4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Gatunki muzyczne
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-08-2007, 23:11   #1
Tnike
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2007
Miasto: Gdansk
Postów: 2
Tematów: 1
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Tnike 1
Electro Gatunki muzyczne

Witam, od kilku lat chodze na imprezy, jednak muzyka nigdy sie nie interesowalem, tak zeby sluchac w domu czy o niej czytac. Jednak gdy cos mnie zaciekawi pragne sie dowiedziec o tym wszystkiego co mnie interesuje, wiec postanowilem zapytac mam nadzieje fachowcow. Rozumiem, ze nazwa techno jest duzo bardziej rozlegla niz mi sie zawsze wydawalo zawsze mowilem, ze slucham techno.. teraz wiem, ze to bardziej hause, takie bardziej plastikowe, watpliwosci mam czym tak naprawde jest techno, czesc to hause a czesc to trance, teraz nie wiem jak brzmi zwykle techno, muzyka ktora uwazalem ze slucham przez lata. na wielkich eventach typu sensation white czy trance energy graja muzyke trancowa, ale graja przeciez tiesto, czy paul van dyk. Oni graja trance tak? rozumiem tez np westbam to bardziej hause niz techno? a z polakow, mbrother, czy chocby c bool, to jest hause czy techno? wiem ze robie zamieszanie ale nie daje mi to spokoju, prosze Was abyscie w miare mozliwosci upozadkowali kto co gra i jaka odmiana gatunku. mape muzyki electro widzialem ale i tak mam duze watpliwosci. pozdrawiam.
Tnike jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents