PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Amatorski film o aWarszawie „The Cpital”-zagraniczne linie kłócą się o loty do Polski


PrezZzeS
05-12-2013, 17:09
Jak pisze newsweek:

,,Wschód słońca nad lotniskiem na Okęciu, zachód widziany z Kopca Powstania Warszawskiego, wcześniej zmrok zapadający pośród nowoczesnych biurowców i wreszcie charakterystyczne zielone przęsła Mostu Gdańskiego. Taką Warszawę klatka po klatce ale w szybkim, dynamicznym montażu i frapującą muzyką w tle pokazuje film „The Capital”. - Po tym, jak na media społecznościowe wrzucił go któryś z kolegów, na loty do Warszawy zapisać się bardzo trudno. Mimo, że z racji wymagających i często podpitych podróżnych należą do najtrudniejszych - mówi steward linii Qatar Airways."

,,Czterominutowy film, który w miesiąc obejrzało ponad 93 tys. użytkowników serwisu you tube (stan na 4 grudnia, trzy dni wcześniej było ich o 10 tys. mniej) to dzieło Adama Michalskiego 23-letniego fotografa-amatora, ze Zduńskiej Woli pod Łodzią. - Pomysł zrobienia tego filmu narodził się trzy lata temu, gdy przeprowadziłem si do Warszawy. Jednak za realizację zabrałem się tego lata -mówi autor. Jak dodaje zdjęcia robił zwykłą lustrzanką, a potem składał je w dynamiczne sekwencje.

- Film zrobiłem dla przyjemności. Ale chyba się spodobał, bo ostatnio dostaję propozycję, czy nie chciałbym zrobić wideo dla kogoś. Może dzięki temu uda mi się wkręcić w świat profesjonalnej fotografii - mówi."

Porównując ten film z filmami wypuszczanymi przez profesjonalne agencje reklamowe to właśnie tą produkcję można nazwać profesjonalną, a pseudo ,,profesjonalne" zwykłą amatorką. Sam się zdziwiłem, że to Warszawa. Brawo dla tego młodego człowieka. Polecam obejrzeć !

-WiyotL_HL8