4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 50 dowodów że pandemia jest oszustwem
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-11-2020, 21:13   #15
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem

Cytat:
Napisał Gordon_FreeMaN Zobacz post
wystarczy wyjść do ludzi i patrzeć co sie dzieje dokoła a nie oglądać w kółko TVN
Akurat TVNu nie cierpię oglądać, najbardziej neutalnym wydaje się dla mnie Polsat.Na Polsacie również pandemia, przecież... Wefług TVP wychodzimy z niej na tyle obronną ręką, że te k**wy nie chcą, by Polaków leczyli Niemcy, którzy przyjmują pacjentów z zachodniej europy.
Wychodze do ludzi, pisałem w innym wątku, że mój serdeczny przyjaciel przez ponad dwa tygodnie zmagał się z pozytywnym testem i chorobą Najpierw, choroba, następnie pozytywny test. Inna osoba leży (niestety nie ma lepszych informacji) pod respiratorem.

Wydaje mi się, że jesteś na tyle głupkiem, że nie ma nawet najmniejszego sensu, by z Tobą dyskutować. W dziale "Przy piwie" w temacie korony, możesz zajrzeć w ostatnie posty. Nie życzę Ci, bo nikomu nie życzę źle, ale po prostu przeczytaj, pomyśl.

Możesz się irytować, że gospodarka jest zamykana i idziemy pod reset do lat 2000. Władzy też jest to na rękę. Najpierw nas ubagnią, będą samobójstwa, alkoholizm, mordy, by pokazać, że jednak Stary z Kotem nas ratują. Propaganda Koreańska nam wszystkim pokaże Też mnie to irytuje, bo moja branża zauważalnie zaczyna zwalniać... Sam nie wiem ile jeszcze pożyje Raczej nie będzie to mój wybór
__________________

Last edited by Sanbit; 07-11-2020 at 21:14.
Sanbit jest offline  
Sanbit dostał 2 podziękowań za ten post.