4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Tom Swoon Skazany na 4 lata
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-09-2021, 00:03   #9
cherishyourlife.
Jestem tu, by Ci pomóc✓

cherishyourlife.'s Avatar

Dołączył/a: 12 Nov 2006
Miasto: szukajcie, a znajdziecie; proście, a będzie wam dane; pukajcie, a zostanie wam otworzone.
Tematów: 77
Podziękowań: 138
THX'ów: 58
Imię: Gall Anonim ✓✓
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 25
Plusów: 1500 (+)
cherishyourlife. 1500
cherishyourlife. 1500cherishyourlife. 1500cherishyourlife. 1500cherishyourlife. 1500cherishyourlife. 1500cherishyourlife. 1500cherishyourlife. 1500
Odp: Tom Swoon Skazany na 4 lata

Pewnie posypie się na mnie fala hejtu za to, co tutaj napiszę, ale trudno. Lepiej mieć własne zdanie, niż być hipokrytą i iść za większością bo tak trzeba

Po przeczytaniu całości artykułu wrzuconego przez autora, powiem po prostu krótko. Nie jest mi żal jego i to ani trochę. Co roku trąbi się w mediach o tym ile to wypadków śmiertelnych jest spowodowanych przez pijanych kierowców i choćby dlatego nie potrafię do dziś nie potrafię zrozumieć, jak to możliwe, że dorosły (zakładam że również dojrzały psychicznie/ zdolny do samodzielnej egzystencji), człowiek może wsiąść za kierownice po alkoholu. Fakty są takie, że jeśli idziesz na impreze, na której z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością możesz stwierdzić, że będziesz pił alkohol, z góry zakładasz, że nie możesz wsiąć za kierownicę.

Przeprosił? W porządku,czy można to uznać za skruche? Możliwe, ale trzeba pamiętać że po alkohol sięgał sam i nawet jeśli ktoś go nakłaniał, po to ma swój rozum, żeby myśleć samodzelnie i brać odpowiedzialność. Jeśli nie chciał brać jej za siebie, to niech bierze ją za innych (między innymi innych uczestników ruchu), którzy prowadzą samochód nie będąc pod wpływem właśnie między innymi po to,by nie zabić między innymi jego samego.
Ciekaw jestem ile z Was pisałoby tutaj, jak to szkoda gościa. gdyby zabił Waszą matkę, ojca, siostre, brata, żone itd.

Osobiście uważam, że zabicie człowieka zawsze może być traumatycznym przeżyciem i nikomu tego nie życzę, bo trzeba pamiętać o tym, że czasami to nie kara wymierzona przez wymiar sprawiedliwości a same wyrzuty sumienia i fakt, że ma się czyjąś krew na rękach (nawet nieświadomie), potrafią być zabójcze i nie wyobrażam sobie co CI ludzie muszą czu, jednakże, jestem absolutnie za tym, żeby za jazde pod wpływem allkoholu, rekwirować pojazd i zabierać prawo jazdy dożywotnio (oczywiście musiałby to być dopracowane w szczegółach, bo wiadomo, że nie jest to taka prosta sprawa).

Jeśli ktoś sam wdrożył się w stan upojenia alkoholowego/narkotykowego to według mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia, i tyczy się to każdego człowieka w równym stopniu. Niezależnie od tego, czy jesteś śmiecarzem, pracujesz na kasie, jeste ś dyrektorem znanej firmy, prawnikiem, dj'em itd.. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam,

Last edited by cherishyourlife.; 12-09-2021 at 00:11.
cherishyourlife. jest offline   Reply With Quote
cherishyourlife. dostał 5 podziękowań za ten post.