4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Jakie pianino cyfrowe?
Wątek: Sprzęt Jakie pianino cyfrowe?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-09-2021, 22:46   #2
Dj Bunsen
EDM Maniac
  
 
Dj Bunsen's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2009
Miasto: Zabrze
Wiek: 32
Postów: 3 202
Tematów: 814
Podziękowań: 107 551
THX'ów: 23 053
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 348
Imię: Dariusz
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 69
Plusów: 38 (+)
Dj Bunsen 38
Odwiedź profil Dj Bunsen na Facebook Odwiedź profil Dj Bunsen na Twitter Odwiedź profil Dj Bunsen na Youtube
Odp: Jakie pianino cyfrowe?

Ja osobiście nie siedzę w tym temacie bo nie gram (chociaż coś tam zagrać potrafię) to moja siostra chodziła do szkoły muzycznej i mam w domu pianino elektryczne, które brzmieniem robi naprawdę mega robotę. U mnie w domu stoi Yamaha DGX 660 + do tego dokupione są pedały (nie wiem jak to dokładnie się nazywa). Do domowych warunków jest to idealny sprzęt, nauczyciele ze szkoły muzycznej także bardzo chwalili rodziców za wybór pianina i podkreślali, że jeśli nauczy się grać na takim pianinie to zagra już na wszystkim. I mieli rację. Zauważyłem jednak że wyszedł nowy model, który na pewno w jakimś stopniu jest lepszy od swojego poprzednika także rzuć okiem czy Ci się podoba i spełnia Twoje warunki. Ja nigdy nie wgrywałem nic do takiego pianina ale ponoć jest taka opcja. Podsyłam link pierwszego lepszego sklepu, najlepiej brać cały komplet jeśli jest dostępny tzn pianino, pedały, statyw (chyba że jest takie biurko drewniane jak u mnie w komplecie) i stołek, który jest specjalnie przygotowany pod pianino i który jest mega wygodny swoją drogą (jednak parę stówek kosztuje niestety).

https://klawiszowe.pl/yamaha-dgx-670...yw-p-2554.html
__________________
Dj Bunsen jest offline   Reply With Quote