4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2022 @ Podczele
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-11-2020, 14:38   #112
JacobC
..:: Klubowicz ::..
  
 
JacobC's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Jan 2016
Miasto: Kołobrzeg
Wiek: 24
Postów: 2 144
Tematów: 282
Podziękowań: 3 704
THX'ów: 9 949
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 369
Imię: Jakub
Wzmianek w postach: 23
Oznaczeń w tematach: 92
Plusów: 44 (+)
JacobC 44
Odwiedź profil JacobC na Soundcloud.com
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Cytat:
Napisał DeNilss Zobacz post
naiwniak? Dobrze wszyscy wiedzą, że jak się sunrise 2021 odbędzie to będzie to ostatni raz w Kołobrzegu, a to czy widziałeś pismo czy nie ja i większość ma w dupie bo miasto agencje potraktowało po prostu jak zwykle *****y, ale ty potrzebujesz dokumenty tak? Nie mam ich i przepraszam, że źle użyłem sformułowania

Wiem wiem jesteś z Kołobrzegu i trudno ci zaakceptować, że wybraliście na władze zwykłych debili, nie przejmuj się nie ty jeden
no już sie nie zesraj bo przeżywasz to chyba najgorzej

jakby to było takie jasne to żadne rozmowy by nie były prowadzone, po co mieliby marnować czas na oczywistą oczywistość xd

ciesze sie ze jestescie tak super hiper doinformowani i macie szklaną kulę w ogródku i w zasadzie temat dla was zamknięty, ale tylko informuje was jak to wygląda z perspektywy kołobrzeżanina nie naiwniak, tylko z tego co wiem takich akcji jak "ostatni sf w miejscu X" było już multum a nie pamiętam żeby zmieniali lokalizacje jak skarpetki :D i żeby nie było że tak bronię tego kołobrzegu - dynda mi gdzie to się odbędzie, dwa lata to jest tyle czasu że można przygotować się na wycieczkę na drugi koniec polski albo zmienić gust muzyczny

Last edited by JacobC; 15-11-2020 at 14:49.
JacobC jest offline   Reply With Quote