4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Wasze screeny z gier
Wątek: Kultura Wasze screeny z gier
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-06-2020, 08:39   #36
Rate Motion
..:: Klubowicz ::..
  
 
Rate Motion's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jan 2013
Miasto: W domu
Wiek: 30
Postów: 2 812
Tematów: 371
Podziękowań: 2 252
THX'ów: 5 300
Imię: Bartłomiej
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 120
Plusów: 520 (+)
Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520
Odwiedź profil Rate Motion na Mixcloud
Odp: Wasze screeny z gier

Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
Jak już dodajecie screeny z gier to podpisujcie/opisuj każdy screen dlaczego akurat dodajesz, bo niektóre screeny są po prostu z trailerów lub z fabuły gry, a tutaj chodzi raczej, żeby pokazać coś swojego lub coś ciekawego. Każdy kto zaczyna grę ma taką samą fabułę więc raczej to mija się z celem. No i oczywiście dobrze byłoby gdyby ktoś dodał coś od siebie na temat gierki.

Ja lubię grać w:

GTA OnLine, może ktoś z Was gra?? Jak coś to zapraszam do klubu motocyklowego "Polskie Orły" na obecną chwilę gram pod nickiem takim samym jak na forum czyli FazZi85

Commandos 2 i 3 - strategiczna gierka dająca do myślenia. Raczej dla fanatyków.
Unreal Tournament - strzelanka fvp [ten z roku 99]
Team Fortness 2 - aktualnie mam przerwę od tego, ale jakby ktoś się znalazł do pogrania to chętnie odpalę
Worms, Worms Armageddon - platformowa kultowa gra gdzie zabijają się robaczki

Fifa to chyba każdy przerabiał

---------- Post added 13-06-2020 at 13:32 ----------

Jak już dodajecie screeny z gier to podpisujcie/opisuj każdy screen dlaczego akurat dodajesz, bo niektóre screeny są po prostu z trailerów lub z fabuły gry, a tutaj chodzi raczej, żeby pokazać coś swojego lub coś ciekawego. Każdy kto zaczyna grę ma taką samą fabułę więc raczej to mija się z celem. No i oczywiście dobrze byłoby gdyby ktoś dodał coś od siebie na temat gierki.

Ja lubię grać w:

GTA OnLine, może ktoś z Was gra?? Jak coś to zapraszam do klubu motocyklowego "Polskie Orły" na obecną chwilę gram pod nickiem takim samym jak na forum czyli FazZi85

Commandos 2 i 3 - strategiczna gierka dająca do myślenia. Raczej dla fanatyków.
Unreal Tournament - strzelanka fvp [ten z roku 99]
Team Fortness 2 - aktualnie mam przerwę od tego, ale jakby ktoś się znalazł do pogrania to chętnie odpalę
Worms, Worms Armageddon - platformowa kultowa gra gdzie zabijają się robaczki

Fifa to chyba każdy przerabiał

A gdzie Twoje zdjęcia z gier?.
Rate Motion jest offline   Reply With Quote
Rate Motion dostał 2 podziękowań za ten post.