4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Technika Zmiana tempa.
Wątek: Technika Zmiana tempa.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2020, 08:53   #16
hauas
Go Hard or Go Home
  
 
hauas's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Dec 2008
Miasto: Palma/Londyn/NY Setup:NI:MaschineMK3,S2MK3 Soft: Traktor Pro 3/Logic ProX Styl: Techno/Hardgroove
Postów: 1 242
Tematów: 217
Podziękowań: 3 524
THX'ów: 1 676
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 55
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 30 (+)
hauas 30

Nagrody Użytkownika

Odp: Zmiana tempa.

Cytat:
Napisał Tauber Zobacz post
Tutaj mój kawałek zrobiony 3 lata temu. Wiem, że są tam jakieś błędy techniczne czy też mały przester, ale czy to może mieć duży wpływ na tę rytmikę, z którą uważam, że jest w tym numerze coś nie tak? Albo odnoszę tylko takie wrażenie, że coś z nią jest nie tak. Polecam ściągnąć, bo wiadomo jaka jest jakość odtwarzacza zippy.
jeszcze raz ja sie wtrace, jesli mozna. mi sie wydaje wlasnie ze pochylasz sie niepotrzebnie nad rzeczami, ktore jakby sa na te chwile nieistotne. i mam tez wrazenie, ze nie chcesz nic poprawic, ani tymbardziej sie nauczyc, bo skoro od 3 lat trzymasz gdzies na dysku kawalek wlasnie z takim przesterem WIEDZAC O TYM i nic z tym nie robiac to problem moze znajdowac sie zupelnie gdzie indziej, niz we wspomnianej przez ciebie rytmice. to cos jakbys upiewdolil sobie biale buty blotem, a zalil sie, ze nie pasuja ci do bluzy kolorystycznie i lazil w takich obsranych 3 lata...

jak zalezy ci na nauce produkcji, to zacznij robic kawalki najlepiej jak umiesz- wiadomo- w miare mozliwosci. slyszysz przester- wez go napraw na rany chrystusa :D przeciez to zajmie ci minute, moze dwie czasu... narazie to troszke wyglada jakbys tak szczerze mial to w dvpie...

miksu i aranzacji nie oceniam, bo sam chwile temu robilkem takie "kawalki" ze teraz by mi bylo wstyd je gdzies wrzucic, ale skoro slyszysz, ze cos jest ewidentnie zle i tego nie poprawiasz- to ciutke zniechecasz nawet do checi zaoferowania ci pomocy z wystartowaniem...

chcesz latac, to najpierw musisz nauczyc sie chodzic- jesli wiesz co mam na mysli
hauas jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali hauas za ten post: