4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Technika Zmiana tempa.
Wątek: Technika Zmiana tempa.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2020, 22:33   #17
Tauber
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Tauber's Avatar
 
Dołączył/a: 24 May 2007
Miasto: Poznań
Wiek: 39
Postów: 841
Tematów: 94
Podziękowań: 1 354
THX'ów: 77
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Tauber 53
Odwiedź profil Tauber na Youtube
Odp: Zmiana tempa.

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
Nie rozumiemy się, muzyka jest tak różnorodna, że na pewno usłyszałbyś u innych to, co przeszkadza ci u ciebie, ale nie słyszysz, bo tak naprawdę nie chodzi o tempo czy rytmikę. Widać, że jesteś niezadowolony ze swoich produkcji i szukasz przyczyny, to zrozumiałe, każdy z nas przez to przechodzi. Niestety przyczyna nigdy nie leży w jednym czynniku, nie da się jednym ruchem zmienić słaby kawałek w dobry.

W twoim utworze nie słychać żadnych problemów z rytmem cz tempem, pod tym względem przypomina wiele produkcji w tym gatunku. Za to słychać GIGANTYCZNE przestery, które zrujnowały miks, i ubogą aranżację.
No i o taką konkretną odpowiedź mi chodziło. Niestety mając zwykły multimedialny sprzęt grający zamiast studyjnego ciężko tworzyć muzykę technicznie na dobrym poziomie. Coś technicznie na trochę lepszym poziomie by się znalazło. Niestety poważne i profesjonalne tworzenie muzyki, to też często spore pieniądze. Dzięki za odpowiedź.

---------- Post added 08-09-2020 at 23:40 ----------

Cytat:
Napisał hauas Zobacz post
jeszcze raz ja sie wtrace, jesli mozna. mi sie wydaje wlasnie ze pochylasz sie niepotrzebnie nad rzeczami, ktore jakby sa na te chwile nieistotne. i mam tez wrazenie, ze nie chcesz nic poprawic, ani tymbardziej sie nauczyc, bo skoro od 3 lat trzymasz gdzies na dysku kawalek wlasnie z takim przesterem WIEDZAC O TYM i nic z tym nie robiac to problem moze znajdowac sie zupelnie gdzie indziej, niz we wspomnianej przez ciebie rytmice. to cos jakbys upiewdolil sobie biale buty blotem, a zalil sie, ze nie pasuja ci do bluzy kolorystycznie i lazil w takich obsranych 3 lata...

jak zalezy ci na nauce produkcji, to zacznij robic kawalki najlepiej jak umiesz- wiadomo- w miare mozliwosci. slyszysz przester- wez go napraw na rany chrystusa :D przeciez to zajmie ci minute, moze dwie czasu... narazie to troszke wyglada jakbys tak szczerze mial to w dvpie...

miksu i aranzacji nie oceniam, bo sam chwile temu robilkem takie "kawalki" ze teraz by mi bylo wstyd je gdzies wrzucic, ale skoro slyszysz, ze cos jest ewidentnie zle i tego nie poprawiasz- to ciutke zniechecasz nawet do checi zaoferowania ci pomocy z wystartowaniem...

chcesz latac, to najpierw musisz nauczyc sie chodzic- jesli wiesz co mam na mysli
Widzę, że nie znasz całej sytuacji, a już się przemądrzasz... Nie w taki sposób się pomaga. Jeśli chodzi o tworzenie muzyki, to mierzę siły na zamiary. Myślałem, że może jednak problem nie jest aż tak poważny jak cały miks itp., a że tylko coś z rytmiką kuleje. Produkuję muzykę na zwykłych multimedialnych Logitechach, które jak wiadomo same w wybrzmieniu dodają od siebie, więc ciężko stworzyć coś dobrze technicznie. Przeglądałem różne tutoriale, które na dobrą sprawę gówno pomogły... Można być świadomym błędów, a nie mieć fizycznie możliwości ich naprawić, zapamiętaj. Mimo wszystko, dzięki za chęci Panie ''filozof''.

Last edited by Tauber; 08-09-2020 at 22:59.
Tauber jest offline   Reply With Quote