4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Czym sie kierowac przy wyborze karty dzwiekowej?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2020, 13:02   #1
hauas
Go Hard or Go Home
  
 
hauas's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Dec 2008
Miasto: Palma/Londyn/NY Setup:NI:MaschineMK3,S2MK3 Soft: Traktor Pro 3/Logic ProX Styl: Techno/Hardgroove
Postów: 1 242
Tematów: 217
Podziękowań: 3 525
THX'ów: 1 676
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 55
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 30 (+)
hauas 30

Nagrody Użytkownika

Czym sie kierowac przy wyborze karty dzwiekowej?

hej

nk podpowie, prosze, czym sie kierowac przy wyborze karty dzwiekowej?

planuje lekki upgrade mojego zestawu i przegladam wlasnie karty nie bardzo wiedzac czym tak naprawde sie kierowac przy zakupie. napewno musi to byc karta na USB, jest tego pierdyliard i troche sie wlasnie motam jaka wybrac, bo nie wiem na co konkretnie zwracac uwage

napewno nie bede nic nagrywal zzewnatrz, a jak bede to max 1 urzadzenie/mikrofon, takze nie zalezy mi na wielu wejsciach. doczytalem tez, ze czesc kart moze zdejmowac obciazenie z procesora- takie cos nie jest mi potrzebne, bo mam dosyc mocny komputer. nie bede korzystal z polaczen kablem optycznym, bede korzystal z jednej pary sluchawek, a wyjscie bedzie do 1 pary monitorow studyjnych dowolnie jackiem/xlr-em

czy kierowac sie jakoscia podana w bitach/khz? czy im wyzsze parametry tym lepsza karta?

nawet przy kartach oi takich samych parametrach ^^ , cena rozni sie czasami nawet kilkukrotnie.

z gory dziekuje za cenne wskazowki.

Last edited by hauas; 08-09-2020 at 13:24.
hauas jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents