4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ranga CLUBBERS - Aktualizacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-07-2021, 10:05   #11
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Ranga CLUBBERS - Aktualizacja

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
7500 postów... Aż mi się przypomniało, z jakim trudem trzaskałem 5000 goniąc poprzednie wymagania. Ok, jak chcecie, dobra, niech będzie, challenge accepted, let the game begin, potrzymajcie mi piwo.


O, i właśnie jestem o jeden sensowny post bliżej celu.
Cytat:
Napisał Daroos Zobacz post
Spodziewałem się, że liczba postów również wzrośnie, ale to nic, jedziemy z tym :D
Świetne podejście. Życzę Panowie powodzenia i czekam na wiadomości w sprawie przyznania rangi !

Na koniec chciałbym jeszcze wyjaśnić skąd wzięła się decyzja zwiększenia limitu postów bo jakby nie było już wcześniejszy próg był bardzo wymagający. Powiedzmy sobie szczerze, na co zwraca się obecnie uwagę w internecie ? Na liczby. Kontent ciekawy, głupi czy kontrowersyjny nie ma prawa zaistnieć bez wysokich statystyk (polubienia, udostępnienia, wyświetlenia). Nowy odbiorca, któremu pojawia się dany film lub post sprawdza nie tylko jego treść i wnętrze, ale przede wszystkim analizuje dlaczego akurat teraz pojawił Mu się na stronie głównej, szczególnie, że nie miał na swojej liście obserwacji czy subskrypcji tego konkretnego profilu lub kanału. Podobnie jest z Naszą witryną. Temat, który ma dużą liczbę komentarzy odwiedzany jest częściej. I większość nie zwraca uwagi na to czy w postach toczy się kulturalna dyskusja, gównoburza czy są tam zwyczajne oceny danego kawałka czy sytuacji. Wchodzą bo statystka komentarzy przy**** Ich uwagę, więc coś musi być na rzeczy.

Od lat wielu użytkowników narzeka, że na forum da się zaobserwować znaczny spadek aktywności. Podwyższając próg napisanych postów nie mamy na celu robienia komuś na złość. Chcemy zwyczajnie zachęcić Was do zwiększenia aktywności w tematach, gdzie kiedyś w samym dziale "Przy Piwie" toczyły się ciekawe dyskusje a każdy temat w sektorze Muzyka Mp3 oceniany był przez grono fanów i krytyków. Dziś ciężko niektórym wyrazić swoje zdanie dlatego mamy nadzieję, że tym (kontrowersyjnym dla niektórych) ruchem zachęcimy Was do śmiałych wypowiedzi w formie dołączenia lub rozpoczęcia dyskusji czy zwykłych ocen.
__________________
Vinylside jest online   Reply With Quote
Vinylside dostał 10 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents