4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Technika Zmiana tempa.
Wątek: Technika Zmiana tempa.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2020, 23:44   #20
Tauber
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Tauber's Avatar
 
Dołączył/a: 24 May 2007
Miasto: Poznań
Wiek: 39
Postów: 841
Tematów: 94
Podziękowań: 1 354
THX'ów: 77
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Tauber 53
Odwiedź profil Tauber na Youtube
Odp: Zmiana tempa.

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
Nie zachowałeś się ładnie w tym temacie, i coś czuję, że nie tylko ja tak sądzę.

To ty mnie nie rozumiesz. Pisząc o sprzętowych przeszkodach nie do pokonania i rezygnując z koniecznych wydatków sprawiasz wrażenie, jakbyś się poddał. Jednocześnie co rusz zakładasz temat, w którym prosisz o rady, co sugeruje, że zależy ci na producenckim rozwoju. To oczywisty konflikt, który sprawia, że stoisz i tracisz czas. A trzeba iść, albo w tę, albo we w tę.

Zainwestuj w końcu w odsłuch, w dobre słuchawki, używane monitory, dokup kartę dźwiękową lub tani interfejs. Zobaczysz, że nie pożałujesz, poza nowymi możliwościami pojawi się więcej wiary w siebie. Nie wiem, jakie masz wydatki, ale skoro wydałeś 200 złotych na fanaberię, jaką jest klawiatura midi, na odsłuch też coś wydłubiesz. Warto!
Myślę, że gdyby była to rozmowa, a nie klikanie, to zrozumielibyśmy się w chwilę. W drugiej wypowiedzi z Twojego ostatniego posta masz rację... Wiesz 200 zł., a pewnie jakieś 3-4 tysiące za całość sprzętu, który wymieniłeś wyżej, to jednak spora różnica. Bo chyba nie wystarczą dobre słuchawki gdy karta dźwiękowa jest nędzna, a głośniki multimedialne, a nie studyjne no nie?
Tauber jest offline   Reply With Quote