4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wielkopolskie [ZAMKNIĘTY] Protector (Ostrów Wielkopolski)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-12-2007, 20:11   #20
esquina
..:: true Member ::..
  
 
esquina's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Dec 2006
Miasto: Ibiza
Postów: 224
Tematów: 12
Podziękowań: 127
THX'ów: 57
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
esquina 1
Odp: [03.03.07] Protektor (Ostrów Wielkopolski)

Do tej pory byłem w protektorach: brzeski (ze 2 razy), wola (trochę sie jeździło ) i ostrów wlkp. (tyko jeden raz i niestety jeden :/) w te wakacje w sierpniu.. Powiem że klub wywarł na mnie najlepsze wrażenie z tych które dotychczas zwiedziłem, mega nagłośnienie ajjj , super muzyka i oświetlenie ajjj , klimacik ogólnie też dobry To było niesamowite przeżycie.. Do tego poznałem w nim świetną dziewczynę hehehe ale szkoda bo mieszka gdzieś koło Wrocka :/ Kurde, aż opowiem wam moją historie z dojazdem xD Więc jak każdy wypad praktycznie spontan, po drodze koło Sieradza prawie nam padło auto (Opel Calibra), ale daliśmy rade i pojechaliśmy dalej później kilka śmiesznych historyjek na stacjach itp... Oczywiście nie obyło bez szukania drogi do klubu, jeszcze jakieś rozkopy były i wogóle :/ ale w końcu nam sie udało dojechać. Najlepsze, że przed samym klubem przetrzepała nas policja , bo stali i kontrolowali czy dragów ktoś nie ma, a że my porządni klubowicze to wszystko skończyło sie elegancko i jak wyjechaliśmy z Łodzi (Tak mieszkam w Łodzi ) o 19 to na miejsce dotarliśmy po 23 Powiem wam że było naprawdę warto kurde szkoda że mam tak daleko to tego klubu bo to mój ulubiony z protektorów
__________________
esquina jest offline   Reply With Quote