4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-01-2021, 22:12   #10
michukru
mozesz dalej szukac
  
 
michukru's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Jun 2015
Miasto: Warszawa
Wiek: 25
Postów: 7 820
Tematów: 3982
Podziękowań: 3 831
THX'ów: 85 911
Nominated Tematy Tygodnia: 8
Nominacje T.T. : 5 536
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 29
Oznaczeń w tematach: 145
Plusów: max. (+)
michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.
michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.
Odwiedź profil michukru na Last.fm
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
ja tu w sprawie właśnie tej ciekawszej odsłony, bo właściwie wszystko to co nie zostało wydane w labelach idzie tam znaleźć, jestem też ciekaw czy sami sobie tworzycie playlisty, jak pisałem, zasiliłem spotifają kilka domówek i... jak dla mnie rewelka :D Proponowane playki, odkrywka. Jestem ciekaw kto z was tworzy swoje takzwane "picks" Jest kilka userów, których playlisty chętnie bym przejrzał :D
Generalnie to wydaje mi się że właśnie ta funkcja odkrywania nowych utworów jest najlepszą opcją jaką oferuje Spotify. Tylko oczywiście żeby zasilić algorytm, to najpierw trzeba swoje przesłuchać, żeby wiedzieli co ci podrzucić jako propozycję. Ciekawe jak działa to opcja w odniesieniu do bardziej niszowych gatunków.

A co do playlist, to kiedyś na YouTube parę sobie aktualizowałem na bieżąco, a teraz głównie tylko w odtwarzaczu muzyki odpalał dział "Ostatnio dodane" i lecę według listy, ewentualnie jakieś losowe odtwarzanie i niekiedy można sobie jakiś fajny stary numer przypomnieć
__________________
michukru jest online   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali michukru za ten post: