prostu nie wyłączy, bo na tym ucierpi jego ambicja, tylko zacznie "udoskonalać" co skończy się jeszcze dziwniejszym tworem i większą klapą..

Novy Q09
08-12-2014, 01:23
Może by tak wyróżnić niektórych robiących uploady w dziale klasyki, bo jest parę osób co robią regularne wrzuty starych utworów i to naprawdę w dobrej jakości (np. Sunset Emotions, Hidden czy carabella4wrc)



Oczywiście jak najbardziej zgadzam się z tym i mam nadzieję, że już wkrótce tak też stanie się.



Ciekawe czy wgl doczekamy wyróżnienia tych użytkowników...

Następnie chciałbym poruszyć następujący tematy:
W dziale "Kluby & Dyskoteki" panuje straszny burdel ten dział potrzebuje gruntownej przebudowy. Proponował bym go się pozbyć albo usunąć wszystko i dodawać kluby zgodnie z jakimś wytycznymi czyli co się ma znajdować dokładnie w opisie klubu.

A i nie rozumiem czemu nasz naczelny wódz czyli Bartek chce uszczęśliwiać użytkowników na siłę swym licznikiem pobrań który jest zbędny i utrudnia życie (bo jest nie dopracowany), proponuję przeprowadzenie ankiety czy użytkownicy chcą licznika pobrań.

Dział "My top 5" należało by zamknąć bo jest praktycznie martwy i bezużyteczny.
http://www.4clubbers.com.pl/ankiety/1053914-czy-jestes-za-zamknieciem-dzialu-my-top5.html

PostScriptum
08-12-2014, 02:30
jeśli chodzi o licznik pobierań

nie daj Boże kliknąć otwórz w nowej karcie (lub scrollem w myszce jak kto woli) link do zippy to automatycznie przeładowuje się w nowej karcie wątek na 4c z którego chcemy pobrać dany utwór

jak ma tak to wyglądać cały czas to lepiej by ten licznik został wyłączony

ułatwia to pracę z forum

Trush
08-12-2014, 10:34
Wyróżnienie użytkowników, ok - tylko jak? podpis pod nickiem? obwieszczenie podziękowań w dziale? ;x O osobnej randze nawet nie pisze bo jej nie będzie - nie będzie podziału na stary uploader, nowy uplaoder, scenowy uploader etc.
Przyznawanie rangi uploadera też nie wchodzi w grę. Dlaczego? Celem rangi jest wyróżnianie osób które dostarczają dużo najnowszych wydań.

... a pewnie rozchodzi się o vipy - jak Bartek wam da to ok. Tych vipów jest jak psów wiec nie ma ona już żadnej wartości ;p


Następnie chciałbym poruszyć następujący tematy:
W dziale "Kluby & Dyskoteki" panuje straszny burdel ten dział potrzebuje gruntownej przebudowy. Proponował bym go się pozbyć albo usunąć wszystko i dodawać kluby zgodnie z jakimś wytycznymi czyli co się ma znajdować dokładnie w opisie klubu.

Przebudowa nie jest aż tak potrzebna tylko osoby co ograną ten dział i będą go pilnować.

A i nie rozumiem czemu nasz naczelny wódz czyli Bartek chce uszczęśliwiać użytkowników na siłę swym licznikiem pobrań który jest zbędny i utrudnia życie (bo jest nie dopracowany), proponuję przeprowadzenie ankiety czy użytkownicy chcą licznika pobrań.

To nie Bartek się uparł na ten licznik ;x - chciał zakończenie z tym zabawy już po tym jak były na początku błędy.
Developer Wojtek postawił sobie za cel by wprowadzić ten licznik - nigdzie na forach tego nie ma i jest on pisany tylko dla nas. Każde uwagi dobrze by było zgłaszać mu na Pw, a nie wylewać żale ;p


Dział "My top 5" należało by zamknąć bo jest praktycznie martwy i bezużyteczny.
http://www.4clubbers.com.pl/ankiety/...u-my-top5.html (http://www.4clubbers.com.pl/ankiety/1053914-czy-jestes-za-zamknieciem-dzialu-my-top5.html)

Dział jest martwy bo od sporego czasu, nikt nie prowadzi miesięcznych podsumowań -w Top liście na głównej jest zestawienie, ale pewnie nikt na to nie patrzy.

Mnie ten dział ni ziębi ani grzeje - Póki userzy sami go wypełniają to może być ;p Kiedyś może developerzy stworzą automatyczny system wyróżniania wątków.

Wojtek
08-12-2014, 13:15
jeśli chodzi o licznik pobierań
nie daj Boże kliknąć otwórz w nowej karcie (lub scrollem w myszce jak kto woli) link do zippy to automatycznie przeładowuje się w nowej karcie wątek na 4c z którego chcemy pobrać dany utwór

Jeśli chcesz otworzyć plik w nowej karcie, klikasz pod playerem "tutaj", automatycznie po kliknięciu otwiera w nowej karcie.

http://obrazki.elektroda.pl/6943093600_1418044321_thumb.jpg (http://obrazki.elektroda.pl/6943093600_1418044321.png)

PostScriptum
08-12-2014, 13:41
Jeśli chcesz otworzyć plik w nowej karcie, klikasz pod playerem "tutaj", automatycznie po kliknięciu otwiera w nowej karcie.

http://obrazki.elektroda.pl/6943093600_1418044321_thumb.jpg (http://obrazki.elektroda.pl/6943093600_1418044321.png)

tak i w tej kracie zamiast załadować się zs to ładuje mi się jeszcze raz ta sama strona z 4c na której był link do zs

i tak jest w 90% przypadków ;/

BarteQ_
09-12-2014, 10:20
Mi np. w ogole nie wyświetla sie player w kazdej przegladarce (specjalnie pobralem Firefoxa) ???

Barti
09-12-2014, 16:27
tak i w tej kracie zamiast załadować się zs to ładuje mi się jeszcze raz ta sama strona z 4c na której był link do zs

i tak jest w 90% przypadków ;/

Głupio to jest zrobione.
Działa tylko jak klikasz lewym przyciskiem myszy "tutaj" lub Download

Filip1512
09-12-2014, 18:50
Moja ogromna prośba. PRZESTAŃCIE JUŻ MIESZAĆ Z TYM PRZYCISKIEM DOWNLOAD, bo to jest to kompletnie zbędne, a tylko utrudnia pobieranie nutek, bo przykładowo ja wole sobie kliknąć MOUSE3 na download bądź na tą małą strzałeczkę na odtwarzaczu aniżeli ma mi się otwierać nowe okno, a te wasze gów*iane bajery tylko to utrudniają a i tak nikogo to nie obchodzi ile osób to pobrało, bo ten licznik nigdy nie będzie wskazywał realną liczbę pobrań. NIGDY.
Dziękuję za nieutrudnianie mi pobierania w przyszłości.

szczep07
12-12-2014, 18:00
Do szczęscia jest mi potrzebna tylko jedna bardzo ważna rzecz: możliwosć zaznaczenia 1 tematu z każdego działu MP3 (zaznaczenia, nie przypięcia; jakis krzyżyk, wykrzyknik czy cos w tym stylu). Chciałbym przesłuchać każdy utwór zamieszczony np. w Bigroomie, lecz gdy zdarzy się wyjazd, brak czasu itd. to czasem ciężko znaleźć temat na którym się skończyło poprzednią sesję :) Mam nadzieję że taka funkcja zostanie wprowadzona :)

Novy Q09
26-12-2014, 11:53
Do szczęscia jest mi potrzebna tylko jedna bardzo ważna rzecz: możliwosć zaznaczenia 1 tematu z każdego działu MP3 (zaznaczenia, nie przypięcia; jakis krzyżyk, wykrzyknik czy cos w tym stylu). Chciałbym przesłuchać każdy utwór zamieszczony np. w Bigroomie, lecz gdy zdarzy się wyjazd, brak czasu itd. to czasem ciężko znaleźć temat na którym się skończyło poprzednią sesję :) Mam nadzieję że taka funkcja zostanie wprowadzona :)
przydało by się coś w tym stylu, bo nie nie wiadomo na jakim temacie skończyło się przeglądać dany dział.

i czemu po kliknięciu "poproś o reupload" piszemy wiadomość w dziale song requests (dla mnie bez sensu), zamiast automatycznie wysłać automatyczną prywatną wiadomość do użytkownika wstawiającego, że link padł i prosimy reupload?

BarTrack
26-12-2014, 12:59
przydało by się coś w tym stylu, bo nie nie wiadomo na jakim temacie skończyło się przeglądać dany dział.

i czemu po kliknięciu "poproś o reupload" piszemy wiadomość w dziale song requests (dla mnie bez sensu), zamiast automatycznie wysłać automatyczną prywatną wiadomość do użytkownika wstawiającego, że link padł i prosimy reupload?

Dokladnie, zauwazyłem to samo, a dośc duzo ostatnio udzielam sie w dziale SR, to też jestem za tym by bezposrednio do osoby która udostepnia dany utwór.

Co do postu kolegi wyżej - wedlug mnie równiez dobre byłoby posunięcie, jestem jak najbardziej za :)

Ariel P.
03-01-2015, 20:04
Do szczęscia jest mi potrzebna tylko jedna bardzo ważna rzecz: możliwosć zaznaczenia 1 tematu z każdego działu MP3 (zaznaczenia, nie przypięcia; jakis krzyżyk, wykrzyknik czy cos w tym stylu). Chciałbym przesłuchać każdy utwór zamieszczony np. w Bigroomie, lecz gdy zdarzy się wyjazd, brak czasu itd. to czasem ciężko znaleźć temat na którym się skończyło poprzednią sesję :) Mam nadzieję że taka funkcja zostanie wprowadzona :)


przecież jest taka opcja, tzn jest zaznaczony temat w którym się udzielałeś zielonym kopytkiem :)

szczep07
03-01-2015, 23:54
przecież jest taka opcja, tzn jest zaznaczony temat w którym się udzielałeś zielonym kopytkiem :)

Nie piszę postów w każdym temacie. A pomysł spamowania w najnowszym temacie danego działu tylko dlatego żeby go oznaczyć zostawię bez komentarza.

Filip1512
04-01-2015, 20:26
Nie piszę postów w każdym temacie. A pomysł spamowania w najnowszym temacie danego działu tylko dlatego żeby go oznaczyć zostawię bez komentarza.

Ale jest to najskuteczniejszy pomysł, ja tak robię od zawsze, czasami mniej, czasami więcej napiszę, bo i tak zaledwie garstka to czyta. Ludzie i tak do tematów wchodzą tylko po to, żeby pobrać piosenkę, a jeśli dochodzi do wymiany zdań to nie trwa to dłużej niż 1 dzień.

_Tomek_
05-01-2015, 08:44
Ciekawe czy wgl doczekamy wyróżnienia tych użytkowników...



Dział "My top 5" należało by zamknąć bo jest praktycznie martwy i bezużyteczny.
http://www.4clubbers.com.pl/ankiety/1053914-czy-jestes-za-zamknieciem-dzialu-my-top5.html


Bartkowi zapał minął, zabrał się za licznik.... robi,robi, skonczyć nie może :D

Ja bym sie zastanowił nad tym tlem na calej wysokosci forum .... ten różowy.....nie ciekawie to wyglada :)

Trush
05-01-2015, 11:11
przydało by się coś w tym stylu, bo nie nie wiadomo na jakim temacie skończyło się przeglądać dany dział.


Zostanie zapisane na liście modyfikacji do wykonania.


i czemu po kliknięciu "poproś o reupload" piszemy wiadomość w dziale song requests (dla mnie bez sensu), zamiast automatycznie wysłać automatyczną prywatną wiadomość do użytkownika wstawiającego, że link padł i prosimy reupload?

Programista sądził, że to wystarczy jak my będziemy robić reupy, ale okazuje się, że nie i trzeba to dokładniej dopracować. Wysłałam uwagi do Wojtka i jak będzie miał czas to się tym zajmie.

Bartkowi zapał minął, zabrał się za licznik.... robi,robi, skonczyć nie może :D

Jeśli chodzi ci o licznik pobrań, to jest on już od sporego czasu w użyciu i nie sprawia już problemów ;x


Ja bym sie zastanowił nad tym tlem na calej wysokosci forum .... ten różowy.....nie ciekawie to wyglada :)

Jak da się zauważyć jest to reklama imprezy i po jej odbyciu tło zmieni się na stare.

Dsky
10-03-2015, 00:10
Widzę, że była już taka debata.
Dziwi mnie fakt, że ciągle jest taki rozpiździel w dziale "co to za utwór"
Dam przykład np na freshrecords mają bardzo restrykcyjne zasady co do tabliczek i jakoś nie ma problemu. Zawsze kiedy tylko mam czas wbijam i odpalam wszystkie tematy deep, house, electro house itp reszty nie tykam.
Przecież na 4c już od dawna skoro ludzie wchodzą w działy to wiedzą mniej więcej co jest grane w danych gatunkach. A jak ktoś się pomyli to od czego są Moderatorzy ?? przecież tych tematów dziennie nie ma jakoś dużo.
Kiedyś tutaj chętnie zaglądałem pomagać szukać bo ogólnie to lubię, ale zrobił się syf, ludzie szukają głównie jakichś pomp-szajsów albo nie mojego stylu więc tu nawet nie wchodzę ...tylko czasem jak już kogoś kojarzę jaki styl szuka.
Szkoda fest bo ogólnie Ci co najbardziej mogą pomóc też widzę w ogóle się nie interesują tym działem a szkoda bo każda pomoc jest cenna przy jakichś trudnych do znaleziania traków. Mimo, że jest teraz era shazamow soundhundow itp wiele swietnych trakow nie da sie tak latwo znalezc ..Nie raz się namęczę znajdę coś i patrze było na forum jakiś unrel czy free track wrzucony przed uploadera dużo komentów itp ale co z tego jak nikt nie zaglądnie w ten dział. (btw nie ogarniam jak mozna od lat pasjonowac sie muza i nie miec tajemniczych nieodnalezionych ripkow :P )
Nie wiem moim zdaniem można przynajmniej się postarać żeby to trochę poprawić...co by później nie wchodzić w np "electro "
http://www.4clubbers.com.pl/co-za-utwor/1126800-nutka-do-odgadniecia-fragment.html :x
albo nonejmy gdzie trafiam np na trance którego w ogole nie słucham i tak tracę czas..

Xien
24-08-2016, 08:49
Jest możliwość wprowadzenia takiego samego regulaminu z działu klasyki do Alternatywa -> Old?

.marcin
04-05-2017, 20:49
Dobry.

Zwykle nie udzielam się w tym dziale (chyba, że naprawde spodoba mi się jakiś pomysł), ale w sumie dziś pomyślałem, że postawie jakiś swój pierwszy krok tutaj.
Mianowicie chodzi mi o limit godzinny w dziale New Releases, otóż nie rozumiem po co on tak naprawdę tam jest. Nie ma w końcu w tym dziale jakiegoś zabiegania o zakładanie tematów, a ja sam głównie jak robiłem tam tematy to rzucałem je hurtem, także moja prośba jest następująca - proszę o zniesienie limitu godzinnego na ten dział, myślę, że ułatwiło by to zakładanie tematów z infem odnośnie nowych wydań w danych labelach.

pozdrawiam
tom melon

.marcin
06-06-2018, 22:59
witam ponownie cieplutko.

Jako iż moja prośba w poście wyżej nie została rozpatrzona proszę o zerknięcie na nią ponownie.

Srsly, nie starałbym się o ten dział gdyby mi na nim nie zależało, dział trochę zwolnił, a ja jako osoba mająca często potwierdzone info chciałbym wrzucać w ten dział jak najwięcej postów, jednakże przeklęty limit czasowy bardzo skutecznie odstrasza mnie od tego.

pozdrawiam
już nie tom melon, bo troche wstyd

D!G!
06-06-2018, 23:09
witam ponownie cieplutko.

Jako iż moja prośba w poście wyżej nie została rozpatrzona proszę o zerknięcie na nią ponownie.

Srsly, nie starałbym się o ten dział gdyby mi na nim nie zależało, dział trochę zwolnił, a ja jako osoba mająca często potwierdzone info chciałbym wrzucać w ten dział jak najwięcej postów, jednakże przeklęty limit czasowy bardzo skutecznie odstrasza mnie od tego.

pozdrawiam
już nie tom melon, bo troche wstyd
Witaj Marcin,

Pomysł uważam, za przemyślany i moje zdanie w tej kwestii jest na tak.
To co napisałeś, nie jest to zbytnio oblegany dział a zniesienie limitu mogłoby ułatwić udzielającym się tam Klubowiczom działanie.

Jedyna uwaga z mojej strony jest taka, aby wtedy każdy zakładany temat był zakładany estetycznie. Czyli - podanie labelu, daty wydania, nazwy + link. Czasem zdarza się, że zakładane tematy wyglądają niedbale.

Pozdrawiam

.marcin
06-06-2018, 23:15
Witaj Marcin,

Pomysł uważam, za przemyślany i moje zdanie w tej kwestii jest na tak.
To co napisałeś, nie jest to zbytnio oblegany dział a zniesienie limitu mogłoby ułatwić udzielającym się tam Klubowiczom działanie.

Jedyna uwaga z mojej strony jest taka, aby wtedy każdy zakładany temat był zakładany estetycznie. Czyli - podanie labelu, daty wydania, nazwy + link. Czasem zdarza się, że zakładane tematy wyglądają niedbale.

Pozdrawiam

no to warnować i tyle.

to ja ide może jeszcze 2 albumy wrzuce jak dam rade 8)

D!G!
06-06-2018, 23:19
no to warnować i tyle.

to ja ide może jeszcze 2 albumy wrzuce jak dam rade 8)


Warnować, bądź przenosić takie tematy do kosza z odpowiednią notką.

Anjunadave
07-06-2018, 11:02
plus radzę zwrócić uwagę na tematy bez daty wydania (albumy mogą zostać, single, epki - dział dema, prevki)