4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dlaczego serwerem do uploadu muzy jest zippshare?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-11-2020, 12:54   #7
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 374
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Dlaczego serwerem do uploadu muzy jest zippshare?

Cytat:
Internet rozwinął się do tego stopnia, że praktycznie nic w nim nie ginie. To już nie są czasy, gdzie wszystko dopiero się rozwija i przez usunięcie np. takiego RapidShare, cenne zawartości idą się bujać. Możliwości do znalezienia czegokolwiek są proste i łatwe, wystarczy tylko chcieć. A jeżeli nie masz ochoty na szersze poszukiwania, zawsze możesz uderzyć do naszych działów z pomocą, gdzie odpowiednia grupa osób przeważnie staje na wysokości zadania.
Oboma ryncoma się podpisuję... Jeśli nie chcesz, by coś Ci akurat przepadło a wolisz nie trzymać tego, bądź zbudować kolekcję z innymi ziomkami to z pomocą przychodzi mega.co.nz Kurde, myślałem, że mój backup dysku 120gb pójdzie po wielu latach z tego serwisu w niepamięć... no ale... Trzyma się idealnie a też tam jest sporo plików, ani jeden nie spadł z rowerka

Może by po prostu umówić się na sporządzanie jakichś kolekcji właśnie dla pasjonatów? Wiadomo, że muzyki wychodzi ogrom, ale są perły, które szkoda, by komuś za 10 lat umknęły? Może kanał 4clubbers na yt z muzyką z tamtych lat? Kolekcje? kurde, coś jak discogs tyle, że z namacalnymi kawałkami?

Cytat:
Vinyl, powiem Ci jedno - jesteś chyba tutaj najinteligentniejszym użytkownikiem. Twoje posty zawsze czytam z wielką przyjemnością; są wielowymiarowe i poruszają temat z każdej strony.
A ja Ci powiem, że kolega po prostu doróśł! Również go pamiętam, troszkę z nieco innej strony, bo lubił dyskutować, ale tak samo jak i ja był raczej po stronie jazdowiczów :D Niemniej uważam, że dość wartościowy super mod
__________________

Last edited by Sanbit; 05-11-2020 at 12:57.
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 4 podziękowań za ten post.