PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Co Was zachęca do pójścia do danego klubu/dyskoteki?


Frozen
26-11-2013, 21:02
Siema! Chciałbym poznać Waszą opinie na temat, co Was przekonuje do wyboru miejscówki na imprezę. Co dla Was, oprócz muzyki jest najważniejszym czynnikiem jeśli chodzi o kluby i dyskoteki? Co Was najbardziej przekonuje? Jakie promocje Wam się podobają?
Dla przykładu...
'Wejście do 22:00 dla Pań ZA DARMO'
albo kojarzę też, że Galeon ma takie np. opcje:

'Wszyscy Andrzeje wstęp gratis + osoby towarzyszące (Jeśli masz na imię Andrzej to każdy kto z Tobą pojawi się w klubie wchodzi za friko!)

Promo miesiąca? Cały Listopad Studenci rezerwują loże za friko!!!

Każdy kierowca wejście friko + tiger gratis! Pokaż dowód rejestracyjny, 4 pasażerów których przywiozłeś i kluczyki i możesz korzystać!

Do każdej zakupionej vodki 0,5L - 1,5L Pepsi o wartości 15PLN gratis!!!'

Chodzi mi o tego typu 'zachęty' :))
Macie 2 dyskoteki do wyboru, grają tą samą muzykę, klimat, ludzie - też identycznie, ale co oprócz tego skłoni Was do wyboru?
Proszę o Wasze zdania jak i też np. z doświadczenia znajomych lub też co Wy zauważacie :))

SkySplif
26-11-2013, 21:51
Dla Mnie najważniejszym aspektem przy wyborze klubu jest to jacy ludzie się w nim bawią. Jak widzę drechów i koksów z pustakami to od razu taki klub skreślony. No i oczywiście koszt wejściówki.

Sylw!a
30-11-2013, 21:31
-Jaką muzykę grają

-koszt wejścia

-opinia innych tez czasem sie przyda ;)

Tak bylo kiedys :) Juz nie chodze na imprezy i predko nie wroce:P

magdalena6
03-12-2013, 14:00
Lubię jak gra ktoś porządny. Nie pójdę do klubu jeśli nie wiem nic na temat osoby za konsolą. Wcześniej w takiej sytuacji studiuję przed kompem biografię artysty a także słucham setów - jestem wymagająca :) Nagłośnienie,oświetlenie, lasery też się dla mnie liczą i to bardzo. Jakieś konkursy, tancerze/tancerki (pokazy) , darmowe wejścia itp jakoś mnie nie interesują.

Dawu
09-12-2013, 20:19
muzyka, ludzie bawiący się no i najważniejsze ekipa jaką wejdziemy :)

eklipse
30-12-2013, 23:27
Dla mnie priorytetowa opcja ? - bezpieczeństwo

Sunset Emotions
13-01-2014, 20:42
- Jakie towarzystwo tam przychodzi
- Jaka muzyka jest grana
- Cenniki

Firzen
19-01-2014, 12:54
1. Towarzystwo
2. Muzyka/klimat
3. Ceny
4. Wystrój klubu, aranżacja, wyposażenie

W tej kolejności