4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Qlimax - The Source
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-11-2020, 09:23   #20
.jagi
Producer with Big Dreams
  
 
.jagi's Avatar
 
Dołączył/a: 21 Jul 2014
Miasto: Lubawa
Wiek: 24
Postów: 3 065
Tematów: 336
Podziękowań: 2 528
THX'ów: 7 479
Nominated Tematy Tygodnia: 5
Nominacje T.T. : 453
Imię: Szymon
Wzmianek w postach: 10
Oznaczeń w tematach: 80
Plusów: 56 (+)
.jagi 56
Odwiedź profil .jagi na Facebook Odwiedź profil .jagi na Youtube Odwiedź profil .jagi na Soundcloud.com Odwiedź profil .jagi na Mixcloud
Odp: Qlimax - The Source

Co ja mogę powiedzieć? Ta podróż audio-wizualna stworzona i nagrana przez Qlimax przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Sam rytuał był wręcz aż niebotycznie klimatyczny - to, jak wszystko zostało tam "skomponowane" jest nie do opisania Każdy z artystów zrobił naprawdę solidne produkcje podtrzymane w tym jakże specyficznym Qlimaxowym klimacie, ale moim zdaniem jednak chłopaki z Sub Zero Project zostawili mimo wszystko całą resztę w tyle z ich numerem! Na sam start rytuału dzięki niemu miałem ciary dosłownie wszędzie - te mid-intro, potem laserowe kicki i epicka melodia, w tym numerze jest wszystko, za co kocham hardstyle i tę imprezę Co do setów uważam tak samo jak Paweł, że Heady zaprezentował się najlepiej Każdy jego set, każda produkcja ma w sobie tyle emocji i jednocześnie tyle energii, że kiedy ten gość jest w line-upie, zwiastuje to niesamowity i jedyny w rodzaju taki klimat, którego (oczywiście moim zdaniem) nikt nie jest w stanie dorównać Właśnie dlatego jestem jego wielkim fanem Podsumowując, mimo że byłem tylko przed komputerem z słuchawkami, czułem się jakbym faktycznie przeniósł się do innego świata - to jest właśnie cały Qlimax!
__________________

Last edited by .jagi; 29-11-2020 at 09:24.
.jagi jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali .jagi za ten post: