4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Obowiązkowa Służba Wojskowa ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-09-2020, 19:49   #21
.:Franek:.
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2007
Miasto: ...
Postów: 2 087
Tematów: 793
Podziękowań: 4 884
THX'ów: 3 451
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 3
Wzmianek w postach: 10
Oznaczeń w tematach: 10
Plusów: 53 (+)
.:Franek:. 53
Odp: Obowiązkowa Służba Wojskowa ?

Cytat:
Napisał Raffsky Zobacz post
Widać że niektóre wpisy to "ofiary" nieudanych reform edukacji, ludzie pozbawieni podstawowej wiedzy historycznej i tego jak funkcjonuje państwo. Pewnie myślą że rysowanie na chodnikach kwiatków, pykanie w smartfonika, albo oglądanie się na innych ochroni ich 4 litery. Nie każdy musi być żołnierzem, ale każdy powinien przejść jakąś formę przysposobienia obronnego i obsługi broni , po to by móc zareagować w obronie własnej lub bliskich. Niech dobrym przykładem będzie tu sytuacja z francuskiego pociągu, gdzie dużej liczbie ofiar zapobiegło 3 amerykanów ( jeden czynny wojskowy i dwóch byłych) i anglik którzy obezwładnili i odebrali broń zamachowcowi , sami odnosząc rany.



No właśnie, ale zauważyłem, że większość ludzi w PL to traktuje to jako karę. Myślę, że odpowiednie ustawy prawne, które by chroniły pracownika w okresie odbywania szkolenia od zwolnienia byłoby dobrym pomysłem, a większość ludzi po pierwszym strzelaniu sądzę, że chcieli by to powtórzyć, bo może to nie jest ORGAZM, ale na pewno miłe uczucie, które łączy się z czymś pożytecznym. Tutaj widać chłopczyków, którzy boją się łopatę wsiąść do ręki, a co dopiero broń. Wiem, że to spora odpowiedzialność, ale myślę, że podstawowe szkolenie powinno być obowiązkowe dla was WSZYSTKIM panowie, bo w COD-a każdy z was by łupał, ale poganiać tak w realu to już nie bardzo hakerzy zza biurka.

W dzisiejszych czasach mamy i muszę to podkreślić MODELKI NA INSTAGRAMIE, gdzie jak patrze to ręce opadają i żołnierzy w CALL OF DUTY... tacy są właśnie panowie po 2000 roku w większości. Zaznaczę, że nie chce tu nikogo obrażać tylko przemówić do rozsądku.Nie musisz iść do wojska, ale nie komentuj i nie krytykuj jeżeli nie byłeś tam i nie widziałeś jak jest i na czym to polega... bo takich ekspertów w PL mamy od groma.
.:Franek:. jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali .:Franek:. za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents