4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Technika Zmiana tempa.
Wątek: Technika Zmiana tempa.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-09-2020, 22:53   #25
Tauber
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Tauber's Avatar
 
Dołączył/a: 24 May 2007
Miasto: Poznań
Wiek: 39
Postów: 841
Tematów: 94
Podziękowań: 1 354
THX'ów: 77
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Tauber 53
Odwiedź profil Tauber na Youtube
Odp: Zmiana tempa.

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
Chyba masz na myśli Beyerdynamic? Pierwsze słyszę, żeby ktoś polecał słuchawki Behringera. Jeśli chodzi o interfejs, mnie polecono Focusrite Scarlett Solo, jest bardzo popularny. Ale musisz zwrócić uwagę, żeby przypadkiem nie kupić wyjątkowo wymagających słuchawek, a wiem, że Beyerdynamic ma takie w swojej ofercie, bo taki interfejsik ich nie pociągnie, dźwięk będzie słaby. Jestem osobą, która przed jakimkolwiek zakupem czyta bardzo dużo opinii, tobie też to radzę.
Chodziło mi o Beyerdynamic. Firmy mi się pomyliły. Do 500 zł. chyba ciężko kupić bardzo wymagające słuchawki? Też często czytam opinie cokolwiek kupując.

---------- Post added 10-09-2020 at 00:05 ----------

Cytat:
Napisał hauas Zobacz post
siema

nie znam calej sytuacji, ale slyszalem kawalek niepoprawiony od 3 lat na ostrym przesterze i to mi dalo do myslenia, ze chyba niezbyt ci zalezy, skoro nie chce ci sie nawet sprobowac. sprzedaj logitechy i kup sobie nawet jakies uzywane monitory, albo jakies tanie. niekoniecznie musza to byc 7' yamahy...

inna sprawa, ze nawet na logitechach slyszysz, ze jest przester, poza tym wizualnie nawet widac w kazdym dawie, ze poziomy sa na czerwonym, wiec tu nie chodzi o sprzet, a on niedbale podejscie do tematu.

mi nauka z tutoriali przychodzi ciezko, ale jak ktos mi daje dobra rade to staram sie zrozumiec, ew dopytac i probowac do bolu. napewno nie pomoze pyskowanie, pogardliwe teksty i podejscie do sprawy jakbys robil to za kare.

chetnie ci pomoge ogarnac chociaz te poczatki. mam sporo czasu wolnego na te chwile wiec nie bedzie dla mnei problemem z toba usiasc jakiegos popoludnia i tak z grubsza ci pokazac od czego zaczac, ale musisz zmienic nastawienie. nazywajac mnie pogardliwie FILOZOFEM, sprawiasz ze trudniej mi bedzie cie polubic, ale powiedzmy, ze tego nie slyszalem i nie widzialem i mozemy sprobowac to ogarnac od poczatku, ale musisz troche zmienic nastawienie do zyczliwych ci ludzi tutaj. nikt ci nie kaze robic muzyki za kare...

poczatki byly ciezkie, ale mam nadzieje ze juz sie ciut rozumiemy i mozemy sprobowac od nowa.

co do sprzetu: w dzisiejszych czasach mozna zrobic hit wakacji na ipadzie i sluchawkach pchelkach, takze...



absolutne minimum to monitory i interface. wyskrob 600zl i kup:

-tani interface za 180zl:

https://www.thomann.de/ie/behringer_u_phoria_umc22.htm

sam nawet taki mam uzywany, zrobilem na nim ponad 2 soundcloudy muzyki i moze nawet bym ci go mogl puscic za powiedzmy polowe ceny sklepowej... przemysle to jeszcze...

-monitory 4'

https://www.thomann.de/ie/m_audio_av42.htm

i to jest twoj poczatek.

jak chcesz zebym ci pokazal tak z grubsza ocb z tym brzmieniem to napisz kiedy ci pasuje i pewnie znajde te godzinke czy dwie ci to na spokojnie wytlumaczyc.

ewentualnie zestaw o jakim wspomnial Patryk, dla mnie osobiscie wieksza frajde sprawia praca w sluchawkach, ale zeby zwalczyc podstawowy zly nawyk: produkowanie na glosnym odsluchu- raczej polecilbym te monitory.



mam BT 150 i nawet z nich nie korzystam, choc to swietne sluchawki do produkcji. sam stosuje HD25 , a koncowe szlify to juz monitory studyjne. Focusrite Scarlett Solo kupisz za okolo 100 euro na te chwile i tak jak kolega wspomnial- jest to bardzo lubiana i popularna karta.
Fakt, na tym kawałku mi nie zależy i myślę, że znalazł bym jakąś swoją produkcję, która brzmi lepiej. Ten numer podesłałem tylko i wyłącznie żeby przedstawić problem o który mi chodzi. Przemyślę zakup jakichś używanych monitorów, ale wszystko po kolei. Od czego zacząć, jeśli chodzi o zakup pierwszego produktu? Słuchawki, monitory czy inter? Podejście bardziej z małą wiedzą niż niedbale i uwierz mi, nieraz nie słychać przesterów nawet na zwykłych logitechach, bo dość dużo zaokrąglają i dodają od siebie. Myślę, że to Ty źle zacząłeś i brzmiałeś jakbyś pozjadał wszystkie rozumy...Przynajmniej tak to można było odebrać. Ja zawsze będę reagował na pewne zachowania, które mi się nie podobają. Określenie ''filozof'' nie było pogardliwie. Kwestia interpretacji. Dzięki za chęci odnośnie pomocy. Najpierw muszę kupić sprzęt, sam chwilę spróbować popracować na nowym sprzęcie, a to trochę czasu zejdzie. Wtedy gdy będą jakieś pytania, prośby i niejasności, bym się odezwał, jeśli będziesz miał czas. Więc narazie masz wolne hehe

Last edited by Tauber; 09-09-2020 at 23:09.
Tauber jest offline   Reply With Quote