PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Jakie macie pomysły na świąteczny prezent?


Hunter
28-11-2013, 22:55
Siema papa

Zbliża się okres przedświątecznych zakupów, a ja jak co roku mam problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby...

Zakładam ten temat, bo chciałbym wiedzieć jakie są wasze pomysły i czym kierujecie się przy wyborze prezentów. Kwota jaka mnie interesuje to 50-100zł (więcej niestety przeznaczyć nie mogę, bo święta to też inne wydatki).

Tak więc - co byście chcieli lub co planujecie kupić najbliższym: dziewczynie, chłopakowi, bratu, siostrze, koleżance, koledze itd), lub też co sami byście chcieli w takiej sytuacji dostać ;) - będę wdzięczny za linki do ciekawych rzeczy, wszelkie opinie, propozycje itp. i liczę na Waszą pomoc :help:

Pozdro :l_santa:

EqualStudio
28-11-2013, 23:11
najlepiej jakies w miare użyteczne rzeczy. trzeba dobrze słuchac i obserwować bliskich i przygladac sie co by się komu przydało. kto na co ostatnio narzekał, ze np portfel sie targa, torbka zaplamiona. ja np pytam się narzeczonej i ona mnie co bym chcial jako prezent. mi zawsze wydaje sie ze wszystko juz mam, a i tak mnie nieraz potrafi zaskoczyc :D ma tego zmysła :D
ja bede kupowal jej torebke, bo tak chciala. no a jezeli chce sie kogoś zaskoczyc to trzeba byc dobrym obserwatorem

Jusztyna
28-11-2013, 23:32
.. ja przeważnie wyciągam w rozmowie co kto potrzebuje lub po prostu by chciał :P

.. jak już mi się nie uda to często są to jakieś kosmetyki lub kupuje bon podarunkowy czy to do ulubionego sklepu czy do salonu kosmetycznego na jakiś konkretny zabieg np manicure i stylizacje paznokci.. masaż... albo po prostu na określoną kwotę i wtedy ta druga osoba wybiera sobie sama :)

mnie jako kobietę najbardziej by ucieszyła chyba fajna bransoletka :P

JANKOS69
28-11-2013, 23:53
Ja w tym roku zdecydowanie czekam na prezent w postaci ZEGARKA :) Jeżeli chodzi o bliskich to Bratu kupuję skórzany portfel, Tata otrzyma Litrowego Jacka Danielsa :) Mama otrzyma jakiegoś Harlekina :) Dziewczynie nie kupuję nic bo przeznaczamy $ na Styczniowy wyjazd w góry - narty :D

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu przyczyniłem się do wyboru upragnionego przez Ciebie Zyguś prezentu :)

HBL! ^^
28-11-2013, 23:56
Ja zrobiłem prezent samemu sobie :) iphone 5s + beatsy od dree :)

Christoph'86
29-11-2013, 10:16
Ja z żoną zawsze rozmawiamy o tym co chcielibyśmy dostać :)
Np. żona mówi mi, że kończą się jej kosmetyki, albo chciałaby nowy zegarek czy jakąś inną biżuterię :) albo jeszcze, żebym zabrał ją na zakupy ciuchów itp

Ostatnio znalazłem ciekawą stronkę z fajnymi prezentami :)
Śmieszne prezenty i gadżety. Kup super gadżet na prezent dla chłopaka lub dziewczyny ? Gadżeter.pl (http://gadzeter.pl/)

Na pewno znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów :)

Powodzenia :)

Dawu
07-12-2013, 19:23
polecam piżamkę dla ukochanej :D
mogę się pochwalić dostaniem na mikołaja bokserki w mikołajki :D
dobry prezent :D zabawny ale liczy sie pomysł :D

Syneg
07-12-2013, 20:10
Ja jako tako prezentów jeszcze nie robię, ale fajnym pomysłem wydaje się kupon podarunkowy/rabatowy(czy jak to się zwie) do jakiegoś konkretnego sklepu. Zawsze to inaczej wygląda niż gotówka. Np. za 50zł kupon a za resztę np. jakieś drobiazgi typu, zegarek, wisiorek, opaska.

david86
08-12-2013, 13:29
Ja czały czas mam problem,czy to święta,czy urodziny itp.co mam kupić mojej pani.Ale w tym roku na urodziny zamówiłem jej sesję zdjęciową u znajomej fotografki,a na gwiazdkę zamówiłem jej jedno z tych zdjęć w formie obrazu na płótnie.Znalazłem firmę,która takie coś wykonuje,w wybranym przez nas stylu.Rewelacyjnie to wygląda,już nie mogę się doczekać jej reakcji :D

hardwell2
08-12-2013, 14:38
oo to tu sie wypowiem ..jezeli chodzi o prezenty to tylko slipki , skarpety itd zobaczycie ze kazdy bedzie zadowolony :)

Xien
08-12-2013, 14:58
Mojej kobitce kupiłem srebrny łańcuszek - do tego dodatkowo literkę mojego imienia. Ponad to kremik do cery czy coś takiego i lakier do paznokci - kiedyś o tych rzeczach wspominała to kupiłem.

Haustruck
18-12-2013, 00:00
mnie jako kobietę najbardziej by ucieszyła chyba fajna bransoletka :P

no i potwierdza się moja teoria :) Bransoletka ZAWSZE jest trafionym prezentem dla dziewczyny/siostry/koleżanki/kuzynki
Sam już parę razy zamawiałem bransoletki przez internet ze strony Shains. pl Mają duży wybór, szybką dostawę i sensowne ceny.
Shainsy mają tę zaletę, że zawsze można je dopasować tak, żeby były oryginalnym prezentem dla konkretnej osoby (układam specjalnie napis na bransoletce i obdarowana dziewczyna wie, że prezent ode mnie jest indywidualny, kupiony z myślą o niej) :)

magdalena6
18-12-2013, 14:15
Facetowi postanowiłam kupić KSIĄŻKĘ - to będzie jego czwarta książka którą przeczyta w życiu :D A przeczyta na pewno ,bo jest związana z kibicowaniem a ponieważ on kibicem jest więc wszystko co związane z tym tematem zbiera,słucha i czyta ;p W tamtym roku była płyta (film) o jego ukochanej drużynie - LEGIA. W tym roku jednak postanowiłam ,że trochę go ''zmuszę'' do poczytania :) Jeśli chodzi o cenę to też zazwyczaj staram się nie przekraczać 100-150zł , ponieważ w święta jak w to święta kasa jest potrzebna nie tylko na prezenty. A po drugie do dawania prezentów są tez inne okazje w roku - walentynki,rocznica,urodziny....itp . Święta to dla mnie raczej przede wszystkim czas spędzony z najbliższymi a nie drogie prezenty . Co do mnie - najlepszy prezent na świecie dostałam rok temu od chłopaka i chyba tego nikt nie przebije ;) A więc mam nadzieję ,że kupi mi coś skromnego i ,że nie wyda za dużo ; ) A nawet może nie kupić mi nic. Najważniejsze ,że mamy siebie nawzajem . Te święta spędzamy sami , bez swoich rodzin,daleko od swoich domów więc największym prezentem dla mnie jest to ,że będę go mieć w ten dzień i nie spędzę świąt sama jak palec .

Tzntzu
18-12-2013, 21:35
marzę o dobrej książce, którą będę czytał bez wytchnienia. Widziałem recenzje "Tajemnice Pigalonii" i naprawdę mam ochotę ją przeczytać!

paulut
21-12-2013, 19:32
Mój tata cieszy sie z dobrego alkoholu, którego normalnie sobie nie kupuje, np. Johny Walker. I zawsze czeka na to, żebym kupiła mu ostrza do maszynki :D Mama cieszy sie doslownie z wszystkiego :) czy to z czegoś co moze na siebie zalozyc, czy torebka, czy bizuteria(to jest to co kobiety lubia miec, ale sobie nie kupują same), w tym roku chciala sportowa torbe ;)
Chłopakowi rok temu kupiłam zegarek, a w tym roku kupiłam mu cos do ubrania.

Tomaszzz
21-12-2013, 21:04
Ja siadam z trzema najlepszymi kumplami i najlepszym prezentem jaki mozemy sobie zafundowac jest pol litra i mile spedzony czas.